GALERIA ZDJ ∆ Z TURNIEJU

RUNDA ELIMINACYJNA:

Grupa A: Irlandia, Malta, Republika Po≥udniowej Afryki (RSA).
Grupa B: Anglia, Szkocja, Austria II.
Grupa C: Dania, POLSKA, Szwajcaria.
Grupa D: Austria, Czechy, Walia.

 24.03.

 Malta - RSA   7:8

 Austria II - Szkocja  14:12

 POLSKA - Dania  

15:4 (2:0, 4:2, 2:1, 7:1)

 Walia - Austria 9:11

 25.03.

 Irlandia - Malta  4:23

 Anglia - Austria II  17:5

 Szwajcaria - POLSKA

 14:8 (4:2; 5:1; 3:3; 2:2)

 Czechy - Walia  6:8

 RSA - Irlandia   18:3

 Szkocja - Anglia  4:3

 Dania - Szwajcaria  6:14

 Austria - Czechy  6:7

 

KO—COWE TABELE RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 GRUPA C

 

 GRUPA D

 1.RSA

6:0

26-10

 1.Anglia

3:3

20-9

 1.Szwajcaria

6:0

28-14

 

 1.Austria

3:3

17-16

 2.Malta 

3:3

30-12

 2.Szkocja

3:3

16-17

 2.POLSKA

3:3

23-18

 

 2.Walia

3:3

17-17

 3.Irlandia

0:6

7-41

 3.Austria II

3:3

19-29

 3.Dania

0:6

10-29

 

 3.Czechy

3:3

13-14

 

∆WIER∆FINA£Y: 25-26.03.

 

 

 ∆F2: RSA (1A) - Szkocja (2B)  30:13

       

 ∆F3: Austria(1D) - POLSKA (2C)

5:8 (1:2, 0:2, 1:0, 3:4)

 ∆F1: Szwajcaria (1C) - Malta (2A)  4:14

 ∆F4: Anglia (1B) - Walia (2D)  3:5

 ∆F5: Irlandia (3A) - Czechy (3D)  9:10

 ∆F6: Austria II (3B) - Dania (3C)  5:11

 

 

P”£FINA£Y: 26.03.

 

 PF1: Szwajcaria (prz.∆F1) - Austria (prz.∆F3)  7:11

 PF2: Szkocja (prz.∆F2) - Anglia (prz.∆F4)  8:11

 PF3: Malta (zw.∆F1) - POLSKA (zw.∆F3) 

 16:6 (2:1; 4:1; 5:3; 5:1)

 PF4: RSA (zw.∆F2) - Walia (zw.∆F4)  18:9

 

FINA£Y: 27.03.

 

 o miejsce 11: Irlandia (prz.∆F5) - Austria II (prz.∆F6)  6:4

 o miejsce 9:   Czechy (zw.∆F5) - Dania (zw.∆F6)  9:6

 o miejsce 7:   Szwajcaria (prz.PF1) - Szkocja (prz.PF2)  9:9 rz.k.4:2

 o miejsce 5:   Austria (zw.PF1) - Anglia (zw.PF2)  6:6 rz.k.11:9

 o miejsce 3:   POLSKA (prz.PF3) - Walia (prz.PF4)  21:4 (4:1; 4:1; 6:1; 7:1)

 o miejsce 1:   Malta (zw.PF3) - RSA (zw.PF4)  11:10

 

KO—COWA TABELA TURNIEJU:

 

  1. Malta

  2. Republika Po≥udniowej Afryki (RSA)

  3. POLSKA

  4. Walia

  5. Austria

  6. Anglia

  7. Szwajcaria

  8. Szkocja

  9. Czechy

 10. Dania

 11. Irlandia

 12. Austria II

SK£AD NASZEGO ZESPO£U I STRZELCY BRAMEK:

    

DEN

SUI

AUT

MLT

WAL

 Sebastian BARTOSIK - - 1 - 1
 Dawid HAMERA 1 - - - 2
 Emil KALATA 2 2 2 2 2
 Jan MADEJEK 3 2 1 - 1
 Aleksander OZGA 1 - - 2 3
 Rados≥aw PACZYNA - - - 2 3
 Przemys≥aw RUDZI—SKI 4 2 2 - 2
 Jacek PODOLSKI - - 1 - 3
 Patryk SAD£OWSKI - - - - -
 Olgierd SKRZYPI—SKI 2 1 1 - 1
 Jakub STRUZIK 1 1 - - 2
 Piotr SZNAJDER 1 - - - 1
 Konrad PRAJS - bramkarz + + + + +
 Bartosz WIĆNIEWSKI - bramkarz + + + + +
 TRENERZY:
 Donat OLEKS”W
 Adam OLEKS”W

     STRONA G£”WNA