MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW 2018

ELIMINACJE

 

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 17-19.03.2017 - Praga

 Bułgaria - Austria 

7:16

 (2:4,1:5,3:4,1:3)

 Czechy - Szwajcaria 

7:8

(0:3,3:1,2:2,2:2)

 Szwajcaria - Bułgaria

12:7

(2:0,2:1,5:4,3:2)

 Czechy - Austria

11:10

(2:4,4:3,3:2,2:1)

 Szwajcaria - Austria 

9:8

(4:2,1:2,1:2,3:2)

 Czechy - Bułgaria 

10:6

 (4:3,3:1,2:1,1:1)

KOŃCOWA TABELA I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 1. Szwajcaria 9 29-22
 2. Czechy 6 28-24
 3. Austria

3

34-27

 4. Bułgaria

0

20-38

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały 2 pierwsze zespoły.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA  (6-8.10.2017):

  

 GRUPA A: Rio Maior (Portugalia)

 Sędzia neutralny: Krzysztof Garbolewski

 GRUPA B:  Gorzów

 Delegat LEN: Gianni Lonzi (ITA)

 Sędziowie neutralni:

 Luis Alves (POR), Viacheslav Belevtsov (UKR), Gernot Hantschel (GER), Ivo Mares (CZE).

 Ukraina - Litwa

 Sędzia: Krzysztof Garbolewski

18:7

(3:1,5:1,4:3,6:2)

 Białoruœ - Szwajcaria

 Sędziowie: Viacheslav Belevtsov (UKR) i Gernot Hantschel (GER)

14:5

(4:3,5:0,4:2,1:0)

 Portugalia - Czechy

17:9

(4:4,4:2,6:1,3:2)

 POLSKA - Izrael

 Sędziowie: Luis Alves (POR) i Ivo Mares (CZE)

7:8

(2:2,4:1,0:4,1:1)

 Litwa - Czechy

 Sędzia: Krzysztof Garbolewski

13:8

(4:0,4:2,2:2,3:4)

 Białoruœ - Izrael

 Sędziowie: Viacheslav Belevtsov (UKR) i Ivo Mares (CZE)

9:4

(2:1,1:2,3:0,3:1)

 Portugalia - Ukraina

10:11

(4:3,1:1,3:5,2:2)

 POLSKA - Szwajcaria

Sędziowie: Luis Alves (POR) i Gernot Hantschel (GER)

7:7

(1:2,3:0,2:1,1:4)

 Czechy - Ukraina

 Sędzia: Krzysztof Garbolewski

5:10

(1:2,1:3,0:2,3:3)

 POLSKA - Białoruœ

 Sędziowie: Gernot Hantschel (GER) i Ivo Mares (CZE)

5:9

(0:2,2:0,2:5,1:2)

 Portugalia - Litwa

16:7

(4:2,3:1,4:2,5:2)

 Szwajcaria - Izrael

 Sędziowie: Luis Alves (POR) i Viacheslav Belevtsov (UKR)

3:10

(1:4,0:2,1:3,1:1)

 

                                                                                                                 KOŃCOWE TABELE GRUP II RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 GRUPA A:      GRUPA B:    
 1.Ukraina 9 39-22  1.Białoruœ 9 32-14
 2.Portugalia 6 43-27  2.Izrael 6 22-19
 3.Litwa 3 27-42  3.POLSKA 1 19-24
 4.Czechy 0 22-40  4.Szwajcaria 1 15-31

 

RUNDA "PLAY-OFF" -  24.02. i 3.03.2018:

 

z zespołami wg klasyfikacji Mistrzostw Europy 2016.

 

Ukraina(1A) - Malta (15) / Turcja (16)

Białoruœ(1B) - Malta (15) / Turcja (16)

      Portugalia(2A) - Słowacja (13) / Gruzja (14)

      Izrael(2B) - Słowacja (13) / Gruzja (14)

       Litwa(3A) - Niemcy (11) / Holandia (12)

       POLSKA(3B) - Niemcy (11) / Holandia (12)

     Czechy(4A) - Francja (9) / Rumunia (10)

     Szwajcaria(4B) - Francja (9) / Rumunia (10)

Awans do Turnieju Finałowego Mistrzostw Europy Barcelona 2018 uzyskujš zwycięzcy Rundy Play-Off.

 

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU

I STRZELCY BRAMEK

ISR SUI BLR
 Martin ANDRUSZKIEWICZ 4 2 2
 Marcin BAR - - -
 Emil KALATA - - -
 Bartłomiej KOWALEWSKI 2 2 -
 Andrzej MACIEJEWSKI - - -
 Piotr MICHALSKI - - 1
 Aleksander OZGA - - -
 Tomasz SYPUŁA - - -
 Bartosz SZYMAŃSKI 1 2 2
 Oskar SZYMONIK - - -
 Paweł WIELOGÓRSKI - 1 -

 BRAMKARZE:

 Michał DIAKONÓW

 Jan SZABŁOWSKI

 

+

-

 

+

-

 

+

-

 TRENERZY:

 Robert SERWIN, Robert SEKUŁA i Tomasz RÓŻYCKI.

 

STRONA GŁÓWNA