MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 1 9 / 2 0

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    Puchar Polski 2020

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

ETAP 1 - RUNDA 1

I termin: 11-12.10.2019 - Gorzów Wlkp. (Alfa)

Sędzia: Szymon Pajor i Sebastian Żabski.

I termin: 12-13.10.2019 - Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Mariusz Stawecki.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Maksymilian Krakowiak, Aleksander Ozga, Piotr Resiak i Piotr Sznajder.

Alfa Gorzów Wlkp. - Alfa II Gorzów Wlkp.

21:3

(5:0,4:3,5:0,7:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

22:11

(6:2,7:2,5:3,4:4)

g.09.00: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa II Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 UKS Neptun Łódź - WTS Polonia Bytom

12:10

(5:2,4:3,3:3,0:2)

g.10.00: Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

2:16

(0:5,1:3,1:4,0:4)

 KSZO Ostrowiec Św. - Pałac Młodzieży Warszawa

4:27

(0:8,1:3,1:9,2:7)

g.13.00: Arkonia Szczecin - Alfa II Gorzów Wlkp.

23:7

(4:2,2:2,10:1,7:2)

 UKS Neptun Łódź - OCMER ŁSTW Łódź

16:7

(4:2,7:1,0:4,5:0)

g.14.00: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

5:15

(1:3,1:3,1:5,2:4)

 Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Łódź

4:7

(1:3,1:1,2:3,0:0)

g.18.00: GKPW 59 Gorzów Wlkp. - Arkonia Szczecin

12:3

(5:0,2:1,3:1,2:1)

 KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

5:25

(2:7,2:5,0:5,1:8)

 g.09.30: Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

9:12

(3:3,2:3,2:2,2:4)

 g.10.30: OCMER ŁSTW Łódź - KSZO Ostrowiec Św

17:10

(3:4,0:1,5:3,5:2)

 g.13.00: OCMER ŁSTW Łódź - WTS Polonia Bytom

7:19

(3:9,2:3,2:3,0:4)

 g.14.00: UKS Neptun Łódź - KSZO Ostrowiec Św.

16:7

(3:2,2:0,3:2,8:3)

 

                              UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatorów poszczególnych turniejów.

ETAP 1 - RUNDA 2

II termin: 23-24.11.2019 - Szczecin

Delegat KTPW:

Sędziowie:

II termin: 23-24.11.2019 - Bytom.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

2 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

           ETAP 1 - RUNDA 3

II termin: 14-15.12.2019 - Gorzów Wlkp.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

II termin: 14-15.12.2019 - Ostrowiec Św.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

2 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2 - 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3 - 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1 - 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 1:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

9:0

52-10

 1.UKS Neptun Łódź

12:0

51-28

 2.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

3:3

17-18

 2.WTS Polonia Bytom

9:3

66-33

 3.Arkonia Szczecin

3:6

28-35

 3.Pałac Młodzieży Warszawa

6:6

62-34

 4.Alfa II Gorzów Wlkp.

0:6

10-44

 4.OCMER ŁSTW Łódź

3:9

42-67

 5.KSZO Ostrowiec Św.

0:9

26-85

 

Do ETAPU 2 rozgrywek do GRUPY C awansują DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

Pozostałe zespoły grają w GRUPIE D.

 

ETAP 2 - RUNDA 1

 

GRUPA C

GRUPA D

I termin: 21-22.03.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

I termin: 21-22.03.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

1A - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4B - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4A - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3B - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3B - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  

ETAP 2 - RUNDA 2

 

GRUPA D

GRUPA E

II termin: 25-26.04.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

II termin: 25-26.04.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

1A - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4B - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4A - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3B - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3B - 5B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 2:

 

 GRUPA D

 GRUPA E

1.

0:0

00:00

 1.

0:0

00:00

2.

0:0

00:00

 2.

0:0

00:00

3.

0:0

00:00

 3.

0:0

00:00

4.

0:0

00:00

 4.

0:0

00:00

 5.

0:0

00:00

 

Do Finału Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików awansują pierwsze 3 zespoły Grupy C.

Do RUNDY KWALIFIKACYJNEJ awansuje czwarty zespół GRUPY C oraz trzy zespoły Grupy D.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 9-10.05.2020 - miejsce do ostatecznego ustalenia.

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatora turnieju.

 

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

 3D-  4C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1D - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1D - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2D-  4C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2D - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1C - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 1.

0:0

00:00

 2.

0:0

00:00

 3.

0:0

00:00

 4.

0:0

00:00


TURNIEJ FINAŁOWY: 19-21.06.2020 - Łódź (Neptun).

  

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2019/20:

 

 1.. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5. 0:0 00-00
 6. 0:0 00-00
 7.
 8.
 9.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów Wlkp.

Et.1i2 RK FIN RAZEM

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

Et.1i2 RK FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

Et.1i2 RK FIN RAZEM

Alfa II Gorzów Wlkp.

Et.1i2 RK FIN RAZEM
 Żabski 14     14  Bańkowski 9     9  Nowakowska Natalia 12     12  Biliński 2     2
 Chrostek 8     8  Dłużniewski Jakub 4     4  Gołąb 4     4  Paradowski 2     2
 Zieliński 6     6  Dłużniewski Filip 3     3  Olejniczak 4     4  Radomski 2     2
 Kobielak 5     5  Broniecki 1     1  Polasik Alicja 4     4  Małecki 1     1
 Kopiczko 5     5  Kwieciński Mateusz -     -  Jarota 3     3  Mroziński 1     1
 Pawlak 5     5  Kwieciński Michał -     -  Strączek 1     1  Piłat 1     1
 Adamkowski 3     3  Ptasznik Adam -     - Góral -     -  Wilant 1     1
 Jasiński 2     2  Ptasznik Jakub -     -  Jadczak -     -  Białczak -     -
 Mruk Magdalena 1     2  Panchenko -     -  Ludek -     -  Moczadło -     -
 Kamiński Aleksander 1     1  Romański -     -  Piotrowski -     -  Nowicki -     -
 Kamiński Antoni 1     1                      Rogalewski -     -
 Ryglowski -     -            Sawicki - bramkarz          Teterycz -     -
 Wojciechowski - bramkarz  Mądry - bramkarz  Zietara - bramkarz          Różniata - bramkarz        

Trener:

 Sebastian ŻABSKI.

Trener:

 Mateusz KULIS.

Trenerzy:

Marek GRONIEWICZ i Wojciech SIEWRUK.

Trener:

Jacek OSIŃSKI.

 

                                             
Pałac Młodzieży W-wa

Et.1i2

RK

FIN

RAZEM

OCMER ŁSTW Łódź

Et.1i2

RK

FIN

RAZEM

Neptun Łódź  

Et.1i2

RK

FIN

RAZEM

WTS Polonia Bytom

Et.1i2

RK

FIN

RAZEM

 Szadurski 19     19  Werner 11     11  Ciuła Mateusz 19     19  Grejf 13     13
 Jezierska 14     14  Papiernik 9     9  Orzechowski 9     9  Guzy 11     11
 Krawczyk Emilia 9     9  Tomaszewski 8     8  Ciuła Szymon 8     8  Musiał 11     11
 Jaskulska 8     8  Sowiński 7     7  Pawlak 5     5  Romaniuk 10     10
 Noskowski 8     8  Korneluk 3     3  Janeczek 3     3  Klimek 7     7
 Grabiński 2     2  Słoka 2     2  Stachowiak 3     3  Wiatrowski 4     4
 Stępińska 2     2            Dobrosz 1     1  Zgoła 4     4
 Kowalski -     -            Borowski -     -  Szymik 3     3
 Landowski -     -            Kominiak -     -  Ignacy 2     2
 Piekarczyk Paula -     -            Majewski -     -  Ołowski 1     1
                     Socha -     -  Maślak -     -
 Bujanowicz - bramkarz          Paszkowski - bramkarz 2     2  Stasiak -     -          
 Grudzień - bramkarz  Papiernik - bramkarz  Michalski - bramkarz 3     3  Goik - bramkarz

Trenerzy:

 Trenerzy:

Trener:

Trener:

Ignacy STĘPIŃSKI i Robert GAŁEK.

Patryk NAŁĘCZ i Janusz PAPIERNIK.

Dominik SZNAJDER.

Krzysztof PACZYNA.

KSZO Ostrowiec Św.

Et.1i2 RK FIN RAZEM
 Żelazowski 10     10
 Tokarski 7     7
 Klimek 4     4
 Adamik 2     2
 Góralski 1     1
 Krakowiak 1     1
 Kamiński -     -
 Król -     -
 Mroczkowski -     -
 Tarłowski -     -
 Przydatek - bramkarz        

 Trener:

Robert SERWIN.

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA