MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW (U-19)

           2 1 9/ 2 0                      

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

GRUPA A:

GRUPA B:

                               ETAP 1 - RUNDA 1

18.10.2019 - Warszawa.

Sędziowie:

Michał Machniewski i Sebastian Paczkowski.

 

Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

14:7

(3:2,4:1,5:0,2:4)

26-27.10.2019 - Ostrowiec Św.

UWAGA: Zespół GKPW 59  Gorzów Wlkp. wycofał się z rozgrywek.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk, Krzysztof Grobelski i Sebastian Paczkowski.

 UKS Neptun Łódź - Arkonia Szczecin

18:5

(4:2,6:1,5:1,3:1)

 KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Szczecin

27:5

(5:1,9:1,6:0,5:3)

16-17.11.2019 - Gorzów Wlkp. (Alfa).

Delegat KTPW: Łukasz Król.

Sędziowie: Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

 KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Łódź

15:12

(1:4,4:1,4:2,6:5)

Alfa Gorzów Wlkp. - WTS Polonia Bytom

25:6

(9:0,6:3,5:1,5:2)

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

13:18

(6:6,3:4,2:3,2:5)

Alfa Gorzów Wlkp. - Pałac Młodzieży Warszawa

18:6

(6:1,4:2,3:1,5:2)

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

v.o.10:0

Alfa Gorzów Wlkp. -  OCMER ŁSTW Łódź

v.o.10:0

ETAP 1 - RUNDA 2

8-9.02.2020 - Gliwice

Sędziowie:

Mateusz Ciuraj, Janusz Gottschalk, Grzegorz Moś i Sebastian Sitek.

4-5.01.2020 - Szczecin.

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Michał Diakonów i Piotr Szymański.

WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

13:6

(3:3,4:0,3:2,3:1)

 KSZO Ostrowiec Św. - UKS Neptun Łódź

15:10

(2:2,5:3,3:3,5:2)

Alfa Gorzów Wlkp. -  Pałac Młodzieży Warszawa

17:5

(3:2,4:0,4:1,6:2)

 Arkonia Szczecin - UKS Neptun Łódź

8:19

(0:4,2:6,4:2,2:7)

WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

9:26

(1:6,2:6,3:7,3:7)

 Arkonia Szczecin - KSZO Ostrowiec Św.

6:17

(2:3,0:6,3:3,1:5)

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

v.o.10:0

Alfa Gorzów Wlkp. - OCMER ŁSTW Łódź

v.o.10:0

Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

v.o.10:0

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 1:

 

GRUPA A

GRUPA B

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

18:0

106-26

 1.KSZO Ostrowiec Św.

12:0

74-33

 2.WTS Polonia Bytom

9:9

61-75

 2.UKS Neptun Łódź

6:6

59-43

 3.Pałac Młodzieży Warszawa

9:9

59-68

 3.Arkonia Szczecin

0:12

24-81

 4.OCMER ŁSTW Łódź

-5:18

7-54

 

ETAP 2:

GRUPA C: DWA PIERWSZE ZESPOŁY grup A i B.

GRUPA D: pozostałe zespoły grup A i B.

 

ETAP 2 - RUNDA 1

GRUPA C

GRUPA D

29.02.-1.03.2020 - Łódź.

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Radosław Koryzna, Bartosz Kośka i Piotr Sznajder.

29.02.-1.03.2020 - Szczecin.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Michał Diakonów,

UKS Neptun Łódź (2B) - WTS Polonia Bytom (2A)

18:10

(8:0,8:2,1:5,1:3)

 Arkonia Szczecin (3B) - Pałac Młodzieży Warszawa (3A)

8:12

(1:4,3:4,1:2,3:2)

Alfa Gorzów Wlkp. (1A) KSZO Ostrowiec Św. (1B)

17:9

(3:5,6:0,4:1,4:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (3A) - OCMER ŁSTW Łódź (4A)

v.o.10:0

WTS Polonia Bytom (2A) - KSZO Ostrowiec Św. (1B)

17:32

(5:7,4:8,3:9,5:8)

 Arkonia Szczecin (3B) - OCMER ŁSTW Łódź (4A)

v.o.10:0

UKS Neptun Łódź (2B) - Alfa Gorzów Wlkp. (1A)

13:24

(7:7,2:6,2:7,2:4)

Alfa Gorzów Wlkp. (1A) - WTS Polonia Bytom (2A)

32:11

(11:2,2:2,6:1,13:6)

UKS Neptun Łódź (2B) - KSZO Ostrowiec Św. (1B)

16:17

(5:7,2:6,3:2,6:2)

 

ETAP 2 - RUNDA 2

 

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatorów poszczególnych turniejów.

GRUPA C

GRUPA D

Termin: do ustalenia - Gliwice lub Gorzów.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Termin: do ustalenia - Warszawa.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Alfa Gorzów Wlkp. (1A) - WTS Polonia Bytom (2A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Pałac Młodzieży Warszawa (3A) - OCMER ŁSTW Łódź (4A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

KSZO Ostrowiec Św.(1B) - UKS Neptun Łódź (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Arkonia Szczecin (3B) - OCMER ŁSTW Łódź (4A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Alfa Gorzów Wlkp. (1A) - UKS Neptun Łódź (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Pałac Młodzieży Warszawa (3A) Arkonia Szczecin (3B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

KSZO Ostrowiec Św.(1B) - WTS Polonia Bytom (2A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom (2A) UKS Neptun Łódź (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Alfa Gorzów Wlkp. (1A) KSZO Ostrowiec Św.(1B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 2:

 

 GRUPA C

 GRUPA D

1.Alfa Gorzów Wlkp.

9:0

73:33

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

6:0

22:8

2.KSZO Ostrowiec Św.

6:3

58:50

 2.Arkonia Szczecin

3:3

18:12

3.UKS Neptun Łódź

3:6

47:51

 3.OCMER ŁSTW Łódź

-2:6

0:20

4.WTS Polonia Bytom

0:9

38:82

 

Do Finału Mistrzostw Polski Juniorów awansują pierwsze 3 zespoły Grupy C.

 

Do RUNDY KWALIFIKACYJNEJ awansuje czwarty zespół GRUPY C oraz trzy zespoły Grupy D.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: do ustalenia - Szczecin lub Łódź.

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatora turnieju.

 

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

1D - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4C - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4C - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1D - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2D - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

4C - 1D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 1.

0:0

00:00

 2.

0:0

00:00

 3.

0:0

00:00

 4.

0:0

00:00

Do Finału Mistrzostw Polski Juniorów awansują pierwsze 3 zespoły Rundy Kwalifikacyjnej.


TURNIEJ FINAŁOWY: Gorzów Wlkp. (Alfa) - termin do ustalenia.

 

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatora turnieju.

 

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

3C - 2RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2C - 3RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1C - 1RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3C - 3RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2C - 1RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1C - 2RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1RK - 3RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2C - 2RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1C - 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1C - 3RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1RK - 2RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

2C - 3C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2RK - 3RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

3C - 1RK

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1C - 2C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2019/20:

 

 1. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5. 0:0 00-00
 6. 0:0 00-00
 7.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów Wlkp.

Et.1i2 RK FIN RAZEM

OCMER ŁSTW Łódź

Et.1i2 RK FIN RAZEM

 Pałac Młodzieży W-wa

Et.1i2 RK FIN RAZEM

WTS Polonia Bytom

Et.1i2 RK FIN RAZEM
 Cegielski 47     47  Konopka 2     2  Wójcik 22     22  Bomba 38     38
 Brończyk 26     26  Garbolewski 1     1  Zbrzeski 9     9  Skrzyszewski 11     11
 Buczkowski 24     24  Hutnik 1     1  Resiak 9     9  Szopa 11     11
 Podolski 20     20  Chałaj 1     1  Kitłowski 6     6  Sojka 8     8
 Rusewicz 11     11  Jargieło -     -  Lenarczyk 5     5  Babula 3     3
 Lepieszkiewicz 5     5  Pluta -     -  Wyrzykowski 4     4  Brzozowski 3     3
 Ostrouch 5     5  Zdziech -     -  Kulecki 3     3  Cziba 3     3
 Wielgus 5     5  Zwierzak -     -  Bątkiewicz 1     1  Dąbrowski 1     1
 Bloch 4     4            Tekieli 1     1  Krogul 1     1
 Horodecki 3     3            Wajler 1     1  Bawej -     -
 Amroz 2     2            Giedroyć -     -  Błach -     -
 Borek 2     2            Koncewicz -     -  Larysz -     -
 Mądry 2     2            Mamot -     -          
 Wieloch 2     2            Padykuła -     -          
 Grzyb 1     1            Chałko - bramkarz          Ganiuszkin - bramkarz
 Benda - bramkarz  Sylwestrowicz - bramkarz 2     2  Jurczak - bramkarz          Kocik - bramkarz      
 Wiśniewski - bramkarz    Pyrek - bramkarz          Książkiewicz - bramkarz

Trenerzy:

 Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

Trenerzy:

Edward KUJAWA i Nikita CHUPRYNA.

Trenerzy:

Jakub SŁOWIKOWSKI i Marcin BAR.

Trener:

Krzysztof PACZYNA.

 

   
Arkonia Szczecin

Et.1i2

RK

FIN

RAZEM

KSZO Ostrowiec Św.

Et.1i2

RK

FIN

RAZEM

Neptun Łódź  

Et.1i2

RK

FIN

RAZEM

 Wiśniewski 11     11  Ozga 54     54  Rudny 37     37
 Borkowski Mikołaj 8     8  Krakowiak 27     27  Telbuch Piotr 20     20
 Banaszek 5     5  Walesic 11     11  Sztylka 14     14
 Rakoczy 5     5  Staniszewski 9     9  Stachowiak 12     12
 Pajor 2     2  Nadbrzuchowski 8     8  Wojtyniak 9     9
 Zaczko 1     1  Nochelski 5     5  Telbuch Krzysztof 9     9
 Janus -     -  Idzikowski 4     4  Gaszewski 2     2
 Łuczak -     -  Rasiński 4     4  Janicki 2     2
 Nizioł -     -  Szwagierczak 4     4  Szmajda -     -
 Słaboszewski -     -  Bartosik 3     3  Jagielski Bartłomiej -     -
           Krzowski  1     1  Jagielski Jakub -     -
           Ostrowski  1     1          
           Woźniak -     -  Augustyniak - bramkarz 1     1
           Skaliński - bramkarz          Mielczarek - bramkarz        
 Borkowski Maciej - bramkarz  Soboń - bramkarz 1     1  Minc - bramkarz

Trenerzy:

Wojciech SIEWRUK i Tomasz SYPUŁA.

Trenerzy:

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

Trenerzy:

Viktor BERENDYUHA i Dominik SZNAJDER.

 

 

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA