EURO CUP - 2019/20  

1/4 FINAŁÓW      PÓŁFINAŁY      FINAŁY

LIGA MISTRZÓW 2019/20

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13-15.09.2019

 

 GRUPA A: Split (CRO)

 GRUPA B: Eger (HUN)  

 AZSC Antwerpia - CE Mediterrani Barcelona

6:19

(2:5,0:3,3:7,1:4)

 ZF Eger - VK Solaris Sibenik

14:6

(1:1,5:1,4:1,4:3)

 VK Mornar Brodospas Split - CN Mataro

5:7

(1:2,2:0,1:3,1:2)

 VK Radnicki - Shturm 2002 Ruza

  Sędzia Radosław Koryzna

9:7

(4:1,2:4,2:1,1:1)

 CE Mediterrani Barcelona - CN Mataro

11:9

(3:2,4:0,2:3,2:4)

 ZF Eger - Shturm 2002 Ruza

19:7

(6:0,5:3,3:1,5:3)

 VK Mornar Brodospas Split - AZSC Antwerpia

18:7

(4:0,5:1,6:5,3:1)

 VK Solaris Sibenik - VK Radnicki

 Sędzia Radosław Koryzna

9:8

(2:2,2:2,3:2,2:2)

 CN Mataro - AZSC Antwerpia

23:7

(7:2,7:2,4:1,5:2)

 Shturm 2002 Ruza - VK Solaris Sibenik

8:17

(2:5,2:5,1:3,3:4)

 VK Mornar Brodospas Split - CE Mediterrani Barcelona

6:10

(1:4,1:3,1:1,3:2)

 ZF Eger - VK Radnicki

Sędzia Radosław Koryzna

11:6

(1:0,1:1,4:2,5:3)

 

 GRUPA C: Malta

 GRUPA D: Siracusa (ITA)

 CN Noisy Le Sec - MVLC Miskolc

10:15

(2:1,3:5,2:4,3:5)

 Partizan Belgrad - Apoel Larnaca

30:9

(7:2,6:3,8:3,9:1)

 Valletta - CN Posillipo Neapol

8:13

(2:3,1:3,2:3,3:4)

 Montpellier WP - CC Ortigia Siracusa

9:8

(2:0,1:2,3:3,3:3)

 MVLC Miskolc - CN Posillipo Neapol

15:8

(3:1,4:4,6:3,2:0)

 Apoel Larnaca - Montpellier WP

8:18

(0:4,2:3,3:6,3:5)

 CN Noisy Le Sec - Valletta

16:10

(1:1,5:2,5:3,5:4)

 CC Ortigia Siracusa - Partizan Belgrad

12:9

(3:1,4:2,1:3,4:3)

 CN Posillipo Neapol - CN Noisy Le Sec

7:13

(2:3,3:3,1:3,1:4)

 Montpellier WP - Partizan Belgrad

14:10

(3:2,4:4,5:4,2:0)

 Valetta - MVLC Miskolc

9:17

(4:2,2:6,2:5,1:4)

 CC Ortigia Siracusa - Apoel Larnaca

25:3

(6:1,8:1,5:0,6:1)

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

  GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.CE Mediterrani Barcelona (ESP)

9

40-21

 1.ZF Eger (HUN)

9

44-19

 1.MVLC Miskolc (HUN)

9

47-27

 1.Montpellier WP (FRA)

9

41-26

 2.CN Mataro (ESP)

6

39-23

 2.VK Solaris Sibenik (CRO)

6

32-30

 2.CN Noisy Le Sec (FRA)

6

39-32

 2.CC Ortigia Siracusa (ITA)

6

45-21

 3.VK Mornar Brodospas Split (CRO)

3

29-24

 3.VK Radnicki (SRB)

3

23-27

 3.CN Posillipo Neapol (ITA)

3

28-36

 3.Partizan Belgrad (SRB)

3

49-35

 4.AZSC Antwerpia (BEL)

0

20-60

 

 4.Shturm 2002 Ruza (RUS)

0

22-45

 4.Valletta (MLT)

0

27-46

 

 4.Apoel Larnaca (CYP)

0

20-73

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA pierwsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 27-29.09.2019

 

 GRUPA E: Sibenik (CRO)

GRUPA F: Mataro (ESP)

 VK Solaris Sibenik - CC Ortigia Siracusa

10:12

(2:3,3:2,1:4,4:3)

 ZF Eger - CN Noisy Le Sec

14:7

(3:2,3:3,5:2,3:0)

 CE Mediterrani Barcelona - MVLC Miskolc

12:15

(6:4,3:2,1:3,2:6)

 CN Mataro - Montpellier WP

8:6

(1:1,1:1,1:2,5:2)

 VK Solaris Sibenik - MVLC Miskolc

5:11

(0:3,1:4,3:3,1:1)

 Montpellier WP - ZF Eger

5:16

(2:5,1:4,2:3,0:4)

 CC Ortigia Siracusa - CE Mediterrani Barcelona

12:7

(4:0,3:2,4:1,1:4)

 CN Mataro - CN Noisy Le Sec

10:9

(2:3,4:2,3:2,1:2)

 MVLC Miskolc - CC Ortigia Siracusa

12:11

(2:4,4:2,3:4,3:1)

 CN Noisy Le Sec - Montpellier WP

9:12

(3:3,1:3,4:1,1:5)

 VK Solaris Sibenik - CE Mediterrani Barcelona

8:8

(1:2,2:3,4:3,1:0)

 CN Mataro - ZF Eger

8:12

(2:2,0:3,4:3,2:4)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA E:

 GRUPA F:

 1.MVLC Miskolc (HUN)

9

38-28

 1.ZF Eger (HUN)

9

42-20

 2.CC Ortigia Siracusa (ITA)

6

35-29

 2.CN Mataro (ESP)

6

26-27

 3.CE Mediterrani Barcelona (ESP)

1

27-35

 3.Montpellier WP (FRA)

3

23-33

 4.VK Solaris Sibenik (CRO)

1

23-31

 4.CN Noisy Le Sec (FRA)

0

25-36

 

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansowały DWA pierwsze zespoły każdej grupy.

 

ĆWIERĆFINAŁY: 30.10. i 9.11.2019.

Przegrani III Rundy Kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów:

NC Vouliagmeni Ateny (GRE), AN Brescia (ITA), CSM Digi Oradea (ROU), Team Strasbourg SNS (FRA).

 

 I mecz

 II mecz

 ĆF 1: AN Brescia (ITA) - MVLC Miskolc (HUN)

17:10

(4:1,4:2,6:3,3:4)

11:10

(2:2,1:1,5:3,3:4)

 ĆF 2: CSM Digi Oradea (ROU) - CN Mataro (ESP)

12:9

(2:3,2:2,5:1,3:3)

8:10

(1:3,2:3,3:2,2:2)

 ĆF 3: CC Ortigia Siracusa (ITA) - NC Vouliagmeni Ateny

9:9

(2:3,3:2,1:3,3:1)

7:6

(3:3,2:2,0:0,2:1)

 ĆF 4: ZF Eger (HUN) - Team Strasbourg SNS (FRA)

12:8

(3:1,2:4,4:2,3:1)

6:10

(2:2,0:3,3:3,1:2)

rz.k.4:3

 

PÓŁFINAŁY: 22.02. i 4.03.2020.

I mecz

II mecz

 PF 1: AN Brescia (ITA) - ZF Eger (HUN)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 2: CSM Digi Oradea (ROU) - CC Ortigia Siracusa (ITA)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

MECZE FINAŁOWE: 22.04. i 9.05.2020.

  

I mecz

II mecz

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA