Ostatnia aktualizacja:

15.07.2019 19:16

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2018

  •  Seniorzy I Liga 2018
  
  Juniorzy 2018
  
  Juniorzy Młodsi 2018

  •  MMM U-15 2018

  •  MMM U-13 2018

  •  Puchar Polski 2018

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Sędziowie PZP
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2018/2019

  •  Udział 2017/2018

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy gry 2019-21

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2017/18
  •  Euro Cup 2017/18

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  •  Euro Cup 2015/16

  •  HISTORIA P.E.

   TURNIEJE M.NAR.

  •  Baltic Trophy Jun. 2018

  •  Puchar Słowianki 2018

  •  Puchar Słowianki 2017

  •  Puchar Prezesa PZP 2017

  •  EU Nations Szczecin 2017

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-18

  •  Liga Œw. FINA 2018

  •  M.E.Juniorek 2018-Finał

  •  Mistrzostwa Œwiata 2017

  •  M.Œ.Juniorów 2017

  •  Liga Œw. FINA 2017

  •  Uniwersjada 2017

  •  M.E.Juniorów 2017-Finał

  •  M.E.Juniorów 2017-elim

  •  Development 2017

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

                           e-mail: a.nowacka@polswim.pl, ljpolo@wp.pl (prowadzšcy stronę)

Mistrzostwa Œwiata 2019 - PATRZ BIEŻĽCE WYNIKI
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

             1. Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 2018/19 - zwycięstwo KSZO Ostrowiec: WYNIKI O.O.M.
             2. XXX Uniwersjada - Neapol: zwycięscy: Włochy (M) i Węgry (K) - WYNIKI
             3. Mistrzostwa Polski Juniorów 2018/19 - zwycięstwo "Alfa" Gorzów Wlkp.: WYNIKI
             4. Liga Œwiatowa FINA 2019 - zwycięstwo Serbii - WYNIKI
             5. Mistrzostwa Polski Młodzików (U-13) 2018/19: zwycięstwo Pałacu Młodzieży W-wa - WYNIKI
             6. Eliminacje do Ekstraklasy 2019/20 - WYNIKI
             7. Turniej klubowy: "Interliga Karpat - OCMER Cup" - ŁódŸ  - WYNIKI
             8. Liga Mistrzów 2018/19 - "Final Eight": zwycięstwo FTC Telekom Budapeszt
             9. Mistrzostwa Polski I Liga 2018/19:  zwycięstwo KSZO Ostrowiec Œw. - WYNIKI
            10. Mistrzostwa Polski Ekstraklasa 2018/19: zwycięstwo ŁSTW OCMER ŁódŸ - WYNIKI
            11. Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23 - zwycięstwo WTS "Polonia" Bytom
            12. Euro Cup 2018/19: zwycięstwo CN Marsylia
            13. Turniej Międzynarodowy Juniorów U-17 - Becej (SRB) - WYNIKI
            14. Puchar Polski 2019 - zwycięstwo  ŁSTW OCMER ŁódŸ
            15. Międzynarodowy Turniej Mikołajkowy (U-14) - Ostrowiec Œw. - WYNIKI
            16. Super Puchar 2018 - zwycięstwo FTC Telekom Budapeszt
            17. Mistrzostwa Europy Mastersów 2018 - Kranj (Słowenia) - WYNIKI
            18. Eliminacje do Ekstraklasy 2018/19 - WYNIKI

               MISTRZOWIE  POLSKI 2015

SENIORZY:

ŁSTW OCMER

ŁódŸ

MŁODZIEŻOWIEC U-23:

WTS "Polonia"

Bytom

 JUNIORZY:

KS "Alfa"

Gorzów Wlkp.

JUNIORZY MŁODSI:

KSZO

Ostrowiec Œw.

 MŁODZICY U-13:

Pałac Młodzieży

Warszawa

 

 

XVIII MISTRZOSTWA ŒWIATA

14-27.07.2019

Gwangju (Korea Płd.)

 

PROGRAM i BIEŻĽCE WYNIKI:

     KOBIETY     MĘŻCZYNI      

 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIOREK (U-15)

7-14.07.2019, Kirishi (RUS)

o medal bršzowy: Grecja - Holandia 12:7 (1:2,4:1,3:2,4:2)

o medal złoty: Rosja - Hiszpania 10:10 (3:2,2:3,3:3,2:2) rz.k.3:4

WYNIKI

 

MISTRZOSTWA EUROPY

JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15)

TURNIEJ FINAŁOWY: Burgas (BUL) - 21/28.07.2019

P R O G R A M

ELIMINACJE: 28-31.03.2019 - WYNIKI

 

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

TURNIEJ FINAŁOWY: Tbilisi (GEO) - 11/18.08.2019

P R O G R A M

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 30.04.-5.05.2019.

W Y N I K I

 

 

IV MISTRZOSTWA ŒWIATA

JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-18)

11-19.08.2018 - Szombathely, Węgry.

WYNIKI oraz informacja o testowanych przepisach.

o medal bršzowy: Węgry - Serbia 14:13 (5:4,2:3,3:4,4:2)

o medal złoty: Hiszpania - Grecja 8:9 (3:3,1:4,3:2,1:0)

IV MISTRZOSTWA ŒWIATA

JUNIOREK MŁODSZYCH (U-18)

27.08.-2.09.2018 - Belgrad

o medal bršzowy: Grecja - Australia 7:3 (1:1,2:1,3:0,1:1)

o medal złoty: Hiszpania - Włochy 8:7 (1:2,3:2,2:1,2:2)

WYNIKI

33 MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW 2018

Barcelona: 14-28.07.2018

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-19)

Mińsk: 26.08.-2.09.2018

 

o medal bršzowy: Chorwacja - Włochy 10:8 (4:0,3:5,2:1,1:2)

o medal złoty: Serbia - Hiszpania 7:7 (0:1,3:3,3:2,1:1) rz.k.5:3

WYNIKI

 

Sędzia Neutralny: Radosław Koryzna

Rundy Kwalifikacyjne: WYNIKI

o medal bršzowy:

Hiszpania - Chorwacja 9:8 (1:2,3:4,2:0,3:2)

o medal złoty:

Grecja - Czarnogóra 14:12 (3:5,5:2,4:2,2:3)

WYNIKI

ELIMINACJE: 11-13.05.2018

WYNIKI

KURS INSTRUKTORÓW PIŁKI WODNEJ

(częœć specjalistyczna)

 

 ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

KURS NA SĘDZIEGO PIŁKI WODNEJ

 

  ZGŁOSZENIE           ANKIETA KANDYDATA

 

Polski Zwišzek Pływacki dysponuje węgierskim materiałem szkoleniowym

z zakresu szkolenia najmłodszych zawodników piłki wodnej pt.:

"NAUKA GRY W PIŁKĘ WODNĽ" 

Cena (wersja polska): 80 PLN netto (CD-ROM)

                                                                             

PIŁKA WODNA W WARSZAWIE !!!

Zapraszamy dzieci i młodzież

do KLUBU PIŁKI WODNEJ  "LEGIA"

Zgłoszenia:

0-796702644

 

 Tamas KASAS - zawodnik, który zdobył wszystko !!!