PUCHAR POLSKI

    2021

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

"FINAL EIGHT": 30-31.01.2021 - Gliwice.

 

Delegaci KTPW: Krzysztof Bednarek i Dominik Sznajder.

Sędziowie: Mario Bernus, Łukasz Czapliński, Janusz Gottschalk, Jakub Henkiel, Radosław Koryzna, Łukasz Król, Sebastian Paczkowski, Sebastian Sitek.

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 Mecz nr.1: AZS Uniwersytet Warszawski CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.

 Sędziowie: Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

Najlepsi zawodnicy: Bartosz Borkowski (AZS) i Marcin Czapla (Alfa).

https://youtu.be/dBX6l4_-KjI

9:6

(3:1,4:0,1:2,1:3)

 Mecz nr.3: ŁSTW OCMER Łódź UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

Najlepsi zawodnicy: Michał Diakonów (ŁSTW) i Piotr Sznajder (Neptun).

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Jakub Henkiel.

https://youtu.be/jcwj7Kmt9M4

18:3

(6:0,1:0,5:3,6:0)

 Mecz nr.2: KSZO Ostrowiec Św. Box Logistics Waterpolo Poznań

Najlepsi zawodnicy: Jan Skaliński (KSZO) i Paweł Handze (WP Poznań).

 Sędziowie: Łukasz Czapliński i Łukasz Król.

https://youtu.be/Vzw2BNUMk8k

7:11

(2:2,3:4,1:2,1:3)

 Mecz nr.4: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom Arkonia Szczecin

Najlepsi zawodnicy: Grzegorz Moś (WTS) i Maciej Borkowski (A rk).

 Sędziowie: Mario Bernus i Sebastian Paczkowski.

https://youtu.be/bsAvA0Nrnd0

27:3

(11:1,5:0,5:1,6:1)

 

PÓŁFINAŁY:

 

  Mecz nr.5: CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (prz.meczu nr.1) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (prz.meczu nr.3)

Najlepsi zawodnicy: Łukasz Miałkowski (Alfa) i Kamil Augustyniak (Neptun).

 Sędziowie: Sebastian Sitek i Sebastian Paczkowski.

https://youtu.be/4guun7daDlU

22:8

(7:3,4:2,6:3,5:0)

 Mecz nr.6: KSZO Ostrowiec Św. (prz.meczu nr.2) - Arkonia Szczecin (prz.meczu nr.4)

Najlepsi zawodnicy: Jakub Kochański (KSZO) i Mikołaj Borkowski (Arkonia).

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Janusz Gottschalk.

 https://youtu.be/EEU4ln_jZA4

24:5

(4:0,7:2,6:2,7:1)

 Mecz nr.7: AZS Uniwersytet Warszawski (zw.meczu nr.1) - ŁSTW OCMER Łódź (zw.meczu nr.3)

Najlepsi zawodnicy: Krzysztof Chałko (AZS) i Jan Szabłowski (ŁSTW).

Sędziowie: Mario Bernus i Radosław Koryzna.

 https://youtu.be/Y_FRnyKQeoI

9:9

(2:4,1:1,2:3,4:1)

rz.k. 4:3

 Mecz nr.8: Box Logistics Waterpolo Poznań (zw.meczu nr.2) - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (zw.meczu nr.4)

Najlepsi zawodnicy: Bartłomiej Kowalewski (WP Poznań) i Mateusz Bomba (WTS).

Sędziowie: Jakub Henkiel i Łukasz Król.

 https://youtu.be/-zTgog11Uc8

7:17

(3:5,2:1,2:5,0:6)

 

FINAŁY:

 

 o miejsce 7:

 Mecz nr.9: UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (prz.meczu nr.5) - Arkonia Szczecin (prz.meczu nr.6)

Najlepsi zawodnicy: Piotr Telbuch (Neptun) i Jakub Banaszek (Arkonia).

Sędziowie: Jakub Henkiel i Sebastian Paczkowski.

https://youtu.be/21OQDPDXqYQ

13:7

(3:1,3:0,4:5,3:1)

 o miejsce 5:

 Mecz nr.10: CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (zw. meczu nr.5) - KSZO Ostrowiec Św. (zw.meczu nr.6)

Najlepsi zawodnicy: Grzegorz Cegielski (Alfa) i Sebastian Bartosik (KSZO).

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Radosław Koryzna.

https://youtu.be/esUOjiv0QvY

13:10

(2:2,2:3,4:3,5:2)

 o miejsce 3:

 Mecz nr.11: ŁSTW OCMER Łódź (prz.meczu nr.7) - Box Logistics Waterpolo Poznań (prz.meczu nr.8)

Najlepsi zawodnicy: Jan Szabłowski (ŁSTW) i Paweł Handze (WP Poznań).

Sędziowie: Mario Bernus i Sebastian Sitek.

https://youtu.be/nhdwTb503Do

7:8

(0:0,1:2,3:4,3:2)

 o miejsce 1:

 Mecz nr.12: AZS Uniwersytet Warszawski (zw.meczu nr.7) - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (zw.meczu nr.8)

Najlepsi zawodnicy: Emil Kalata (AZS) i Grzegorz Moś (WTS).

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Łukasz Król.

https://youtu.be/MwzPFavTvbY

12:7

(2:2,1:1,4:3,5:1)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2021:

 

 1. AZS Uniwersytet Warszawski
 2. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom
 3. Box Logistics Waterpolo Poznań
 4. ŁSTW OCMER Łódź
 5. CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.
 6. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
 7. UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki
 8. Arkonia Szczecin

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia

Szczecin

 

AZS

Uniwersytet Warszawski

 

CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.  
 Banaszczak Marcin 4  Ozga Aleksander 10  Brończyk Przemysław 9
 Borkowski Mikołaj 3  Maciejewski Andrzej 8  Cegielski Grzegorz 9
 Słaboszewski Marcin 2  Kalata Emil 5  Ahmed Abbas Tawfik 8
 Wiśniewski Jan 2  Rudziński Przemysław 3  Czapla Marcin 6
 Zaczko Kacper 2  Nerlewski Rafał 2  Borek Filip 3
 Banaszek Jakub 1  Idzi Piotr 1  Szymonik Oskar 3
 Łuczak Wojciech 1  Wójcik Kamil 1  Buczkowski Nikodem 1
 Pajor Szymon -  Borkowski Bartosz -  Rękawek Paweł 1
 Rakoczy Michał -  Chupryna Nikita -  Wieloch Aleksander 1
 Syc Michał -  Kiljan Krzysztof -  Mądry Jakub -
 Ulchurski Paweł -  Kitłowski Piotr -  Miałkowski Łukasz - bramkarz -
 Borkowski Maciej - bramkarz -  Nowicki Jakub - bramkarz -  Wiśniewski Bartosz - bramkarz -

Trener:

Marcin BANASZCZAK.

 Chałko Krzysztof - bramkarz -

Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

Trenerzy:

  Jakub BEDNAREK i Marcin BAR.

 

 KSZO

Ostrowiec Świętokrzyski

 

UKS NEPTUN

Uniwersytet Łódzki

 

Box Logistics

Waterpolo Poznań

 
 Kochański Jakub 10  Telbuch Piotr 10  Oleksów Jan 6
 Krakowiak Maksymilian 9  Batke Arkadiusz 3  Różycki Tomasz 5
 Nadbrzuchowski Kacper 6  Lewiński Michał 3

 Kowalewski Bartłomiej

4
 Szląszkiewicz Igor 5  Rudny Norbert 3

 Piecuch Igor

4
 Idzikowski Daniel 4  Sznajder Piotr 2  Naumowicz Eryk 3
 Nochelski Brajan 3  Janicki Mateusz 1  Ślusarczyk Kacper 3
 Woźniak Dariusz 2  Telbuch Krzysztof 1  Machniewski Michał 1
 Bartosik Sebastian 1  Wojtyniak Filip 1

 Augustyniak Wojciech

-
 Walesic Maksymilian 1  Postek Kacper -  Borzeszkowski Wojciech -
 Ostrowski Igor -  Szmajda Mateusz -  Mruk Maciej -
 Skaliński Jan - bramkarz -

 Augustyniak Kamil - bramkarz -

 Handze Paweł - bramkarz -

Trenerzy:

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

Trener:

Viktor BERENDYUHA.

 Oleksów Adam - bramkarz -

Trenerzy:

Jacek MACIĄG i Tomasz RÓŻYCKI.

 

ŁSTW OCMER

Łódź

 

 ŁUKOSZ WTS Polonia

Bytom

 

 Michalski Piotr

7  Moś Grzegorz 13

 Błazewicz Karol

5  Radwański Jan 9

 Diakonów Michał

5  Cebo Patryk 8

 Knap Grzegorz

5  Paczyna Radosław 7

 Bar Michał

4  Struzik Jakub 5

 Sielski Dominik

4  Abdelrahman Abbas Tavik 3

 Garbolewski Dominik

3  Bomba Mateusz 2
 Zdziech Kacper 1  Cziba Dawid 2

 Czapczyński Konrad

-  Broncel Marek 1
 Troczyński Bartłomiej -

 Szopa Bartosz 1
 Szabłowski Jan - bramkarz

-

 Brzozowski Kamil -

 Trenerzy:

Edward KUJAWA i Zbigniew WITKOWSKI.

 Moś Adrian -
 Jung Dawid - bramkarz -

 Lis Paweł - bramkarz -

 Trener:

Krzysztof PACZYNA.

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA