MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 8 / 19

EKSTRAKLASA

KWALIFIKACJA

I Liga  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2018

 

Lista transferów zawodników zagranicznych i wypożyczeń na sezon 2018/19.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I termin: 6-7.10.2018 oraz 13-14.10.2018:

   

 

 WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

12:11

(2:3,3:0,3:5,4:3)

Najlepsi zawodnicy:

A.Abdelrahman (WTS)

P.Ławniczak (Ark)

6:4

(2:3,1:1,1:0,2:0)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

P.Ławniczak (Ark)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak.

13-14.10.2018:

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER Alfa Gorzów Wlkp.

 

16:7

(4:0,5:3,4:3,3:1)

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

M.Czapla (Alfa)

 

 

14:7

(2:1,5:2,3:2,4:2)

Najlepsi zawodnicy:

J.Szabłowski (ŁSTW)

O.Szmonik (Alfa)

 

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędzia: Armen Papazjan.

13-14.10.2018:

KS Waterpolo Poznań – Legia Warszawa

 

10:9

(3:4,3:2,3:1,1:2)

Najlepsi zawodnicy:

R.Bocheński (WP)

R.Brzeski (Legia)

13:9

(2:1,3:2,3:2,5:4)

Najlepsi zawodnicy:

M.Handze (WP)

T.Durjasz (Legia)

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

II termin: 27-28.10.2018:

   

 

Arkonia Szczecin – ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Armen Papazjan.

WTS Polonia Bytom  Legia Warszawa

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Mario Bernus.

 KS Waterpolo Poznań Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak.

III termin: 3-4.11.2018 oraz 10-11.11.2018:

   

 

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER KS Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: Radosław Liszewski i Mario Bernus.

10-11.11.2018:

Legia Warszawa – Arkonia Szczecin

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak.

10-11.11.2018:

Alfa Gorzów Wlkp. – WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Łukasz Król.

IV termin: 24-25.11.2018:

   

 

KS Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: Armen Papazjan i Łukasz Czapliński.

Legia Warszawa – ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Łukasz Król.

Arkonia Szczecin – Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Wojciech Włoch.

V termin: 8-9.12.2018:

   

 

 Arkonia Szczecin – KS Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Armen Papazjan.

  Alfa Gorzów Wlkp. Legia Warszawa

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak.

WTS Polonia Bytom ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Radosław Liszewski.

VI termin: 17-18.02.2019 oraz 11.03.2019:

   

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – KS Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Arkonia Szczecin – Legia Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

11.03.2019:

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER – Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VII termin: 23-24.03.2019:

   

 

Legia Warszawa KS Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

Arkonia Szczecin – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

 Alfa Gorzów Wlkp. ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VIII termin: 6-7.04.2019:

     

  Arkonia Szczecin – Legia Warszawa

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 KS Waterpolo Poznań – ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

IX termin: 27-28.04.2019:

     

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom KS Waterpolo Poznań

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 Alfa Gorzów Wlkp. Arkonia Szczecin

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER – Legia Warszawa

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

X termin: 25-26.05.2019:

   

 

Legia Warszawa Alfa Gorzów Wlkp.

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

KS Waterpolo Poznań  Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2018/19:

 

 1.ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER 2

6:0

30-14

 2.KS Waterpolo Poznań

2

6:0

23-18

 3.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 2

6:0

18-15

 4.Arkonia Szczecin 2

0:6

15-18

 5.Legia Warszawa 2

0:6

18-23

 6.Alfa Gorzów Wlkp. 2

0:6

14-30

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów Wlkp.

Arkonia Szczecin

  KS Waterpolo Poznań

 Szymonik 6

 Ławniczak

8

 Różycki

5

 Czapla

4

 Walkowiak

3

 Vrba

5

 Brończyk

2

 Diakonów

2

 Bocheński

4

 Goździak

2

 Łukaszewicz

1

 Kowalewski 3

 Borek

-

 Pepliński

1

 Kulis Michał

2

 Lepieszkiewicz

-

 Banaszczak

-

 Kulis Marcin

1

 Lisek

-

 Gaczyński

-

 Drula 1

 Mruk

-

 Turowski

-

 Kalinowski

1

 Ostrouch

-

   

 Łuc

1

 Podolski -

   

 Iwanowicz

-

 Rusewicz -

   

 Rękawek -

 Miłkowski - bramkarz

 

 

 

 Handze - bramkarz

 

 Wiśniewski - bramkarz

 

 Prajs - bramkarz

 

 Wojciechowski - bramkarz

 Trener:

 Sebastian Żabski.

 Trener:

 Michał Diakonów.

 Trenerzy:

Jacek Maciag i Tomasz Różycki.

 

 Legia Warszawa

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER 

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 Brzeski 4  Michalski 11  Behen 4
 Durjasz 4  Chuprina 6  Abdelrahman 3
 Machniewski 3  Bar 3  Moś Grzegorz 3
 Ślusarczyk 3  Sielski 3  Paczyna Radosław 3
 Oleksów Jan 2  Troczyński 3  Siebler 3
 Piecuch 1  Dubelir 2  Bomba 1
 Pękul 1  Knap

2

 Struzik 1
 Fedoruk -  Brzeski -  Babula -
 Jungowski -  Cichoń -  Cebo -
 Paczkowski -  Gidaszewski -  Moś Adrian -
 Targowski -  Zdziech -  Paczyna Krzysztof -
     Szabłowski - bramkarz    
 Oleksów Adam - bramkarz  Kotaś - bramkarz      

 

 Jung - bramkarz  

 Trener:

Adam Oleksów.

 Trenerzy:

Edward Kujawa i Grzegorz Gruszecki.

 Trener:

Krzysztof Paczyna.

 

 NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA