MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 9 / 2 0

EKSTRAKLASA

KWALIFIKACJA

I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I termin: 19-20.10.2019:

   

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Paczkowski.

 Nowa data do ustalenia:

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. – Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWdo ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 Nowa data do ustalenia:

ŁSTW OCMER Łódź KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWdo ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

II termin: 9-10.11.2019:

   

 

KS Waterpolo Poznań ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWŁukasz Czapliński.

Sędziowie: Jakub Henkiel i Sebastian Sitek.

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPWdo ustalenia.

Sędziowie: Łukasz Król i Piotr Szymański.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Bartosz Kośka.

III termin: 30.11.-1.12.2019:

   

 

Arkonia Szczecin KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

KSZO Ostrowiec Św. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Radosław Koryzna.

Sędziowie: Bartosz Kośka i Sebastian Paczkowski.

ŁSTW OCMER Łódź Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Krzysztof .Bednarek.

Sędziowie: Łukasz Król i Piotr Szymański.

IV termin: 23-24.11.2019 i 7-8.12.2019:

   

 

Arkonia Szczecin – ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Krzysztof .Biegała.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

7-8.12.2019:

KS Waterpolo Poznań KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Piotr Szymański.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Łukasz Król.

V termin: 7-8.03.2020:

     

KS Waterpolo Poznań Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

KSZO Ostrowiec Św. Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom ŁSTW OCMER Łódź

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VI termin: 21-22.03.2020:

     

Arkonia Szczecin Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

KS Waterpolo Poznań – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

KSZO Ostrowiec Św. ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VII termin: 4-5.04.2020:

   

 

KSZO Ostrowiec Św. Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.  

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

Arkonia Szczecin – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 ŁSTW OCMER Łódź – KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VIII termin: 25-26.04.2020:

     

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

  

KS Waterpolo Poznań – Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom KSZO Ostrowiec Św.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

IX termin: 23-24.05.2020:

     

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

  KSZO Ostrowiec Św. KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

ŁSTW OCMER Łódź – Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

X termin: 6-7.06.2020:

   

 

Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. KS Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 Arkonia Szczecin KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁSTW OCMER Łódź ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2020/20:

 

 Alfa JOB HR Gorzów Wlkp. 0

0:0

00-00

 Arkonia Szczecin 0

0:0

00-00

 KS Waterpolo Poznań 0

0:0

00-00

 KSZO Ostrowiec Św. 0

0:0

00-00

 ŁSTW OCMER Łódź

0

0:0

00-00

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 0

0:0

00-00

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa JOB HR Gorzów Wlkp.

Arkonia Szczecin

  KS Waterpolo Poznań

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 - bramkarz    - bramkarz    - bramkarz  
 - bramkarz    - bramkarz    - bramkarz  

 Trenerzy:

 Trenerzy:

 Trenerzy:

 

 

 KSZO Ostrowiec Św.

ŁSTW OCMER Łódź 

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
 - bramkarz    - bramkarz     - bramkarz  
 - bramkarz  - bramkarz    - bramkarz  

 Trenerzy:

Trenerzy:

 Trenerzy:

NA GÓRĘ STRONY

 

STRONA GŁÓWNA