PUCHAR POLSKI

    2020

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 25-26.01.2020

 

 

GRUPA A: Gorzów Wlkp.

Sędziowie: Sebastian Sitek i Piotr Szymański.

GRUPA B: Poznań - 25.01.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Jakub Henkiel.

 Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Szczecin

24:8

(8:2,6:2,7:2,3:2)

 Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

11:15

(2:4,3:2,0:3,4:6)

 Arkonia Szczecin - AZS Uniwersytet Warszawa

11:9

(3:1,1:3,3:4,4:1)

 

 Alfa Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Warszawa

31:6

(5:1,6:2,8:1,12:2)

   

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 1.Alfa Gorzów Wlkp. 6:0 55-14  1.KSZO Ostrowiec Św 3:0 15-11
 2.Arkonia Szczecin 3:3 19-33  2.Box Logistics Waterpolo Poznań 0:3 11-15
 3.AZS Uniwersytet Warszawa 0:6 15-42

 

Do turnieju finałowego awansowali zwycięscy grup Rundy Eliminacyjnej.

 

"FINAL FOUR": 15.02.2020 Łódź (ŁSTW)

Bezpośredni awans do Finału otrzymali finaliści Pucharu Polski 2019: ŁSTW OCMER Łódź i ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom .

 

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Mario Bernus, Łukasz Czapliński, Janusz Gottschalk i Łukasz Król.

 

 Półfinał I:

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

11:8

(4:2,2:4,3:1,2:1)

Półfinał II:

ŁSTW OCMER Łódź - KSZO Ostrowiec Św.

17:4

(3:3,2:1,6:0,6:0)

o miejsce III:

Alfa Gorzów Wlkp. (prz.PF I) - KSZO Ostrowiec Św.(prz.PF II)

16:8

(5:3,5:2,2:2,4:1)

o miejsce I:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (zw.PF I) - ŁSTW OCMER Łódź (zw.PF II)

13:6

(1:1,5:1,3:3,4:1)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2020:

 

 1. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 2. ŁSTW OCMER Łódź

 3. Alfa Gorzów Wlkp.

 4. KSZO Ostrowiec Św.

 5/7. Arkonia Szczecin

        AZS Uniwersytet Warszawa

        Box Logistics Waterpolo Poznań

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK.

 

 Alfa Gorzów Wlkp.

EL. FIN. RAZEM

Arkonia Szczecin

  AZS Uniwersytet Warszawa

 Cegielski

9

4 13

 Radziński

6

 Wójcik

7

 Brończyk

7

5 12

 Bajko

5

 Nowicki

6

 Czapla

10

2 12

 Banaszczak

2

 Kitłowski Piotr

1

 Goździak

6

2 8

 Banaszek

1

 Lenarczyk

1

 Tawfik

4

4 8

 Borkowski Mikołaj

1

 Banaszewski

-

 Buczkowski

5

2 7

 Huzarski

1

 Borkowski

-

 Podolski

6

1 7

 Rakoczy

1

 Iwoła

-

 Szymonik

5

1 6

 Sypuła

1

 Kitłowski Michał

-

 Borek

3

- 3

 Wiśniewski

1

 Nerlewski

-

 Lisek

-

2 2

 Borkowski Maciej - bramkarz

 

 Resiak

-

 Wieloch

-

1 1

Trenerzy:

 Szymankiewicz

-

 Ostrouch - - -

Marcin BANASZCZAK i Tomasz SYPUŁA.

 Borecki - bramkarz
 Rusewicz - - -

 Chałko- bramkarz

 Miałkowski - bramkarz

 

 Trener:

 Wiśniewski - bramkarz

 

 

 Jakub BEDNAREK.

 Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

 

 

 

 

 

 KSZO Ostrowiec Św.

EL. FIN. RAZEM

Box Logistics Waterpolo Poznań

 Krakowiak

4

7

11

 Różycki

5

 Ozga

6

-

6

 Bocheński

3

 Kochański

1

2

3

 Kowalewski

1

 Szląszkiewicz

3

-

3

 Naumowicz

1

 Nadbrzuchowski

-

2

2

 Bąk

-

 Walesic

1

1

2

 Iwanowicz

-

 Bartosik

-

-

-

 Jahns

-

 Kotaś - - -

 Kulis

-

 Nochelski

-

-

-

 Mruk

-

 Rasiński

-

-

-

 Trojanek

-

 Pietrzyk

-

-

-

 Żukowski

-

 Kośka - bramkarz

 Handze - bramkarz

1

 Krawczyk - bramkarz

 Trenerzy:

Jacek MACIĄG i Tomasz RÓŻYCKI.

 Skaliński - bramkarz

Trenerzy:

 Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

 

ŁSTW OCMER Łódź

FIN.

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

FIN.

 Michalski

5

 Abdelrahman

7

 Szymański 5

 Cebo

4

 Maciejewski

4

 Moś Grzegorz

3

 Chuprina

3

 Babula

2

 Knap

2

 Behen

2

 Baravy

1

 Bomba 2

 Czapczyński

1

 Moś Adrian

2

 Kalata

1

 Paczyna Radosław

1

 Troczyński

1

 Radwański

1

 Gidaszewski

-

 Broncel Marek

-

 Sielski

-

 Struzik

-

 Szabłowski - bramkarz

 Jung - bramkarz

-

 Trenerzy:

 Lis - bramkarz

-

 Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

 Trenerzy:

Krzysztof PACZYNA i Marek BRONCEL.

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA