MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIEŻOWCA U-23

2 1 8 / 19

Mistrzostwa Polski Seniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów   Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych   M.M.Młodzików   Puchar Polski 2018

 

Lista transferów zawodników zagranicznych i wypożyczeń na sezon 2018/19.

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 1-2.12.2018

 

 GRUPA A: Poznań.

Delegat KTPW: Łukasz Czapliński.

Sędziowie: Michał Ostrowski i Wojciech Włoch.

GRUPA B: ŁódŸ (Neptun).

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Marcin Bar i Janusz Gottschalk.

 OCMER ŁSTW ŁódŸ - AZS AWF Poznań

23:6

(5:1,5:2,6:0,7:3)

 AZS Uniwersytet Warszawa - Waterpolo Poznań

21:8

(7:1,1:3,6:2,7:2)

 OCMER ŁSTW ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

13:18

(3:3,7:4,1:6,2:5)

 Neptun Uniwersytet Łódzki - Waterpolo Poznań

25:9

(4:1,6:2,8:4,7:2)

 AZS AWF Poznań - WTS Polonia Bytom

3:30

(0:12,0:6,2:7,1:5)

 Neptun Uniwersytet Łódzki - AZS Uniwersytet Warszawa

8:13

(2:2,3:3,3:4,1:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 1.WTS Polonia Bytom 6:0 48-16  1.AZS Uniwersytet Warszawa 6:0 34-16
 2.OCMER ŁSTW ŁódŸ 3:3 36-24  2.Neptun Uniwersytet Łódzki 3:3 33-22
 3.AZS AWF Poznań 0:6 9-53  3.Waterpolo Poznań 0:6 17-46

 Do turnieju finałowego awansowały DWA pierwsze zespoły grup Rundy Eliminacyjnej.

 

FINAŁ: 2-3.03.2019 - Gliwice

UWAGA: Kolejnoœć spotkań - do ostatecznego ustalenia przez organizatora turnieju.

 

Delegat KTPW:

Sędziowie:

 

 AZS Uniwersytet Warszawa (B1) - Neptun Uniwersytet Łódzki (B2)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom (A1) - OCMER ŁSTW ŁódŸ (A2)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 AZS Uniwersytet Warszawa (B1) - OCMER ŁSTW ŁódŸ (A2)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom (A1) - Neptun Uniwersytet Łódzki (B2)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 OCMER ŁSTW ŁódŸ (A2) - Neptun Uniwersytet Łódzki (B2)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom (A1) - AZS Uniwersytet Warszawa (B1)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIEŻOWCA 2018/19:

 

 1. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 0:0 00-00
 4. 0:0 00-00
 5/6. AZS AWF Poznań     
        Waterpolo Poznań    

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 AZS AWF Poznań

EL

FIN RAZEM

OCMER ŁSTW ŁódŸ

EL

FIN RAZEM WTS Polonia Bytom

EL

FIN RAZEM
 Wielgus 7   7  Dubelir 10   10  Paczyna 11   11
 Grajzer 2   2  Maciejewski 9   9  Moœ 8   8
 Banachowicz -   -  Sielski 7   7  Cebo 7   7
 Dembski -   -  Brzeski 4   4  Siebler 6   6
 Mikołajczyk -   -  Opas 3   3  Bomba 5   5
 Piasecka Patrycja -   -  Gidaszewski 2   2  Radwański 4   4
 Skowronek -   -  Zdziech 1   1  Struzik 3   3
 Wieloch -   -  Biniaszczyk -   -  Babula 2   2
         Cichoń -   -  Guzy 2   2
         Stasiak -   -  Wagner 2   2
         Wulkiewicz -   -  Kawka 1   1
 Wietecha - bramkarz  Kotaœ - bramkarz  Wotzka - bramkarz

 Trener: Eryk Naumowicz.

Trenerzy:

Edward Kujawa i Grzegorz Gruszecki.

Trener: Krzysztof Paczyna.

 

AZS Uniwersytet Warszawa

EL FIN RAZEM  

Neptun Uniwersytet Łódzki

EL FIN RAZEM Waterpolo Poznań EL FIN RAZEM
 Rudziński 9   9  Batke 7   7  Rękawek 5   5
 Kalata 5   5  Telbuch Piotr 5   5  Lasoń 4   4
 Nerlewski 5   5  Sznajder 4   4  Kalinowski 3   3
 Kitłowski Michał 4   4  Telbuch Krzysztof 4   4  Bunkiewicz 1   1
 Wójcik 4   4  Skrzypiński 3   3  Bobowski 1   1
 Borkowski 3   3  Gabryszewski 2   2  Madejek 1   1
 Kitłowski Piotr 2   2  Kielan 2   2  Trojanek 1   1
 Szymankiewicz 2   2  Rudny 2   2  Wojciechowicz 1   1
 Zbrzeski -   -  Sztylka 2   2  Dziaduk -   -
         Cegielski 1   1  Fabiœ -   -
         Stachowiak 1   1  Mruk -   -
  Chałko - bramkarz    Koœka - bramkarz    Michta - bramkarz

Trener: Krzysztof Kiljan

Trener: Wiktor Berendyuha

Trener: Tomasz Różycki

                                                                                                                                                                                                               NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA