MISTRZOSTWA POLSKI  MŁODZIEŻOWCA  U-23

2 1 9 / 2 0

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

  

RUNDA ELIMINACYJNA: 14-15.12.2019

 

 

GRUPA A: Poznań.

Delegat KTPW: Łukasz Król.

Sędziowie: Marcin Bar i Mateusz Ciuraj.

GRUPA B:

Zespół Neptun AZS Uniwersytet Łódzki

wycofał się z rozgrywek

 Box Logistics Waterpolo Poznań - WTS Polonia  Bytom

12:19

(3:7,4:4,3:4,2:4)

 

 WTS Polonia  Bytom - ŁSTW OCMER Łódź

15:10

(1:3,2:4,4:1,8:2)

 

 Box Logistics Waterpolo Poznań - ŁSTW OCMER Łódź 

9:18

(2:5,2:2,2:6,3:5

 

TABELA GRUPY A  RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

GRUPA B:

 1.WTS Polonia  Bytom 6:0 34-22  AZS Uniwersytet Warszawa
 2.ŁSTW OCMER Łódź 3:3 28-24
 3.Box Logistics Waterpolo Poznań 0:6 21-37

W turnieju finałowym biorą udział wszystkie zespoły.

 

FINAŁ: 11-12.01.2020 - Gliwice.

Delegat KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Bartosz Kośka, Grzegorz Moś i Sebastian Sitek.

 

 WTS Polonia  Bytom (A1) - ŁSTW OCMER Łódź (A2)

16:11

(4:2,3:2,5:1,4:6)

 AZS Uniwersytet Warszawa (B1) - Box Logistics Waterpolo Poznań (B3)

9:17

(1:4,4:2,1:4,2:7)

 AZS Uniwersytet Warszawa (B1) - ŁSTW OCMER Łódź (A2)

8:11

(1:3,1:2,3:1,3:5)

 WTS Polonia  Bytom (A1) - Box Logistics Waterpolo Poznań (B3)

27:9

(6:3,8:0,6:4,7:2)

 ŁSTW OCMER Łódź (A2) - Box Logistics Waterpolo Poznań (B3)

16:10

(4:2,2:4,7:2,3:2)

 WTS Polonia  Bytom (A1) - AZS Uniwersytet Warszawa (B1)

16:11

(2:2,6:1,3:5,5:3)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCA 2019/20:

 

 1.WTS Polonia  Bytom 9:0 59-31
 2.ŁSTW OCMER Łódź 6:3 38-34
 3.Box Logistics Waterpolo Poznań 3:6 36-52
 4.AZS Uniwersytet Warszawa 0:9 28-44  

 SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Box Logistics Waterpolo Poznań

EL

FIN RAZEM ŁSTW OCMER Łódź

EL

FIN RAZEM WTS Polonia  Bytom

EL

FIN RAZEM
 Ozga 11 10 21  Sielski 10 9 19  Cebo 11 14 25
 Krakowiak 4 4 8  Maciejewski 7 10 17  Paczyna Radosław 8 10 18
 Kochański - 9 9  Czapczyński 6 6 12  Radwański 4 10 14
 Mruk 1 4 5  Skrzypiński 2 5 7  Bomba 6 6 12
 Walesic 1 3 4  Cichoń - 4 4  Struzik 3 4 7
 Buńkiewicz 2 - 2  Gidaszewski - 2 2  Babula 2 2 4
 Jahns 1 1 2  Wulkiewicz 2 - 2  Moś Adrian - 4 4
 Nadbrzuchowski - 2 2  Gabryszewski 1 - 1  Sznajder - 4 4
 Szląszkiewicz - 2 2  Garbolewski - 1 1  Krawczyński - 2 2
 Trojanek 1 1 2  Zdziech - 1 1  Cziba - 1 1
 Bartosik - - -  Biniaszczyk - - -  Kawka - 1 1
 Chabowski - - -  Brzeski - - -  Soika - 1 1
 Nochelski - - -  Kotaś - bramkarz  Brzozowski - - -

 Wojciechowicz

- - -  Sylwestrowicz - bramkarz  Szopa - - -
 Krawczyk - bramkarz      

 Trenerzy:

 Ganiuszkin - bramkarz

Trener:

 Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

 Trener:

Tomasz RÓŻYCKI.

 Krzysztof PACZYNA.

 

   

 

     

 

AZS Uniwersytet Warszawa

EL

FIN

RAZEM

     
 Kalata   10 10
 Wójcik   7 7
 Nerlewski   4 4
 Szymankiewicz   3 3
 Brzeski   2 2
 Nowicki   1 1
 Resiak   1 1
 Kitłowski Michał   - -
 Kitłowski Piotr   - -
 Rudziński   - -
 Chałko - bramkarz      

Trener

Jakub BEDNAREK.

                                                                                                                                                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA