MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 8 / 19

EKSTRAKLASA

KWALIFIKACJA

I Liga  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2019

 

Lista transferów zawodników zagranicznych i wypożyczeń na sezon 2018/19.

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I termin: 6-7.10.2018 oraz 13-14.10.2018:

   

 

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – Arkonia Szczecin

12:11

(2:3,3:0,3:5,4:3)

Najlepsi zawodnicy:

A.Abdelrahman (WTS)

P.Ławniczak (Arkonia)

6:4

(2:3,1:1,1:0,2:0)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

P.Ławniczak (Arkonia)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak.

13-14.10.2018:

ŁSTW OCMER Łódź Alfa Gorzów Wlkp.

 

16:7

(4:0,5:3,4:3,3:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

M.Czapla (Alfa)

 

 

14:7

(2:1,5:2,3:2,4:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

J.Szabłowski (ŁSTW)

O.Szymonik (Alfa)

 

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędzia: Armen Papazjan.

13-14.10.2018:

KS Waterpolo Poznań – Legia Warszawa

 

10:9

(3:4,3:2,3:1,1:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

R.Bocheński (WP)

R.Brzeski (Legia)

13:9

(2:1,3:2,3:2,5:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

M.Handze (WP)

T.Durjasz (Legia)

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

II termin: 27-28.10.2018:

   

 

Arkonia Szczecin – ŁSTW OCMER Łódź

 

 

13:9

(2:2,4:2,4:2,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

T.Sypuła (Arkonia)

P.Michalski (ŁSTW)

8:13

(1:6,3:3,2:1,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

J.Szabłowski (ŁSTW)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom  Legia Warszawa

15:5

(5:2,4:1,1:0,5:2)

Najlepsi zawodnicy:

G.Moś (WTS)

A.Piecuch (Legia)

16:4

(3:1,2:1,3:2,8:0)

Najlepsi zawodnicy:

 M.Bomba (WTS)

A.Piecuch (Legia)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Konrad Adamski i Krzysztof Garbolewski.

 KS Waterpolo Poznań Alfa Gorzów Wlkp.

 

9:6

(4:2,2:1,2:1,1:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (WP)

O.Szymonik (Alfa)

14:5

(3:1,4:0,4:2,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 T.Różycki (WP)

Ł.Miałkowski (Alfa)

Sędziowie: Sebastian Sitek i Wojciech Włoch.

III termin: 3-4.11.2018 oraz 10-11.11.2018:

   

 

ŁSTW OCMER Łódź KS Waterpolo Poznań

 

 

12:7

(4:0,3:3,4:2,1:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

N.Chupryna (ŁSTW)

B.Kowalewski (WP)

14:6

(5:0,3:2,3:1,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

G.Knap (ŁSTW)

T.Różycki (WP)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Mario Bernus i Janusz Gottschalk.

10-11.11.2018:

Alfa Gorzów Wlkp. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 

7:5

(2:1,1:1,1:1,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Ł.Miałkowski (Alfa)

Y.Behen (WTS)

6:12

(1:4,0:4,2:1,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

O.Szymonik (Alfa)

A.Abdelrahman (WTS)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Łukasz Król.

10-11.11.2018:

Legia Warszawa – Arkonia Szczecin

 

14:14

(5:4,4:5,3:4,2:1)

rz.k.4:2

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

I.Piecuch (Legia)

T.Sypuła (Arkonia)

9:13

(1:5,4:1,3:3,1:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

A.Fedoruk (Legia)

P.Ławniczak (Arkonia)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Bartosz Kośka.

IV termin: 24-25.11.2018:

   

 

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom – KS Waterpolo Poznań

7:7

(1:2,1:2,3:2,2:1)

rz.k.3:4

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

A.Abdelrahman (WTS)

M.Handze (WP)

20:8

(4:3,3:1,6:1,7:3)

Najlepsi zawodnicy:

PROTOKÓŁ

R.Paczyna (WTS)

B.Kowalewski (WP)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Armen Papazjan.

Legia Warszawa – ŁSTW OCMER Łódź

10:17

(3:2,3:5,2:5,2:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

A.Fedoruk (Legia)

P.Michalski (ŁSTW)

11:17

(2:4,0:6,5:3,4:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

T.Durjasz (Legia)

A.Maciejewski (ŁSTW)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Mario Bernus i Radosław Koryzna.

Arkonia Szczecin – Alfa Gorzów Wlkp.

11:12

(2:3,3:3,5:4,1:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

B.Szymański (Arkonia)

A.Rusewicz (Alfa)

12:8

(4:1,3:3,1:1,4:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

B.Szymański (Arkonia)

N.Buczkowski (Alfa)

 Delegat KTPW: Łukasz Król.

Sędziowie: Konrad Adamski i Jakub Henkiel.

V termin: 8-9.12.2018:

     

Alfa Gorzów Wlkp. Legia Warszawa

 

10:8

(4:2,2:1,3:3,1:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

W.Ostrouch (Alfa)

A.Fedoruk (Legia)

11:4

(3:0,2:1,2:2,4:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

G.Cegielski (Alfa)

M.Kozera (Legia)

Sędziowie: Armen Papazjan i Piotr Szymański.

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom ŁSTW OCMER Łódź

8:9

(2:2,3:3,2:1,1:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

A.Abdelrahman (WTS)

J.Szabłowski (ŁSTW)

4:11

(1:5,1:2,1:1,1:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

J.Siebler (WTS)

A.Maciejewski (ŁSTW)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Mario Bernus i Radosław Koryzna.

Arkonia Szczecin – KS Waterpolo Poznań

 

10:3

(4:1,0:0,4:1,2:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

B.Kowalewski (WP)

7:7

(2:2,0:1,4:2,1:2)

rz.k.5:4

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

M.Drula (WP)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Sitek.

VI termin: 23-24.02.2019:

     

Alfa Gorzów Wlkp. ŁSTW OCMER Łódź

10:11

(2:3,4:4,1:2,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

M.Czapla (Alfa)

J.Szabłowski (ŁSTW)

5:14

(3:3,1:4,1:5,0:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

B.Wiśniewski (Alfa)

N.Chupryna (ŁSTW)

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie: Mario Bernus i Sebastian Sitek.

Arkonia Szczecin – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

13:9

(3:3,4:3,1:2,5:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Radziński (Arkonia)

D.Jung (WTS)

10:7

(2:2,3:1,2:3,3:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

M.Diakonów (Arkonia)

P.Cebo (WTS)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Jakub Henkiel i Radosław Koryzna.

Legia Warszawa KS Waterpolo Poznań

 

12:13

(3:1,3:6,3:3,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

R.Brzeski (Legia)

P.Rękawek (WP)

16:16

(2:2,4:6,6:6,4:2)

rz.k.3:5

PROTOKÓŁ 1  PROTOKÓŁ 2

Najlepsi zawodnicy:

J.Oleksów (Legia)

T.Różycki (WP)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Janusz Gottschalk.

VII termin: 23-24.03.2019:

   

 

ŁSTW OCMER Łódź – Arkonia Szczecin

8:5

(1:1,1:1,3:1,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

K.Łukaszewicz (Arkonia)

11:7

(3:1,3:2,3:1,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

P.Ławniczak (Arkonia)

Delegat KTPW: Maciej Michalak.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

 

 

Alfa Gorzów Wlkp. KS Waterpolo Poznań

 

9:8

(3:1,2:2,2:2,2:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 W.Ostrouch (Alfa)

T.Różycki (WP)

15:6

(2:1,7:1,3:1,3:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 P.Brończyk (Alfa)

P.Handze (WP)

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Sebastian Sitek.

Legia Warszawa – ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 

5:14

(1:2,2:3,1:5,1:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 W.Pękul (Legia)

D.Jung (WTS)

 

7:17

(4:1,0:5,0:4,3:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

 T.Targowski (Legia)

R.Paczyna (WTS)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Mario Bernus i Wojciech Włoch.

VIII termin: 6-7.04.2019:

     

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom Alfa Gorzów Wlkp.

15:7

(6:2,1:1,4:3,4:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

D.Jung (WTS)

F.Borek (Alfa)

16:9

(4:2,6:1,4:4,2:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

J.Radwański (WTS)

B.Wiśniewski (Alfa)

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

  Arkonia Szczecin – Legia Warszawa

17:7

(5:1,3:2,7:1,4:3)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

M.Turowski (Arkonia)

T.Durjasz (Legia)

12:6

(3:2,2:1,3:1,4:2)

Najlepsi zawodnicy:

PROTOKÓŁ

D.Pepliński (Arkonia)

I.Piecuch (Legia)

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Sebastian Sitek.

 KS Waterpolo Poznań ŁSTW OCMER Łódź

6:21

(1:4,2:6,3:4,0:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Handze (WP)

P.Michalski (ŁSTW)

10:19

(1:4,2:6,3:4,0:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

T.Różycki (WP)

P.Michalski (ŁSTW)

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

IX termin: 26-28.04.2019:

     

Alfa Gorzów Wlkp. Arkonia Szczecin

9:8

(2:1,2:3,4:2,1:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

Ł.Miałkowski (Alfa)

P.Ławniczak (Arkonia)

12:5

(2:2,2:3,5:0,3:0)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

G.Cegielski (Alfa)

M.Diakonów (Arkonia)

Sędziowie: Konrad Adamski i Sebastian Sitek.

 ŁSTW OCMER Łódź – Legia Warszawa

13:8

(3:2,5:2,2:2,3:2)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

N.Chupryna (ŁSTW)

J.Oleksów (Legia)

24:10

(6:1,6:4,7:2,5:3)

Najlepsi zawodnicy:

PROTOKÓŁ

P.Michalski (ŁSTW)

T.Durjasz (Legia)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędzia: Janusz Gottschalk i Bartosz Kośka.

 

KS Waterpolo Poznań ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

7:16

(1:4,2:4,1:3,3:5)

Najlepsi zawodnicy:

P.Rękawek (WP)

A.Abdelrahman (WTS)

10:16

(1:3,1:4,1:5,7:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

T.Różycki (WP)

P.Cebo (WTS)

Sędziowie: Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

X termin: 24-26.05.2019:

   

 

ŁSTW OCMER Łódź ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

7:12

(1:2,2:1,3:8,1:1)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

N.Chupryna (ŁSTW)

A.Abdelrahman (WTS)

10:10

(6:2,0:2,3:2,1:4)

rz.k.4:5

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Michalski (ŁSTW)

Y.Behen (WTS)

Delegat KTPW: Krzysztof Bednarek.

Sędziowie: Konrad Adamski i Jakub Henkiel.

KS Waterpolo Poznań  Arkonia Szczecin

10:18

(3:2,4:7,2:5,1:4)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

P.Rękawek (WP)

M.Diakonów (Arkonia)

7:19

(0:4,0:6,6:2,1:7)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

B.Kowalewski (WP)

P.Ławniczak (Arkonia)

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

Legia Warszawa Alfa Gorzów Wlkp.

11:17

(2:5,4:5,2:2,3:5)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

T.Durjasz (Legia)

G.Cegielski (Alfa)

10:22

(0:7,3:6,4:3,3:6)

PROTOKÓŁ

Najlepsi zawodnicy:

I.Piecuch (Legia)

P.Brończyk (Alfa)

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Sebastian Sitek i Piotr Szymański.

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2018/19:

 

 1.ŁSTW OCMER Łódź 20

52:8

270-164

 2.ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom 20

42:18

237-157

 3.Arkonia Szczecin 20

33:27

217-179

 4.Alfa Gorzów Wlkp. 20

30:30

194-209

 5.KS Waterpolo Poznań

20

20:40

177-260

 6.Legia Warszawa 20

3:57

175-301

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów Wlkp.

Arkonia Szczecin

  KS Waterpolo Poznań

 Szymonik 44

 Ławniczak

57

 Różycki

64

 Czapla

37

 Szymański 45  Kowalewski 35

 Cegielski

24

 Łukaszewicz

26

 Rękawek 17
 Goździak 21

 Sypuła

20

 Vrba

11

 Podolski 15  Walkowiak 19

 Bocheński

9

 Ostrouch

13

 Radziński 12

 Kulis Michał

8

 Rusewicz

13

 Turowski

11

 Drula 7
 Brończyk 14

 Pepliński

9

 Kulis Marcin

7

 Mruk

6

 Banaszczak

9

 Madejek 5
 Buczkowski 3

 Diakonów

5

 Kalinowski

4

 Lisek

2

 Wiśniewski 4

 Łuc

3

 Borek

1

 Gaczyński

-

 Wojciechowicz 3

 Lepieszkiewicz

1

 Prajs - bramkarz  Bruszewski 2
 Miałkowski - bramkarz  

Trener:

 Naumowicz 2
 Wiśniewski - bramkarz  

Michał DIAKONÓW.

 Iwanowicz

-

 Trenerzy:

 

 

 Handze - bramkarz

 

Jacek OSIŃSKI, Bartosz NAUDZIUS

 Wojciechowski - bramkarz

i Sebastian ŻABSKI.

 

 Trenerzy:

 

Jacek MACIĄG i Tomasz RÓŻYCKI.

 

      

 Legia Warszawa

ŁSTW OCMER Łódź 

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 Oleksów Jan 35  Michalski 70  Paczyna Radosław 47
 Durjasz 30  Chupryna 64  Behen 36
 Fedoruk 27  Maciejewski

33

 Moś Grzegorz 33
 Ślusarczyk 20  Dubelir 30  Abdelrahman 24
 Piecuch Igor 18  Troczyński 20  Cebo 23
 Brzeski 16  Bar 17  Radwański 19
 Machniewski 11  Knap

16

 Bomba 17
 Kozera 5  Sielski 15  Struzik 16
 Madej 4  Brzeski 4  Babula 8
 Pękul 4  Wulkiewicz 1  Siebler 7
 Targowski 4  Cichoń -  Moś Adrian 4
 Chełchowski 1  Gidaszewski -  Broncel Marek 2
 Jungowski -  Opas -  Nahajewski 1
 Paczkowski -  Zdziech -  Gilner -
 Piecuch Aleksander -  Kotaś - bramkarz     Guzy -
 Oleksów Adam - bramkarz  Szabłowski - bramkarz    Paczyna Krzysztof -
 Resiak - bramkarz

Trenerzy:

 Jung - bramkarz  

 Trener:

Adam OLEKSÓW.

Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

 Trenerzy:

Krzysztof PACZYNA i Marek BRONCEL.

 

 NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA