PUCHAR  POLSKI

2019

Mistrzostwa Polski Seniorów     I Liga   Mistrzostwa Polski Młodzieżowca U-23  Mistrzostwa Polski Juniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 19.01.2019 - Szczecin.

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Mario Bernus i Jakub Henkiel.

 

 Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

9:5

(2:0,3:1,2:3,2:1)

  

Do turnieju finałowego "Final Four" awansował zwycięzca Rundy Eliminacyjnej:

 

"FINAL FOUR": 26-27.01.2019 - Łódź.

Delegat KTPW: Maciej Michalak.

Sędziowie: Łukasz Czapliński, Krzysztof Garbolewski, Radosław Koryzna i Łukasz Król.

 

 Pary półfinałowe: na podstawie losowania w dniu 11.01.2019.

 Półfinał I:

ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (Vice MP 2018) - KS Waterpolo Poznań (III m. MP 2018)

 Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Łukasz Król.

17:2

(3:2,4:0,6:0,4:0)

PROTOKÓŁ

Półfinał II:

ŁSTW OCMER  Łódź (MP 2018) - Arkonia Szczecin (zwycięzca Rundy Eliminacyjnej)

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Radosław Koryzna.

9:8

(2:2,3:3,3:2,1:1)

PROTOKÓŁ

 o miejsce III:

 KS Waterpolo Poznań (przegrany PF I) - Arkonia Szczecin (przegrany PF II)

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Krzysztof Garbolewski

2:15

(1:6,0:4,0:2,1:3)

PROTOKÓŁ

 o miejsce I:

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom (zwycięzca PF I) - ŁSTW  OCMER Łódź (zwycięzca PF II)

Sędziowie: Radosław Koryzna i Łukasz Król.

8:10

(3:2,2:1,0:4,3:3)

PROTOKÓŁ

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA PUCHARU POLSKI 2019:

 

 1. ŁSTW OCMER Łódź

 2. ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

 3. Arkonia Szczecin

 4. KS Waterpolo Poznań

 5. Alfa Gorzów

                                                                         

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Alfa Gorzów

EL

FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM
 Czapla 2   2  Ławniczak 2 4 6
 Szymonik 2   2  Szymański 4 5 9
 Cegielski 1   1  Łukaszewicz - 4 4
 Borek -   -  Turowski 2 1 3
 Brończyk -   -  Walkowiak - 3 3
 Goździak -   -  Pepliński - 2 2
 Lisek -   -  Radziński - 2 2
 Mruk -   -  Banaszczak 1 - 1
 Ostrouch -   -  Sypuła - 1 1
 Podolski -   -  Wiśniewski - - -
 Rusewicz -   -  Diakonów - bramkarz
 Miałkowski - bramkarz  Prajs - bramkarz
 Wiśniewski - bramkarz

 Trener: Michał DIAKONÓW.

 Trener: Sebastian ŻABSKI.

 

 ŁUKOSZ WTS Polonia Bytom

FIN

ŁSTW OCMER Łódź 

FIN

 KS Waterpolo Poznań

FIN
 Moś Grzegorz 6  Maciejewski 6  Różycki 3
 Bomba 5  Chupryna 4  Kulis Marcin 1
 Cebo 4  Dubelir 3  Bruszewski -
 Struzik 3  Bar 2  Iwanowicz -
 Babula 2  Michalski 2  Kalinowski -
 Behen 2  Knap 1  Kowalewski -
 Abdelrahman 1  Troczyński 1  Kulis Michał -
 Paczyna Krzysztof 1  Brzeski -  Naumowicz -
 Radwański 1  Stasiak -  Rękawek -
 Broncel -  Wulkiewicz -  Handze - bramkarz
 Moś Adrian -  Zdziech -

Trener:

 Paczyna Radosłąw -  Kotaś - bramkarz

Tomasz RÓŻYCKI.

 Siebler -  Szabłowski - bramkarz

 

 

 Jung - bramkarz

 Trenerzy:

Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

 Trenerzy:

Krzysztof PACZYNA i Marek BRONCEL.

 
   

                                        

NA GÓRĘ STRONY                                               STRONA GŁÓWNA