MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 9 / 2 0

EKSTRAKLASA

KWALIFIKACJA  

I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I termin: 19-20.10.2019:

   

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom Box Logistics Waterpolo Poznań

21:2

(8:1,6:1,3:0,4:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

J.Struzik (WTS)

B.Kowalewski (Poznań)

19:6

(4:3,5:0,4:2,6:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

W.Radwański (WTS)

P.Handze (Poznań)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Paczkowski.

2-3.11.2019: Arkonia Szczecin – ŁSTW OCMER Łódź

3:29

(1:8,0:6,1:8,1:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (ARK)

B.Szymański (ŁSTW)

2:26

(0:2,1:8,0:7,1:9)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (ARK)

G.Knap (ŁSTW)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Bartosz Kośka i Sebastian Paczkowski.

II termin: 9-10.11.2019:

   

 

Box Logistics Waterpolo Poznań ŁSTW OCMER Łódź

6:22

(1:5,2:6,3:4,0:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (Poznań)

B.Szymański (ŁSTW)

7:22

(1:7,2:6,0:5,4:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (Poznań)

J.Szabłowski (ŁSTW)

Delegat KTPWŁukasz Czapliński.

Sędziowie: Jakub Henkiel i Sebastian Sitek.

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. KSZO Ostrowiec Św.

 

19:7

(5:1,4:3,7:3,3:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

F.Borek (Alfa)

J.Krawczyk (KSZO)

 

15:4

(4:0,3:1,4:1,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Ł.Miałkowski (Alfa)

J.Kochański (KSZO)

Delegat KTPWRadosław Koryzna.

Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Łukasz Król.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

25:1

(8:0,6:0,4:1,7:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Lis (WTS)

Maciej Borkowski (Ark)

16:1

(4:0,3:1,6:0,3:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

T.Sypuła (Ark)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Konrad Adamski i Sebastian Paczkowski.

III termin: 30.11.-1.12.2019:

   

 

ŁSTW OCMER Łódź Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

17:10

(4:0,4:2,4:3,5:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

J.Szabłowski (ŁSTW)

Ł.Miałkowski (Alfa)

13:6

(7:2,1:1,2:1,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

 Alfa - brak wyróżnienia.

Delegat KTPW: Krzysztof Bednarek.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

KSZO Ostrowiec Św. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

3:12

(1:1,1:4,1:3,0:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

J.Krawczyk (KSZO)

P.Lis (WTS)

8:22

(1:5,3:8,1:3,3:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

A.Ozga (KSZO)

Y.Behen (WTS)

Delegat KTPWJanusz Gottschalk.

Sędziowie: Konrad Adamski i Sebastian Paczkowski.

Arkonia Szczecin Box Logistics Waterpolo Poznań

6:13

(2:3,1:3,3:3,0:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Radziński (Ark)

B.Kowalewski (Poznań)

4:19

(2:5,1:3,0:6,1:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Radziński (Ark)

B.Kowalewski (Poznań)

Delegat KTPW: Łukasz Król.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Sitek.

IV termin: 7-8.12.2019:

   

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

14:9

(3:4,4:1,3:2,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Lis (WTS)

F.Borek (Alfa)

 

 

v.o.10:0

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Konrad Adamski i Sebastian Paczkowski.

Box Logistics Waterpolo Poznań KSZO Ostrowiec Św.

13:17

(5:3,2:5,2:3,4:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (Poznań)

J.Krawczyk (KSZO)

8:6

(2:1,2:1,0:3,4:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

T.Różycki (Poznań)

M.Krakowiak (KSZO)

Sędziowie: Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

Mecze I terminu: data do ustalenia.

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. – Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWdo ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

V termin: 7-8.03.2020:

     

Box Logistics Waterpolo Poznań Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Łukasz Król i Piotr Szymański.

KSZO Ostrowiec Św. Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWdo ustalenia.

Sędziowie: Mateusz Ciuraj i Janusz Gottschalk.

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom ŁSTW OCMER Łódź

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

VI termin: 21-22.03.2020:

     

Arkonia Szczecin Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

Box Logistics Waterpolo Poznań – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Mecze I terminu:

KSZO Ostrowiec Św. ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Mecze VI terminu:

KSZO Ostrowiec Św. ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VII termin: 4-5.04.2020:

   

 

KSZO Ostrowiec Św. Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.  

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

Arkonia Szczecin – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 ŁSTW OCMER Łódź – Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VIII termin: 25-26.04.2020:

     

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

  

Box Logistics Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom KSZO Ostrowiec Św.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

IX termin: 23-24.05.2020:

     

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

  KSZO Ostrowiec Św. Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

ŁSTW OCMER Łódź – Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

X termin: 6-7.06.2020:

   

 

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. Box Logistics Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 Arkonia Szczecin KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁSTW OCMER Łódź ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2020/20:

 

 1.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 8

24:0

139-30

 2.ŁSTW OCMER Łódź

6

18:0

129-34

 3.Box Logistics Waterpolo Poznań 8

9:15

74-117

 4.Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. 6

5:12

59-65

 5.KSZO Ostrowiec Św. 6

3:15

45-89

 6.Arkonia Szczecin 6

0:18

17-128

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

Arkonia Szczecin

  Box Logistics Waterpolo Poznań

 Goździak 14

 Radziński Paweł

7  Różycki 26
 Taffik 7  Borkowski Mikołaj 2  Kowalewski 24
 Brończyk 6  Zabdyr 2  Mruk 7
 Szymonik 6  Bajko Jerzy 1  Drula 5
 Czapla 5  Banaszczak 1  Bocheński 4
 Podolski 5  Bugajski 1  Naumowicz 4
 Buczkowski 4  Huzarski 1  Iwanowicz 2
 Cegielski 4  Sypuła 1  Kulis 1
 Rusewicz 4  Wiśniewski 1  Żukowski 1
 Lisek 3  Bajko Aleksander -  Bruszewski -
 Borek 1  Banaszek -  Bunkiewicz -
 Ostrouch -  Czaiński -  Jahns -
     Łuczak -  Kalinowski -
     Pajor -  Madejek -
     Rakoczy -  Trojanek  -
         Wojciechowicz -
 Miałkowski - bramkarz  Borkowski Maciej - bramkarz    Bąk - bramkarz  
 Wiśniewski - bramkarz  Zaczko - bramkarz    Handze - bramkarz  

 Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

 Trenerzy:

Tomasz SYPUŁA i Paweł RADZIŃSKI.

 Trenerzy:

Jacek MACIĄG i Tomasz RÓŻYCKI.

 

 KSZO Ostrowiec Św.

ŁSTW OCMER Łódź 

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 Ozga 18  Maciejewski 28  Radwański 25
 Krakowiak 17  Szymański 20  Behen 18
 Szląszkiewicz 6  Chuprina

19

 Moś Grzegorz 16
 Bartosik 2  Michalski 14  Paczyna Radosław 14
 Kochański 2  Sielski 12  Struzik 11
 Kotaś -  Troczyński 11  Cebo 9
 Nadbrzuchowski -  Bar 7  Abdelrahman 9
 Nawodziński -  Kalata 6  Moś Adrian 9
 Nochelski -  Andrzejewski 3  Bomba 8
 Pietrzyk -  Czapczyński 3  Broncel 3
 Walesić -  Knap 3  Cziba 3
     Zdziech 1  Babula 2
         Brzozowski 1
 Krawczyk - bramkarz      Jung - bramkarz  
 Skaliński - bramkarz  Szabłowski - bramkarz    Lis - bramkarz  

 Trener:

Robert SERWIN.

Trenerzy:

Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

 Trenerzy:

Krzysztof PACZYNA i Marek BRONCEL.

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA