MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 20 / 2 1

EKSTRAKLASA

Puchar Polski 2021

 

RUNDA I:

 

 GRUPA A: ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom(1), Box Logistics Waterpolo Poznań(4), KSZO Ostrowiec Św.(5), ŁSTW Politechnika Łódzka(8), UKS Neptun Łódź(9).

 GRUPA B: ŁSTW OCMER Łódź(2), Alfa Gorzów Wlkp.(3), Arkonia Szczecin(6), AZS Uniwersytet Warszawa(7).

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I kolejka: 10-11.10.2020:

   

 

Box Logistics Waterpolo Poznań - UKS Neptun Łódź

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

KSZO Ostrowiec Św. - ŁSTW Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

II kolejka: 23-24.10.2020:

   

 

ŁSTW Politechnika Łódzka - Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

UKS Neptun Łódź - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Alfa Gorzów Wlkp. - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Arkonia Szczecin – ŁSTW OCMER Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

III kolejka: 7-8.11.2020:

   

 

KSZO Ostrowiec Św. - ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁSTW Politechnika Łódzka - UKS Neptun Łódź

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁSTW OCMER Łódź - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Alfa Gorzów Wlkp. - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

IV kolejka: 21-22.11.2020

     

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - ŁSTW Politechnika Łódzka

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Box Logistics Waterpolo Poznań - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

AZS Uniwersytet Warszawa - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁSTW OCMER Łódź - Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

V kolejka: 12-13.12.2020

     
UKS Neptun Łódź - KSZO Ostrowiec Św.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom - Box Logistics Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY I:

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 Box Logistics Waterpolo Poznań 0:0 00:00  Alfa Gorzów Wlkp. 0:0 00:00
 KSZO Ostrowiec Św. 0:0 00-00  Arkonia Szczecin 0:0 00:00
 ŁSTW Politechnika Łódzka 0:0 00-00  AZS Uniwersytet Warszawa 0:0 00:00
 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 0:0 00-00  ŁSTW OCMER Łódź 0:0 00:00
 UKS Neptun Łódź 0:0 00-00  

 

RUNDA II:

 

 GRUPA MISTRZOWSKA: 1A, 1B, 2A, 2B.

 GRUPA SPADKOWA: 3A, 3B, 4A, 4B, 5A.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I kolejka: 27-28.02.2021:

   

 

1B - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

2A - 1A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3B - 5A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

II kolejka: 13-14.03.2021:

   

 

2B - 1A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

2A - 1B,

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4B - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

5A - 3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

III kolejka: 27-28.03.2021:

     
 2A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

1B - 1A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4A - 3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

4B - 5A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

IV kolejka: 24-25.04.2021:

     
1B - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3A - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

3B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

V kolejka: 15-16.05.2021:

     
1A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

1B - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 5A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 3A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VI kolejka: 29-30.05.2021:

     
 2B - 2A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 1A - 1B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNE TABELE GRUP MISTRZOSTW POLSKI 2020/21:

 

      GRUPA MISTRZOWSKA: miejsca 1/4

GRUPA SPADKOWA: miejsca 5/9

 1A 0:0 00:00  3A 0:0 00:00
 1B 0:0 00-00  3B 0:0 00:00
 2A 0:0 00-00  4A 0:0 00:00
 2B 0:0 00-00  4B 0:0 00:00
 5A 0:0 00:00

 

Podsumowanie:

1. z Ekstraklasy spada PIĄTA drużyna z Grupy S (9 drużyna w klasyfikacji generalnej).

2. CZWARTA drużyna z Grupy S (8 drużyna w klasyfikacji generalnej) gra baraż z PIERWSZĄ drużyną 1 Ligi.

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów Wlkp.

Arkonia Szczecin

  AZS Uniwersytet Warszawa

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 Trenerzy:

Trenerzy:

 

Trenerzy:

 

 

 

 

 Box Logistics Waterpolo Poznań

KSZO Ostrowiec Św.

ŁSTW OCMER Łódź

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 Trenerzy:

 Trenerzy:

 

Trenerzy:

 

 

 

     

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

ŁSTW Politechnika Łódzka

UKS Neptun Łódź

           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           
           

 Trenerzy:

 Trenerzy:

 

Trenerzy:

 

 

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA