MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

11-18.08.2019, Tbilisi (Gruzja)

TURNIEJE  ELIMINACYJNE

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Malta Rosja Turcja Włochy
 GRUPA B: Czarnogóra Grecja Gruzja Rumunia
 GRUPA C: Holandia Serbia Słowacja Węgry
 GRUPA D Chorwacja Francja Hiszpania Niemcy

 

UWAGA: Kolejność spotkań - do ostatecznego ustalenia przez organizatora turnieju.

11.08.

12.08.

13.08.

 Rosja - Turcja    Rumunia- Grecja      Węgry - Holandia  
 Włochy - Malta    Czarnogóra - Gruzja      Serbia - Słowacja  
 Czarnogóra - Grecja    Holandia - Słowacja      Hiszpania - Francja  
 Gruzja - Rumunia    Węgry - Serbia      Chorwacja- Niemcy  
 Węgry- Słowacja    Francja - Niemcy      Rosja - Malta  
 Serbia - Holandia    Hiszpania - Chorwacja      Włochy - Turcja  
 Hiszpania - Niemcy    Malta- Turcja      Czarnogóra - Rumunia  
 Chorwacja- Francja    Rosja - Włochy      Gruzja - Grecja  

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 

 GRUPA B:

 

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 Malta (MLT)

0

00-00

 

 Czarnogóra (MNE)

0

 00-00

 

 Holandia (NED)

0

 00-00

 

 Chorwacja (CRO) 

0

 00-00

 Rosja (RUS)

0

00-00

 

 Grecja (GRE)

0

 00-00

 

 Serbia (SRB)

0

 00-00

 Francja (FRA)

0

 00-00

 Turcja (TUR)

0

00-00

 

 Gruzja (GEO)

0

 00-00

 

 Słowacja (SVK)

0

 00-00

 Hiszpania (ESP)

0

 00-00

 Włochy (Włochy)

0

00-00

 

 Rumunia (ROU)

0

 00-00

 

 Węgry (HUN)

0

 00-00

 Niemcy (Niemcy)

0

 00-00

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 14.08.

 mecz nr.25:

 A4 – C4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.26:

 B4  D4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.27:

 A2 – C3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.28:

 C2  A3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.29:

 B2 – D3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 mecz nr.30:

 D2 – B3

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

ĆWIERĆFINAŁY: 15.08.

 ĆF 1: przegrany m.27 – przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 2: przegrany m.28  przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 3: zwycięzca m.27 – D1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 4: zwycięzca m.28 B1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 5: zwycięzca m.29  C1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF 6: zwycięzca m.30  A1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 16.08.

 o miejsce 15przegrany m.25  przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 13: zwycięzca m.25 – zwycięzca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 11: przegrany ĆF 1 przegrany CF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 9zwycięzca ĆF 1 zwycięzca ĆF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

PÓŁFINAŁY: 17.08.

 PF 1: przegrany ĆF 3  przegrany ĆF 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 2: przegrany ĆF 4 przegrany ĆF 6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 3: zwycięzca ĆF 3 zwycięzca CF 5

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF 4zwycięzca ĆF 4 zwycięzca ĆF 6

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 18.08.

 o miejsce 7: przegrany PF 1 przegrany PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5: zwycięzca PF 1 – zwycięzca PF 2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 o medal brązowy: przegrany PF 3 – przegrany PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o medal złoty: zwycięzca PF 3 – zwycięzca PF 4

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW (U-17) 2019:

        

                 4.

   5.

   6.

  7.

  8.

   

   9.

 10.

11.

12.

 

 13.

 14.

15.

16.

 

                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA