MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

           2 1 8/ 1 9                      

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików  Puchar Polski 2018

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

I termin: 19-21.10.2018

 

 Turniej A: Gliwice

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie:

Marcin Bar, Dawid Broncel, Grzegorz Moœ, Sebastian Paczkowski, Sebastian Sitek.

Turniej B: Gorzów Wlkp. (Alfa / GKPW)

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie:

Jakub Henkiel, Mateusz Kulis, Maciej Mruk, Piotr Szymański.

 g.18.30: WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.30: UKS Neptun ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.45: AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży II Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.30: Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: AZS AWF Poznań - Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.00: UKS Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.15: Pałac Młodzieży II Warszawa - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.00: Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.30: AZS AWF Poznań - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Arkonia Szczecin - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.45: WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży II Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.00: UKS Neptun ŁódŸ - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.09.00: UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.15: WTS Polonia Bytom - AZS AWF Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: ŁSTW ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.30: Pałac Młodzieży Warszawa - Pałac Młodzieży II Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.16.00: ŁSTW ŁódŸ - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.45: WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

II termin: 17-18.11.2018

 

UWAGA: Kolejnoœć spotkań - do ostatecznego ustalenia przez organizatora turnieju.

 

 Turniej C: ŁódŸ (Neptun)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

Turniej D: Gliwice / Bytom

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 AZS AWF Poznań - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowie - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa -  UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

III termin: 12-13.01.2019

 

 Turniej E: Warszawa

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

Turniej F: Ostrowiec

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 AZS AWF Poznań - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa -  Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

IV termin: 16-17.03.2019

 

 Turniej G: Gliwice

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

Turniej H: Ostrowiec

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ŁSTW ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Pałac Młodzieży II Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - AZS AWF Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ŁSTW ŁódŸ - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - AZS AWF Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Pałac Młodzieży II Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

V termin: 13-14.04.2019

 

 Turniej I: Ostrowiec

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

Turniej J: Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

  Pałac Młodzieży II Warszawa - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

VI termin: 8-9.06.2019

 

 Turniej K: Gliwice

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

Turniej L: Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - UKS Neptun ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - GKPW 59 Gorzów

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Alfa Gorzów -KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Pałac Młodzieży II Warszawa - Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS AWF Poznań - ŁSTW ŁódŸ

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA RUNDY ELIMINACYJNEJ MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018/19:

   

 Alfa Gorzów 0 0   00-00
 Arkonia Szczecin 0 0   00-00
 AZS AWF Poznań 0 0   00-00
 GKPW 59 Gorzów 0 0   00-00
 KSZO Ostrowiec 0 0   00-00
 ŁSTW ŁódŸ 0 0   00-00
 Pałac Młodzieży Warszawa 0 0   00-00
 Pałac Młodzieży II Warszawa 0 0   00-00
 UKS Neptun ŁódŸ 0 0   00-00
 WTS Polonia Bytom 0 0   00-00

TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-4) - Gliwice: 22-23.06.2019

z zachowaniem punktacji z Rundy Eliminacyjnej

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 2 – 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1 – 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1 – 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2 – 3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 3 – 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1 – 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2018/19:

   

 Alfa Gorzów 0 0   00-00
 Arkonia Szczecin 0 0   00-00
 AZS AWF Poznań 0 0   00-00
 GKPW 59 Gorzów 0 0   00-00
 KSZO Ostrowiec 0 0   00-00
 ŁSTW ŁódŸ 0 0   00-00
 Pałac Młodzieży Warszawa 0 0   00-00
 Pałac Młodzieży II Warszawa 0 0   00-00
 UKS Neptun ŁódŸ 0 0   00-00
 WTS Polonia Bytom 0 0   00-00

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM Arkonia Szczecin EL FIN RAZEM AZS AWF Poznań EL FIN RAZEM GKPW 59 Gorzów EL FIN RAZEM KSZO Ostrowiec EL FIN RAZEM
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
 - bramkarz        - bramkarz       - bramkarz       - bramkarz        - bramkarz      
 - bramkarz  - bramkarz       - bramkarz       - bramkarz        - bramkarz      

 Trenerzy:

 Trenerzy:        Trenerzy:  Trenerzy:  Trenerzy:

 

ŁSTW ŁódŸ

EL FIN RAZEM

 Pałac Warszawa

EL FIN RAZEM

 Pałac II Warszawa

EL FIN RAZEM UKS Neptun ŁódŸ EL FIN RAZEM

 WTS Polonia Bytom

EL FIN RAZEM
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
                                       
 - bramkarz  - bramkarz  - bramkarz        - bramkarz        - bramkarz      
 - bramkarz  - bramkarz  - bramkarz        - bramkarz        - bramkarz      
 Trenerzy:

 Trenerzy:

 

 Trenerzy:

 Trenerzy:        Trenerzy:
                         

                                                                                                                                                                  NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA