MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 1 9 / 2 0

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2020

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:

 Łódzko-Świętokrzysko-Zachodniopomorska.

 GRUPA B:

Lubusko-Śląska.

 GRUPA C:

Łódzko-Mazowiecka.

ETAP 1 - RUNDA 1

I termin: 19-20.10.2019 - Łódź.

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Marcin Bar i Janusz Gottschalk.

I termin: 10.11.2019 - Gliwice.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Konrad Adamski i Sebastian Paczkowski.

I termin: 19.10.2019 - Warszawa.

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Krzysztof Kiljan i Piotr Resiak.

UKS Neptun Łódź - KSZO Ostrowiec

7:19

(2:4,2:2,1:8,2:5)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

12:6

(1:1,2:3,8:0,1:2)

 Pałac Młodzieży I W-wa - OCMER ŁSTW Łódź

38:4

(5:1,10:1,10:1,13:1)

KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

28:8

(5:2,9:1,5:3,9:2)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

8:3

(1:0,2:2,4:1,1:0)

 Pałac Młodzieży II W-wa - OCMER ŁSTW Łódź

10:7

(4:1,0:1,4:3,2:2)

UKS Neptun Łódź - Arkonia Szczecin

31:1

(8:0,7:0,9:1,7:0)

 

ETAP 1 - RUNDA 2

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatorów poszczególnych turniejów.

II termin: 9-10.11.2019 - Ostrowiec Św.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski i Piotr Sznajder.

II termin: 7-8.12.2019 - Gliwice.

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Konrad Adamski i Sebastian Paczkowski.

II termin: 16.11.2019 - Warszawa.

Sędziowie: Robert Gałek i Krzysztof Kiljan.

KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

38:2

(11:0,10:1,8:1,9:1)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

5:19

(1:3,2:6,1:5,1:5)

Pałac Młodzieży W-wa - Pałac Młodzieży II W-wa

27:2

(5:0,7:0,7:1,8:1)

Arkonia Szczecin - UKS Neptun Łódź

1:34

(0:8,0:7,1:7,0:12)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów Wlkp.

3:9

(1:3,1:2,0:2,1:2)

 30.11.

 Pałac Młodzieży W-wa - Pałac Młodzieży II W-wa

31:16

(8:2,7:5,9:5,7:4)

UKS Neptun Łódź - KSZO Ostrowiec

5:17

(2:6,0:2,1:7,2:2)

Terminy meczów: do ustalenia

Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

7.12.

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

 Pałac Młodzieży W-wa - OCMER ŁSTW Łódź

 

39:6

(9:1,8:3,8:1,14:1)

 Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II W-wa - OCMER ŁSTW Łódź

18:7

(6:0,5:4,2:2,5:1)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 1:

 

GRUPA A

GRUPA B

GRUPA C

 1.KSZO Ostrowiec Św.

12:0

102-22

 1.Alfa Gorzów

6:0

28-8

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

12:0

135-28

 2.UKS Neptun Łódź

6:6

77-38

 2.WTS Polonia Bytom

6:6

28-37

 2.Pałac Młodzieży II Warszawa

6:6

46-72

 3.Arkonia Szczecin 

0:12

12-131

 3.GKPW 59 Gorzów

0:6

9-20

 3.OCMER ŁSTW Łódź

0:12

24-105

 

Do ETAPU 2 rozgrywek do GRUPY D awansują zwycięzcy grup oraz zespół z drugiej pozycji z najlepszym dorobkiem punktowym.

Pozostałe zespoły grają w Grupie E.

 

ETAP 2 - RUNDA 1

 

GRUPA D

GRUPA E

I termin: 14-15.03.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

I termin: 14-15.03.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

1A - 2 z Gr. A/B/C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Kolejność spotkań po ostatecznej klasyfikacji ETAPU 1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - Pałac Młodzieży Warszawa (1C)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - 2 z Gr. A/B/C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A - Pałac Młodzieży Warszawa (1C)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1C)- 2 z Gr. A/B/C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  

ETAP 2 - RUNDA 2

 

GRUPA D

GRUPA E

II termin: 2-3.05.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

II termin: 2-3.05.2020 - miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

1A - 2 z Gr. A/B/C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Kolejność spotkań wg aktualnej klasyfikacji ETAPU 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - Pałac Młodzieży Warszawa (1C)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1B - 2 z Gr. A/B/C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A - Pałac Młodzieży Warszawa (1C)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1C)- 2 z Gr. A/B/C

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

1A 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ ETAPU 2:

 

 GRUPA D

 GRUPA E

1.

0:0

00:00

 1.

0:0

00:00

2.

0:0

00:00

 2.

0:0

00:00

3.

0:0

00:00

 3.

0:0

00:00

4.

0:0

00:00

 4.

0:0

00:00

 5.

0:0

00:00

 

Do FINAŁU MPJM (OOM) awansują pierwsze 3 zespoły Grupy D.

Do RUNDY KWALIFIKACYJNEJ awansuje czwarty zespół GRUPY D oraz trzy zespoły Grupy E.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 6-7.06.2020 - miejsce do ostatecznego ustalenia.

UWAGA: Ostateczna kolejność spotkań do ustalenia przez organizatora turnieju.

 

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

 3E-  4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1E - 2E

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1E - 3E

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2E-  4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2E-  3E

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1E - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 1.

0:0

00:00

 2.

0:0

00:00

 3.

0:0

00:00

 4.

0:0

00:00


TURNIEJ FINAŁOWY: 3-5.07.2020.

XXVI OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2020

(Kolejność spotkań wg decyzji Ministerstwa Sportu i Turystyki.)

  

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2019/20:

 

 1.. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5. 0:0 00-00
 6. 0:0 00-00
 7.
 8.
 9.

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

XXVI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY 2020 W SPORTACH LETNICH

PIŁKA WODNA:

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów

Et.1i2 RK OOM RAZEM

GKPW 59 Gorzów

Et.1i2 RK OOM RAZEM

 KSZO Ostrowiec Św.

Et.1i2 RK OOM RAZEM

Pałac Młodzieży W-wa

Et.1i2 RK OOM RAZEM
 Grzyb 9     9  Szczęsny 5     5  Ostrowski 23     23  Grabiński 21     21
 Horodecki 7     7  Broniecki 2     2  Staniszewski 26     26  Wajler 19     19
 Różycki 5     5  Kuźmińczuk 2     2  Krzowski 13     13  Sztobryn 17     17
 Błoch 2     2  Bańkowski -     -  Budzyn 10     10  Stępiński 17     17
 Żabski Kajetan 2     2  Kędzior -     -  Gromski 9     9  Kamiński 15     15
 Stasiak 1     1  Ordon -     -  Broś 8     8  Kowalski 10     10
 Szczuciński 1     1  Popadowski -     -  Żelazowski 5     5  Jurczak Tomasz 9     9
 Żabski Jan 1     1  Wiliński -     -  Tokarski 3     3  Szulc 9     9
 Czyżyk -        Woźny -     -  Skit 2     2  Krawczyk Emilia 5     5
 Gabryniewski -     -  Zieliński -     -  Walczyk 2     2  Koncewicz 4     4
 Krobicki -     -  Żółtek -     -  Bąk 1     1  Kobek 3     3
                               Laskowski 2     2
           - bramkarz  - bramkarz          Jurczak Mateusz- bramkarz
 Benda - bramkarz        Korzeniewski - bramkarz  Młodawski - bramkarz          Skonieczny - bramkarz 3     3

Trener:

Jacek OSIŃSKI.

Trener:

Martin BERLANSKY.

Trenerzy:

Mariusz STAWECKI i Robert SERWIN.

Trenerzy:

Ignacy STĘPIŃSKI i Przemysław WOJTASZEK.

 

                                             
Arkonia Szczecin

Et.1i2

RK

OOM

RAZEM

OCMER ŁSTW Łódź

Et.1i2

RK

OOM

RAZEM

Neptun Łódź  

Et.1i2

RK

OOM

RAZEM

WTS Polonia Bytom

Et.1i2

RK

OOM

RAZEM

 Gołąb 3     3  Wasiński 11     11  Gaszewski 32     32  Skrzyszewski 9     9
 Łobiński 3     3  Łabuć 8     8  Szmajda 9     9  Błach 7     7
 Syc 3     3  Nowosielski 2     2  Wierzchoń 9     9  Larysz 4     4
 Nowakowska 1     1  Werner 2     2  Ciuła Mateusz 8     8  Bawej 2     2
 Olejniczak 1     1  Staniecki 1     1  Jagielski Bartłomiej 8     8  Dąbrowski 2     2
 Uchniewski 1     1  Bołbot -     -  Jagielski Jakub 5     5  Guzy 2     2
 Byrski -     -  Korneluk -     -  Pardej 3     3  Greif 1     1
 Garczyński -     -  Kucharczyk -     -  Stachowiak 3     3  Kiwacki 1     1
 Kurkierewicz -     -  Papiernik -     -  Ciuła Szymon -     -  Grzesiczek -     -
 Nizioł -     -  Słoka -     -  Janicki -     -  Romaniuk -     -
 Rózga -     -  Wrzeszcz -     -  Stasiak -     -  Szymik -     -
 Strączek -     -  Tomaszewski -     -            Wiatrowski -     -
 Walczak -     -            Grabowski - bramkarz                  
 Sawicki - bramkarz        Ciszewski - bramkarz  Hinc - bramkarz  Goik - bramkarz        
 Sobański - bramkarz  Paszkowski - bramkarz  Mielczarek - bramkarz          Książkiewicz - bramkarz

Trener:

Wojciech SIEWRUK.

Trenerzy:

Edward KUJAWA, Nikita CHUPRYNA

i Patryk NAŁĘCZ.

Trenerzy:

Viktor BERENDYUHA i Dominik SZNAJDER.

Trener:

Marek BRONCEL.

         

 Pałac Młodzieży II W-wa

Et.1i2 RK OOM RAZEM
 Pyrek Aleksander 15     15
 Falarz 10     10
 Jezierska 6     6
 Makowski 3     3
 Wojciechowski 3     3
 Jaskulska Anna 2     2
 Stępińska 2     2
 Szadurski 2     2
 Bojarczuk 1     1
 Landowski 1     1
 Rokicki 1     1
 Jarszak -     -
 Kuczmarski -     -
 Pyrek Jan -     -
 Zając -     -
 Wrzosek - bramkarz        

 Trenerzy:

Ignacy STĘPIŃSKI i Robert GAŁEK.

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA