MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 1 8 / 1 9

Mistrzostwa Polski Seniorów   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   Puchar Polski 2019

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

GRUPA A: Mazowiecko-Świętokrzysko-Łódzko-Śląska.

GRUPA B: Lubusko-Łódzko-Zachodniopomorska.

I termin: 13-14.10.2018: Warszawa

Delegat KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie:

Robert Gałek, Krzysztof Kiljan,

Piotr Resiak i Przemysław Wojtaszek.

I termin: 13-14.10.2018: Gorzów Wlkp. (Alfa)

Sędzia: Jakub Henkiel.

WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

10:5

(2:2,4:1,0:2,4:0)

 Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

33:8

(6:1,9:3,8:3,10:1)

UKS Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

28:4

(9:1,5:1,7:2,7:0)

 UKS Neptun Łódź - GKPW 59 Gorzów

1:6

(1:1,0:1,0:3,0:1)

WTS Polonia Bytom - OCMER ŁSTW Łódź

12:4

(2:2,2:1,4:0,4:1)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

26:4

(6:1,6:1,7:1,7:1)

UKS Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

26:7

(6:0,7:2,8:3,5:2)

 Alfa Gorzów - UKS Neptun Łódź

17:3

(3:0,4:0,6:2,4:1)

KSZO Ostrowiec - OCMER ŁSTW Łódź

26:9

(7:1,7:3,6:3,6:2)

 UKS Neptun Łódź - Arkonia Szczecin

23:5

(4:1,6:0,8:3,5:1)

UKS Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

17:1

(4:0,6:1,3:0,4:0)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów 

10:8

(2:1,2:4,3:1,3:2)

  

II termin: 5-6.01.2019: Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Robert Serwin.

Sędziowie: Mateusz Ciuraj, Krzysztof Grobelski i Piotr Resiak,

II termin: 6.01.2019: Łódź (Neptun)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Bartosz Kośka i Piotr Sznajder.

WTS Polonia Bytom (2) - OCMER ŁSTW Łódź (4)

11:2

(4:1,2:1,2:0,3:0)

 UKS Neptun Łódź (3) - Alfa Gorzów (1)

9:4

(4:1,3:1,0:0,2:2)

Pałac Młodzieży Warszawa (1) - KSZO Ostrowiec (3)

11:7

(5:1,2:0,2:4,2:2)

 Alfa Gorzów (1) - GKPW 59 Gorzów (2)

8:13

(3:2,1:2,2:3,2:6)

Pałac Młodzieży Warszawa (1) - OCMER ŁSTW Łódź (4)

16:2

(7:1,1:0,3:0,5:1)

 UKS Neptun Łódź (3) - GKPW 59 Gorzów (2)

2:5

(1:2,1:1,0:1,0:1)

WTS Polonia Bytom (2) - KSZO Ostrowiec (3)

7:13

(0:2,0:5,3:4,4:2)

 Alfa Gorzów (1) - Arkonia Szczecin (4)

vo 10:0

Pałac Młodzieży Warszawa (1) - WTS Polonia Bytom (2)

16:1

(5:0,2:0,3:0,6:1)

 GKPW 59 Gorzów (2) - Arkonia Szczecin (4)

vo 10:0

OCMER ŁSTW Łódź (4) - KSZO Ostrowiec (3)

5:16

(0:6,0:3,2:6,3:1)

 UKS Neptun Łódź (3) - Arkonia Szczecin (4)

vo 10:0

 

III termin: 27-28.04.2019: Bytom

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Dawid Broncel, Mateusz Ciuraj i Przemysław Wojtaszek.

III termin: 27.04.2019: Szczecin

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie:

Aleksander Blank, Marek Groniewicz, Szymon Pajor i Kacper Zaczko.

KSZO Ostrowiec (2) - OCMER ŁSTW Łódź (4)

27:3

(7:1,5:1,8:0,7:1)

Arkonia Szczecin (4) - UKS Neptun Łódź (3)

2:21

(1:4,1:4,0:8,0:5)

WTS Polonia Bytom (3) - Pałac Młodzieży Warszawa (1)

4:15

(1:4,1:3,1:5,1:3)

GKPW 59 Gorzów (1) - Alfa Gorzów (2)

8:7

(2:1,1:2,3:2,2:2)

Pałac Młodzieży Warszawa (1) - OCMER ŁSTW Łódź (4)

31:2

(8:0,7:0,9:1,7:1)

UKS Neptun Łódź (3) - Alfa Gorzów (2)

10:6

(3:2,2:1,2:1,3:2)

WTS Polonia Bytom (3) - KSZO Ostrowiec (2)

10:14

(1:2,2:5,3:4,4:3)

GKPW 59 Gorzów (1) - Arkonia Szczecin (4)

23:0

(5:0,5:0,7:0,6:0)

Pałac Młodzieży Warszawa (1) - KSZO Ostrowiec (2)

17:9

(2:1,5:3,6:2,4:3)

Alfa Gorzów (2) - Arkonia Szczecin (4)

17:4

(5:0,5:0,3:2,4:2)

WTS Polonia Bytom (3) - OCMER ŁSTW Łódź (4)

21:3

(6:0,3:0,5:2,7:1)

UKS Neptun Łódź (3) - GKPW 59 Gorzów (1)

4:8

(0:1,0:4,1:1,3:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 

 GRUPA B:

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

27:0

177-37

 1.GKPW 59 Gorzów

24:3

107-36

 2.KSZO Ostrowiec Św.

15:12

124-98

 2.UKS Neptun Łódź

15:12

83-53

 3.WTS Polonia Bytom

12:15

77-89

 3.Alfa Gorzów

15:12

92-63

 4.OCMER ŁSTW Łódź

0:27

34-188

 4.Arkonia Szczecin

(-3):27

23-143

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-8) - 15-16.06.2019: Szczecin

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Aleksander Blank, Grzegorz Moś, Piotr Sznajder, Piotr Resiak i Mateusz Turowski.

 

 RUNDA ELIMINACYJNA TURNIEJU FINAŁOWEGO:

 

 GRUPA A:  Pałac Młodzieży Warszawa (1A), UKS Neptun Łódź (2B), Alfa Gorzów (3B), OCMER ŁSTW Łódź (4A).
 GRUPA B: GKPW 59 Gorzów (1B), KSZO Ostrowiec Św.(2A), WTS Polonia Bytom (3A), Arkonia Szczecin (4B)

 

BOISKO I

BOISKO II

 Pałac Młodzieży Warszawa - OCMER ŁSTW Łódź

20:1

(3:0,8:0,3:0,6:1)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

15:4

(4:0,2:2,2:0,7:2)

 UKS Neptun Łódź - Alfa Gorzów

13:6

(2:1,3:2,5:2,3:1)

 KSZO Ostrowiec Św. - WTS Polonia Bytom

10:6

(4:1,3:3,3:1,0:1)

 Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów

17:6

(4:2,2:1,6:1,5:2)

 GKPW 59 Gorzów - WTS Polonia Bytom

10:3

(3:0,4:0,1:1,2:2)

 UKS Neptun Łódź - OCMER ŁSTW Łódź

16:2

(3:0,5:0,3:1,5:1)

 KSZO Ostrowiec Św. - Arkonia Szczecin

18:7

(6:1,7:0,1:2,4:4)

 Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun Łódź

8:2

(2:2,2:0,2:0,2:0)

 GKPW 59 Gorzów - KSZO Ostrowiec Św.

21:4

(5:0,6:1,5:1,5:2)

 Alfa Gorzów - OCMER ŁSTW Łódź

20:2

(7:0,6:0,5:0,2:2)

 WTS Polonia Bytom - Arkonia Szczecin

13:5

(3:2,4:1,5:0,1:2)

 

KOŃCOWE TABELE RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.Pałac Młodzieży Warszawa

9:0

45-9

 1.GKPW 59 Gorzów

9:0

46-11

 2.UKS Neptun Łódź

6:3

31-16

 2.KSZO Ostrowiec Św.

6:3

32-34

 3.Alfa Gorzów

3:6

32-32

 3.WTS Polonia Bytom

3:6

22-25

 4.OCMER ŁSTW Łódź

0:9

5-56

 4.Arkonia Szczecin

0:9

16-46

 

 mecz o 7 miejsce: OCMER ŁSTW Łódź (4A) - Arkonia Szczecin (4B)

7:9

(3:1,1:4,1:3,2:1)

 mecz o 5 miejsce: Alfa Gorzów (3A) - WTS Polonia Bytom (3B)

12:5

(4:0,3:2,1:1,4:2)

 mecz o 3 miejsce: UKS Neptun Łódź (2A) - KSZO Ostrowiec Św. (2B)

10:2

(3:1,1:0,3:0,3:1)

 mecz o 1 miejsce: Pałac Młodzieży Warszawa (1A) - GKPW 59 Gorzów (1B)

9:5

(3:1,2:1,3:1,1:2)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW (U-13) 2018/19:

 

 1. Pałac Młodzieży Warszawa

 2. GKPW 59 Gorzów  
 3. UKS Neptun Łódź  
 4. KSZO Ostrowiec Św.
 5. Alfa Gorzów
 6. WTS Polonia Bytom
 7. Arkonia Szczecin
 8. OCMER ŁSTW Łódź

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

 OCMER ŁSTW Łódź

EL FIN RAZEM

 Pałac Młodzieży W-wa

EL FIN RAZEM WTS Polonia Bytom EL FIN RAZEM

 Staniszewski Wiktor

92

20

112

 Łabuć Wojciech

13

3

16

 Grabiński Kajetan

32

10

42

 Guzy Adam

20

7

27

 Walczyk Wiktor

12

4

16

 Staniecki Kacper

8

2

10

 Krawczyk Emilia

29

7

36

 Grejf Kamil

11

7

18

 Młodawski Piotr

7

2

9

 Tomaszewski Szymon

6

1

7

 Pyrek Aleksander

22

10

32

 Niepsuj Paweł

15

1

16

 Klimek Bartosz

2

4

6

 Sowiński Krzysztof 1 3 4  Kamiński Jędrzej 9 11 20

 Horyń Tomasz

7

4

11

 Czekaj Piotr

1

3

4

 Werner Piotr

2

2

4

 Kobek Alicja

18

1

19

 Romaniuk Jacek

8

2

10

 Tokarski Oskar 4 - 4

 Mijas Kacper

2

-

2

 Jezierska Jagna

15

3

18

 Klimek Jakub

6

1

7

 Król Kasjan

2

-

2

 Słoka Szymon

2

-

2

 Rokicki Wiktor

11

1

12

 Grzesiczek Jakub

5

-

5

 Przydatek Jakub

1

1

2

 Woskowicz Mikołaj - 1 1  Jaskulska Anna 9 1 10  Szymik Jan 1 2 3
 Żelazowski Jakub 2 - 2  Korneluk Piotr - - -

 Makowski Maksymilian

9

1

10

 Borowski Tomasz 2 - 2

 Feliksiowski Marcel

1

-

1

 Padkowski Jan

-

-

-

 Pyrek Jan

5

4

9

 Maślak Oskar - 2 2

 Krakowiak Krystian

1

-

1

 Papiernik Maciej

-

-

-

 Szadurski Maksymilian

6

2

8

 Wiatrowski Zbigniew

2

-

2

 Adamik Sergiusz

-

-

-

 Paszkowski Mikołaj

-

-

-

 Bojarczuk Bartosz

6

-

6

 Dąbrowski Marcel - 1 1

 Góralski Oliwer

-

-

-

 Zwierzak Szymon

-

-

-

 Wojciechowski Adrian

2

2

4

 Zgoła Tomasz - - -
 Kamiński Oliwer - - -  Bołbot Jan- bramkarz

 Noskowski Jan

2

-

2

 Książkiewicz Olaf - bramkarz
 Pastuszka Filip - - -  Wadowski Teodor - bramkarz  Zając Józef 2 - 2

Trenerzy:

 Strzelecki Jakub - bramkarz

Trenerzy:

 Stępińska Linda - 1 1

Yurij BEHEN i Ewelina KAPICA.

Trenerzy:

 Krzysztof GARBOLEWSKI i Zbigniew WITKOWSKI.

 Bujanowicz Marek - bramkarz

 Marcin PILIŃSKI i Mariusz STAWECKI.

 Wrzosek Mateusz - bramkarz

 

 

 

 

 

 Trenerzy:

Ignacy STĘPIŃSKI i Piotr RESIAK.

 

 

 

Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM GKPW 59 Gorzów EL FIN RAZEM UKS Neptun Łódź EL FIN RAZEM
 Błoch Jakub 44 16 60  Bierski Ernest 12 10 22  Szczęsny Jakub 20 20 40  Ciuła Mateusz 16 13 29
 Różycki Jacek 18 11 29  Falarz Piotr 4 10 14  Kędzior Piotr 15 5 20  Jagielski Barłomiej 9 13 22
 Żabski Jan 11 8 19  Brylski Karol 4 1 5  Zieleński Bartosz 10 9 19  Jagielski Jakub 13 3 16
 Mruk Magdalena 9 3 12  Nowakowska Natalia 3 2 5  Broniecki Paweł 12 6 18  Stachowiak Dawid 9 4 13
 Żabski Kajetan 8 1 9  Gołąb Wojciech - 1 1  Bańkowski Oliwer 15 - 15  Gdakowicz Olaf 8 4 12
 Niedźwiecki Marek 4 - 4  Jarota Kacper - 1 1  Popadowski Igor 8 1 9  Ciuła Szymon 6 1 7
 Gabryniewski Jakub 2 1 3  Brodziński Bruno - - -  Wiliński Stanisław 4 5 9  Orzechowski Rafał 2 2 4
 Pawlak Karol 3 1 4  Dolniak Bronisław - - -  Kuźmińczuk Daniel 5 2 7  Pardej Daniel 3 - 3
 Adamkowski Adrian - 2 2  Drula Dominik - - -  Żółtek Marcrel 2 2 4  Janicki Miłosz 1 1 2
 Ciżmak Karen 2 - 2  Garczyński Adam - - -  Ordon Mateusz 2 - 2  Pawlak Adrian 2 - 2
 Wilant Wiktor 2 - 2  Kurkiewicz Marcin - - -  Pawlak Mateusz 2 - 2  Janeczek Kazimierz 1 - 1
 Mielczarek Nataniel - 1 1  Olejniczak Aleksander - - -  Mądry Małgorzata 1 - 1  Stasiak Błażej 1 - 1
 Kobielak Maciej - - -  Walczak Marcin - - -  Korzeniewski Michał  - bramkarz  Wieczorek Michał 1 - 1
 Orlik Zuzanna - - -  Pawłowski Aleksander - - -  Woźny - bramkarz 1 - 1  Hinc Filip - bramkarz
 Pisarewicz Samuel - bramkarz  Podlasik Alicja - - -

Trenerzy:

 Michalski  - bramkarz

Trenerzy:

 Zaczko Maciej - - -

Mateusz KULIS i Piotr DIAKONÓW.

Trenerzy:

Wiktor BERENDYUHA,

 Bartosz KOŚKA i Piotr SZNAJDER.

Jacek OSIŃSKI, Bartosz NAUDZIUS

 Kukliński Tobiasz - bramkarz

 i Sebastian ŻABSKI.

 Sawicki Batosz - bramkarz  
   Wawrzyniak Wiktor - bramkarz
Trenerzy:
Wojciech SIEWRUK i Kamil DWORAK.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA