MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH (U-15) 

2 1 8 / 1 9

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2019

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:

 Lubusko-Mazowiecko-Świętokrzyska.

 GRUPA B:

Łódzko-Śląsko-Zachodniopomorska.

I termin: 6-7.10.2018 - Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Robert Serwin.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Sebastian Paczkowski i Piotr Resiak.

I termin: 6-7.10.2018 - Szczecin

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Łukasz Król, Robert Sekuła i Piotr Szymański.

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

23:6

(7:0,8:3,6:1,2:2)

 Arkonia Szczecin - WTS Polonia Bytom

3:10

(0:2,1:1,0:3,2:4)

KSZO Ostrowiec - Pałac Młodzieży Warszawa

14:2

(2:0,5:0,3:1,4:1)

 OCMER ŁSTW Łódź - UKS Neptun Łódź

14:5

(3:3,5:0,4:1,2:1)

Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

7:10

(1:3,1:0,2:4,3:3)

 WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

21:0

(5:0,7:0,5:0,4:0)

KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

32:7

(12:1,6:3,9:2,5:1)

 Arkonia Szczecin - UKS Neptun Łódź

15:4

(4:1,4:1,5:0,2:2)

Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

17:7

(5:3,3:1,4:2,5:1)

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Łódź

21:3

(5:1,7:0,6:2,3:0)

Alfa Gorzów - KSZO Ostrowiec

9:21

(2:6,3:5,2:8,2:2)

v.o. dla KSZO

 Arkonia Szczecin - OCMER ŁSTW Łódź

3:10

(0:2,1:2,1:4,1:2)

 

II termin: 16-17.02.2019 - Warszawa

Sędziowie: Sebastian Paczkowski, Piotr Resiak i Wojciech Włoch.

II termin: 19-20.01.2019 - Bytom

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Konrad Adamski, Dawid Broncel, Mateusz Ciuraj i Grzegorz Moś.

KSZO Ostrowiec (1) - GKPW 59 Gorzów (4)

29:9

(7:1,7:6,8:1,7:1)

 WTS Polonia Bytom (1) - Arkonia Szczecin (3)

22:5

(6:0,2:1,7:3,7:1)

Pałac Młodzieży Warszawa (2) - Alfa Gorzów (3)

18:6

(4:1,2:3,7:2,5:0)

 OCMER ŁSTW Łódź (2) - UKS Neptun Łódź (4)

26:4

(5:2,7:0,6:2,8:0)

KSZO Ostrowiec (1) - Alfa Gorzów (3)

24:14

(10:3,6:4,3:3,3:4)

 OCMER ŁSTW Łódź (2) - Arkonia Szczecin (3)

24:17

(5:9,4:4,5:3,10:1)

Pałac Młodzieży Warszawa (2) - GKPW 59 Gorzów (4)

8:5

(0:1,3:1,0:1,5:2)

 WTS Polonia Bytom (1) - UKS Neptun Łódź (4)

30:3

(7:1,8:1,6:1,9:0)

Alfa Gorzów (3) - GKPW 59 Gorzów (4)

11:6

(1:1,2:3,4:2,4:2)

 Arkonia Szczecin (3) - UKS Neptun Łódź (4)

20:3

(4:1,4:1,5:0,7:1)

Pałac Młodzieży Warszawa (2) - KSZO Ostrowiec (1)

5:10

(1:2,1:5,1:2,2:1)

 WTS Polonia Bytom (1) - OCMER ŁSTW Łódź (2)

18:7

(7:1,2:2,6:3,3:1)

  

III termin: 6-7.04.2019 - Ostrowiec Św.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Piotr Resiak i Przemysław Wojtaszek.

III termin: 6-7.04.2019 - Łódź (Neptun)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Sebastian Paczkowski i Piotr Sznajder.

Pałac Młodzieży Warszawa (2) - GKPW 59 Gorzów (4)

17:3

(4:1,3:0,7:0,3:2)

UKS Neptun Łódź (4) - OCMER ŁSTW Łódź (2)

8:19

(0:7,3:4,4:4,1:4)

KSZO Ostrowiec (1) - Alfa Gorzów (3)

17:7

(5:0,4:3,5:2,3:2)

WTS Polonia Bytom (1) - Arkonia Szczecin (3)

20:9

(5:0,4:2,5:2,6:5)

Pałac Młodzieży Warszawa (2) - Alfa Gorzów (3)

10:8

(0:1,1:3,3:0,6:4)

UKS Neptun Łódź (4) - Arkonia Szczecin (3)

12:10

(1:1,4:2,3:5,4:2)

KSZO Ostrowiec (1) - GKPW 59 Gorzów (4)

34:5

(12:2,5:1,10:0,7:2)

OCMER ŁSTW Łódź (2) - WTS Polonia Bytom (1)

8:21

(2:7,2:6,3:4,3:4)

Alfa Gorzów (3) - GKPW 59 Gorzów (4)

15:7

(5:1,4:0,1:5,5:1)

UKS Neptun Łódź (4) - WTS Polonia Bytom (1)

7:20

(1:7,3:3,0:5,3:5)

KSZO Ostrowiec (1) - Pałac Młodzieży Warszawa (2)

13:7

(2:1,4:5,3:1,4:0)

OCMER ŁSTW Łódź (2) - Arkonia Szczecin (3)

22:14

(7:4,2:4,7:4,6:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 1.KSZO Ostrowiec Św.

27:0

194-65

 1.WTS Polonia Bytom

27:0

183-45

 2.Pałac Młodzieży Warszawa

18:9

94-73

 2.OCMER ŁSTW Łódź

18:9

130-111

 3.Alfa Gorzów

9:18

100-119

 3.Arkonia Szczecin

6:21

95-127

 4.GKPW 59 Gorzów

0:27

55-186

 4.UKS Neptun Łódź

3:24

49-175

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 18-19.05.2019:

 

GRUPA I: Bytom

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

                                                                                                Sędziowie: Marcin Bar, Dawid Broncel, Krzysztof Grobelski i Piotr Resiak.

KSZO Ostrowiec Św. (1 m Gr.A) - Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A)

10:8

(1:1,2:6,4:0,3:1)

WTS Polonia Bytom (1 m Gr.B) - OCMER ŁSTW Łódź (2 m Gr.B)

22:8

(5:0,5:4,7:1,5:3)

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

KSZO Ostrowiec Św. (1 m Gr.A) - OCMER ŁSTW Łódź (2 m Gr.B)

26:13

(9:3,6:3,4:4,7:3)

 1.KSZO Ostrowiec Św. 9:0 49-32
WTS Polonia Bytom (1 m Gr.B) - Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A)

17:2

(1:0,6:0,5:0,5:2)

 2.WTS Polonia Bytom

6:3 50-23
Pałac Młodzieży Warszawa (2 m Gr.A) - OCMER ŁSTW Łódź (2 m Gr.B)

12:6

(5:0,2:0,2:2,3:4)

 3.Pałac Młodzieży Warszawa 3:6 22-33
WTS Polonia Bytom (1 m Gr.B) - KSZO Ostrowiec Św. (1 m Gr.A)

11:13

(2:4,3:2,4:3,2:4)

 4.OCMER ŁSTW Łódź 0:9 27-60

 

GRUPA II: Szczecin

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Krystian Łukaszewicz i Piotr Szymański.

Arkonia Szczecin (3 m Gr.B) - UKS Neptun Łódź (4 m Gr.B)

9:3

(2:0,0:0,2:2,5:1)

Alfa Gorzów (3 m Gr.A) - GKPW 59 Gorzów (4 m Gr.A)

24:10

(8:3,6:3,7:1,3:3)

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU:

Arkonia Szczecin (3 m Gr.B) - Alfa Gorzów (3 m Gr.A)

18:10

(3:3,3:3,6:1,6:3)

 1.Arkonia Szczecin 9:0 45-16
GKPW 59 Gorzów (4 m Gr.A) - UKS Neptun Łódź (4 m Gr.B)

4:9

(0:2,1:2,1:2,2:3)

 2.Alfa Gorzów 6:3 53-33
Alfa Gorzów (3 m Gr.A) - UKS Neptun Łódź (4 m Gr.B)

19:5

(3:2,7:2,3:1,6:0)

 3.UKS Neptun Łódź 3:6 17-32

Arkonia Szczecin (3 m Gr.B) - GKPW 59 Gorzów (4 m Gr.A)

18:3

(3:1,5:0,5:1,5:1)

 4.GKPW 59 Gorzów 0:9 17-51

 

Do turnieju finałowego awansują:

 - wszystkie zespoły Grupy I Rundy Kwalifikacyjnej:

          -  dwa najlepsze zespoły Grupy II Rundy Kwalifikacyjnej:


TURNIEJ FINAŁOWY: 5-7.07.2019 - Gorzów Wlkp.

XXV OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY 2019

 

Delegat KTPW: Janusz Gottschalk..

Sędziowie: Łukasz Czapliński, Krzysztof Grobelski, Radosław Koryzna, Bartosz Kośka, Sebastian Sitek i Piotr Sznajder.

 

5.07.

 KSZO Ostrowiec Św. (1 Gr.I) - Arkonia Szczecin (1 Gr.II)

 Najlepsi zawodnicy: Jan Krzowski (KSZO) i Michał Rakoczy (Arkonia).

10:9

(4:2,3:2,1:1,2:4)

WTS Polonia Bytom (2 Gr.I) - OCMER ŁSTW Łódź (4 Gr.I)

 Najlepsi zawodnicy: Bartosz Szopa (WTS) i Dominik Garbolewski (ŁSTW).

16:9

(5:2,5:1,3:2,3:4)

Pałac Młodzieży Warszawa (3 Gr.I) - Alfa Gorzów (2 Gr.II)

 Najlepsi zawodnicy: Levente Stępiński (Pałac) i Wiktor Lepieszkiewicz (Alfa).

10:10

(2:1,2:6,3:1,3:2)

rz.k.3:1

6.07.

KSZO Ostrowiec Św. (1 Gr.I) - Alfa Gorzów (2 Gr.II)

 Najlepsi zawodnicy: Igor Ostrowski (KSZO) i Szymon Grzyb (Alfa).

14:5

(5:3,3:0,4:0,2:2)

WTS Polonia Bytom (2 Gr.I) - Pałac Młodzieży Warszawa (3 Gr.I)

Najlepsi zawodnicy: Bartosz Szopa (WTS) i Mateusz Jurczak (Pałac).

5:3

(2:1,1:1,0:0,2:1)

OCMER ŁSTW Łódź (4 Gr.I) - Arkonia Szczecin (1 Gr.II)

 Najlepsi zawodnicy: Dominik Garbolewski (ŁSTW) i Michał Rakoczy (Arkonia).

18:11

(6:1,4:4,3:4,5:2)

KSZO Ostrowiec Św. (1 Gr.I) - Pałac Młodzieży Warszawa (3 Gr.I)

 Najlepsi zawodnicy: Jan Skaliński (KSZO) i Jakub Sztobryn (Pałac).

2:3

(2:0,0:0,0:3,0:0)

WTS Polonia Bytom (2 Gr.I) - Arkonia Szczecin (1 Gr.II)

 Najlepsi zawodnicy: Konrad Ganiuszkin (WTS) i Maciej Borkowski (Arkonia).

13:3

(4:0,1:0,1:1,7:2)

OCMER ŁSTW Łódź (4 Gr.I) - Alfa Gorzów (2 Gr.II)

Najlepsi zawodnicy: Dominik Garbolewski (ŁSTW) i Maciej Benda (Alfa).

13:13

(4:2,5:2,2:4,2:5)

rz.k.3:4

7.07.

KSZO Ostrowiec Św. (1 Gr.I) - OCMER ŁSTW Łódź (4 Gr.I)

Najlepsi zawodnicy: Jan Krzeszowski (KSZO) i Damian Jargieło (ŁSTW).

14:6

(4:2,2:3,3:1,5:0)

WTS Polonia Bytom (2 Gr.I) - Alfa Gorzów (2 Gr.II)

Najlepsi zawodnicy: Dawid Cziba (WTS) i Maciej Benda (Alfa).

14:3

(3:1,3:1,5:0,3:1)

Pałac Młodzieży Warszawa (3 Gr.I) - Arkonia Szczecin (1 Gr.II)

 Najlepsi zawodnicy: Mateusz Jurczak (Pałac) i Maciej Borkowski (Arkonia).

3:3

(0:0,0:0,2:1,1:2)

rz.k.5:4

KSZO Ostrowiec Św. (1 Gr.I) - WTS Polonia Bytom (2 Gr.I)

 Najlepsi zawodnicy: Damian Idzikowski (KSZO) i Dawid Cziba (WTS).

8:7

(1:0,0:3,4:1,3:3)

Pałac Młodzieży Warszawa (3 Gr.I) - OCMER ŁSTW Łódź (4 Gr.I)

 Najlepsi zawodnicy: Tomasz Jurczak (Pałac) i Maxsimilian Chałaj (ŁSTW).

5:10

(0:2,3:2,1:1,1:5)

Arkonia Szczecin (1 Gr.II) - Alfa Gorzów (2 Gr.II)

 Najlepsi zawodnicy: Michał Rakoczy (Arkonia) i Wiktor Lepieszkiewicz (Alfa).

6:10

(2:3,1:3,2:3,1:1)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2018/19:

 

 1.KSZO Ostrowiec Św. 12:3 48-30 3:0 8:7
 2.WTS Polonia Bytom 12:3 55-26 0:3 7:8
 3.OCMER ŁSTW Łódź 7:8 56-59 3:0 10:5
 4.Pałac Młodzieży Warszawa 7:8 24-30 0:3 5:10
 5.Alfa Gorzów 6:9 41-57
 6.Arkonia Szczecin 1:14 32-54
 7.UKS Neptun Łódź 3:0 9-4
 8.GKPW 59 Gorzów 0:3 4-9

 

KLASYFIKACJA WOJEWÓDZTW

XXV OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY 2019 W SPORTACH LETNICH

PIŁKA WODNA:

 

 1.Świetokrzyskie
 2.Ślaskie
 3.Łódzkie
 4.Mazowieckie
 5.Lubuskie
 6.Zachodniopomorskie

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów

EL RK OOM RAZEM

GKPW 59 Gorzów

EL RK OOM RAZEM

 KSZO Ostrowiec Św.

EL RK OOM RAZEM

Pałac Młodzieży W-wa

EL RK OOM RAZEM
 Stasiak Patryk 42 21 8 53  Paluch Przemysław 18 5   23  Staniszewski Wiktor 50 16 5 71  Kulecki Piotr 22 5 4 31
 Lepieszkiewicz Wiktor 17 21 19 57  Horodecki Jan 14 3   17  Ostrowski Igor 36 8 17 61  Sztobryn Jakub 14 3 5 22
 Błoch Jakub 21 2 7 30  Masłowski Michał 15 -   15  Idzikowski Daniel 38 12 10 60  Wajler Michał 13 5 4 22
 Grzyb Szymon 20 6 3 29  Duda Igor 6 6   12  Budzyn Filip 21 6 4 31  Stępiński Levente 9 - 2 11
 Różycki Jacek 2 3 3 8  Żółtek Paweł 3 -   3  Woźniak Dariusz 17 1 6 24  Padykuła Stanisław 7 1 2 10
 Krobicki Kacper 3 - - 3  Bańkowski Oliwer - 2   2  Krzowski Jan 7 4 5 16  Bątkiewicz Adam 3 - 5 8
 Kukorowski Karol 2 - - 2  Popadowski Igor 1 -   1  Gromski Brajan 10 - - 10  Grabiński Bartosz 6 1 1 8
 Szczuciński Szymon 2 - - 2  Kędzior Piotr - 1   1  Skit Wiktor 5 - - 5  Koncewicz Szymon 7 - - 7
 Żabski Kajetan - - 1 1  Szczęsny Jakub - -   -  Szwagierczak Jakub 4 - - 4  Laskowski Tadeusz 3 4 - 7
 Czyżyk Filip - - - -  Urbanowicz Maks - -   -  Broś Kamil 3 - - 3  Kamiński Jędrzej 4 - 1 5
 Gabryniewski Jakub - - - -  Zieliński Bartosz - -   -  Walczyk Wiktor 1 - 1 2  Kowalski Szymon 4 1 - 5
 Kwiatkowski Marcel - - - -  Boczek Fabian - bramkarz  Bąk Jan - - - -  Ostrowski Marek 2 - - 2
 Mruk Magdalena - - - -  Korzeniowski Michał - bramkarz  Borek Paweł - - - -  Jurczak Tomasz 0 1 - 1
 Żabski Jan - - - -

Trener:

 Młodawski Piotr - - - -  Szulc Filip - 1 - 1
 Benda Maciej - bramkarz

Piotr DIAKONÓW.

 Szwajda Olaf - - - -  Skoneczny Jakub - - - -
 Duda Szymon - bramkarz        Skaliński Jan - bramkarz   2 2   4  Jurczak Mateusz - bramkarz

Trenerzy:

 Jacek OSIŃSKI, Sebastian ŻABSKI

i Bartosz NAUDZIUS,

         

 Trenerzy:

 Ostrowski Marek - bramkarz  
 

Mariusz STAWECKI i Robert SERWIN.

 Pyrek Aleksander - bramkarz 1 - -

1

 

 

Trenerzy:

Ignacy STĘPIŃSKI i Przemysław WOJTASZEK.

                                             
Arkonia Szczecin

EL

RK

OOM

RAZEM

OCMER ŁSTW Łódź

EL

RK

OOM

RAZEM

Neptun Łódź  

EL

RK

OOM

RAZEM

WTS Polonia Bytom

EL

RK

OOM

RAZEM

 Rakoczy Michał 50 27 14 91  Garbolewski Dominik 37 5 16 58  Gaszewski Kacper 18 6   24  Skrzyszewski Marcel 49 12 10 71
 Banaszek Jakub 22 8 9 39  Konopka Filip 34 9 13 56  Kostur Paweł 17 -   17  Cziba Dawid 31 9 12 52
 Janus Adrian - 6 2 8  Chałaj Maksymilian 24 6 14 44  Wierzchoń Jakub 4 3   7  Soika Paweł 38 5 8 51
 Gołąb Oskar 3 - 1 4  Jargieło Damian 13 2 6 21  Jagielski Bartłomiej 4 1   5  Szopa Bartosz 21 6 10 37
 Malinowski Norbert - 1 5 6  Zwierzak Mateusz 11 3 3 17  Jagielski Jakub 2 3   5  Błach Mikołaj 16 5 3 24
 Żygadło Antoni 2 1 - 3  Sylwestrowicz Marcel 4 2 4 10  Szmajda Mateusz 1 4   5  Brzozowski Kamil 13 3 4 20
 Olejniczak Mikołaj 1 1 - 2  Wasiński Marek 8 - - 8  Cecewiński Kacper 1 -   1  Krogul Filip 5 6 6 17
 Falarz Piotr - 1 - 1  Wrzeszcz Bartosz 1 - - 1  Postek Kacper 1 -   1  Larysz Szymon 6 1 1 8
 Nizioł Grzegorz - - 1 1  Łabuć Wojciech - - - -  Stachowiak Dawid 1 -   1  Bawej Mateusz 2 2 1 5
 Syc Michał 1 - - 1  Nowosielski Bartłomiej - - - -  Ciuła Mateusz - -   -  Guzy Adam 2 - - 2
 Jodkowski Wiktor - - - -  Pluta Antoni - - - -  Ciuła Szymon - -   -  Grzesiczek Jakub 1 - - 1
 Łubiński Michał - - - -  Podsędkowski Tadeusz - - - -  Kostur Jakub  - -   -  Kiwacki Maciej 0 1 - 1
 Borkowski Maciej- bramkarz  Staniecki Kacper - - - -  Stasiak Michał - -   -  Ganiuszkin Konrad - bramkarz

Trenerzy:

 Ciszewski Antoni - bramkarz  Grabowski Krzysztof - bramkarz  Książkiewicz Olaf - bramkarz

Wojciech SIEWRUK i Szymon PAJOR.

Trenerzy:

 Hinc Filip - bramkarz

Trenerzy:

Zbigniew WITKOWSKI, Marcin BAR

 Mielczarek Jan - bramkarz Marek BRONCEL, Krzysztof PACZYNA

i Krzysztof JARGIEŁO.

Trenerzy:

i Joachim WIŚNIOWSKI.
 

 Wiktor BERENDYUA i Bartosz KOŚKA.

 

     NA GÓRĘ STRONY

  STRONA GŁÓWNA