MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCA U-23

2 1 8 / 19

Mistrzostwa Polski Seniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2019

 

Lista transferów zawodników zagranicznych i wypożyczeń na sezon 2018/19.

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 1-2.12.2018

 

 GRUPA A: Poznań.

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie: Michał Ostrowski i Wojciech Włoch.

GRUPA B: ŁódŸ (Neptun).

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Marcin Bar i Janusz Gottschalk.

 ŁSTW OCMER ŁódŸ - AZS AWF Poznań

23:6

(5:1,5:2,6:0,7:3)

 AZS Uniwersytet Warszawa - Waterpolo Poznań

21:8

(7:1,1:3,6:2,7:2)

 ŁSTW OCMER ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

13:18

(3:3,7:4,1:6,2:5)

 Neptun Uniwersytet Łódzki - Waterpolo Poznań

25:9

(4:1,6:2,8:4,7:2)

 AZS AWF Poznań - WTS Polonia Bytom

3:30

(0:12,0:6,2:7,1:5)

 Neptun Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

8:13

(2:2,3:3,3:4,1:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.WTS Polonia Bytom 6:0 48-16  1.AZS Uniwersytet Warszawa 6:0 34-16
 2.ŁSTW OCMER ŁódŸ 3:3 36-24  2.Neptun Uniwersytet Łódzki 3:3 33-22
 3.AZS AWF Poznań 0:6 9-53  3.Waterpolo Poznań 0:6 17-46

 Do turnieju finałowego awansowały DWA pierwsze zespoły grup Rundy Eliminacyjnej.

 

FINAŁ: 2-3.03.2019 - Gliwice

 

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Jakub Henkiel, Radosław Koryzna, Sebastian Paczkowski i Piotr Szymański.

 

 AZS Uniwersytet Warszawa (B1) - Neptun Uniwersytet Łódzki (B2)

Sędziowie: Jakub Henkiel i Piotr Szymański.

11:5

(5:2,2:0,2:2,2:1)

 WTS Polonia Bytom (A1) - ŁSTW OCMER ŁódŸ (A2)

Sędziowie: Radosław Koryzna i Sebastian Paczkowski.

15:11

(4:1,6:3,1:5,4:2)

 AZS Uniwersytet Warszawa (B1) - ŁSTW OCMER ŁódŸ (A2)

Sędziowie: Radosław Koryzna i Piotr Szymański.

11:10

(3:4,2:3,1:1,5:2)

 WTS Polonia Bytom (A1) - Neptun Uniwersytet Łódzki (B2)

Sędziowie: Jakub Henkiel i Sebastian Paczkowski.

16:8

(4:2,6:2,3:2,3:2)

 ŁSTW OCMER ŁódŸ (A2) - Neptun Uniwersytet Łódzki (B2)

Sędziowie: Sebastian Paczkowski i Piotr Szymański.

16:6

(4:1,7:3,2:2,3:0)

 WTS Polonia Bytom (A1) - AZS Uniwersytet Warszawa (B1)

Sędziowie: Jakub Henkiel i Radosław Koryzna.

14:8

(4:2,5:3,1:2,4:1)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCA 2018/19:

 

 1. WTS Polonia Bytom 9:0 45-27
 2. AZS Uniwersytet Warszawa 6:3 30-29
 3. ŁSTW OCMER ŁódŸ 3:6 37-32
 4. Neptun Uniwersytet Łódzki 0:9 19-43  
 5/6. AZS AWF Poznań      
        Waterpolo Poznań

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 AZS AWF Poznań

EL

FIN RAZEM

ŁSTW OCMER ŁódŸ

EL

FIN RAZEM WTS Polonia Bytom

EL

FIN RAZEM
 Wielgus 7   7  Sielski 7 12 19  Radwański 4 15 19
 Grajzer 2   2  Dubelir 10 8 18  Paczyna 11 4 15
 Banachowicz -   -  Maciejewski 9 4 13  Cebo 7 6 13
 Dembski -   -  Brzeski 4 7 11  Moœ 8 4 12
 Mikołajczyk -   -  Gidaszewski 2 2 4  Bomba 5 5 10
 Piasecka Patrycja -   -  Opas 3 1 4  Siebler 6 2 8
 Skowronek -   -  Stasiak - 3 3  Struzik 3 4 7
 Wieloch -   -  Zdziech 1 - 1  Babula 2 4 6
 Wietecha - bramkarz  Biniaszczyk - - -  Guzy 2 - 2

Trener: Eryk NAUMOWICZ.

 Cichoń - - -  Kawka 1 1 2
   Wulkiewicz - - -  Wagner 2 - 2
 Kotaœ - bramkarz  Wotzka - bramkarz
   Malinowski - bramkarz

 Trenerzy:

 

Trenerzy:

Edward KUJAWA i Grzegorz GRUSZECKI.

Krzysztof PACZYNA i Marek BRONCEL.

 

AZS Uniwersytet

Warszawa

EL

FIN

RAZEM

 

Neptun Uniwersytet

Łódzki

EL

FIN

RAZEM

Waterpolo Poznań EL FIN RAZEM
 Nerlewski 5 2 17  Telbuch Krzysztof 4 7 11  Rękawek 5   5
 Rudziński 9 8 17  Batke 7 - 7  Lasoń 4   4
 Kalata 5 8 13  Skrzypiński 3 2 5  Kalinowski 3   3
 Wójcik 4 5 9  Telbuch Piotr 5 - 5  Bunkiewicz 1   1
 Kitłowski Michał 4 3 7  Bartosik - 4 4  Bobowski 1   1
 Borkowski 3 2 5  Gabryszewski 2 2 4  Madejek 1   1
 Szymankiewicz 2 1 3  Rudny 2 2 4  Trojanek 1   1
 Kitłowski Piotr 2 - 2  Sznajder 4 - 4  Wojciechowicz 1   1
 Resiak - 1 1  Sztylka 2 1 3  Dziaduk -   -
 Lenarczyk - - -  Kielan 2 - 2  Fabiœ -   -
 Wojciechowski - - -  Cegielski 1 - 1  Mruk -   -
 Zbrzeski - - -  Stachowiak 1 - 1  Michta - bramkarz
 Chałko - bramkarz  Wojtyniak - 1 1

Trener: Tomasz RÓŻYCKI.

Trenerzy:

 Kępka - bramkarz  

Jakub BEDNAREK i Krzysztof KILJAN.

 Koœka - bramkarz  

Trener: Wiktor BERENDYUHA.

                                                                                                                                                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA