MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (U-19)

           2 2 0 / 2 1                      

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2021

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 1: TERMIN 1.

 

GRUPA A: Gliwice - 5-6.12.2020

Delegat KTPW: Sebastian Sitek.

Sędziowie: Konrad Adamski. Bartosz Kośka i Wojciech Włoch. 

GRUPA B: 14-15.11. 2020 - Łódź (UKS Neptun).

Delegaci KTPW: Janusz Gottschalk i Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Marcin Bar, Konrad Czapczyński, Sebastian Paczkowski i Piotr Sznajder.

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży W-wa

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: G.Cegielski (ALFA) i M.Wailer (PM).

17:10

(6:2,5:3,6:2,0:3)

 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - OCMER ŁSTW Łódź

19:11

(6:4,5:1,4:3,4:3)

WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 W-wa

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: B.Szopa (WTS) i A.Pyrek (PM2).

13:7

(5:0,5:2,1:1,2:4)

 Arkonia Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.

9:31

(1:7,3:8,4:8,1:8)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży W-wa - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 W-wa

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: B.Grabiński (PM) i J.Kamiński (PM2).

10:4

(3:2,4:1,2:0,1:1)

 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - Arkonia Szczecin

17:8

(2:0,5:3,4:4,6:1)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: M.Skrzyszewski (WTS) i G.Cegielski (ALFA).

11:20

(1:4,5:6,4:4,1:6)

 OCMER ŁSTW Łódź - KSZO Ostrowiec Św.

7:20

(0:6,2:5,3:3,2:6)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 W-wa

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: A.Wieloch (ALFA) i M.Jurczak (PM2).

16:9

(4:1,3:2,5:3,4:3)

 OCMER ŁSTW Łódź - Arkonia Szczecin

16:15

(2:8,7:2,2:4,5:1)

WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży W-wa

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: O.Kocik (WTS) i R.Mamot (PM).

8:15

(2:6,2:3,4:3,0:3)

 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

10:11

(2:2,1:3,2:4,5:2)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 1: TERMIN 2: 20-21.02.2021.

GRUPA A: Gliwice.

Delegat KTPW: Radosław Koryzna.

Sędziowie: Konrad Adamski, Mateusz Ciuraj, Bartosz Kośka, Sebastian Sitek.

GRUPA B: Łódź (UKS Neptun i OCMER ŁSTW).

Delegaci KTPW: Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Krzysztof Grobelski, Sebastian Paczkowski, Piotr Sznajder, Wojciech Włoch.

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży W-wa - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 W-wa

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: K.Zbrzeski (PM) i M.Giedroyć (PM2).

27:1

(8:0,3:0,8:0,8:1)

 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - Arkonia Szczecin

Najlepsi zawodnicy: K.Telbuch (Neptun) i M.Borkowski (Arkonia).

19:14

(3:4,6:4,6:2,4:4)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp

YOUTUBE.

Najlepsi zawodnicy: D.Cziba (WTS) i G.Cegielski (Alfa).

11:19

(3:6,1:4,4:7,3:2)

 OCMER ŁSTW Łódź - KSZO Ostrowiec Św.

Najlepsi zawodnicy: M.Sylwestrowicz (ŁSTW) i J.Skaliński (KSZO)

8:18

(1:6,1:5,1:6,5:1)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: G.Cegielski (Alfa) i K.Zbrzeski (PM).

15:4

(3:1,2:1,4:0,6:1)

 Arkonia Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.

Najlepsi zawodnicy: M.Borkowski (Arkonia) i W.Staniszewski (KSZO).

.7:24

(2:7,2:6,2:4,1:7)

WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: B.Szopa (WTS) i A.Batkiewicz (PM2).

15:7

(4:2,3:2,3:1,5:2)

 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - OCMER ŁSTW Łódź

Najlepsi zawodnicy: N.Rudny (Neptun) i K.Błażewicz (ŁSTW).

25:24

(4:7,7:4,6:5,8:8)

Alfa Gorzów Wlkp. - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: N.Buczkowski (Alfa) i P.Falarz (PM2).

20:4

(5:1,6:0,6:1,3:2)

 OCMER ŁSTW Łódź - Arkonia Szczecin

Najlepsi zawodnicy: K.Błażewicz (ŁSTW) i J.Banaszek (Arkonia).

14:9

(2:1,6:3,2:3,4:2)

WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: P.Soika (WTS) i K.Zbrzeski (PM).

4:10

(0:1,3:4,0:3,1:2)

 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

Najlepsi zawodnicy: P.Telbuch (Neptun) i M.Walesic (KSZO).

16:22

(3:5,4:8,4:3,5:6)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 1:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

18:0

107-49

 1.KSZO Ostrowiec Św.

18:0

126-57

 2.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

12:6

76-49

 2.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

12:6

106-90

 3.WTS Polonia Bytom

6:12

62-79

 3.OCMER ŁSTW Łódź

6:12

80-106

 4.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

0:18

32-101

 4.Arkonia Szczecin

0:18

62-121

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2:

 

                    GRUPA C:  Alfa Gorzów Wlkp.(A1), KSZO Ostrowiec Św.(B1), UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa(A2), UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki(B2).

GRUPA D:  WTS Polonia Bytom(A3), UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa(A4), OCMER ŁSTW Łódź(B3), Arkonia Szczecin(B4).

 

I TERMIN: 20-21.03.2021.

GRUPA C: Ostrowiec Św.

YOUTUBE

GRUPA D: Gliwice.

P.O.Delegata KTPW: Sebastian Sitek.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Sebastian Paczkowski i Sebastian Sitek.

 

P.O.Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Marcin Bar, Mateusz Ciuraj i Piotr Sznajder.

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

7:8

(2:3,2:3,1:1,2:1)

 OCMER ŁSTW Łódź - Arkonia Szczecin

YOUTUBE

13:16

(3:2,5:4,4:4,1:6)

Alfa Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

11:16

(1:2,4:7,2:4,4:3)

 WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

YOUTUBE

27:3

(6:0,8:0,6:1,7:2)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - Alfa Gorzów Wlkp.

14:19

(2:3,2:4,5:7,5:5)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa - Arkonia Szczecin

 YOUTUBE

10:19

(2:7,2:3,1:5,5:4)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

12:6

(1:2,2:2,6:0,3:2)

 WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: O.Kocik (WTS) i D.Garbolewski (LSTW).

9:6

(2:1,2:1,4:1,1:3)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

9:7

(2:2,1:1,2:1,4:3)

 UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: F.Tekieli (PM2) i K.Zdziech (LSTW).

5:22

(1:6,0:3,2:7,2:6)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

9:8

(1:0,2:1,2:2,4:5)

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

 YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: M.Skrzyszewski (WTS) i M.Prabucki (Arkonia).

21:11

(2:3,5:3,8:4,6:1)

 

II TERMIN: 10-11.04.2021.

GRUPA C: Ostrowiec Św.

YOUTUBE

GRUPA D: Szczecin.

P.O.Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

 

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie: Aleksander Blank, Jakub Stachowiak, Piotr Szymański.

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

6:15

(1:2,1:2,0:6,4:5)

 Arkonia Szczecin - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

15:10

(5:1,2:2,5:2,3:5)

Alfa Gorzów Wlkp. - KSZO Ostrowiec Św.

15:15

(3:1,4:4,4:6,4:4)

rz.k.4:3

 OCMER ŁSTW Łódź - WTS Polonia Bytom

7:16

(1:5,1:5,2:4,3:2)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - Alfa Gorzów Wlkp.

9:19

(3:7,0:5,2:4,4:3)

 UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

6:23

(2:3,1:9,1:5,2:6)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

6:5

(1:1,1:1,3:1,1:2)

 Arkonia Szczecin - WTS Polonia Bytom

10:10

(2:1,3:3,1:6,4:0)

rz.k.6:5

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

7:12

(0:3,0:3,3:2,4:4)

 UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa - WTS Polonia Bytom

4:15

(1:5,0:4,1:2,2:4)

KSZO Ostrowiec Św. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

23:12

(3:5,7:3,7:2,6:2)

 Arkonia Szczecin - OCMER ŁSTW Łódź

15:13

(3:2,3:2,5:2,4:7)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 2:

 

 GRUPA C

 GRUPA D

1.KSZO Ostrowiec Św. (B1)

16:2

81:57

 1.WTS Polonia Bytom (A3)

16:2

98:41

2.Alfa Gorzów Wlkp. (A1)

12:7

83:70

 2.Arkonia Szczecin (B4)

14:4

86:77

3.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (A2)

9:9

50:50

 3.OCMER ŁSTW Łódź (B3)

6:12

84:77

4.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B2)

0:18

56:93

 4.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A4)

0:18

38:121

Do turnieju finałowego awansowały bezpośrednio 3 najlepsze drużyny z Grupy C.

 

ETAP 3 - RUNDA KWALIFIKACYJNA: 22-23.05.2021 - miejsce do ustalenia.

ZESPOŁY: UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (4C), WTS Polonia Bytom (1D), Arkonia Szczecin (2D), OCMER ŁSTW Łódź (3D).

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ ETAPU 3:

 

 

0:0

00:00

 

0:0

00:00

 

0:0

00:00

 

0:0

00:00

Do turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów awansują TRZY PIERWSZE zespoły Etapu 3 Rundy Kwalifikacyjnej.

 

TURNIEJ FINAŁOWY: 18-20.06.2021 - miejsce do ustalenia.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2020/21:

 

 Alfa Gorzów Wlkp. 0:0 00-00
 KSZO Ostrowiec Św. 0:0 00-00
 UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa 0:0 00-00
0:0 00-00
0:0 00-00
0:0 00-00
 7/8.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa /
 7/8.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa /

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa

Gorzów Wlkp.

R.E. R.K. FIN. RAZEM

 UKS "Syrena"

Pałac Młodzieży W-wa

R.E. R.K. FIN. RAZEM

UKS "Syrena"

Pałac Młodzieży 2 W-wa

R.E. R.K. FIN. RAZEM

 WTS Polonia

Bytom

R.E. R.K. FIN. RAZEM
 Cegielski Grzegorz 59     59  Zbrzeski Karol 27     27  Szulc Filip 11     11  Skrzyszewski Marcel 32     32
 Buczkowski Nikodem 37     37  Kitłowski Michał 20     20  Falarz Piotr 10     10  Cziba Dawid 27     27
 Wielgus Jakub 18     18  Pyrek Aleksander 15     15  Sztobryn Jakub 10     10  Szopa Bartosz 24     24
 Błoch Jakub 16     16  Grabiński Bartosz 14     14  Giedroyć Mateusz 8     8  Soika Paweł 17     17
 Wieloch Aleksander 14     14  Wailer Michał 10     10  Tekieli Franciszek 8     8  Brzozowski Kamil 16     16
 Lepieszkiewicz Wiktor 13     13  Skonieczny Jakub 11     11  Kamiński Jędrzej 5     5  Błach Mikołaj 13     13
 Mądry Jakub 12     12  Kulecki Piotr 8     8  Laskowski Mateusz 5     5  Krogul Filip 11     11
 Horodecki Jan 7     7  Mamot Rafał 7     7  Pyrek Aleksander 4     4  Larysz Szymon 6     6
 Grzyb Szymon 6     6  Małocha Filip 4     4  Skonieczny Jakub 3     3  Kiwacki Maciej 5     5
 Gabryniewski Sebastian 4     4  Padykuła Stanisław 4     4  Batkiewicz Adam 3     3  Dąbrowski Marcel 2     2
 Różycki Jacek 2     2  Jurczak Tomasz 3     3  Jarszak Erwin 1     1  Guzy Adam 2     2
 Kukorowski Karol 1     1  Stępiński Levente 2     2  Kowalski Szymon 1     1  Wiatrowski Zbigniew 2     2
 Żabski Kajetan -     -  Bątkiewicz Adam 1     1  Abramczuk Jakub -     -  Grejf Kamil 1     1
 Benda Bartłomiej - bramkarz  Jurczak Mateusz - bramkarz  Bojarczuk Batosz -     -  Bawej Mateusz -     -
 Benda Maciej - bramkarz  Pyrek Tadeusz - bramkarz  Czuba Piotr -     -  Kocik Olaf - bramkarz  1     1

Trenerzy:

Trenerzy:

 Czuba Wiktor -     -  Książkiewicz Olaf - bramkarz

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

Ignacy STĘPIŃSKI, Jakub SŁOWIKOWSKI

i Mikita CHUPRYNA.

 Makowski Maksymilian        

Trenerzy:

 

 Zadumiński Olgierd -     -

Marek BRONCEL i Krzysztof PACZYNA.

 

   Jurczak Mateusz- bramkarz
           Mocchiegiani Lorenzo - bramkarz
     Wrzosek Mateusz - bramkarz  

 

 

 

Trenerzy:

Ignacv STEPIŃSKI, Mikita CHUPRYNA, Jakub SŁOWIKOWSKI i Robert GAŁEK.

                                             

  Arkonia Szczecin

R.E.

R.K. FIN. RAZEM

KSZO Ostrowiec Św.

R.E. R.K. FIN. RAZEM

UKS NEPTUN U.Ł. 

R.E. R.K. FIN. RAZEM  

OCMER ŁSTW Łódź

R.E.

R.K.

FIN.

RAZEM

 Rakoczy Michał 37     37  Krakowiak Maksymilian 71     71  Rudny Norbert 55     55  Garbolewski Dominik 43     43
 Wiśniewski Jan 33     33  Staniszewski Wiktor 35     35  Telbuch Piotr 41     41  Brzeski Jan 33     33
 Banaszek Jakub 27     27  Nadbrzuchowski Kacper 26     26  Telbuch Krzysztof 27     27  Zdziech Kacper 26     26
 Borkowski Mikołaj 16     16  Walesic Maksymilian 23     23  Gaszewski Kacper 23     23  Wasiński Marek 21     21
 Łuczak Wojciech 8     8  Woźniak Dariusz 18     18  Janicki Mateusz 6     6  Błażewicz Karol 11     11
 Prabucki Michał 8     8  Nochelski  Brajan 14     14  Szmajda Mateusz 5     5  Chałaj Maxymilian 10     10
 Pajor Szymon 8     8  Idzikowski Daniel

13

    13  Ciuła Mateusz 4     4  Biniaszczyk Konrad 8     8
 Słaboszewski Marcin 4     4  Ostrowski Igor 5     5  Jagielski Bartłomiej 1     1  Zwierzak Mateusz 6     6
 Zaczko Kacper 4     4  Skit Wiktor 1     1  Ciuła Szymon -     -  Łabuć Wojciech 2     2
 Janowski Damian 2     2  Tokarski Oskar 1     1  Jagielski Jakub -     -  Nowosielski Bartłomiej 1     1
 Nizioł Grzegorz -     -  Rasiński Flip -     -  Postek Kacper -     -  Staniecki Kacper 1     1
 Olejniczak Mikołaj -     -  Żelazowski Jakub -     -  Sitkowski Aleksander -     -  Pluta Antoni -     -
 Syc Michał -     -  Skaliński Jan - bramkarz 2     2  Stachowiak Dawid -     -  Sylwestrowicz Marcel - bramkarz 2     2
 Borkowski Maciej - bramkarz  Szwagierczak Jakub - bramkarz  Hinc Filip        

Trenerzy:

Grzegorz GRUSZECKI, Zbigniew WITKOWSKI,

Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI i Edward KUJAWA.

Trenerzy:

Trenerzy:

 Augustyniak Kamil - bramkarz

 Paweł ULCHURSKI, Marcin BANASZCZAK i Andrzej ZABDYR.

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

 Mielczarek Jan - bramkarz

 

 

 

 Trenerzy:

Viktor BERENDYUHA, Robert RUDNY

i Andrzej TELBUCH.

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA