LIGA ŚWIATOWA FINA 2020

FINAŁ                     KOBIETY         HISTORIA

 

LIGA 2002  LIGA 2003  LIGA 2004  LIGA 2005  LIGA 2006  LIGA 2007  LIGA 2008  LIGA 2009  LIGA 2010  LIGA 2011  LIGA 2012  LIGA 2013  LIGA 2014  LIGA 2015  LIGA 2016  LIGA 2017  LIGA 2018  LIGA 2019

 

EUROPA

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 

I - 12.11.19

II - 17.12.19

III - 11.02.20

GRUPA A 

GRE-ITA

6:9

(1:1,1:4,2:1,2:3)

ITA-GEO

GEO-GRE

GRUPA B 

HUN-RUS

14:6

(4:3,6:0,2:2,2:1)

g.19.15

RUS-FRA

FRA-HUN

GRUPA C 

NED-SRB

7:12

(2:3,1:7,3:1,1:1)

SRB-CRO

CRO-NED

GRUPA D 

MNE-UKR

23:3

(8:1,6:1,5:1,4:0)

25.11.g.20.30

ESP-UKR

ESP-MNE

 

AKTUALNE TABELE GRUP:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.Italy Włochy

3

9-6

 1. Węgry

3

14-6

 1. Serbia

3

12-7

 1. Czarnogóra

3

23-3

 2. Grecja

0

6-9

 

 2.Flag of Russia Rosja

0

6-14

 2. Holandia

0

7-12

 

 2.Ukraine Ukraina

0

3-23

  Gruzja

0

00-00

 

  Francja 

0

00-00

 Flag of Croatia Chorwacja

0

00-00

 

  Hiszpania

0

00-00

 

ĆWIERĆFINAŁY: 17.03.20

PÓŁFINAŁY: 14.04.20

FINAŁY: 28.04.20

Gospodarze spotkań wymienieni są na pierwszym miejscu.

 mecz 13: 1A - 2B  mecz 19: zwycięzca m.16 - zwycięzca m.13  mecz 25: zwycięzca m.19 - zwycięzca m.20
 mecz 14: 1B - 2A  mecz 20: zwycięzca m.15 -zwycięzca m.14  mecz 26: przegrany m.19 - przegrany m.20
 mecz 15: 1C - 2D  mecz 21: przegrany m.16 - przegrany m.13  mecz 27: zwycięzca m.21 - zwycięzca m.22
 mecz 16: 1D - 2C  mecz 22: przegrany m.15 - przegrany m.14  mecz 28: przegrany m.21 - przegrany m.22
 mecz 17: 3C - 3A  mecz 23: 3D - 3C  mecz 29: 3A - 3D
 mecz 18: 3B - 3D  mecz 24: 3A - 3B  mecz 30: 3B - 3C

 

Do turnieju finałowego Ligi Światowej FINA awansują TRZY pierwsze zespoły oraz gospodarz turnieju finałowego.

 

KOŃCOWA TABELA KWALIFIKACJI EUROPEJSKICH:

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.
 9.
10.
11.
12.

PUCHAR MIĘDZYKONTYNENTALNY (Ameryki, Azja i Oceania): 28.04.-3.05.2020 - Indianapolis (USA)

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 Grupa A:  

 Grupa B:

 

28.04.

29.04.

30.04.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

  0 00-00   0 00-00
  0 00-00   0 00-00
  0 00-00   0 00-00
  0 00-00   0 00-00

 

ĆWIERĆFINAŁY: 1.05.

PÓŁFINAŁY: 2.05.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

o miejsca 5-8:

o miejsca 1-4:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

 

RUNDA FINAŁOWA: 3.05.2020

 

 o miejsce 7:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 3:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 1:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

 

 1.

 2.

 3.

 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

 

Do turnieju finałowego awansują CZTERY pierwsze zespoły.


FINAŁ LIGI ŚWIATOWEJ FINA: 23-28.06.2020.

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

UWAGA: Możliwe są zmiany po ustaleniu gospodarza Turnieju Finałowego.

 

 Grupa A: 2 PM, 1 EUR, 3 PM, 3 EUR.

 Grupa B: 1 PM, 2 EUR, 4 PM, gospodarz turnieju.

 

23.06.

24.06.

25.06.

B2 - B3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A1 - A3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B2 - B1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A2 - A3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B2 - B4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A2 - A1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B1 - B4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A2 - A4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B3 - B4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A1 - A4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B1 - B3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A3 - A4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

GRUPA A

GRUPA B

  0 00-00   0 00-00
  0 00-00   0 00-00
  0 00-00   0 00-00
  0 00-00   0 00-00

   

ĆWIERĆFINAŁY: 26.06.

PÓŁFINAŁY: 27.06.

 ĆF I:   2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF I:   przegrany ĆF I - przegrany ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF II 3A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF II:  przegrany ĆF II - przegrany ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF III1A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF III: zwycięzca ĆF I - zwycięzca ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF IV: 4A - 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF IV: zwycięzca ĆF II - zwycięzca ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 29.06.

 o VII miejsce:

przegrany PF I - przegrany PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o V miejsce:

zwycięzca PF I - zwycięzca PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

o III miejsce

 przegrany PF III -  przegrany PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

o I miejsce

 zwycięzca PF III - zwycięzca PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA LIGI ŚWIATOWEJ FINA 2020:

 

Image:Med 1.png

Image:Med 2.png

Image:Med 3.png

4.

5.

6.

7.

8.


LIGA ŚWIATOWA FINA KOBIET 2020

FINAŁ: 9-14.06.2020.

 

Mecze finałowe:

o miejsce VII  

0:0 (0:0,0:0,0:0,0:0)

o miejsce V:  

0:0 (0:0,0:0,0:0,0:0)

o miejsce III:  0:0 (0:0,0:0,0:0,0:0)
o miejsce I:    0:0 (0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA LIGI ŚWIATOWEJ 2020:

 

Image:Med 1.png

 

Image:Med 2.png

Image:Med 3.png

4.

5.

6.

7.

8.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA