MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 9 / 2 0

I LIGA

Mistrzostwa Polski Seniorów   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatorów poszczególnych turniejów.

GRUPA A:

Runda 1: 30.11.-1.12.2019 - Łódź (Neptun).

Sędziowie: Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

GRUPA B:

Runda 1: Gorzów Wlkp. (Alfa) - termin do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - Legia Warszawa

16:14

(4:2,4:3,4:5,4:4)

 ŁSTW Politechnika Łódzka - Alfa II Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

8:9

(1:2,2:0,3:4,2:3)

 

 Termin do ustalenia:

Legia Warszawa - AZS Uniwersytet Warszawa 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 

GRUPA A:

Runda 2: 1-2.02.2020 - Łódź (Neptun).

Delegat KTPW:

Sędziowie

GRUPA B:

Runda 2: 1-2.02.2020 - Łódź (ŁSTW).

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 Legia Warszawa - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ŁSTW Politechnika Łódzka - Alfa II Gorzów Wlkp. 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - Legia Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

GRUPA A:

Runda 3: 14-15.03.2020 - Łódź (Neptun).

Delegat KTPW:

Sędziowie

GRUPA B:

Runda 3: 14-15.03.2020 - Gorzów Wlkp. (Alfa).

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 Legia Warszawa - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ŁSTW Politechnika Łódzka - Alfa II Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 
 Neptun AZS Uniwersytet Łódzki - Legia Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

GRUPA B:

 1.AZS Uniwersytet Warszawa 3:0 9-8  Alfa II Gorzów Wlkp. 0:0 00-00
 2.Neptun AZS Uniwersytet Łódzki 3:3 24-23  ŁSTW Politechnika Łódzka 0:0 00-00
 3.Legia Warszawa 0:3 14-16

 Do turnieju finałowego awansują WSZYSTKIE zespoły Grupy A oraz ZWYCIĘZCA Grupy B Rundy Eliminacyjnej.

 

FINAŁ: miejsce i termin do ostatecznego ustalenia

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

 B1 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 A1 -  A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 B1 -  A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 A1 -  B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  A2 -  B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  A1 -  B1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK I LIGI 2019/20:

 

 1. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5.    

DWA PIERWSZE zespoły awansują bezpośrednio do Ekstraklasy.

TRZECI zespół grać będzie w barażach do Ekstraklasy z ostatnim zespołem Ekstraklasy 2019/20.

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

  

AZS Uniwersytet

Warszawa

EL

FIN RAZEM

Legia Warszawa

EL

FIN RAZEM

Neptun AZS Uniwersytet Łódzki

EL

FIN RAZEM
 Nowicki 3   3  Ślusarczyk 7   7  Karaczko 7   7
 Resiak 3   3  Brzeski 2   2  Rudny 6   6
 Iwoła 2   2  Piecuch 2   2  Cegielski 2   2
 Wójcik 1   1  Idzi 1   1  Sztylka 2   2
 Banaszewski -   -  Machniewski 1   1  Sznajder 2   2
 Bednarek -   -  Pękul 1   1  Stachowiak 1   1
 Borkowski -   -  Chechłowski -   -  Janicki -   -
 Frankiewicz -   -  Oleksów Jan -   -  Wojtyniak -   -
 Kiljan

-

  -  Targowski -   -  Telbuch Krzysztof 2   2

 Kitłowski

-

  -          Telbuch Piotr 2   2
 Szymankiewicz

-

  -                
 Borecki - bramkarz    Augustyniak - bramkarz
 Chałko - bramkarz  Oleksów Adam- bramkarz  Harasimiuk - bramkarz

 Trenerzy:

Michał BAR i Jakub BEDNAREK.

Trener: Adam OLEKSÓW.

 Trener: Viktor BERENDYUHA.

Alfa II Gorzów Wlkp.

EL

FIN

RAZEM

 

ŁSTW Politechnika Łódzka

EL

FIN

RAZEM

     
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
 - bramkarz        - bramkarz      
 - bramkarz        - bramkarz      

 Trenerzy:

Trenerzy:

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA