MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 2 0 / 2 1

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2021

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

GRUPA A: 21-22.11.2020, Gliwice.

Łódzko-Mazowiecko-Śląska.

 GRUPA B: 10-11.10.2020, Szczecin.

Lubusko-Łódzko-Zachodniopomorska.

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Konrad Adamski, Mateusz Ciuraj i Sebastian Paczkowski.

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie: Janusz Gottschalk, Szymon Pajor i Piotr Szymański.

 OCMER ŁSTW Łódź - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

4:29

(1:10,1:11,1:3,1:5)

 Alfa Gorzów Wlkp. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

16:4

(4:0,6:2,4:2,2:0)

 WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

YOUTUBE

14:3

(4:2,3:1,3:0,4:0)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

3:29

(1:7,0:9,2:7,0:6)

 UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

YOUTUBE

25:5

(9:0,7:1,4:1,5:3)

 GKPW 59 Gorzów Wlkp. - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

12:6

(3:1,2:2,2:0,5:3)

 WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

YOUTUBE

18:1

(3:0,5:0,4:1,6:0)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

6:22

(0:8,1:5,2:3,3:6)

 UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

YOUTUBE

8:6

(3:2,2:0,0:3,3:1)

 Arkonia Szczecin - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

1:28

(0:6,0:6,1:10,0:6)

 WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

9:10

(2:3,2:2,4:2,1:3)

 Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

7:15

(3:5,2:4,1:2,1:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

9:0

64-18

 1.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

9:0

56-16

 2.WTS Polonia Bytom

6:3

41-14

 2.Alfa Gorzów Wlkp.

6:3

45-25

 3.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa

3:6

16-45

 3.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

3:6

38-29

 4.OCMER ŁSTW Łódź

0:9

11-55

 4.Arkonia Szczecin

0:9

10-79

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

GRUPA C: UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (A1), GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1), WTS Polonia Bytom (A2), Alfa Gorzów Wlkp. (B2).

             GRUPA D: UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3), OCMER ŁSTW Łódź (A4), UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3), Arkonia Szczecin (B4).

 

ETAP 1: 13-14.03.2021. Warszawa (Pałac Młodzieży) - pływalnia W.U.M.

 

Delegaci KTPW: Łukasz Jarochowski i Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Mateusz Ciuraj, Janusz Gottschalk, Krzysztof Kiljan, Michał Machniewski, Aleksander Ozga, Piotr Sznajder, Wojciech Włoch, Przemysław Wojtaszek.

GRUPA C:

GRUPA D:

GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1) - Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Przemysław Wojtaszek.

25:7

(5:1,8:1,6:4,6:1)

OCMER ŁSTW Łódź (A4) - Arkonia Szczecin (B4)

 YOUTUBE

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Piotr Sznajder

7:6

(4:1,1:2,2:0,0:3)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (A1) - WTS Polonia Bytom (A2)

 YOUTUBE

Sędziowie: Aleksander Ozga i Wojciech Włoch.

14:9

(4:2,2:2,2:1,6:4)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Wojciech Włoch.

1:16

(0:6,1:3,0:4,0:7)

GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1) - WTS Polonia Bytom (A2)

YOUTUBE

Sędziowie: Piotr Sznajder i Przemysław Wojtaszek.

10:5

(4:1,0:1,2:0,4:3)

OCMER ŁSTW Łódź (A4) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Michał Machniewski i Przemysław Wojtaszek.

3:19

(1:6,1:6,0:3,1:4)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (A1) - Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

 YOUTUBE

Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Wojciech Włoch.

20:10

(6:3,6:2,4:3,4:2)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - Arkonia Szczecin (B4)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Janusz Gottschalk.

9:5

(1:1,1:1,5:2,2:1)

Alfa Gorzów Wlkp. (B2) - WTS Polonia Bytom (A2)

   YOUTUBE

Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Wojciech Włoch.

4:11

(0:4,1:3,1:1,2:3)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3) - Arkonia Szczecin (B4)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Krzysztof Kiljan i Michał Machniewski.

24:3

(6:2,6:1,7:0,5:0)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (A1) - GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1)

 YOUTUBE

Sędziowie: Piotr Sznajder i Aleksander Ozga.

 9:14

(2:4,3:3,2:4,2:3)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - OCMER ŁSTW Łódź (A4)

 YOUTUBE

 Sędziowie: Aleksander Ozga i Przemysław Wojtaszek.

10:4

(1:1,4:1,3:1,2:1)

 

ETAP 2:

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Miejsce i termin: do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

17-18.04.2021. Szczecin.

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie: Jakub Henkiel, Szymon Pajor, Piotr Sznajder, Wojciech Włoch i Adrian Wulkiewicz.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

3:16

(1:3,1:3,1:5,0:5)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: Arkonia Szczecin (B4) - OCMER ŁSTW Łódź (A4)

10:21

(2:5,3:5,1:7,4:4)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: OCMER ŁSTW Łódź (A4) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

3:20

(2:7,0:4,0:5,1:4)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.20.00: Arkonia Szczecin (B4) - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3)

8:11

(2:1,3:4,2:3,1:3)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: OCMER ŁSTW Łódź (A4) - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.30: Arkonia Szczecin (B4) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

ETAP 3: 12-13.06.2021.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

GRUPA C

GRUPA D

 1.GKPW 59 Gorzów Wlkp. (B1)

9:0

49-21

 1.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (B3)

15:0

95-13

 2.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (A1)

6:3

43-33

 2.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży 2 Warszawa (A3)

9:6

34-49

 3.WTS Polonia Bytom (A2)

3:6

25-28

 3.OCMER ŁSTW Łódź (A4)

6:9

38-65

 4.Alfa Gorzów Wlkp. (B2)

0:9

21-56

 4.Arkonia Szczecin (B4)

0:15

32-72

 

Do FINAŁU MPJM (OOM) awansują WSZYSTKIE zespoły Grupy C oraz DWA zespoły Grupy D Rundy Kwalifikacyjnej.

TURNIEJ FINAŁOWY: 2-4.07.2021 - Ostrowiec Św.

XXVII OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2021

(Kolejność spotkań wg decyzji Ministerstwa Sportu.)

  

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2020/21:

 

 1. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5. 0:0 00-00
 6. 0:0 00-00
 7/8.
 7/8.

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

XXVI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY 2020 W SPORTACH LETNICH

PIŁKA WODNA:

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  OCMER ŁSTW Łódź

R.E. R.K. OOM RAZEM

UKS "Syrena"

Pałac Młodzieży W-wa

R.E. R.K. OOM RAZEM

WTS Polonia Bytom

R.E. R.K. OOM RAZEM

UKS "Syrena"

Pałac Młodzieży 2 W-wa

R.E. R.K. OOM RAZEM
 Werner Piotr 3 13   16  Falarz Piotr 14 10   24  Guzy Adam 9 6   15  Szadurski Maksymilian 6 7   13
 Łabuc Wojciech 4 8   12  Grabiński Bartosz 13 13   26  Zgoła Tomasz 8 3   11  Grabiński Kajetan 5 6   11
 Staniecki Kacper 2 8   10  Kamiński Jędrzej 7 9   16  Wiatrowski Zbigniew 6 4   10  Chloupek Joseph - 6   6
 Papiernik Maciej 2 3   5  Pyrek Aleksander 9 -   9  Greif Kamil 4 5   9  Stępińska Linda 1 4   5
 Sowiński Krzysztof - 4   4  Makowski Maksymilian 4 4   8  Romaniuk Jacek 4 2   6  Pyrek  Jan - 4   4
 Korneluk Piotr - 1   1  Kobek Alicja 4 2   6  Dąbrowski Marcel - 4   4  Jaskulska Anna - 3   3
 Tomaszewski Szymon - 1   1  Pyrek Jan 5 -   5  Klimek Jakub 3 1   4  Wojtach Tomasz 3 -   3
 Głowacki Tymon - -   -  Jezierska Jagna 3 -   3  Brzezina Maksymilian 3 -   3  Szapiel Maciej - 2   2
 Mijas Kacper - -   -  Landowski Kacper 3 -   3  Horyń Tomasz 2 -   2  Jarszak Erwin 1 -   1
 Słoka Szymon - -   -  Jarszak Erwin - 2   2  Ignacy Aleksander 1 1   2  Pytlarczyk Maksymilian - 1   1
 Zieliński Filip - -   -  Krawczyk Emilia 2 -   2  Niepsuj Paweł 1 -   1  Jasek Mateusz - 1   1
 Paszkowski Mikołaj - bramkarz  Wojtach Tomasz - 2   2  Szymik Jan - -   -  Kuczmarski Michał - -   -

 Trenerzy:

 Bajarczuk Bartosz - 1   1  Goik Mateusz - bramkarz          Puchowski Tomasz   -   -

Patryk NAŁĘCZ-GEMBICKI i Zbigniew WITKOWSKI.

 Wrzosek Mateusz - bramkarz - -   -  Książkiewicz Olaf - bramkarz - -   -  Grudzień Michał - bramkarz - -   -

Trenerzy:

Trenerzy:

 Zając Józef - bramkarz - -   -
 

Ignacy STĘPIŃSKI i Marcin BAR.

Krzysztof PACZYNA i Dawid BRONCEL.

Trenerzy:

 Marcin BAR i Ignacy STĘPIŃSKI.

 

Alfa Gorzów

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM Arkonia Szczecin

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM

GKPW 59 Gorzów

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM

UKS NEPTUN U.Ł.

R.E.

R.K.

OOM

RAZEM

 Błoch Jakub 21 9   30  Bierski Ernest 8 13   21  Kędzior Piotr 12 17   29  Adamczyk Kacper 7 30   37
 Różycki Jacek 8 2   10  Sawicki Bartosz - 9   9  Bańkowski Oliwer 8 8   16  Ciuła Mateusz 12 16   28
 Gabryniewski Jakub - 6   6  Gołąb Wojciech 2 3   5  Szczęsny Jakub 11 4   15

 Wieczorek Michał

1 14   15
 Żabski Jan 2 3   5  Kurkiewicz Marcin - 3   3  Kuźmińczuk Dominik 7 7   14  Jagielski Bartłomiej 2 10   12
 Kobielak Maciej 4 -   4  Nowakowska Natalia - 3   3  Broniecki Paweł 8 4   12  Stachowiak Dawid 6 6   12
 Żabski Kajetan 3 1   4  Walczak Marcin - 1   1  Zieleński Bartłomiej 6 6   12  Pardej Daniel 6 -   6
 Kopiczko Mateusz 3 -   3  Garczyński Adam - -   -  Popadowski Igor 1 2   3  Ciuła Szymon 2 3   5
 Zieliński Wiktor 3 -   3  Jarota Kacper - -   -  Wiliński Stanisław 1 1   2  Jagielski Jakub 2 3   5
 Jasiński Adam 1 -   1  Ludek Kacper - -   -  Woźny Stanisław 1 -   1  Dobrosz Szymon - 4   4
 Chrostek Bruno - -   -  Łuczak Wojciech - -   -  Żółtek Marcel 1 -   1  Janicki Miłosz - 4   4
 Pawlak Karol - -   -  Łukasik Adrian - -   -  Mądry Małgorzata - -   -  Pawlak Adrian - 2   2
 Ryglowski Maciej - -   -  Łukasik Mateusz - -   -  Załoga Rozalia

-

-   -  Stasiak Błażej - 2   2
 Małkowski Adam - bramkarz  Strączek Grzegorz - -   -  Korzeniowski Michał - bramkarz  Orzechowski Rafał - 1   1
 Wilant Wiktor - bramkarz  Sushkin Roman - -   -

Trener:

 Hinc Filip - bramkarz - -   -
 Wojciechowski Wiktor - bramkarz  Solczak Dominik - bramkarz

  Piotr DIAKONÓW.

 Michalski Igor - bramkarz

Trenerzy:

Trenerzy:

Trener:

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

Marek GRONIEWICZ i Mariusz BUGAJSKI. 

 Dominik SZNAJDER.

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA