MISTRZOSTWA EUROPY SENIORÓW - ELIMINACJE DO GR.B

 Zagrzeb: 29.08. - 11.09.2010

 

      ELIMINACJE DO TURNIEJU FINAŁOWEGO            TABELA            TURNIEJ KOBIET

 

Sędzia Neutralny: Radosław KORYZNA

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:   Czarnogóra   Hiszpania   Holandia   Słowacja
 GRUPA B  Francja   Chorwacja   Malta   Serbia
 GRUPA C:   Niemcy   Gruzja   Włochy   Rumunia
 GRUPA D:   Węgry   Rosja   Grecja   Turcja

 

10.01.

   

11.01.

   

12.01.

 

 

13.01.

 

 

14.01.

 

 

15.01.

 

 Hiszpania - Słowacja 13:4    Gruzja - Rumunia 6:12  

 Słowacja - Holandia

 Sędzia R.Koryzna

5:6

 

 Niemcy - Gruzja

11:9

 

 Chorwacja - Malta

22:2

 

 Węgry - Turcja

20:5

 Francja - Malta 17:7  

 Rosja - Turcja

 Sędzia R.Koryzna

17:8

 

 Francja - Chorwacja

5:20

 

 Turcja - Grecja

6:21

 

 Hiszpania - Holandia

15:4

 

 Gruzja - Włochy

Sędzia R.Koryzna

1:21

 Czarnogóra - Holandia 13:6  

 Niemcy - Włochy

5:16

 

 Czarnogóra - Hiszpania

8:8

 

 Rumunia - Włochy

 Sędzia R.Koryzna

5:11

 

 Czarnogóra - Słowacja

15:6

 

 Niemcy - Rumunia

13:14

 Chorwacja - Serbia 6:13  Węgry - Grecja 8:8

 Serbia - Malta

20:2

 

 Węgry - Rosja

12:6

 

 Francja - Serbia

Sędzia R.Koryzna

8:16

 

 Rosja - Grecja

9:8

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:      GRUPA B:      GRUPA C:      GRUPA D:    
 1.Hiszpania 7 36-16  1.Serbia 9  49-16  1.Włochy

9

 48-11

 1.Węgry

7

 40-19

 2.Czarnogóra 7 36-20  2.Chorwacja 6  48-20  2.Rumunia

6

 31-30

 2.Rosja 6  32-28
 3.Holandia 3 16-33  3.Francja 3  30-43  3.Niemcy

3

 29-39

 3.Grecja 4  37-23
 4.Słowacja 0 15-34

 4.Malta 0  11-59

 4.Gruzja 

0

 16-44

 4.Turcja 0  19-58

 

16.01.  

17.01.

 

18.01.

 

19.01.

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA:

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

 Hiszpania(1A) - Malta(4B)

Sędzia R.Koryzna

14:3

 Włochy(1C) - Turcja(4D)

16:2

 Malta - Rumunia

7:12

 Turcja - Francja

9:14

 Czarnogóra(2A) - Francja(3B)

11:6

 Węgry(1D) - Gruzja(4C)

14:3

 Słowacja - Niemcy

8:8

rz.k.15:16

 Gruzja - Holandia

Sędzia R.Koryzna

9:9

rz.k.15:16

 Serbia(1B) - Słowacja(4A)

10:5

 Rumunia(2C) - Grecja(3D)

9:15

 Hiszpania - Grecja

2:6

 Włochy - Czarnogóra

7:10

 Chorwacja(2B) - Holandia(3A)

16:9

  Rosja(2D) - Niemcy(3C)

9:6

 Serbia - Rosja

15:5

 Węgry - Chorwacja

8:5

 

20.01.

 

21.01.

 

PÓŁFINAŁY:

 

PÓŁFINAŁY:

 

 Malta - Słowacja

9:17

 Turcja - Gruzja

11:12

 Rumunia - Niemcy

10:10

rz.k.14:13

 Francja - Holandia

11:8

 Hiszpania - Rosja

Sędzia R.Koryzna

10:9

 Włochy - Chorwacja

8:6

 Grecja - Serbia

7:13

 Czarnogóra - Węgry

Kwalifikacja do Igrz.Olimp.2016

Sędzia R.Koryzna

8:5

 

22.01.

 

 

23.01.

 

FINAŁY:

 

 

FINAŁY:

 

 o miejsce 15: Malta - Turcja

10:10

rz.k.14:13

 g.09.00:

 o miejsce 11: Niemcy - Holandia

9:7

 o miejsce 13: Słowacja - Gruzja

10:9

 g.10.30:

 o miejsce 9 Rumunia - Francja

Sędzia R.Koryzna

6:12

 g.12.00:

 o miejsce 7 Rosja - Chorwacja

5:13

 g.13.30:

 o miejsce 5:  Hiszpania - Włochy

8:7

 g.16.15:

 o medal brązowy: Grecja  - Węgry

10:13

 g.17.45:

 o medal złoty: Serbia - Czarnogóra

10:8

 

 KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW EUROPY 2016:

 1.  Serbia

 
 2.  Czarnogóra Kwalifikacja do Igrzysk Olimpijskich 2016
 3.  Węgry  
 4.  Grecja
 5.  Hiszpania  
 6.  Włochy  
 7.  Chorwacja  
 8.  Rosja  
 9.  Francja  
10. Rumunia  
11. Niemcy  
12. Holandia  
13. Słowacja  
14. Gruzja  
15. Malta  
16. Turcja  

TURNIEJ KOBIET

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

10.01.

 

11.01.

 

12.01.

 

13.01.

 

14.01.

 

15.01.

 

 Portugalia - Grecja

3:27

 Chorwacja - Hiszpania

3:29

 Portugalia - Rosja

5:21

 Hiszpania - Francja

21:2

 Holandia - Portugalia

28:2

 Włochy - Chorwacja

31:2

 Rosja - Turcja

29:0

 Włochy - Francja

10:3

 Turcja - Holandia

0:25

 Niemcy - Włochy

3:22

 Węgry - Turcja

27:1

 Francja - Niemcy

12:3

 Holandia - Węgry

 Sędzia R.Koryzna

14:10

 Serbia - Niemcy

13:14

 Grecja - Węgry

6:9

 Serbia - Chorwacja

8:4

 Rosja - Grecja

16:6

 Serbia - Hiszpania

6:21

 

16.01.

 

17.01.

 

18.01.

 

19.01.

 

Portugalia - Węgry

0:25

 Chorwacja - Francja

3:14

 Portugalia - Turcja

11:10

 Chorwacja - Niemcy

9:20

Grecja - Turcja

28:3

 Hiszpania - Niemcy

26:3

 Holandia - Grecja

Sędzia R.Koryzna

11:10

 Włochy - Hiszpania

9:8

Rosja - Holandia

7:14

 Serbia - Włochy

3:19

 Węgry - Rosja

11:10

 Francja - Serbia

7:6

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1.Holandia 15

 92-29

 1.Włochy 15

91-19

 2.Węgry 12

 82-31

 2.Hiszpania 12

105-23

 3.Rosja 9

 93-36

 3.Francja 9

38-43

 4.Grecja 6

 77-42

 4.Niemcy 6

40-56

 5.Portugalia 3

 21-111

 5.Serbia 3

39-91

 6.Turcja 0

 14-120

 6.Chorwacja 0

21-102

20.01.  

21.01.

 

ĆWIERĆFINAŁY:

 

PÓŁFINAŁY:

 
 Grecja(4A) - Włochy(1B) 4:10  Francja - Grecja 6:12
 Holandia(1A) - Niemcy(4B) 19:2  Niemcy - Rosja 2:22
 Węgry(2A) - Francja(3B) 18:6  Holandia - Hiszpania

9:9

rz.k.15:14

 Rosja(3A) - Hiszpania(2B) 8:12  Węgry - Włochy 10:5

 

 22.01.

 

FINAŁY:

 

 o miejsce 11: Turcja(6A) - Chorwacja(6B)

4:12

 o miejsce 9:   Portugalia(5A) - Serbia(5B)

6:9

 o miejsce 7 Niemcy - Francja

9:13

 o miejsce 5:  Rosja - Grecja

Sędzia R.Koryzna

9:9

rz.k.12:13

 o medal brązowy: Hiszpania - Włochy

9:10

 o medal złoty: Holandia - Węgry

7:9

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY KOBIET 2016

 

 1. Węgry

Kwalifikacja do Igrz.Olimp.2016

 2. Holandia

 3. Włochy

 

 4. Hiszpania

 

 5. Grecja

 6. Rosja

 7. Francja

 8. Niemcy

 9.  Serbia

 10. Portugalia

 11. Chorwacja

 12. Turcja

                                                                      

  NA GÓRĘ STRONY                                           STRONA GŁÓWNA