EURO CUP - 2019/20  

1/4 FINAŁÓW      PÓŁFINAŁY      FINAŁY

LIGA MISTRZÓW 2019/20

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13-15.09.2019 

 GRUPA A: Split (CRO)

 GRUPA B: Eger (HUN)  

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 GRUPA C: Malta

 GRUPA D: Siracusa (ITA)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 AZSC Antwerpia (BEL)

0

00-00

 Shturm 2002 Ruza (RUS)

0

00-00

 CN Noisy Le Sec (FRA)

0

00-00

 Apoel Larnaca (CYP)

0

00-00

 CE Mediterrani Barcelona (ESP)

0

00-00

 

 VK Radnicki (SRB)

0

00-00

 CN Posillipo Neapol (ITA)

0

00-00

 

 CC Ortigia Siracusa (ITA)

0

00-00

 CN Mataro (ESP)

0

00-00

 

 VK Solaris Sibenik (CRO)

0

00-00

 MVLC Miskolc (HUN)

0

00-00

 

 Montpellier WP (FRA)

0

00-00

 VK Mornar Brodospas Split (CRO)

0

00-00

 

 ZF Eger (HUN)

0

00-00

 Valetta (MLT)

0

00-00

 

 Partizan Belgrad (SRB)

0

00-00

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansują DWA pierwsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 27-29.09.2019

 

 GRUPA E:

GRUPA F:

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA E:

 GRUPA F:

 

0

00-00

 

0

00-00

 

0

00-00

 

0

00-00

 

0

00-00

 

0

00-00

 

0

00-00

 

0

00-00

 

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansują DWA pierwsze zespoły każdej grupy.

 

ĆWIERĆFINAŁY: 30.10. i 9.11.2019.

Przegrani III Rundy Kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów: wg wyników: ??????

 

 I mecz

 II mecz

 ĆF 1:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 2:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 3:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 4:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

PÓŁFINAŁY: 22.02. i 4.03.2020.

I mecz

II mecz

PF 1:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PF 2:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

MECZE FINAŁOWE: 22.04. i 9.05.2020.

  

I mecz

II mecz

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA