MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 8 / 19

I LIGA

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2019

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 I termin: 15-16.12.2018 - Łódź

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie:

Krzysztof Grobelski, Grzegorz Moś, Sebastian Paczkowski, Wojciech Włoch.

 Neptun Uniwersytet Łódzki - GKPW 59 Gorzów

26:5

(6:1,7:1,8:1,5:2)

 AZS Uniwersytet Warszawa - KSZO Ostrowiec

9:12

(2:2,2:4,1:5,4:1)

 Neptun Uniwersytet Łódzki - KSZO Ostrowiec

11:7

(3:0,2:5,4:1,2:1)

 AZS Uniwersytet Warszawa - GKPW 59 Gorzów

28:3

(6:1,8:0,7:0,7:2)

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

24:6

(5:1,3:3,9:1,7:1)

 Neptun Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

6:8

(0:0,0:3,3:1,3:4)

 

 II termin: 29-30.03.2019 - Ostrowiec Św.

Sędziowie: Grzegorz Moś i Sebastian Paczkowski.

Neptun Uniwersytet Łódzki (1) - KSZO Ostrowiec (2)

5:12

(0:1,3:3,2:5,0:3)

Neptun Uniwersytet Łódzki (1) - AZS Uniwersytet Warszawa (3)

6:7

(2:1,2:1,1:2,1:3)

KSZO Ostrowiec (2) - AZS Uniwersytet Warszawa (3)

3:8

(1:1,0:1,1:2,1:4)

AZS Uniwersytet Warszawa (3) - GKPW 59 Gorzów (4)

v.o. 10:0

KSZO Ostrowiec (2) - GKPW 59 Gorzów (4)

v.o. 10:0

Neptun Uniwersytet Łódzki (1) - GKPW 59 Gorzów (4)

v.o. 10:0

 

 III termin: 11-12.05.2019 - Łódź (Neptun)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Grzegorz Moś i Sebastian Sitek.

AZS Uniwersytet Warszawa (1) - KSZO Ostrowiec Św. (2)

11:19

(3:6,1:2,4:5,3:6)

Neptun Uniwersytet Łódzki (3) - KSZO Ostrowiec Św. (2)

16:7

(4:2,4:2,5:1,3:2)

Neptun Uniwersytet Łódzki (3) - AZS Uniwersytet Warszawa (1)

13:10

(3:2,3:0,4:4,3:4)

AZS Uniwersytet Warszawa (3) - GKPW 59 Gorzów (4)

v.o. 10:0

KSZO Ostrowiec (2) - GKPW 59 Gorzów (4)

v.o. 10:0

Neptun Uniwersytet Łódzki (1) - GKPW 59 Gorzów (4)

v.o. 10:0

                                 

 IV termin: 1-2.06.2019 - Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Krzysztof Grobelski.

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Grzegorz Moś.

 AZS Uniwersytet Warszawa (3) - KSZO Ostrowiec Św. (2)

7:12

(3:2,1:4,1:4,2:2)

 Neptun Uniwersytet Łódzki (1) - AZS Uniwersytet Warszawa (3)

3:9

(0:1,0:4,0:2,3:2)

 KSZO Ostrowiec Św. (2) - Neptun Uniwersytet Łódzki (1)

7:8

(1:0,1:3,5:2,0:3)

                                       

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK I LIGI 2018/19:

 

 1.KSZO Ostrowiec Św. 21:12 123-81 12:12 79-75
 2.Neptun Uniwersytet Łódzki 21:12 114-72 12:12 68-67
 3.AZS Uniwersytet Warszawa 21:12 117-77 12:12 69-74
 4.GKPW 59 Gorzów -6:9 14-138

         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

AZS Uniwersytet Warszawa

GKPW 59 Gorzów KSZO Ostrowiec Św. Neptun Uniwersytet Łódzki
 Wójcik 23  Czapczyński 5  Ozga 32  Batke 15
 Kalata 21  Zieleński 4  Krakowiak 21  Rudny 12
 Nerlewski 15  Henicz 2  Kochański 11  Skrzypiński 10
 Rudziński 8  Piórkowski Konrad 2  Iwoła 10  Telbuch Krzysztof 10
 Borkowski 7  Szpakowski 1  Szląszkiewicz 9  Bartosik 6
 Kiljan 7  Piórkowski Albert -  Jarocha 7  Gabryszewski 6
 Kitłowski Piotr 5  Piórkowski Oskar - bramkarz  Kamiński 4  Sznajder 6
 Kitłowski Michał 4

Trener:

 Nochelski 4  Karaczko 5
 Szymankiewicz 4

Mateusz KULIS.

 Nadbrzuchowski 2  Stachowiak 5
 Bednarek 2

 Walesić 2  Telbuch Piotr 5
 Cameron 1

 Nawodziński 1  Cegielski 4
 Frankiewicz -  Kotaś -  Kielan 4
 Sadłowski -  Pietrzyk -  Sztylka 3
 Wojciechowski -  Krawczyk - bramkarz    Wojtyniak 1
 Borecki - bramkarz  Soboń - bramkarz    Wójcicki 1
 Chałko - bramkarz  

 Trenerzy:

   Kośka - bramkarz 1
 Lis - bramkarz  

 Robert SERWIN i Mariusz STAWECKI.

 Harasimiuk - bramkarz

 Trener:

 Jakub BEDNAREK.

 

 

 

 

 Trener:

Wiktor BERENDIUHA.

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA