MISTRZOSTWA POLSKI  MŁODZIEŻOWCA  U-23

2 1 9 / 2 0

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

  

RUNDA ELIMINACYJNA: 14-15.12.2019

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatorów poszczególnych turniejów.

 

 

GRUPA A: Poznań.

Delegat KTPW: Łukasz Król.

Sędziowie: Marcin Bar i Mateusz Ciuraj.

GRUPA B:

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 g.18.00: Box Logistics Waterpolo Poznań - WTS Polonia  Bytom

12:19

(3:7,4:4,3:4,2:4)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.00: WTS Polonia  Bytom - ŁSTW OCMER Łódź

15:10

(1:3,2:4,4:1,8:2)

 

 g.17.00: Box Logistics Waterpolo Poznań - ŁSTW OCMER Łódź 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

GRUPA B:

 1.WTS Polonia  Bytom 6:0 34-22  AZS Uniwersytet Warszawa 0:0 00-00
 2.ŁSTW OCMER Łódź 0:3 10-15  Neptun AZS Uniwersytet Łódzki 0:0 00-00
 3.Box Logistics Waterpolo Poznań 0:3 12-19

 Do turnieju finałowego awansują DWA najlepsze zespoły Grupy Rundy Eliminacyjnej.

 

FINAŁ: 11-12.01.2020 - Gliwice.

Delegat KTPW: Jacek Linewiecki.

Sędziowie: Łukasz Czapliński, Janusz Gottschalk, Łukasz Król i Sebastian Sitek.

 

B1 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia  Bytom (A1) - A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B1 - A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia  Bytom (A1) - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A2 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia  Bytom (A1) - B1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCA 2019/20:

 

 1. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5.    

 SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Box Logistics Waterpolo Poznań

EL

FIN RAZEM ŁSTW OCMER Łódź

EL

FIN RAZEM WTS Polonia  Bytom

EL

FIN RAZEM
 Ozga 7   7  Maciejewski 4   4  Cebo 11   11
 Krakowiak 4   4  Czapczyński 3   3  Paczyna Radosław 8   8
 Walesić 1   1  Gabryszewski 1   1  Bomba 6   6
 Bartosik -   -  Sielski 1   1  Radwański 4   4
 Bunkiewicz -   -  Skrzypiński 1   1  Struzik 3   3
 Chabowski -   -  Garbolewski -   -  Babula 2   2
 Jahns -   -  Wulkiewicz -   -  Krawczyński -   -
 Mruk -   -  Zdziech -   -  Szopa -   -
 Nadbrzuchowski -   -  Biniaszczyk -   -        
 Nochelski  -   -  Brzeski -   -        

 Wojciechowicz 

-   -  Cichoń -   -        
     
 Krawczyk - bramkarz  Kotaś - bramkarz   Ganiuszkin - bramkarz

 Trener: Tomasz RÓŻYCKI.

Trener: Edward KUJAWA.

 Trener: Krzysztof PACZYNA.

     

 

AZS Uniwersytet Warszawa

EL

FIN

RAZEM

Neptun AZS Uniwersytet Łódzki EL FIN RAZEM
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
 - bramkarz        - bramkarz      
 - bramkarz        - bramkarz

Trenerzy:

Trenerzy:

                                                                                                                                                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA