MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 2 0 / 2 1

EKSTRAKLASA

I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2021

 

RUNDA I:

 

 GRUPA A: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom(1), Box Logistics Waterpolo Poznań(4), KSZO Ostrowiec Św.(5), ŁSTW Politechnika Łódzka(8), UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki(9).

 GRUPA B: ŁSTW OCMER Łódź(2), CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.(3), Arkonia Szczecin(6), AZS Uniwersytet Warszawski(7).

 

Lista zawodników wypożyczonych na sezon 2020/21.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I kolejka: 10-11.10.2020:

   

 

mecze nr.1:

Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

28:6

(7:0,9:1,5:1,7:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Kacper Ślusarczyk (WP)

Michał Rozpierski (NEP)

19:8

(4:1,6:2,3:2,6:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (WP)

Kamil Augustyniak (NEP)

Delegat KTPW:

Łukasz Król.

Sędziowie:

Mario Bernus i Łukasz Czapliński.

mecze nr.2:

KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW Politechnika Łódzka

19:7

(5:1,7:1,3:3,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Kośka (KSZO)

Wojciech Kotaś (PŁ)

18:9

(3:1,2:1,9:1,4:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maksymilian Krakowiak (KSZO)

Kacper Zdziech (PŁ)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Sebastian Sitek.

mecze nr.3:

Arkonia Szczecin - ŁSTW OCMER Łódź

7:19

(2:3,3:2,0:5,2:9)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Wiśniewski (ARK)

Piotr Michalski (ŁSTW)

9:19

(2:4,2:6,3:5,2:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (ARK)

Michał Diakonów (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

 Janusz Gottschalk i Jakub Henkiel.

II kolejka: 24-25.10.2020:

   

 

mecze nr.5:

ŁSTW Politechnika Łódzka - Box Logistics Waterpolo Poznań

10:26

(2:4,2:7,3:8,3:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dominik Garbolewski (PŁ)

Bartłomiej Kowalewski (WP)

10:18

(2:5,1:5,3:5,4:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Marcel Sylwestrowicz (PŁ)

Bartłomiej Kowalewski (WP)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Jakub Henkiel.

mecze nr.6:

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 

8:19

(1:4,2:6,2:5,3:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Michał Rozpierski (NEP)

Radosław Paczyna (WTS)

 

10:24

(2:5,3:5,1:7,4:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Norbert Rudny (NEP)

Mateusz Bomba  (WTS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Armen Papazjan.

III kolejka:

   

 

7-8.11.2020:

mecze nr.7:

KSZO Ostrowiec Św. - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

5:17

(1:3,1:6,0:4,3:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jakub Kochański (KSZO)

Grzegorz Moś (WTS)

3:13

(1:3,1:2,1:4,0:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Sebastian Bartosik (KSZO)

Dawid Jung (WTS)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Armen Papazjan i Sebastian Sitek.

6-7.11.2020:

mecze nr.10:

CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. - Arkonia Szczecin

37:7

(7:1,10:2,11:2,9:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Przemysław Brończyk (ALFA)

Michał Syc (ARK)

42:3

(6:1,11:0,10:1,15:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Oskar Szymonik (ALFA)

Jakub Banaszek (ARK)

Delegat KTPW:

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Wojciech Włoch i Piotr Szymański.

III kolejka: 10-11.11.2020:

mecze nr.8:

ŁSTW Politechnika Łódzka - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

10:14

(2:1,3:5,1:3,4:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Marcel Sylwestrowicz (PŁ)

Kamil Augustyniak (NEP)

7:10

(2:1,3:5,1:3,4:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Marcel Sylwestrowicz (PŁ)

Filip Wojtyniak (NEP)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Wojciech Włoch.

mecze nr.9:

ŁSTW OCMER Łódź - AZS Uniwersytet Warszawski

7:6

(2:1,2:2,0:2,3:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 Jan Szabłowski (ŁSTW)

Krzysztof Chałko (AZS)

10:14

(0:3,3:4,2:2,5:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Szabłowski (ŁSTW)

Aleksander Ozga (AZS)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Wojciech Włoch.

IV kolejka: 21-22.11.2020:

     

mecze nr.11:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - ŁSTW Politechnika Łódzka

10:0 vo

10:0 vo

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Wojciech Włoch.

mecze nr.12:

Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

15:4

(4:0,4:0,4:2,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bartłomiej Kowalewski (WP)

Maksymilian Krakowiak (KSZO)

14:8

(2:5,2:1,4:0,6:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Tomasz Różycki (WP)

Jan Skaliński (KSZO)

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

mecze nr.13:

AZS Uniwersytet Warszawski - Arkonia Szczecin

26:5

(5:3,5:0,9:0,7:2)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Andrzej Maciejewski (AZS)

Maciej Borkowski (ARK)

28:7

(8:3,7:1,5:1,8:2)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Krzysztof Chałko (AZS)

Michał Rakoczy (ARK)

Delegat KTPW

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecze nr.14:

ŁSTW OCMER Łódź - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp.

12:8

(3:3,3:2,1:2,5:1)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Michalski (ŁSTW)

Marcin Czapla (ALFA)

8:12

(3:1,1:1,3:4,1:6)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Grzegorz Knap (ŁSTW)

Oskar Szymonik (ALFA)

Delegat KTPW:

 Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Armen Papazjan.

V kolejka: 12-13.12.2020

     

mecze nr.15:

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec Św.

11:16

(5:4,1:4,2:3,3:5)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Kamil Augustyniak (NEP)

Jan Skaliński (KSZO)

9:13

(1:2,4:1,0:3,4:7)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Kamil Augustyniak (NEP)

Maksymilian Krakowiak (KSZO)

 

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

 

 

mecze nr.4: 12.12.2020

CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Warszawski

15:15

(2:3,4:3,3:5,6:4)

rz.k.4:5

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Martin Andruszkiewicz (ALFA)

Andrzej Maciejewski (AZS)

 

10:12

(3:3,3:6,1:3,3:0)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Łukasz Miałkowski (ALFA)

Emil Kalata (AZS)

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

19-20.12.2020

mecze nr.16

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Box Logistics Waterpolo Poznań

11:3

(4:0,4:0,2:1,1:2)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Jan Radwański (WTS)

Tomasz Różycki (WP)

12:11

(1:3,1:2,6:3,4:3)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Jakub Struzik (WTS)

Paweł Handze (WP)

Delegat KTPW:

 Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Sebastian Paczkowski.

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY I:

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 1.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 8 24:0 116-40  1.AZS Uniwersytet Warszawski 6 14:4 101:54
 2.Box Logistics Waterpolo Poznań 8 18:6 134-69  2.ŁSTW OCMER Łódź 6 12:6 75:56
 3.KSZO Ostrowiec Św. 8 12:12 86:105  3.CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. 6 10:8 124:57
 4.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki 8 6:18 76-136  4.Arkonia Szczecin 6 0:18 38:171
 5.ŁSTW Politechnika Łódzka 8 -2:24 53-105

 

RUNDA II:

 

 GRUPA MISTRZOWSKA: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A), AZS Uniwersytet Warszawski (1B), Box Logistics Waterpolo Poznań (2A), ŁSTW OCMER Łódź (2B).

 GRUPA SPADKOWA: KSZO Ostrowiec Św. (3A), CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (3B), UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (4A), Arkonia Szczecin (4B), ŁSTW Politechnika Łódzka (5A).

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I kolejka: 27-28.02.2021:

     

mecze nr.17

ŁSTW OCMER Łódź (2B) - AZS Uniwersytet Warszawski (1B)

10:16

(5:4,2:5,3:4,0:3)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Karol Błażewicz (ŁSTW)

Kamil Wójcik (AZS)

9:10

(2:5,3:1,2:2,2:2)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Michalski (ŁSTW)

Mikita Chupryna (AZS)

Delegat KTPW

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Łukasz Król i Sebastian Sitek.

mecze nr.20

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (4A) - Arkonia Szczecin (4B)

10:10

(3:1,0:4,3:2,4:3)

rz.k. 5:4

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Harasimiuk (Neptun)

Piotr Ławniczak (Arkonia)

11:11

(3:2,4:5,2:2,2:2)

rz.k. 4:2

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Krzysztof Telbuch  (Neptun)

Maciej Borkowski  (Arkonia)

Delegat KTPW

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Paczkowski.

mecze nr.18

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A) - Box Logistics Waterpolo Poznań (2A)

22:9

(5:2,5:0,6:4,6:3)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Marek Broncel (WTS)

Igor Piecuch (WP)

18:10

(3:4,6:1,6:2,3:3)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Yurij Behen (WTS)

Eryk Naumowicz (WP)

P.o. Delegata KTPW

Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

II kolejka: 13-14.03.2021:

     

mecze nr.23: 13.03.2021.

Arkonia Szczecin (4B) - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (3B)

5:32

(1:9,2:7,1:10,1:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (Arkonia)

Filip Borek (Alfa)

3:26

(1:6,2:6,0:7,0:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Maciej Borkowski (Arkonia)

Filip Borek (Alfa)

Delegat KTPW: P.o.Jakub Henkiel

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

mecze nr.22:

AZS Uniwersytet Warszawski (1B) - Box Logistics Waterpolo Poznań (2A)

16:5

(4:1,2:3,3:1,7:0)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Przemysław Rudziński (AZS)

Paweł Handze (WP)

19:12

(4:3,5:1,5:4,5:4)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Rafał Nerlewski (AZS)

Bogusław Kowalewski (WP)

Delegat KTPW

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Radosław Koryzna.

mecze nr.21:

ŁSTW OCMER Łódź (2B) - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A)

10:12

(3:2,2:5,3:2,2:3)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Michał Diakonów (ŁSTW)

Radosław Paczyna (WTS)

7:10

(1:3,1:1,1:5,4:1)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Grzegorz Knap  (ŁSTW)

Paweł Lis  (WTS)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Łukasz Czapliński.

mecze nr.24:

ŁSTW Politechnika Łódzka (5A) - KSZO Ostrowiec Św. (3A)

7:19

(2:6,4:1,1:6,0:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Dominik Garbolewski (ŁSTW)

Dariusz Wożniak (KSZO)

9:13

(0:4,4:3,2:3,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Wojciech Kotaś (ŁSTW)

Brajan Nochelski (KSZO)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski i Sebastian Sitek.

III kolejka: 27-28.03.2021:

   

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Sebastian Sitek.

 mecze nr.25:

ŁSTW OCMER Łódź (2B) - Box Logistics Waterpolo Poznań (2A)

9:9

(2:2,1:4,4:1,2:2)

rz.k.2:1

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Szabłowski (ŁSTW)

Tomasz Różycki (WP)

9:10

(3:1,1:3,2:2,3:4)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Karol Błażewicz (ŁSTW)

Paweł Handze (WP)

mecze nr.26:

AZS Uniwersytet Warszawski (1B) - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A)

10:6

(5:1,2:2,2:1,1:2)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Krzysztof Chałko (AZS)

M.Bomba (WTS)

8:5

(1:1,1:0,4:3,2:1)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Andrzej Maciejewski (AZS)

Radosław Paczyna (WTS)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Łukasz Król.

mecze nr.27:

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (4A) - KSZO Ostrowiec Św. (3A)

13:22

(3:4,5:7,2:9,3:2)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Sznajder (Neptun)

Wiktor Staniszewski (KSZO)

8:23

(2:5,1:9,2:5,3:4)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Brak wyróżnienia (Neptun)

Brajan Nochelski (KSZO)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Sebastian Paczkowski, Radosław Koryzna

i Sebastian Sitek.

Mecze I kolejki nr.19 - 17.04. - Szczecin:

CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (3B) - ŁSTW Politechnika Łódzka (5A)

25:9

(4:2,6:2,6:1,9:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jakub Goździak (Alfa)

Karol Błażewicz (ŁSTW)

26:7

(6:2,8:1,7:1,5:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Filip Borek (Alfa)

Michał Wasiński (ŁSTW)

P.o. Delegata KTPW:

Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Wojciech Włoch.

Mecze III kolejki nr.28 - 18.04.:

Arkonia Szczecin (4B) - ŁSTW Politechnika Łódzka (5A)

15:14

(1:3,7:5,4:3,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Ławniczak (Arkonia)

Karol Błażewicz (ŁSTW)

18:9

(3:2,4:2,7:3,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Marcin Czaiński (Arkonia)

Karol Błażewicz (ŁSTW)

P.o. Delegata KTPW:

Jakub Henkiel.

Sędziowie:

Jakub Henkiel i Wojciech Włoch.

IV kolejka: 24-25.04.2021:

15:13

(3:2,4:4,3:2,5:5)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Tomasz Durjasz (UW)

Jan Szabłowski (ŁSTW)

14:9

(3:2,3:3,3:3,5:1)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Bartosz Borkowski (UW)

Michał Diakonów (ŁSTW)

Delegat KTPW:

Łukasz Jarochowski.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

mecze nr.29:

AZS Uniwersytet Warszawski (1B) - ŁSTW OCMER Łódź (2B)

 

mecze nr.30:

Box Logistics Waterpolo Poznań (2A) - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A)

12:19

(2:4,3:7,7:2,0:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Jan Oleksów (Poznań)

Jakub Struzik (WTS)

10:14

(3:3,1:3,3:5,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Bogusław Kowalewski (Poznań)

Paweł Lis (WTS)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Mario Bernus i Jakub Henkiel.

mecze nr.31:

KSZO Ostrowiec Św. (3A) - Arkonia Szczecin (4B)

13:9

(0:2,3:1,5:2,5:4)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Igor Szląszkiewicz (KSZO)

Piotr Ławniczak (Arkonia)

12:8

(1:0,2:3,6:2,3:3)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Jan Skaliński (KSZO)

Piotr Ławniczak (Arkonia)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

mecze nr.32:

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (4A) - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (3B)

12:35

(2:11,4:8,3:10,3:6)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Filip Wojtyniak (Neptun)

  Marcin Czapla (Alfa)

14:26

(4:6,2:6,2:8,6:6)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Piotr Sznajder (Neptun)

  Jakub Błoch (Alfa)

Delegat KTPW:

Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

V kolejka: 15-16.05.2021:

7:7

(2:0,1:3,2:2,2:2)

rz.k.3:1

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Paweł Lis (WTS)

Jan Szabłowski (ŁSTW)

 

Delegat KTPW:

Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Sebastian Paczkowski.

mecze nr.33:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A) - ŁSTW OCMER Łódź (2B)

13:7

(2:1,1:2,6:1,4:3)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Patryk Cebo (WTS)

Michał Diakonów (ŁSTW)

mecze nr.34:

Box Logistics Waterpolo Poznań (2A) - AZS Uniwersytet Warszawski (1B)

10:17

(1:5,3:3,4:5,2:4)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Tomasz Różycki (Poznań)

Przemysław Rudziński (AZS)

11:17

(2:3,2:5,3:4,4:5)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

 Marcin Drula (Poznań)

Andrzej Maciejewski (AZS)

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

mecze nr.35:

ŁSTW Politechnika Łódzka (5A) - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (4A)

9:7

(3:1,4:2,0:3,2:1)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Wojciech Kotaś (ŁSTW)

Filip Wojtyniak (Neptun)

8:15

(1:3,1:3,5:5,1:4)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Konrad Biniaszczyk (ŁSTW)

Kamil Augustyniak (Neptun)

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Radosław Koryzna i Wojciech Włoch.

mecze nr.36:

KSZO Ostrowiec Św. (3A) - CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (3B)

15:15

(3:5,3:2,5:3,4:5)

rz.k.3:2

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Jan Skaliński (KSZO)

Marcin Czapla (Alfa)

 

10:12

(3:2,3:3,2:3,2:4)

PROTOKÓŁ

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy:

Sebastian Bartosik (KSZO)

Bartosz Wiśniewski (Alfa)

Delegat KTPW:

Piotr Krysztofiak.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Sebastian Sitek.

VI kolejka: 29-30.05.2021:

   

Delegat KTPW:

Krzysztof Bednarek.

Sędziowie:

Janusz Gottschalk i Armen Papazjan.

mecze nr.37:

Box Logistics Waterpolo Poznań (2A) - ŁSTW OCMER Łódź (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

mecze nr.38:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A) - AZS Uniwersytet Warszawski (1B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW:

Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Mario Bernus i Łukasz Czapliński.

 

AKTUALNE TABELE GRUP MISTRZOSTW POLSKI 2020/21:

 

      GRUPA MISTRZOWSKA (miejsca 1/4):

GRUPA SPADKOWA (miejsca 5/9):

 1.AZS Uniwersytet Warszawski (1B) 30:0 142-90  5.CHEĆKO Brukarstwo ALFA Gorzów Wlkp. (3B) 22:2 197:75
 2.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (1A) 23:7 126:90  6.KSZO Ostrowiec Św. (3A) 20:4 127:71
 3.Box Logistics Waterpolo Poznań (2A) 4:26 98-160  7.Arkonia Szczecin (4B) 8:16 80:127
 4.ŁSTW OCMER Łódź (2B) 2:27 90-116  8.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (4A) 7:17 90:144
 9.ŁSTW Politechnika Łódzka (5A) 3:21 72:138

Podsumowanie:

1. z Ekstraklasy spada PIĄTA drużyna Grupy Spadkowej (9 drużyna w klasyfikacji generalnej).

                                       2. CZWARTA drużyna Grupy Spadkowej  (8 drużyna w klasyfikacji generalnej) zagra baraż z PIERWSZĄ drużyną I Ligi.

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 CHEĆKO Brukarstwo ALFA

Gorzów Wlkp.

Arkonia Szczecin

  AZS Uniwersytet Warszawski

 Brończyk Przemysław 73  Ławniczak Piotr 22  Maciejewski Andrzej 67
 Szymonik Oskar 61  Wiśniewski Jan 22  Ozga Aleksander 44
 Czapla Marcin 41  Banaszek Jakub 12  Chupryna Mikita 36
 Ahmed Abbas Tawfik 29  Rakoczy Michał 12  Rudziński Przemysław 27
 Cegielski Grzegorz 17  Banaszczak Marcin 9  Kalata Emil 17
 Goździak Jakub 15  Zabdyr Andrzej 6  Nerlewski Rafał 15
 Borek Filip 14  Brokmeier Aleksy 5  Bar Marcin 10
 Buczkowski Nikodem 14  Ulchurski Paweł 5  Borkowski Bartosz 6
 Rękawek Paweł 11  Bajko Jerzy 4  Durjasz Tomasz 6
 Wieloch Aleksander 9  Bajko Aleksander 3  Wójcik Kamil 6
 Błoch Jakub 7  Bugajski Mariusz 3  Kiljan Krzysztof 4
 Andruszkiewicz Martin 6  Czaiński Marcin 3  Targowski Tomasz 2
 Gabryniewski Sebastian 6  Maciejczak Kacper 3  Kitłowski Piotr 1
 Mądry Jakub 6  Radziński Paweł 3  Idzi Piotr -
 Wielgus Jakub 4  Borkowski Mikołaj 2  Frankiewicz Maciej -
 Ostrouch Wojciech 3  Łuczak Wojciech 1  Szymankiewicz Kajetan -
 Lepieszkiewicz Wiktor 2  Nizioł Grzegorz 1  Chałko Krzysztof - bramkarz  
 Grzyb Szymon 1  Pajor Szymon 1  Pyrek Tadeusz - bramkarz  
 Rusewicz Alan 1  Prabucki Marcin 1

Trenerzy:

 Lisek Aleksander -  Słaboszewski Marcin -

Jakub BEDNAREK, Kajetan SZYMANKIEWICZ,

 Miałkowski Łukasz - bramkarz -  Syc Michał -

Piotr IDZI i Maciej FRANKIEWICZ.

 Wiśniewski Bartosz - bramkarz 1  Sypuła Tomasz -

Trenerzy:

 Wiśniewski Jan -

Jacek OSIŃSKI, Sebastian ŻABSKI

i MacIej CHMIELEWSKI.

 Borkowski Maciej - bramkarz  

 Janowski Damian - bramkarz  

Trenerzy:

Paweł RADZIŃSKI i Marcin BANASZCZAK.

 

 

 Box Logistics Waterpolo Poznań

KSZO Ostrowiec Św.

ŁSTW OCMER Łódź

 Kowalewski Bartłomiej

56

 Krakowiak Maksymilian

68

 Michalski Piotr

43

 Różycki Tomasz

48

 Kochański Jakub

37

 Błażewicz Karol

34

 Oleksów Jan

42

 Nadbrzuchowski Kacper

20

 Diakonów Michał

29

 Ślusarczyk Kacper

22

 Staniszewski Wiktor 16

 Bar Michał

16

 Piecuch Igor

21

 Bartosik Sebastian

13

 Czapczyński Konrad

16

 Walkowiak Karol

9

 Szląszkiewicz Igor

13

 Troczyński Bartłomiej

11

 Bocheński Rafał

8

 Woźniak Dariusz

13

 Knap Grzegorz

8

 Drula Marcin

8

 Nochelski Brajan

12

 Brzeski Jan

3

 Machniewski Michał

7

 Walesic Maksymilian

11

 Sielski Dominik 3

 Naumowicz Eryk

5

 Idzikowski Danel

7

 Gabryszewski Maciej

2

 Mruk Maciej

3

 Nawodziński Kamil

2

 Skrzypiński Olgierd

-

 Augustyniak Wojciech 1

 Ostrowski Igor 1

 Szabłowski Jan - bramkarz
 Bąk Michał 1  Jarocha Oskar -

Trener:

 Trojanek Igor 1

 Rasiński Filip

-

Edward KUJAWA.

 Borzeszkowski Wojciech -  Kośka Bartosz - bramkarz  

 Kuehn Maciej -

 Krawczyk Jakub - bramkarz  

 Żukowski Artur -  Skaliński Jan - bramkarz  
 Handze Paweł - bramkarz  

 Trenerzy:

 
 Oleksów Adam - bramkarz    Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

Trenerzy:

Jacek MACIĄG, Tomasz RÓŻYCKI

i Donat OLEKSÓW.

     

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

ŁSTW Politechnika Łódzka

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

 Paczyna Radosław 38  Błażewicz Karol 26  Rudny Norbert 32
 Moś Grzegorz 34  Garbolewski Dominik 25  Sznajder Piotr 27
 Cebo Patryk 33  Zdziech Kacper 14  Telbuch Piotr 23
 Abdelrahman Abbas Tavik 23  Gidaszewski Wiktor 12  Wojtyniak Filip 19
 Bomba Mateusz 23  Wulkiewicz Adrian 14  Telbuch Krzysztof 11
 Radwański Jan 16  Brzeski Jan 7  Batke Arkadiusz 10
 Behen Yurij 17  Gabryszewski Maciej 5  Gaszewski Kacper 10
 Struzik Jakub  16  Opas Marcin 5  Janicki Mateusz 9
 Moś Adrian 9  Wasiński Michał 5  Karaczko Radosław 6
 Broncel Marek 6  Chałaj Max 2  Stachowiak Jakub 6
 Brzozowski Kamil 3  Konopka Filip 2  Szmajda Mateusz 6
 Soika Paweł 3  Biniaszczyk Konrad 1  Cegielski Mateusz 4
 Szopa Bartosz 1  Stasiak Miłosz 1  Lewiński Michał 2
 Cziba Dawid -  Cichoń Maciej -  Rogaczewski Piotr 1
 Krogul Filip -  Skrzypiński Olgierd -  Sztylka Jakub -
 Larysz Szymon -  Kotaś Wojciech - bramkarz

2

 Augustyniak Kamil - bramkarz  
 Nahajewski Aleksander -  Sylwestrowicz Marcel - bramkarz 2  Harasimiuk Piotr - bramkarz  
 Jung Dawid - bramkarz -

Trenerzy:

 Rozpierski Michał - bramkarz  
 Lis Paweł - bramkarz -

 Grzegorz GRUSZECKI, Edward KUJAWA

i Zbigniew WITKOWSKI.

Trenerzy:

 Viktor BERENDYUHA i Robert RUDNY.

Trener:

 

Krzysztof PACZYNA.

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA