ELIMINACJE DO TURNIEJU FINAŁOWEGO            TABELA            TURNIEJ KOBIET

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Niemcy   Gruzja   Włochy   Węgry
 GRUPA B Czarnogóra   Malta   Francja   Hiszpania
 GRUPA C: Chorwacja   Turcja   Holandia   Grecja
 GRUPA D: Rosja   Serbia   Słowacja   Rumunia

 

UWAGA: godziny meczy zespołu gospodarzy Mistrzostw (Hiszpanii) mogą ulec zmianie..

 

 

16.07.

   

18.07.

   

20.07.

 

g.11.00:  Niemcy - Włochy 0:0    Hiszpania - Francja 0:0    Chorwacja - Grecja

0:0

g.12.30:  Gruzja - Węgry 0:0    Czarnogóra - Malta

0:0

   Turcja - Holandia

0:0

g.14.00:  Czarnogóra - Francja 0:0    Grecja - Holandia

0:0

   Rosja - Rumunia

0:0

g.15.30:  Malta - Hiszpania 0:0  Chorwacja - Turcja 0:0  Serbia - Słowacja

0:0

g.17.00:  Chorwacja - Holandia 0:0  Rumunia - Słowacja 0:0  Niemcy - Węgry

0:0

g.18.30:  Turcja - Grecja 0:0  Rosja - Serbia 0:0  Gruzja - Włochy

0:0

g.20.30:  Rosja - Słowacja 0:0  Węgry - Włochy 0:0  Czarnogóra - Hiszpania

0:0

g.22.15:  Serbia - Rumunia 0:0  Niemcy - Gruzja 0:0  Malta - Francja

0:0

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:      GRUPA B:      GRUPA C:      GRUPA D:    
 Gruzja 0 00-00  Czarnogóra 0  00-00  Chorwacja

0

 00-00

 Rosja 0  00-00
 Niemcy 0 00-00  Francja 0  00-00  Grecja

0

 00-00

 Rumunia 0  00-00
 Węgry 0 00-00  Hiszpania 0  00-00  Holandia

0

 00-00

 Serbia 0  00-00
 Włochy 0 00-00

 Malta 0  00-00

 Turcja

0

 00-00

 Słowacja 0  00-00

 

22.07.

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 g.13.30: mecz nr.25: 4A - 4C

0:0

 g.15.00: mecz nr.26: 4B - 4D

0:0

 g.17.00: mecz nr.27: 2A - 3C

0:0

 g.18.30: mecz nr.28: 3A - 2C

0:0

 g.20.30: mecz nr.29: 2B - 3D

0:0

 g.22.00: mecz nr.30: 3B - 2D

0:0

 

24.07.

 

26.07.

 

FINAŁY:

 

FINAŁY:

 
 g.10.30: o miejsce 15: przegrany m.25 - przegrany m.26

0:0

 g.13.15: o miejsce 11: przegrany ĆF 7 - przegrany ĆF 8 0:0
 g.12.00: o miejsce 13: zwycięzca m.25 - zwycięzca m.26

0:0

 g.14.45: o miejsce 9: zwycięzca ĆF 7 - zwycięzca ĆF 8 0:0

ĆWIERĆFINAŁY:

 

PÓŁFINAŁY:

 
 g.13.30: ĆF 7: przegrany m.27 - przegrany m.29

0:0

 g.16.45: PF3: przegrany ĆF 1 - przegrany ĆF 3 0:0
 g.15.00: ĆF 8: przegrany m.28 - przegrany m.30

0:0

 g.18.15: PF4: przegrany ĆF 2 - przegrany ĆF 4 0:0
 g.17.00: ĆF 1: 1D - zwycięzca m.27

0:0

 g.20.30: PF1: zwycięzca ĆF 1 - zwycięzca ĆF 3 0:0
 g.18.30: ĆF 2: 1B - zwycięzca m.28

0:0

 g.22.00: PF2: zwycięzca ĆF 2 - zwycięzca ĆF 4 0:0
 g.20.30: ĆF 3: 1C - zwycięzca m.29

0:0

 g.22.00: ĆF 4: 1A - zwycięzca m.30

0:0

 

 

28.07.

 

 

FINAŁY:

 

 g.16.45:

 o miejsce 7: przegrany PF 3 - przegrany PF 4

0:0

 g.18.15:

 o miejsce 5: zwycięzca PF 3 - zwycięzca PF 4

0:0

 g.20.30:

 o medal brązowy: przegrany PF 1 - przegrany PF 2

0:0

 g.22.15:

 o medal złoty: zwycięzca PF 1 - zwycięzca PF 2

0:0

 

 KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW EUROPY 2018:

 1. 

 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.  
 8.  
 9.  
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.

TURNIEJ KOBIET

UWAGA: godziny meczy zespołu gospodarzy Mistrzostw (Hiszpanii) mogą ulec zmianie..

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

15.07.

 

17.07.

 

19.07.

 

21.07.

 

23.07.

 

 g.14.00:

 Izrael - Włochy

0:0

 Niemcy - Hiszpania

0:0

 Grecja - Chorwacja

0:0

 Niemcy - Turcja

0:0

 Francja - Włochy

0:0

 g.15.30:  Francja - Grecja

0:0

 Turcja - Węgry

0:0

 Holandia - Włochy

0:0

 Serbia - Hiszpania

0:0

 Grecja - Holandia

0:0

 g.17.00:  Holandia - Chorwacja

0:0

 Serbia - Rosja

0:0

 Francja - Izrael

0:0

 Rosja - Węgry

0:0

 Izrael - Chorwacja

0:0

 g.18.30:  Serbia - Niemcy

0:0

 Włochy - Grecja

0:0

 Hiszpania - Turcja

0:0

 Włochy - Chorwacja

0:0

 Węgry - Niemcy

0:0

 g.20.30:  Węgry - Hiszpania

0:0

 Chorwacja - Francja

0:0

 Rosja - Niemcy

0:0

 Izrael - Grecja

0:0

 Hiszpania - Rosja

0:0

 g.22.00:  Rosja - Turcja

0:0

 Izrael - Holandia

0:0

 Węgry - Serbia

0:0

 Holandia - Francja

0:0

 Serbia - Turcja

0:0

AKTUALNE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 Chorwacja 0

 00-00

 Hiszpania 0

00-00

 Francja 0

 00-00

 Niemcy 0

00-00

 Grecja 0

 00-00

 Rosja 0

00-00

 Holandia 0

 00-00

 Serbia 0

00-00

 Izrael 0

 00-00

 Węgry 0

00-00

 Włochy 0

 00-00

 Turcja 0

00-00

23.07.

 

25.07.

 

FINAŁY:

 

PÓŁFINAŁY:

 
 g.13.30: o miejsce 116A - 6B

0:0

 g.13.15: o miejsce 5/8: PF 3: przegrany ĆF 1 - przegrany ĆF 3 0:0
 g.15.00: o miejsce 95A - 5B

0:0

 g.14.45: o miejsce 5/8: PF 4: przegrany ĆF 2 - przegrany ĆF 4 0:0

ĆWIERĆFINAŁY:

   g.17.00: PF 1: zwycięzca ĆF 1 - zwycięzca ĆF 3 0:0
 g.17.00: ĆF 1: 1A - 4B

0:0

 g.18.30: PF 2: zwycięzca ĆF 2 - zwycięzca ĆF 4 0:0
 g.18.30: ĆF 2: 2A - 3B

0:0

 g.20.30: ĆF 3: 3A - 2B

0:0

 g.22.00: ĆF 4: 4A - 1B

0:0

 

 27.07.

FINAŁY:

 g.16.45: o miejsce 7:  przegrany PF 3 - przegrany PF 4

 g.18.15: o miejsce 5:  zwycięzca PF 3 - zwycięzca PF 4

 g.20.30: o medal brązowy: przegrany PF 1 - przegrany PF 2

 g.22.15: o medal złoty: zwycięzca PF 1 - zwycięzca PF 2

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY KOBIET 2018

 

 1.

 2.

 3.

 4.

 5.

 6.

 7.

 8.

 9.  

 10.

 11.

 12.

                                                                      

  NA GÓRĘ STRONY                                           STRONA GŁÓWNA