HISTORIA MISTRZOSTW ŚWIATA      MULTIMEDALIŚCI

 

TURNIEJ KOBIET

 

Sędzia neutralny: Radosław KORYZNA

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 17-21.07.2017

 

17.07.

 

 19.07.

 

 21.07.

 

 Brazylia - Kazachstan

6:2

(1:1,0:1,3:0,2:0)

 Francja - Australia

10:11

(5:4,1:2,1:3,3:2)

 Hiszpania - RPA

16:4

(3:2,1:0,6:1,6:1)

 Czarnogóra - Kanada

8:8

(3:1,2:2,1:1,2:4)

 RPA - Grecja

2:18

(0:5,2:3,0:5,0:5)

 Serbia - Grecja

11:6

(2:1,3:3,3:0,3:2)

 Francja - Włochy

9:18

(2:5,4:3,1:7,2:3)

 Hiszpania - Serbia

5:11

(1:3,0:2,2:3,2:3)

 USA - Rosja

14:11

(6:1,3:5,3:1,2:4)

 Hiszpania - Grecja

 Sędzia: R.Koryzna

7:8

(1:3,2:2,1:1,3:2)

 Rosja - Chorwacja

Sędzia: R.Koryzna

8:10

(3:1,3:3,1:4,1:2)

 Japonia - Chorwacja

6:16

(1:5,3:5,1:4,1:2)

 Serbia - RPA

21:5

(6:1,7:1,5:1,3:2)

 USA - Japonia

7:15

(2:1,2:5,2:4,1:5)

 Brazylia - Kanada

6:6

(1:2,3:2,1:2,1:0)

 USA - Chorwacja

7:12

(1:3,2:4,1:3,3:2)

 Kanada - Kazachstan

9:10

(2:2,3:3,3:2,1:3)

 Czarnogóra - Kazachstan

13:5

(2:0,4:0,3:2,4:3)

 Australia - Węgry

3:13

(1:1,1:4,1:2,0:6)

 Węgry - Włochy

9:9

(4:4,2:1,1:3,2:1)

 Francja - Węgry

Sędzia: R.Koryzna

7:13

(1:6,3:2,1:3,2:2)

 Japonia - Rosja

8:15

(1:5,2:3,2:3,3:4)

 Brazylia - Czarnogóra

5:14

(0:4,2:3,2:4,1:3)

 Australia - Włochy

5:13

(2:5,0:3,3:2,0:3)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

 GRUPA A

 

 

 GRUPA B

 

 

 GRUPA C

 

 

 GRUPA D

 

 

 1.Czarnogóra (MNE)

5

35-18

 1.Węgry (HUN)

5

35-19

 1.Serbia (SRB)

6

43-16

 1.Chorwacja (CRO)

6

38-21

 2.Brazylia (BRA)

3

17-22

 2.Włochy (ITA)

5

40-23

 2.Grecja (GRE)

4

32-20

 2.Rosja (RUS)

2

34-32

2 25-22
 3.Kazachstan (KAZ)

2

17-28

 3.Australia (AUS) 2

19-36

 3.Hiszpania (ESP)

2

28-23

 3.Japonia (JPN)

2

29-38

2 23-22

 4.Kanada (CAN)

2

23-24

 4.Francja (FRA)

0

26-42

 4.RPA (RSA)

0

11-55

 4.USA

2

28-38

2 21-26

UWAGA: o kolejności miejsc (1/2) w Grupie B zadecydowały rezultaty spotkań z trzecim zespołem grupy: Australią.

 

1/8 FINAŁÓW: 23.07.2017

 

 mecz 25: Kanada (4A) - Francja (4B)

6:10

(4:3,1:2,1:2,0:3)

 mecz 26: RPA (4C) - USA (4D)

 Sędzia: R.Koryzna

4:13

(0:1,3:6,1:3,0:3)

 mecz 27: Brazylia (2A) - Australia (3B)

3:8

(2:2,0:2,1:2,0:2)

 mecz 28: Kazachstan (3A) - Włochy (2B)

7:12

(1:3,1:2,1:4,4:3

 mecz 29: Grecja (2C) - Japonia (3D)

14:4

(5:2,5:0,2:2,2:0)

 mecz 30: Hiszpania (3C) - Rosja (2D)

10:11

(2:3,2:4,3:3,3:1)

 

25.07.2017

 

FINAŁ o miejsce 15

  Kanada (prz.25) - RPA (prz.26)

9:6

(1:2,4:1,2:1,2:2)

FINAŁ o miejsce 13:

Francja (zw.25) - USA (zw.26)

8:11

(1:0,2:3,3:4,2:4)

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 mecz 33: Brazylia (prz.27) - Japonia (prz.29)

 Sędzia: R.Koryzna

7:9

(1:3,3:4,1:1,2:1)

 mecz 34: Kazachstan (prz.28) - Hiszpania (prz.30)

6:18

(0:4,1:5,1:3,4:3)

 mecz 35: Czarnogóra (1A) - Grecja (zw.29)

7:12

(0:1,2:5,1:4,4:2)

 mecz 37: Serbia (1C) - Australia (zw.27)

15:5

(4:1,4:2,4:2,3:0)

 mecz 36: Węgry (1B) - Rosja (zw.30)

14:5

(5:0,3:1,3:3,3:1)

 mecz 38: Chorwacja (1D) - Włochy (zw.28)

12:9

(3:2,2:3,3:1,4:3)

 

27.07.2017

 

FINAŁ o miejsce 11:

Brazylia (prz.33) - Kazachstan (prz.34)

5:9

(1:4.2:2,0:1,2:2)

FINAŁ o miejsce 9:

Japonia (zw.33) - Hiszpania (zw.34)

11:13

(2:1,4:6,3:4,2:2)

PÓŁFINAŁY:

 

 mecz 41: Czarnogóra (prz.35) - Rosja (prz.36)

 Sędzia: R.Koryzna

9:8

(1:1,4:2,2:4,2:1)

 mecz 42: Australia (prz.37) - Włochy (prz.38)

4:8

(2:4,2:2,0:0,0:2)

 mecz 43: Grecja (zw.35) - Węgry (zw.36)

5:7

(1:2,3:3,0:1,1:1)

 mecz 44: Serbia (zw.37) - Chorwacja (zw.38)

11:12

(1:1,4:4.4:4,2:3)

 

FINAŁY: 29.07.2017

 

 g.12.00: o miejsce 7:  Rosja (prz.41) - Australia (prz.42)

0:0

 g.13.30: o miejsce 5:  Czarnogóra (zw.41) - Włochy (zw.42)

0:0

 g.15.00: o miejsce 3: Grecja (prz.43) - Serbia (prz.44)

0:0

 g.20.30: FINAŁ: Węgry (zw.43) - Chorwacja (zw.44)

0:0

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XVII MISTRZOSTW ŚWIATA 2017:

 

  Węgry / Chorwacja

  Węgry / Chorwacja

  Grecja / Serbia

  4. Grecja / Serbia

  5. Czarnogóra / Włochy

  6. Czarnogóra / Włochy

  7. Rosja / Australia

  8. Rosja / Australia

  9.  Hiszpania

 10. Japonia

 11. Kazachstan

 12. Brazylia

 13. USA

 14. Francja

 15. Kanada

 16. RPA

 


MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET:

Sędzia neutralny: Radosław KORYZNA

 

16.07.

 

 18.07.

 

 20.07.

 

 Włochy - Kanada

10:4

(1:2,2:0,3:0,4:2)

 USA - Hiszpania

12:8

(6:1,1:2,2:2,3:3)

 Japonia - Francja

 Sędzia: R.Koryzna

8:9

(3:3,0:3,3:1,2:2)

 Brazylia - Chiny

4:11

(2:4,0:2,2:1,0:4)

 Nowa Zelandia - RPA

8:6

(2:1,1:2,1:1,4:2)

 Australia - Grecja

8:11

(2:2,3:3,2:3,1:3)

 Japonia - Węgry

11:20

(1:4,3:8,2:5,5:2)

 Japonia - Holandia

8:20

(0:7,5:3,2:5,1:5)

 Rosja - Kazachstan

15:6

(5:1,3:2,4:2,3:1)

 Holandia - Francja

17:2

(7:0,5:0,3:1,2:1)

 Grecja - Kazachstan

19:5

(5:0,4:2,4:1,6:2)

 Włochy - Chiny

15:8

(3:2,4:2,6:0,2:4)

 Nowa Zelandia - Hiszpania

2:10

(0:3,1:1,0:2,1:4)

 Australia - Rosja

8:5

(1:2,2:1,3:1,2:1

 Brazylia - Kanada

6:16

(2:4,2:4,1:4,1:4)

 RPA - USA

2:24

(0:6,0:7,2:5,0:6)

 Chiny - Kanada

8:9

(1:1,4:2,0:5,3:1)

 Nowa Zelandia - USA

7:22

(2:6,1:6,2:6,2:4)

 Australia - Kazachstan

16:4

(4:1,4:1,4:2,4:0)

 Francja - Węgry

5:24

(0:7,2:7,3:6,0:4)

 Holandia - Węgry

8:10

(2:2,1:1,2:4,3:3)

 Rosja - Grecja

9:7

(2:1,4:3,2:3,1:0)

 Włochy - Brazylia

18:4

(5:1,6:1,4:1,3:1)

 RPA - Hiszpania

3:17

(1:4,0:6,1:2,1:5)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

 GRUPA A

 

 

 GRUPA B

 

 

 GRUPA C

 

 

 GRUPA D

 

 

   
 1.Włochy (ITA)

6

43-16

 1.USA

6

48-17

 1.Węgry (HUN)

6

54-24

 1.Grecja (GRE)

4

37-22

2

18-17

 2.Kanada (CAN)

4

29-24

 2.Hiszpania (ESP) 4

35-17

 2.Holandia (NED)

4

45-20

 2.Australia (AUS)

4

32-20

2

16-16

 3.Chiny (CHN)

2

27-28

 3.Nowa Zelandia (NZL)

2

17-38

 3.Francja (FRA)

2

16-49

 3.Rosja (RUS)

4

29-21

2

14-15

 4.Brazylia (BRA)

0

14-45

 4.RPA (RSA)

0

11-49

 4.Japonia (JPN)

0

27-49

 4.Kazachstan (KAZ) 

0

15-50

 

1/8 FINAŁÓW: 22.07.2017

 

 mecz 25: Brazylia (4A) - RPA (4B)

10:5

(3:1,2:1,3:1,2:2)

 mecz 26: Japonia (4C) - Kazachstan (4D)

10:5

(3:1,2:1,3:1,2:2)

 mecz 27: Kanada (2A) - Nowa Zelandia (3B)

16:3

(5:1,4:1,3:0,4:1)

 mecz 28: Chiny (3A) - Hiszpania (2B)

5:13

(2:1,1:4,1:5,1:3)

 mecz 29: Holandia (2C) - Rosja (3D)

10:11

(2:4,4:3,2:3,2:1)

 mecz 30: Francja (3C) - Australia (2D)

2:16

(0:5,0:4,1:1,1:6)

 

24.07.2017

 

FINAŁ o miejsce 15

  RPA (prz.25) - Kazachstan (prz.26)

4:6

(1:2,2:2,1:0,0:2)

FINAŁ o miejsce 13:

Brazylia (zw.25) - Japonia (zw.26)

9:11

(2:2,2:6,2:1,3:2)

PÓŁFINAŁY:

 

 mecz 33: Nowa Zelandia (prz.27) - Holandia (prz.29)

4:19

(1:5,1:6,1:3,1:5)

 mecz 34: Chiny (prz.28) - Francja (prz.30)

13:5

(3:2,3:2,3:1,3:0)

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 mecz 35: Włochy (1A) - Rosja (zw.29)

8:9

(0:3,4:1,3:3,1:2)

 mecz 36: USA (1B) - Australia (zw.30)

7:5

(0:0,3:0,2:2,2:3)

 mecz 37: Węgry (1C) - Kanada (zw.27)

4:6

(0:1,4:3,0:1,0:1)

 mecz 38: Grecja (1D) - Hiszpania (zw.28)

10:10

(3:2,2:2,2:2,3:4)

rz.k. 2:4

 

26.07.2017

 

FINAŁ o miejsce 11:

Nowa Zelandia (prz.33) - Francja (prz.34)

7:9

(1:0,2:2,1:5,3:2)

FINAŁ o miejsce 9:

Holandia (zw.33) - Chiny (zw.34)

14:7

(2:2,5:2,2:1,5:2)

PÓŁFINAŁY:

 

 mecz 41: Włochy (prz.35) - Australia (prz.36)

11:11

(5:3,2:3,1:3,3:2)

rz.k. 7:6

 mecz 42: Węgry (prz.37) - Grecja (prz.38)

10:9

(2:4,1:2,5:0,2:3)

 mecz 43: Rosja (zw.35) - USA (zw.36)

9:14

(4:5,1:6,2:2,2:1)

 mecz 44: Kanada (zw.37) - Hiszpania (zw.38)

10:12

(2:4,2:3,2:2,4:3)

 

FINAŁY: 28.07.2017

 

 g.12.00: o miejsce 7: Australia (prz.41) - Grecja (prz.42)

2:7

(0:1,1:4,1:2

 g.13.30: o miejsce 5: Włochy (zw.41) - Węgry (zw.42)

0:0

 g.15.00: o miejsce 3: Rosja (prz.43) - Kanada (prz.44)

0:0

 g.20.30: FINAŁ: USA (zw.43) - Hiszpania (zw.44)

0:0

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XIII MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET 2017:

 

USA / Hiszpania

  USA / Hiszpania   Rosja / Kanada

4.Rosja / Kanada

   5.Włochy / Węgry

    6.Włochy / Węgry

   7.Australia / Grecja

 8.Australia / Grecja

   9. Holandia

   10. Chiny

11. Francja

 12 . Nowa Zelandia

13. Japonia

 14. Brazylia

15. Kazachstan

16. RPA

 

                                                                                                                                                                    NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA