XIX MISTRZOSTWA ŚWIATA

JUNIORÓW (U-20)

5 - 13.08.2017 - Belgrad, Serbia.

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Grecja, Iran, Puerto Rico, Rosja, USA.

 GRUPA B: Chorwacja, Czarnogóra (MNE), Hiszpania, Holandia, Japonia.

 GRUPA C: Argentyna, Australia, Chiny, Nowa Zelandia, Serbia.
 GRUPA D: Egipt, Kanada, Republika Południowej Afryki (RSA), Węgry (HUN), Włochy (ITA).

 

 5.08.

 

 6.08.

 

 7.08.

 

 8.08.

 

 9.08.

 

 Grecja - Puerto Rico

26:1

(5:1,4:0,7:0,10:0)

 Chorwacja - Hiszpania

6:5

(2:1,3:1,1:2,0:1)

 Argentyna - Nowa Zelandia

9:5

(4:3,2:1,1:1,2:0)

 Włochy - Kanada

15:5

(5:1,4:2,2:1,4:1)

 Puerto Rico - Rosja

6:22

(1:6,2:6,1:5,2:5)

 Rosja - Iran

19:2

(6:0,7:0,3:2,3:0)

 Holandia - Czarnogóra

6:14

(1:5,2:4,2:2,1:3)

 Kanada - RPA

15:7

(2:1,4:5,5:1,4:0)

 Węgry - Egipt

22:5

(5:1 5:2,5:2,7:0)

 USA - Iran

15:3

(4:1,4:2,5:0,2:0)

 Hiszpania - Japonia

20:11

(3:4,4:4,9:2,4:1)

 Chiny - Argentyna

14:13

(2:2,5:2,1:4,6:5)

 Egipt - Włochy

2:18

(0:5,1:2,0:4,1:7)

 USA - Puerto Rico

18:7

(4:0,4:3,3:3,7:1)

 Japonia - Czarnogóra

17:18

(7:6,6:3,3:4,1:5)

 Czarnogóra - Chorwacja

6:9

(1:2,3:3,2:4,0:0)

 Nowa Zelandia - Australia

3:13

(0:4,2:2,1:2,0:5)

 Puerto Rico - Iran

7:8

(2:2,2:3,3:1,0:2)

 Rosja - Grecja

10:10

(1:2,3:4,3:2,3:2)

 Holandia - Chorwacja

3:11

(1:4,0:1,1:4,1:2)

 Australia - Chiny

14:4

(4:0,3:2,2:2,5:0)

 RPA - Egipt

5:7

(1:1,2:2,1:2,1:2)

 Grecja - USA

7:6

(3:1,1:1,2:1,1:3)

 Holandia - Japonia

14:12

(3:3,4:4,3:2,4:3)

 Nowa Zelandia - Chiny

7:11

(2:3,1:2,2:4,2:2)

 Argentyna -Serbia

6:25

(1:8,0:8,2:5,3:4)

 Włochy - Węgry

2:7

(0:1,1:1,1:4,0:1)

 Serbia - Chiny

27:4

(7:2,6:1,7:1,7:0)

 Nowa Zelandia - Serbia

5:25

(1:8,0:8,2:2,2:7)

 Serbia - Australia

11:2

(2:2,2:0,5:0,2:0)

 Egipt - Kanada

7:11

(0:1,1:4,3:2,3:4)

 Iran - Grecja

2:18

(1:3,1:7,0:4,0:4)

 Japonia - Chorwacja

10:14

(2:2,3:3,2:4,3:5)

 Czarnogóra - Hiszpania

12:17

(4:4,5:4,1:5,2:4)

 Kanada - Węgry

6:17

(0:5,0:5,3:3,3:4)

 Węgry - RPA

26:2

(4:0,7:0,7:2,8:0)

 USA - Rosja

12:9

(3:2,3:2,4:2,2:3)

 Hiszpania - Holandia

13:5

(4:1,4:1,3:2,2:1)

 Australia - Argentyna

14:5

(3:2,4:1,3:0,4:2)

 Włochy - RPA 

21:3

(5:1,5:0,7:1,4:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:      GRUPA B:    

 GRUPA C:

     GRUPA D:    
 1.Grecja (GRE) 7  61-19  1.Chorwacja (CRO) 8 40-24  1.Serbia (SRB) 8 88-17  1.Węgry (HUN) 8 72-15
 3.USA 6  51-26  2.Hiszpania (ESP) 6 55-34

 2.Australia (AUS)

6 43-23  2.Włochy (ITA) 6 56-17
 2.Rosja (RUS) 5  60-30  3.Czarnogóra (MNE) 4 50-49  3.Chiny (CHN) 4 33-61  3.Kanada (CAN) 4 37-46
 4.Iran 2  15-59  4.Holandia (NED) 2 28-50  4.Argentyna (ARG) 2 33-58  4.Egipt (EGY) 2 21-56
 5.Puerto Rico 0  21-74  5.Japonia (JPN) 0 50-66  5.Nowa Zelandia (NZL) 0 20-58  5.RPA (RSA) 0 17-69

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 10.08.
o miejsca 13-20: o miejsca 1-12:

 mecz nr.41: Iran (4A) - RPA (5D)

14:9

(4:0,2:0,3:4,5:5)

 mecz nr.45: USA (2A) - Kanada (3D)

14:4

(4:1,3:1,3:0,4:2)

 mecz nr.42: Holandia (4B) - Nowa Zelandia (5C)

14:4

(2:2,5:0,4:2,3:0)

 mecz nr.46: Hiszpania (2B) - Chiny (3C)

27:5

(6:0,5:4,7:1,9:0)

 mecz nr.43: Puerto Rico (5A) - Egipt (4D)

6:10

(2:1,1:3,1:2,2:4)

 mecz nr.47: Rosja (3A) - Włochy (2D)

7:10

(3:1,0:3,2:2,2:4)

 mecz nr.44: Japonia (5B) - Argentyna (4C)

23:8

(5:0,5:2,5:3,8:3)

 mecz nr.48: Czarnogóra (3B) - Australia (2C)

16:5

(4:1,4:2,3:1,5:1)

 

 11.08.

12.08.
PÓŁFINAŁY: o miejsca 13-20  

 FINAŁY: o miejsca 13-20

 

 mecz nr.49: RPA (prz.41) - Nowa Zelandia (prz.42)

5:6

(0:1,1:1,1:1,3:3)

 o miejsce 19: RPA (prz.49) - Puerto Rico (prz.51)

9:14

(1:2,5:4,2:4,1:4)

 mecz nr.50: Iran (zw.41) - Holandia (zw.42)

5:14

(2:4,1:5,2:2,0:3)

 o miejsce 17: Nowa Zelandia (zw.49) - Argentyna (zw.51)

3:7

(1:0,2:2,0:2,0:2)

 mecz nr.51: Puerto Rico (prz.43) - Argentyna (prz.44)

5:7

(1:0,1:1,0:6,3:0)

 o miejsce 15: Iran (prz.50) - Egipt (prz.52)

8:16

(1:5,2:4,2:4,3:3)

 mecz nr.52: Egipt (zw.43) - Japonia (zw.44)

11:19

(2:5,2:3,3:7,4:4)

 o miejsce 13: Holandia (zw.50) - Japonia (zw.52)

6:15

(3:2,1:1,2:7,0:5)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 9-12

 

FINAŁY: o miejsca 9-12

 
 mecz nr.53: Kanada (prz.45) - Chiny (prz.46)

17:4

(6:2,4:0,4:1,3:1)

 o miejsce 11: Chiny (prz.53) - Australia (prz.54)

3:14

(0:3,1:5,2:1,0:5)

 mecz nr.54: Rosja (prz.47) - Australia (prz.48)

11:8

(3:1,3:3,1:3,4:1)

 o miejsce 9: Kanada (zw.53) - Rosja (zw.54)

7:14

(1:5,2:3,0:5,4:1)

ĆWIERĆFINAŁY: o miejsca 1-8

 

PÓŁFINAŁY: o miejsca 5-8

 
 mecz nr.55: Grecja (1A) - Hiszpania (zw.46)

8:7

(0:1,2:2,1:2,5:2)

 mecz nr.65: Hiszpania (prz.55) - Włochy (prz.57)

12:8

(2:2,5:1,3:2,2:3)

 mecz nr.57: Serbia (1C) - Włochy (zw.47)

17:9

(4:2,4:2,4:2,5:3)

 mecz nr.66: USA (prz.56) - Czarnogóra (prz.58)

10:12

(3:3,3:6,2:2,2:1)

 mecz nr.56: Chorwacja (1B) - USA (zw.45)

5:4

(3:1,0:1,1:1,1:1)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 1-4

 mecz nr.68: Chorwacja (zw.56) - Węgry (zw.58)

6:4

(3:2,1:0,0:2,2:0)

 mecz nr.58: Węgry (1D) - Czarnogóra (zw.48)

12:8

(3:4,6:1,1:1,2:2)

 mecz nr.67: Grecja (zw.55) - Serbia (zw.57)

9:8

(3:3,4:3,2:1,0:1)

 

F I N A Ł Y : 13.08.

 
 o miejsce 7: Włochy (prz.65) - USA (prz.66)

14:8

(3:1,3:2,6:1,2:4)

 o miejsce 5: Hiszpania (zw.65) - Czarnogóra (zw.66)

9:13

(2:2,0:4,5:3,2:4)

 o medal brązowy: Serbia (prz.67) - Węgry (prz.68)

12:11

(3:2,5:2,2:4,2:3)

 o medal złoty: Grecja (zw.67) - Chorwacja (zw.68)

7:7

(1:2,1:2,2:1,3:2)

rz.k.5:3

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XIX MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW 2017:

 

Grecja

   Chorwacja  

Serbia

 4. Węgry    

5. Czarnogóra 

6. Hiszpania

7. Włochy

8.   USA

9. Rosja

10. Kanada

11. Australia

12. Chiny

13. Japonia

14. Holandia  

15. Egipt  

16. Iran

17. Argentyna

18. Nowa Zelandia  

19. Puerto Rico  

20. RPA

                                                                                                                                                                                  

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA