MISTRZOSTWA POLSKI  MŁODZIEŻOWCA  U-23

2 2 0 / 2 1

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2021

  

Lista zawodników wypożyczonych na sezon 2020/21.

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 28-29.11.2020

 

GRUPA A: Gliwice.

Delegat KTPW: Sebastian Sitek.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Wojciech Włoch.

GRUPA B: Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Marcin Bar i Sebastian Paczkowski.

 WTS Polonia  Bytom - AZS Uniwersytet Warszawski

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: M.Bomba (WTS) i A.Maciejewski (AZS).

10:16

(0:1,1:5,5:4,4:6)

 KSZO Ostrowiec Św. - Alfa Gorzów Wlkp.

 Najlepsi zawodnicy:

 D.Woźniak (KSZO) i P.Brończyk (Alfa).

9:13

(2:5,3:2,0:6,4:0)

 AZS Uniwersytet Warszawski - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: K.Szymankiewicz (AZS) i F.Wojtyniak (NEP).

20:6

(6:0,3:2,5:2,6:2)

 Alfa Gorzów Wlkp. - ŁSTW OCMER Łódź

Najlepsi zawodnicy:

N.Buczkowski (Alfa) i M.Sylwestrowicz (LSTW).

16:9

(2:1,2:1,4:5,8:2)

 WTS Polonia  Bytom - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

Najlepsi zawodnicy: P.Cebo (WTS) i A.Batke (NEP).

22:12

(8:2,4:2,6:3,4:5)

 ŁSTW OCMER Łódź - KSZO Ostrowiec Św.

Najlepsi zawodnicy:

M.Sylwestrowicz (LSTW) i J.Skaliński (KSZO).

10:8

(1:3,3:1,4:3,2:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

GRUPA B:

 1.AZS Uniwersytet Warszawski 6:0 36-16  1.Alfa Gorzów Wlkp.

6:0

29-18

 2.WTS Polonia  Bytom 3:3 32-28  2.ŁSTW OCMER Łódź

3:3

19-24

 3.KS NEPTUN Uniwersytet Łódzki 0:6 18-42  3.KSZO Ostrowiec Św.

0:6

17-23

Do turnieju finałowego awansowały DWA najlepsze zespoły grup Rundy Eliminacyjnej.

 

FINAŁ: 6-7.03.2021 - Gliwice.

Delegat KTPW: P.o. Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Janusz Gottschalk, Jakub Henkiel, Sebastian Paczkowski i Wojciech Włoch.

 

 AZS Uniwersytet Warszawski (A1) - ŁSTW OCMER Łódź (B2)

 Najlepsi zawodnicy: M.Kitłowski (AZS) i K.Czapczyński (ŁSTW).

 YOUTUBE

21:10

(5:3,4:2,5:2,7:3)

 WTS Polonia  Bytom (A2) - Alfa Gorzów Wlkp. (B1)

 Najlepsi zawodnicy: O.Kocik (WTS) i P.Brończyk (Alfa).

 YOUTUBE

11:11

(5:2,4:3,0:2,2:4)

rz.k.4:3

 AZS Uniwersytet Warszawski (A1) - Alfa Gorzów Wlkp. (B1)

 Najlepsi zawodnicy: A.Maciejewski (AZS) i B.Wiśniewski (Alfa).

 YOUTUBE

18:6

(2:1,3:2,6:0,7:3)

 WTS Polonia  Bytom (A2) - ŁSTW OCMER Łódź (B2)

 Najlepsi zawodnicy: M.Bomba (WTS) i M.Gabryszewski (ŁSTW).

YOUTUBE

15:12

(1:3,4:3,4:5,6:1)

 Alfa Gorzów Wlkp. (B1) - ŁSTW OCMER Łódź (B2)

 Najlepsi zawodnicy: G.Cegielski (Alfa) i W.Gidaszewski (ŁSTW).

 YOUTUBE

23:10

(7:0,5:3,4:4,7:3)

 WTS Polonia  Bytom (A2) - AZS Uniwersytet Warszawski (A1)

 Najlepsi zawodnicy: J.Struzik (WTS) i K.Wójcik (AZS).

 YOUTUBE

11:7

(4:2,2:1,3:2,2:2)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCA 2020/21:

 

 1. WTS Polonia  Bytom 8:1 37-30
 2. AZS Uniwersytet Warszawski 6:3 46-27
 3. Alfa Gorzów Wlkp. 4:5 40-39
 4. ŁSTW OCMER Łódź 0:9 32-59  

 5/6. KS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

        KSZO Ostrowiec Św.

     

 SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

AZS Uniwersytet Warszawski

EL

FIN RAZEM UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

EL

FIN RAZEM WTS Polonia Bytom

EL

FIN RAZEM
 Maciejewski Andrzej 11 10 21  Telbuch Piotr 5   5  Bomba Mateusz 8 11 19
 Ozga Aleksander 10 11 21  Sznajder Piotr 4   4  Cebo Patryk 6 7 13
 Rudziński Przemysław 6 2 8  Batke Arkadiusz 2   2  Struzik Jakub 5 7 12
 Wójcik Kamil 2 6 8  Janicki Mateusz 2   2  Paczyna Radosław 3 7 10
 Kalata Emil 3 4 7  Rudny Norbert 2   2  Moś Adrian 4 - 4
 Nerlewski Rafał 2 5 7  Stachowiak Jakub 2   2  Szopa Bartosz 1 2 3
 Kitłowski Michał - 3 3  Wojtyniak Filip 1   1  Brzozowski Kamil 2 - 2
 Szymankiewicz Kajetan 2 - 2  Augustyniak Kamil - bramkarz -   -  Soika Paweł 1 1 2
 Nowicki Jakub - 2 2

 Trener:

 Guzy Aleksander - 1 1
 Zbrzeski Karol - 2 2

Dominik SZNAJDER.

 Siebler Jakub 1 - 1
 Sadowski Patryk - 1 -    Skrzyszewski Marcel 1 - 1
 Kitłowski Piotr - - -  Krawczyński Jakub - - -
 Chałko Krzysztof - bramkarz - - -  Kocik Olaf - bramkarz - - -

Trenerzy:

Jakub BEDNAREK i Krzysztof KILJAN.

 Trener:

Krzysztof PACZYNA.

 

   

Alfa Gorzów Wlkp.

EL

FIN

RAZEM

 

KSZO Ostrowiec Św.

EL

FIN

RAZEM

ŁSTW OCMER Łódź

EL

FIN

RAZEM

 Brończyk Przemysław 14 10 24  Krakowiak Maksymilian 6   6  Blazevic Karol 6 5 11
 Cegielski Grzegorz 5 13 18  Nadbrzuchowski Kacper 3   3  Sielski Dominik 3 8 11
 Buczkowski Nikodem 5 9 14  Nochelski Brajan 2   2  Czapczyński Konrad 1 5 6
 Wieloch Aleksander - 4 4  Walesic Maksymilian 2   2  Gabryszewski Maciej 3 3 6
 Podolski Jacek 1 2 3  Woźniak Dariusz 2   2  Skrzypiński OIgierd 1 4 5
 Rusewicz Alan 2 1 3  Idzikowski Daniel 1   1  Gidaszewski Wiktor 2 2 4
 Gabryniewski Sebastian 2 - 2  Szląszkiewicz Igor 1   1  Garbolewski Dominik - 3 3
 Lisek Aleksander - 1 1  Bartosik Sebastian -   -  Wulkiewicz Adrian 1 2 3
 Borek Filip - - -  Kochański Jakub -   -  Zdziech Kacper 2 - 2
 Mądry Jakub - - -  Nawodziński Kamil -   -  Brzeski Jan - - -
 Ostrouch Wojciech - - -  Rasiński Filip -   -  Opas Marcin - - -
 Wiśniewski Bartosz - bramkarz - - -  Krawczyk Jakub -   -  Sylwestrowicz Marcel - bramkarz

Trenerzy:

Jacek OSIŃSKI i Sebastian ŻABSKI.

 Skaliński Jan - bramkarz      

Trenerzy:

Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

Trenerzy:

Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

 

NA GÓRĘ STRONY         STRONA GŁÓWNA