Ostatnia aktualizacja:

10.09.2018 09:29

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA
  •  Seniorzy 2017

  •  Seniorzy I Liga 2017
  
  Juniorzy 2017
  
•  Juniorzy Młodsi 2017

  •  MMM U-15 2017

  •  MMM U-13 2017

  •  Puchar Polski 2017

  •  Młodzieżowiec 2016

  •  Regulamin Zawodów

  •  MISTRZOWIE POLSKI

     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Sędziowie PZP
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy Gry

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2017/18
  •  Euro Cup 2017/18

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  •  Euro Cup 2015/16

  •  HISTORIA P.E.

   TURNIEJE M.NAR.

  •  Puchar Słowianki 2017

  •  Puchar Prezesa PZP 2017

  •  EU Nations Szczecin 2017

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2015-17

  •  Liga Œw. FINA 2017

  •  Uniwersjada 2017

  •  M.E.Juniorów 2017-Finał

  •  M.E.Juniorów 2017-elim

  •  Development 2017

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

  •  Mistrzostwa Œwiata 2015

  •  M.Œ.Juniorów 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

                           e-mail: a.nowacka@polswim.pl, ljpolo@wp.pl (prowadzšcy stronę)

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

KALENDARZ 2018

Konsultacja szkoleniowa

8-11.02.

Poznań

Konsultacja szkoleniowa

21-23.02.

Poznań

Eliminacje do Mistrzostwa Europy - Runda Play-off

24.02.

Poznań

Eliminacje do Mistrzostwa Europy - Runda Play-off

03.03.

Dusseldorf (Niemcy)

Konsultacja szkoleniowa

18-22.04.

Poznań

Konsultacja szkoleniowa

16-20.05.

ŁódŸ

Konsultacja szkoleniowa

12-17.06.

Szczecin

Konsultacja szkoleniowa

20-26.08.

Cetniewo

Konsultacja szkoleniowa

19-23.09.

Novaky (Słowacja)

Konsultacja szkoleniowa

18-21.10.

Poznań

Konsultacja szkoleniowa

14-16.11.

Gorzów Wlkp.

Test-mecze

17-18.11.

Berlin

Konsultacja szkoleniowa

12-16.12.

Ostrowiec

     
     
     
Konsultacja szkoleniowa 23-26.04. Gorzów Wlkp.
Turniej międzynarodowy "Puchar Słowianki" 27-29.04. Gorzów Wlkp.
Konsultacja szkoleniowa 30.04.-2.05. Gorzów Wlkp.
OOM - Finał 6-8.07. Gliwice
Konsultacja szkoleniowa i test-mecze 9-20.07. Becej (Serbia)
Konsultacja szkoleniowa 1-11.08. Gorzów Wlkp.
Konsultacja szkoleniowa 24-30.09. Gorzów Wlkp.
Konsultacja szkoleniowa 17-24.10. do ustalenia
Konsultacja szkoleniowa 19-25.11. Gorzów Wlkp.