MISTRZOSTWA ŚWIATA

JUNIORÓW (U-18)

26.08. - 3.09.2016 - Podgorica, Czarnogóra.

UWAGA: na Mistrzostwach testowane są nowe przepisy:

            - boisko 25m x 20m,

            - czas rozgrywania akcji: 25 sek,
            - czas wykluczenia: 15 sek,

            - piłki o rozmiarach obowiązujących w meczach kobiet,

            - zespół liczy 9 zawodników w polu i 2 bramkarzy,

            - na boisku występuje 5 graczy w polu i bramkarz,

            - zespół grający mniej niż sześcioma zawodnikami nie musi mieć bramkarza,

            - bramkarz może grać w polu po zmianie czepka na nr.12.

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:  Grecja, Kanada, Kazachstan, Kolumbia, Rosja. 

 GRUPA B:  Brazylia, Czarnogóra (MNE), Węgry (HUN), Włochy (ITA).

 GRUPA C:  Australia, Egipt, Hiszpania, Japonia, Republika Południowej Afryki (RSA).
 GRUPA D:  Chiny, Chorwacja, Nowa Zelandia, Serbia, USA.

 

 26.08.

 

 27.08.

 

 28.08.

 

 29.08.

 

 30.08.

 

 Grecja - Kanada

27:10

(4:3,6:4,9:3,8:0)

 Hiszpania - Japonia

23:17

(3:6,7:2,7:4,6:5)

 Australia - Japonia

14:13

(1:3,5:4,4:1,4:5)

 USA - Nowa Zelandia

18:9

(5:4,4:1,6:3,3:1)

 Kolumbia - Grecja

8:31

(2:8,1:8,2:8,3:7)

 Hiszpania - Australia

8:10

(2:3,3:2,2:4,1:1)

 Egipt - RSA

15:6

(4:3,0:0,6:2,5:1)

 Hiszpania - Egipt

14:2

(3:1,4:0,2:0,5:1)

 Chiny - Chorwacja

11:23

(0:6,3:6,3:6,5:5)

 Kazachstan - Kanada

8:14

(3:3,2:3,0:6,3:2)

 Rosja - Kolumbia

25:5

(5:3,7:1,7:1,6:0)

 Brazylia - Włochy

9:18

(2:7,3:4,2:4,2:3)

 Nowa Zelandia - Serbia

8:17

(3:5,1:4,3:7,1:1)

 Kazachstan - Kolumbia

9:11

(1:3,5:3,1:3,2:2)

 Australia - RSA

15:9

(3:2,3:4,5:1,4:2)

 RSA - Japonia

16:32

(3:10,3:8,4:8,6:6)

 Serbia - Chorwacja

15:13

(6:3,3:4,3:3,3:3)

 Chorwacja - USA

16:14

(3:4,5:3,5:4,3:3)

 Grecja - Rosja

14:11

(4:2,6:3,2:5,2:1)

 Egipt  - Japonia

13:19

(2:6,3:4,3:4,5:5)

 Chorwacja - Nowa Zelandia

23:11

(6:3,6:0,6:5,5:3)

 USA - Chiny

22:4

(7:2,7:1,6:1,2:0)

 Kolumbia - Kanada

11:17

(4:5,3:3,3:4,1:5)

 Włochy - Węgry

13:16

(3:3,2:4,5:4,3:5)

 Nowa Zelandia - Chiny

13:12

(5:1,2:4,4:3,2:4)

 Chiny - Serbia

10:21

(1:6,1:7,6:5,2:3)

 Rosja - Kanada

15:9

(4:1,5:3,4:5,2:0)

 Rosja - Kazachstan

19:8

(5:2,6:3,4:2,4:1)

 Egipt  - Australia

6:15

(1:3,3:3,1:5,1:4)

 USA - Serbia

7:12

(1:3,0:1,3:4,3:4)

 Włochy - Czarnogóra

15:15

(1:3,4:2,7:4,3:6)

 Grecja - Kazachstan

21:4

(4:1,6:1,5:1,6:1)

 Węgry - Brazylia

23:14

(4:2,7:2,7:6,5:4)

 RSA - Hiszpania

11:24

(2:7,2:6,2:5,5:6)

 Brazylia - Czarnogóra

11:19

(1:5,4:4,4:4,2:6)

 Czarnogóra - Węgry

16:14

(4:2,3:3,6:4,3:5)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

  

 GRUPA A:      GRUPA B:    

 GRUPA C:

     GRUPA D:    
 1.Grecja 8 93-33  1.Czarnogóra (MNE) 5 50-40

 1.Australia

6 54-36  1.Serbia 8 65-38
 2.Rosja 6 70-36  2.Węgry (HUN)  4 53-43  2.Hiszpania 6 69-40  2.Chorwacja 6 75-51
 3.Kanada 4 50-49  3.Włochy (ITA) 3 46-40  3.Japonia 4 81-66  3.USA 4 61-41
 4.Kolumbia 2 35-82  4.Brazylia 0 34-60  4.Egipt 2 36-54  4.Nowa Zelandia 2 41-70
 5.Kazachstan 0 29-65  5.RSA 0 52-86  5.Chiny 0 37-79

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 31.08.
o miejsca 13-19: o miejsca 1-12:

 mecz nr.41: Kolumbia(4A) - Chiny(5D)

10:12

(3:3,2:2,3:3,2:4)

 mecz nr.45: Rosja(2A) - USA(3D)

15:8

(1:2,5:3,4:1,5:2)

 mecz nr.42: Brazylia(4B) - RSA(5C)

15:12

(4:4,4:4,4:1,3:3)

 mecz nr.46: Węgry(2B) - Japonia(3C)

15:11

(3:4,4:2,4:2,4:3)

 mecz nr.43: Kazachstan(5A) - Nowa Zelandia(4D)

10:8

(1:1,4:3,2:2,3:2)

 mecz nr.47: Kanada(3A) - Chorwacja(2D)

13:23

(4:5,4:4,3:7,2:7)

 mecz nr.48: Włochy(3B) - Hiszpania(2C)

13:12

(3:4,4:2,3:3,3:3)

 

 1.09.

2.09.
PÓŁFINAŁY: o miejsca 13-19  

 FINAŁY: o miejsca 13-19

 

 mecz nr.49: Kolumbia(prz.m.41) - RSA(prz.m.42)

10:10

(2:1,2:6,2:2,4:1)

rz.k.3:4

 o miejsce 17: RSA - Nowa Zelandia

8:15

(1:3,1:3,3:4,3:5)

 mecz nr.50: Chiny(zw.m.41) - Brazylia(zw.m.42)

7:21

(3:5,0:6,1:5,3:5)

 o miejsce 15: Chiny - Kazachstan

7:13

(2:4,1:4,2:2,2:3)

 mecz nr.52: Kazachstan(zw.m.43) - Egipt (4C)

7:13

(1:2,1:3,1:5,4:3)

 o miejsce 13: Brazylia - Egipt

15:12

(4:4,2:3,1:3,8:2)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 9-12

 

FINAŁY: o miejsca 9-12

 
 mecz nr.53: USA(prz.m.45) - Japonia(prz.m.46)

13:13

(3:4,2:3,4:1,4:5)

rz.k.3:0

 o miejsce 11: Japonia - Kanada

15:11

(3:0,3:4,4:5,5:2)

 mecz nr.54: Kanada(prz.m.47) - Hiszpania(prz.m.48)

15:18

(3:5,0:4,5:4,4:5)

 o miejsce 9: USA - Hiszpania

10:12

(2:2,3:3,2:5,3:2)

ĆWIERĆFINAŁY: o miejsca 1-8

 

PÓŁFINAŁY: o miejsca 5-8

 
 mecz nr.55: Grecja(1A) - Węgry(zw.m.46)

15:15

(4:3,2:4,4:5,5:3)

rz.k.2:3

 mecz nr.65: Grecja(prz.m.55) - Australia(prz.m.57)

13:9

(6:1,2:1,2:5,3:2)

 mecz nr.57: Australia(1C) - Chorwacja(zw.m.47)

13:14

(4:6,3:1,5:4,1:3)

 mecz nr.66: Rosja(prz.m.56) - Serbia(prz.m.58)

7:13

(1:5,4:4,2:2,0:2)

 mecz nr.58: Serbia(1D) - Włochy(zw.m.48)

9:9

(3:1,4:4,2:1,0:3)

rz.k.3:5

PÓŁFINAŁY: o miejsca 1-4

 mecz nr.67: Węgry(zw.m.55) - Chorwacja(zw.m.57)

 

17:21

(2:1,2:1,5:4,3:3)

 mecz nr.56: Czarnogóra(1B) - Rosja(zw.m.45)

14:11

(3:3,4:3,3:2,4:3)

 mecz nr.68: Czarnogóra(zw.m.56) - Włochy(zw.m.58)

11:10

(4:3,3:2,2:3,2:2)

 

F I N A Ł Y : 3.09.

 
 o miejsce 7: Australia - Rosja

8:9

(3:0,5:3,0:2,0:4)

 o miejsce 5: Grecja - Serbia

19:22

(4:7,5:5,6:5,4:5)

 o medal brązowy: Węgry - Włochy

12:8

(4:6,3:1,5:4,3:2)

 o medal złoty: Chorwacja - Czarnogóra

16:13

(2:2,7:5,2:4,5:2)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW 2016:

 

 Chorwacja

 Czarnogóra

 Węgry

   4.Włochy

   5.Serbia

   6.Grecja

   7.Rosja

  8.Australia

   9.Hiszpania

 10.USA

 11.Japonia

 12.Kanada

 13.Brazylia

 14.Egipt

 15.Kazachstan

 16.Chiny

 17.Nowa Zelandia

 18.RSA

 19.Kolumbia

                                                                                                                                                                                  

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA