MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 2 0 / 2 1

Mistrzostwa Polski Seniorów   I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   Puchar Polski 2021

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 1: 14-15.11.2020.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

GRUPA WSCHÓD: Łódź (UKS Neptun).

 GRUPA ZACHÓD:

Delegat KTPW: Radosław Koryzna.

Sędziowie:

Piotr Sznajder, Krzysztof Kiljan, Adrian Wulkiewicz, Konrad Czapczyński.

Delegat KTPW: Jakub Henkiel.

Sędziowie:

Maciej Mruk, Mateusz Kulis, Rafał Bocheński i Marek Groniewicz.

 

0:0,

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2: 5-6.02.2021.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

 GRUPA ZACHÓD:

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 2: 20-21.02.2021.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

GRUPA WSCHÓD:

Delegat KTPW:

Sędzia:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

RUNDA ELIMINACYJNA - ETAP 3: 20-21.03.2021.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

GRUPA WSCHÓD: Łódź (UKS Neptun).

 GRUPA ZACHÓD:

Delegat KTPW:

Sędzia:

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA WSCHÓD

GRUPA ZACHÓD

 OCMER ŁSTW Łódź

0:0

00-00

 Alfa Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 UKS Neptun Łódź

0:0

00-00

 Alfa II Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 UKS SYRENA Pałac Młodzieży 2 Warszawa

0:0

00-00

 Arkonia Szczecin

0:0

00-00

 UKS SYRENA Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

00-00

 GKPW 59 Gorzów Wlkp.

0:0

00-00

 WTS Polonia Bytom

0:0

00-00

  

RUNDA KWALIFIKACYJNA - ETAP 1: 10-11.04.2021.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA - ETAP 2: 16-17.04.2021.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

 

Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Miejsce do ustalenia.

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

GRUPA C

GRUPA D

 W1

0:0

00-00

 W3

0:0

00-00

 Z1

0:0

00-00

 Z3

0:0

00-00

 W2

0:0

00-00

 W4

0:0

00-00

 Z2

0:0

00-00

 Z4

0:0

00-00

 W5

0:0

00-00

 

Do Finału Międzywojewódzkich Mistrzostw Polski Młodzików awansują 4 zespoły z Grupy C oraz 2 zespoły z Grupy D.


TURNIEJ FINAŁOWY: 5-6.06.2021 - mIejsce do ustalenia.

Kolejność spotkań wg ustaleń organizatora.

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW 2020/21:

 

 C1 0:0 00-00
 C2 0:0 00-00
 C3 0:0 00-00
 C4 0:0 00-00
 D1 0:0 00-00
 D2 0:0 00-00
 7/9.
 7/9.
 7/9.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

OCMER ŁSTW

Łódź

R.E. R.K. FIN RAZEM
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
 - bramkarz        
 - bramkarz      

Trenerzy:

.

 

UKS Neptun

Łódź

R.E. R.K. FIN RAZEM

UKS SYRENA

Pałac Młodzieży W-wa

R.E. R.K. FIN RAZEM

UKS SYRENA Pałac Młodzieży 2 W-wa

R.E. R.K. FIN RAZEM

WTS Polonia

Bytom

R.E. R.K. FIN RAZEM
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
 - bramkarz          - bramkarz          - bramkarz          - bramkarz        
 - bramkarz            - bramkarz          - bramkarz        - bramkarz        

Trenerzy:

 

Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

             
KS Alfa Gorzów Wlkp. R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

Alfa II Gorzów

Wlkp.

R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

Arkonia

Szczecin 

R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

GKPW 59

Gorzów Wlkp.

R.E.

R.K.

FIN

RAZEM

                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
 - bramkarz          - bramkarz          - bramkarz          - bramkarz        
 - bramkarz          - bramkarz          - bramkarz          - bramkarz        

Trenerzy:

 Trenerzy:

Trenerzy:

Trenerzy:

 

 

 

 

STRONA GŁÓWNA     NA GÓRĘ STRONY