MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 2 0 / 2 1

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   Puchar Polski 2021

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 1:

 

GRUPA WSCHÓD: Łódź (UKS Neptun) - 14-15.11.2020.

 GRUPA ZACHÓD: Szczecin - 13.02.2021.

Delegat KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie:

Konrad Czapczyński, Sebastian Paczkowski, Piotr Sznajder i Adrian Wulkiewicz.

Delegat KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie:

Szymon Pajor i Piotr Szymański.

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - WTS Polonia Bytom

14:2

(3:0,4:1,4:1,2:0)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

8:13

(2:4,0:5,5:3,1:1)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

21:4

(8:0,3:0,4:2,6:2)

 Arkonia Szczecin - Alfa II Gorzów Wlkp.

41:0

(7:0,11:0,14:0,9:0)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

11:6

(2:2,6:2,2:1,1:1)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

10:0 VO

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

 5.03.

Alfa Gorzów II Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

Sędzia: Łukasz Czapliński.

3:30

(0:8,1:7,2:5,0:10)

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

 18.03.

Alfa Gorzów II Wlkp. - Alfa Gorzów Wlkp.

Sędzia: Łukasz Czapliński.

5:36

(0:10,1:8,2:8,2:10)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2:

 

 GRUPA ZACHÓD: Szczecin - 3.03.2021

P.o. Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Piotr Szymański. i Szymon Pajor.

 Arkonia Szczecin - Alfa II Gorzów Wlkp.

27:0

(11:0,5:0,6:0,5:0)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2: 20-21.02.2021.

 

GRUPA WSCHÓD: Warszawa

Delegat KTPW: Ignacy Stępiński.

Sędziowie:

Krzysztof Kiljan, Michał Machniewski, Aleksander Ozga.

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

WTS Polonia Bytom - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

6:14

(0:5,3:3,3:1,0:5)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

13:8

(4:1,4:1,3:3,2:3)

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

6:6

(1:0,3:2,1:2,1:2)

rz.k.3:4

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 3.

 

GRUPA WSCHÓD: 20-21.03.2021 - Gliwice.

P.O. Delegata KTPW: Janusz Gottschalk.

Sędziowie: Marcin Bar, Filip Wojtyniak i Piotr Sznajder.

GRUPA ZACHÓD: Szczecin.

Delegat KTPW: wg ustaleń.

Sędziowie: wg ustaleń.

WTS Polonia Bytom - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

YOUTUBE

4:18

(1:5,1:6,0:3,2:4)

 23.03.

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

P.O.Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Piotr Szymański i Szymon Pajor.

10:13

(2:5,4:2,2:2,2:4)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

5:4

(1:1,1:1,2:0,1:2)

 24.03.

 Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

 Sędzia: Sebastian Żabski.

13:3

(3:0,5:0,3:1,2:1)

WTS Polonia Bytom - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

YOUTUBE

4:7

(0:3,0:1,3:1,1:2)

 25.03.

 Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

 Sędzia: Sebastian Żabski.

23:6

(7:0,3:2,7:1,6:3)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

 Arkonia Szczecin - Alfa II Gorzów Wlkp.

P.O.Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Mikołaj Borkowski i Piotr Szymański.

23:2

(9:0,5:1,3:0,6:1)

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

 26.03.

 Alfa II Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:19

(0:5,0:4,0:4,0:6)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

10:0 VO

 29.03.

 Alfa Gorzów Wlkp. - Alfa II Gorzów Wlkp.

 Sędzia: Sebastian Żabski.

20:4

(6:2,7:1,2:1,5:0)

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

P.O.Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Szymon Pajor i Piotr Szymański.

14:4

(2:2,3:0,6:0,3:2)

30.03.

 Alfa II Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

 Sędzia: Sebastian Żabski.

3:15

(0:6,2:4,1:2,0:3)

 31.03.

 Alfa Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

 Sędzia: Sebastian Żabski.

18:4

(5:0,4:1,3:3,6:0)

 1.04.

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

P.O.Delegata KTPW: Piotr Szymański.

Sędziowie: Szymon Pajor i Piotr Szymański.

20:9

(6:0,1:2,3:3,10:4)

2.04.

 Alfa II Gorzów Wlkp. - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

 Sędzia: Sebastian Żabski.

2:12

(0:2,1:3,0:3,1:4)

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

10:0 VO

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA WSCHÓD

GRUPA ZACHÓD

 1.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

26:1

98-31

 1.Alfa Gorzów Wlkp.

23:3

166-53

 2.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

19:8

87-38

 2.Arkonia Szczecin

21:6

163-41

 3.WTS Polonia Bytom

9:18

58-74

 3.GKPW 59 Gorzów Wlkp.

8:18

72-103

 4.OCMER ŁSTW Łódź

-9:27

0-90

 4.Alfa II Gorzów Wlkp.

0:27

19-223

  

RUNDA KWALIFIKACYJNA - ETAP 1: 10-11.04.2021.

Zespół OCMER ŁSTW Łódź wycofał się z rozgrywek sezonu 2020/21.

 

GRUPA C: Szczecin

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie:

Marcin Bar, Aleksander Blank, Szymon Pajor, Jakub Stachowiak, Piotr Szymański.

GRUPA D: Bytom.

P.O.Delegata KTPW: Grzegorz Moś.

Sędzia: Grzegorz Moś.

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - Alfa Gorzów Wlkp.

17:2

(1:0,6:0,5:2,5:0)

 WTS Polonia Bytom - Alfa II Gorzów Wlkp.

38:4

(9:0,7:2,11:1,11:1)

Arkonia Szczecin - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

5:13

(2:3,1:3,1:3,1:4)

 WTS Polonia Bytom - Alfa II Gorzów Wlkp.

36:8

(12:1,8:3,4:2,12:2)

UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki - UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa

8:2

(2:0,3:1,3:0,0:1)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

20:6

(6:1,4:0,6:2,4:3)

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów Wlkp.

16:8

(3:2,6:1,3:2,4:3)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów Wlkp.

14:5

(2:1,6:1,4:1,2:2)

UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów Wlkp.

18:5

(4:0,4:4,4:1,6:0)

Arkonia Szczecin - UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki

2:8

(1:2,1:2,0:1,0:3)

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA - ETAP 2: 8-9.05.2021.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

GRUPA C: Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

GRUPA D: Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: do ustalenia.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

GRUPA C

GRUPA D

 1.UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (W1)

9:0

33-6

 1.WTS Polonia Bytom (W3)

12:0

108-23

 2.UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (W2)

6:3

33-18

 2.GKPW 59 Gorzów Wlkp. (Z3)

0:6

11-34

 3.Arkonia Szczecin (Z2)

3:6

23-29

 3.Alfa II Gorzów Wlkp. (Z4)

0:6

12-74

 4.Alfa Gorzów Wlkp. (Z1)

0:9

15-41

 

Do Finału Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików awansują 4 zespoły z Grupy C oraz 2 zespoły z Grupy D.


TURNIEJ FINAŁOWY: 5-6.06.2021 - Łódź.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2020/21:

 

 UKS NEPTUN Uniwersytet Łódzki (W1) (C1) 0:0 00-00
 UKS "Syrena" Pałac Młodzieży Warszawa (C2) 0:0 00-00
 Arkonia Szczecin (C3) 0:0 00-00
 Alfa Gorzów Wlkp. (C4) 0:0 00-00
 D1 0:0 00-00
 D2 0:0 00-00
 7.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

  

WTS Polonia

Bytom

R.E.

R.K. FIN RAZEM

UKS NEPTUN

Uniwersytet Łódzki

R.E.

R.K. FIN RAZEM

UKS "Syrena"

Pałac Młodzieży W-wa

R.E.

R.K. FIN RAZEM  
 Zgołą Tomasz 9 21   30  Janicki Miłosz 15 10   25  Pyrek Jan 23 15   38
 Dudek Jacek 7 18   25  Orzechowski Rafał 10 7   17  Grabiński Kajetan 13 4   17
 Ołowski Sergiusz 9 14   23  Borowski Dawid 10 5   15  Jasek Mateusz 6 6   12
 Ulfik Bartosz 1 14   15  Pawlak Adrian 7 3   10  Gutkowski Franciszek 5 -   5
 Olejniczak Tymon 2 11   13  Stasiak Błażej 8 1   9  Stępińska Linda 3 2   5
 Moczygęba Kamil - 9   9  Makuch Mateusz 5 4   9  Marciniak Piotr - 4   4
 Moczygęba Robert - 8   8  Janeczek Kazimierz 6 -   6  Brzóska Małgorzata 2 -   2
 Szopa Piotr - 4   4  Majewski Szymon 2 3   5  Fengler Mateusz - 2   2
 Maj Oliwer - 3   3  Bajer Filip 1 -   1  Jarosz Sara 2 -   2
 Borys Igor - 2   2  Fengler Karol 1 -   1  Węgrodzki Witold 2 -   2
 Cieślik Stanisław - 2   2  Jakubowski Wojciech 1 -   1  Pytlaczyk Maksymilian 1 -   1
 Kapela Samuel - 1   1  Gułas Igor - -   -  Piekarczyk Paula - -   -
 Pinkawa Marcel - 1   1  Janaszewski Antoni -     -  Dobrzelewski Wojciech - bramkarz - -   -
 Babula Witold - -   -  Kominiak Filip -     -

Trenerzy:

Ignacy STĘPIŃSKI, Robert GAŁEK i Marcin BAR.

 Czernohorski Tymoteusz - bramkarz    Kominiak Jakub -     -

Trenerzy:

   Rogaczewski Karol -     -  
 Radosław PACZYNA, Dawid BRONCEL    Michalski Igor - bramkarz 2 -   2

i Maciej ULFIK.

Trenerzy:

   

 Viktor BERENDYUHA, Dominik SZNAJDER

i Łukasz KOMINIAK.

 

KS Alfa Gorzów Wlkp. R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

Alfa II Gorzów Wlkp.

R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

Arkonia Szczecin 

R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

GKPW 59 Gorzów Wlkp.

R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

 Żabski Jan 54 9   63    Mężyński Maksymilian 7 5   12    Łukasik Mateusz 35 9   44  Polanin Dawid 32 4   36
 Jasiński Adam 28 1   29    Rogalewski Patryk 5 4   9    Strączek Grzegorz 30 2   32  Bamber Wojciech 12 3   15
 Koktysz Mateusz 16 1   17    Buczkowski Filip 5 1   6    Łukasik Adrian 22 5   27  Załoga Rozalia 9 3   12
 Wilant Wiktor 14 1   15    Ludwiczak Piotr 1 1   2    Jarota Kacper 23 1   24  Ptasznik Adam 7 -   7
 Mroziński Tomasz 14 -   14    Kapałczyński Franciszek - 1   1    Noworyta Tymon 8 4   12  Kwieciński Mateusz 5 -   5
 Czarkowski Kamil 10 1   11    Piłat Radosław 1 -   1    Nowakowska Natalia 11 -   11  Nejman Bartłomiej 3 1   4
 Adamkowski Adrian 8 1   9    Chmielewska Matylda - -   -    Ludek Kacper 7 -   7  Kędzior Maria 2 -   2
 Dolinkiewicz Wiktor 7 1   8    Chomiak Przemysław - -   -    Wróbel Xavier 3 -   3  Mądry Małgorzata 2 -   2
 Moczadło Maks 7 -   7    Głowiak Patryk - -   -    Agaciński Rafał 1 -   1  Bach Stanisław - -   -
 Sołtysiak Maciej 7 -   7    Michalski Jakub - -   -    Czuja Gracjan 1 -   1  Bach Szymon - -   -
 Białczak Antoni  1 -   1    Nowicki Maciej - -   -    Solczak Dominik 1 -   1  Cycak Wiktor - -   -
 Kud Jakub 1 -   1    Paradowski Szymon - -   -    Szelążek Alan - 1   1  Jabłonski Michał - -   -
 Rożniata Gaweł - bramkarz - -   -    Szukała Sebastian -     -    Nowakowska Klaudia - -   -  Szulewa Norbert - -   -

Trenerzy:

 Chomiak Przemysław - bramkarz - -   -  Pacek Adrian - -   -  Kondrat Jakub - -   -

Sebastian ŻABSKI, Paweł RĘKAWEK

i Bartosz WIŚNIEWSKI.

Trenerzy:

 Alessio Gianbattista - bramkarz - -   -  Bańkowski Igor - bramkarz - -   -

 Bartosz WIŚNIEWSKI i Paweł RĘKAWEK.

 Krzyżanowski Mateusz - bramkarz - -   -  Jackowiak Szymon - bramkarz - -   -
         Łuczak Wojciech - bramkarz 1 1   2

 Trener:

     

Trenerzy:

 Piotr DIAKONÓW.

Mariusz BUGAJSKI i Marek GRONIEWICZ.

STRONA GŁÓWNA     NA GÓRĘ STRONY