MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-15)

21-28.07.2019, Burgas (BUL)

TURNIEJE  ELIMINACYJNE

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Chorwacja Rumunia Słowacja Węgry
 GRUPA B: Bułgaria Grecja Hiszpania Turcja
 GRUPA C: Gruzja Holandia Rosja Włochy
 GRUPA D Białoruś Czarnogóra Serbia Słowenia

 

21.07.

22.07.

23.07.

 Węgry - Słowacja

20:6

(5:1,5:1,7:1,3:3)

 Białoruś - Słowenia

9:14

(3:3,1:5,2:4,3:2)

 Grecja - Turcja

15:10

(4:3,3:1,5:3,3:3)

 Chorwacja - Rumunia

12:5

(4:2,2:0,4:1,2:2)

 Rumunia - Słowacja

5:6

(1:1,0:1,1:2,0:2)

 Serbia - Białoruś

17:4

(4:2,3:0,4:1,6:1)

 Hiszpania - Turcja

14:9

(6:4,3:3,2:1,3:1)

 Rosja - Holandia

12:10

(5:5,3:1,2:3,2:1)

 Chorwacja - Słowacja

15:7

(3:3,5:1,3:1,4:2)

 Serbia - Słowenia

22:4

(4:1,6:1,7:2,5:0)

 Włochy - Gruzja

12:8

(2:3,3:2,5:1,2:2)

 Czarnogóra - Słowenia

10:8

(3:2,3:2,3:1,1:3)

 Czarnogóra - Białoruś

19:7

(6:2,4:3,2:1,7:1)

 Węgry - Chorwacja

8:9

(2:3,1:3,1:1,4:2)

 Gruzja - Holandia

14:11

(1:3,5:3,3:2,5:3)

 Gruzja - Rosja

9:9

(5:2,1:1,3:2,0:4)

 Hiszpania - Grecja 

5:6

(0:3,1:1,4:1,0:1)

 Włochy - Rosja

11:6

(2:1,5:1,2:3,2:1)

 Grecja - Bułgaria

24:4

(6:1,8:2,6:1,4:0)

 Bułgaria - Turcja

5:17

(1:5,1:6,1:3,2:3)

 Hiszpania - Bułgaria

18:4

(6:1,5:0,2:3,5:0)

 Włochy - Holandia

13:7

(3:1,4:2,4:1,2:3)

 Serbia - Czarnogóra

14:9

(2:2,4:3,4:2,4:2)

 Węgry - Rumunia

13:4

(3:2,4:1,3:0,3:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

                GRUPA A:

 

 

 

                   GRUPA B:

 

 

 

            GRUPA C:

 

 

GRUPA D:

 1.Chorwacja (CRO)

9

36-20

 

 1.Grecja (GRE)

9

 45-19

 

 1.Włochy (ITA)

9

 36-21

 

 1.Serbia (SRB)

9

 53-17

 2.Węgry (HUN)

6

41-19

 

 2.Hiszpania (ESP)

6

 37-19

 

 2.Gruzja (GEO)

4

 31-32

 2.Czarnogóra (MNE)

6

 38-29

 3.Słowacja (SVK)

3

19-40

 

 3.Turcja (TUR)

3

 36-34

 

 3.Rosja (RUS)

4

 27-30

 3.Słowenia (SLO)

3

 26-41

 4.Rumunia (ROU)

0

14-31

 

 4.Bułgaria (BUL)

0

 13-59

 

 4.Holandia (NED)

0

 28-39

 4.Białoruś (BLR)

0

 20-50

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 24.07.

 mecz nr.25:

Rumunia (4A) – Holandia (4C)

9:8

(2:3,1:1,1:3,5:1)

 mecz nr.26:

Bułgaria (4B)  Białoruś (4D)

11:8

(4:1,3:3,3:3,1:1)

 mecz nr.27:

Węgry (2A) – Rosja (3C)

11:5

(3:2,3:0,3:0,2:3)

 mecz nr.28:

Gruzja (2C)  Słowacja (3A)

12:8

(4:2,4:1,2:2,2:3)

 mecz nr.29:

Hiszpania (2B) – Słowenia (3D)

12:11

(2:1,5:3,2:3,3:4)

  mecz nr.30:

Czarnogóra (2D) – Turcja (3B)

15:4

(3:1,3:2,3:1,5:0)

 

ĆWIERĆFINAŁY: 25.07.

 ĆF 1: Rosja (prz.m.27) – Słowenia (prz.m.29)

14:9

(4:3,4:2,3:3,3:1)

 ĆF 2: Słowacja (prz.m.28)  Turcja (prz.m.30)

13:10

(0:2,4:3,4:3,5:2)

 ĆF 5: Hiszpania (zw.m.29)  Włochy (C1)

3:3

(1:2,2:0,0:0,0:1)

rz.k.2:3

 ĆF 6: Czarnogóra (zw.m.30)  Chorwacja (A1)

10:9

(2:2,2:2,2:3,4:2)

 CF 3: Węgry (zw.m.27)  Serbia (D1)

12:11

(3:3,5:1,1:4,3:3)

 ĆF 4: Gruzja (zw.m.28) Grecja (B1)

10:12

(3:3,2:3,3:1,2:5)

 

FINAŁY: 26.07.

 o miejsce 15Holandia (prz.m.25) Białoruś (prz.m.26)

15:5

(2:1,4:1,6:3,3:0)

 o miejsce 13: Rumunia (zw.m.25) – Bułgaria (zw.m.26)

18:8

(2:1,7:3,4:2,5:2)

 o miejsce 11: Słowenia (prz.ĆF 1) Turcja (prz.CF 2)

11:5

(1:1,1:2,3:1,6:1)

 o miejsce 9Rosja (zw.ĆF 1) Słowacja (zw.ĆF 2)

14:8

(4:3,3:1,3:2,4:2)

PÓŁFINAŁY: 27.07.

              PF 1: Serbia (prz.ĆF 3)  Hiszpania (prz.ĆF 5)

12:5

(3:2,2:0,2:1,5:2)

              PF 2: Gruzja (prz.ĆF 4) Chorwacja (prz.ĆF 6)

7:7

(2:1,2:2,2:2,1:2)

rz.k.4:3

              PF 3: Węgry (zw.ĆF 3) Włochy (zw.CF 5)

8:6

(0:2,3:1,2:1,3:2)

              PF 4Grecja (zw.ĆF 4) Czarnogóra (zw.ĆF 6)

8:13

(3:4,1:1,2:4,2:4)

 

FINAŁY: 28.07.

 g.15.00: o miejsce 7: Hiszpania (prz.PF 1) Chorwacja (prz.PF 2)

9:7

(2:2,2:0,4:4,1:1)

 g.16.30: o miejsce 5: Serbia (zw.PF 1) – Gruzja (zw. PF 2)

12:3

(6:2,3:0,2:0,1:1)

 

 g.18.00: o medal brązowy: Włochy (prz.PF 3) Grecja (prz.PF 4)

9:8

(1:2,3:1,2:3,3:2)

 g.19.30: o medal złoty: Węgry (zw.PF 3) – Czarnogóra (zw.PF 4)

15:9

(5:0,4:2,2:4,4:3)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW (U-15) 2019:

 

  Węgry

  Czarnogóra

  Włochy

   4. Grecja

   5. Serbia

   6. Gruzja

   7. Hiszpania

   8.  Chorwacja

   9. Rosja

 10. Słowacja

 11. Słowenia

 12. Turcja

 13. Rumunia

 14. Bułgaria

 15. Holandia

 16. Białoruś

 

NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA