V MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIOREK (U-20)

9-15.09.2019 - Funchal (Portugalia).

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A: Węgry (HUN), USA, Australia, Japonia.

 GRUPA B: Brazylia, Holandia, Kazachstan, Hiszpania.

 GRUPA CRepublika Południowej Afryki (RSA). Portugalia, Włochy (ITA), Rosja.
 GRUPA DGrecja, Kanada, Nowa Zelandia, Chiny.

 

UWAGA: godziny meczów wg czasu polskiego.

 

 

9.09.

10.09.

11.09.

g.10.00:  Węgry - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Japonia - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Węgry - Japonia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.11.20:  USA - Japonia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Węgry - USA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 USA - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.12.40:  Brazylia - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Hiszpania - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Brazylia - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.13.00:  Holandia - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Brazylia - Holandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Holandia - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.17.00:  R.P.A. - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Rosja - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 R.P.A. - Rosja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.18.20:  Portugalia - Rosja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 R.P.A. - Portugalia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Portugalia - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.19.40:  Grecja - Nowa Zelandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Chiny - Nowa Zelandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Grecja - Chiny

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.21.00:  Kanada - Chiny

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Grecja - Kanada -

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Kanada - Nowa Zelandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 Australia 0 00-00  Brazylia 0 00-00  Portugalia 0 00-00  Chiny 0 00-00
 Japonia 0 00-00  Hiszpania 0 00-00  Rosja 0 00-00  Grecja 0 00-00
 USA 0 00-00  Holandia 0 00-00  R.P.A. 0 00-00  Kanada 0 00-00
 Węgry (HUN) 0 00-00  Kazachstan 0 00-00  Włochy (ITA) 0 00-00  Nowa Zelandia 0 00-00

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 12.09.

 g.11.00: mecz nr.25: 4A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.20: mecz nr.26: 4C - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.13.40: mecz nr.27: 2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.20: mecz nr.28: 3A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.40: mecz nr.29: 2C - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: mecz nr.30: 3C - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

13.09.

14.09.
FINAŁY: FINAŁY:

 g.10.00: o miejsce 15: przegrany m.25 - przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.00: o miejsce 11: przegrany m.33 - przegrany m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.20: o miejsce 13: zwycięzca m.25 - zwycięzca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.12.20: o miejsce 9: zwycięzca m.33 - zwycięzca m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY:

PÓŁFINAŁY:

 g.12.40: mecz nr.33: przegrany m.27 - przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.13.40: mecz nr.41: przegrany m.35 - przegrany m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.14.00: mecz nr.34: przegrany m.28 - przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.20: mecz nr.42: przegrany m.37 - przegrany m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.17.00: mecz nr.35: 1A - zwycięzca m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.40: mecz nr.43: zwycięzca m.35 - zwycięzca m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.20: mecz nr.36: 1B - zwycięzca m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: mecz nr.44: zwycięzca m.37 - zwycięzca m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.40: mecz nr.37: 1C - zwycięzca m.27

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: mecz nr.38: 1D - zwycięzca m.28

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

F I N A Ł Y : 15.09.

 g.17.00: o miejsce 7: przegrany m.41 - przegrany m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.18.20: o miejsce 5: zwycięzca m.41 - zwycięzca m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.19.40: o medal brązowy: przegrany m.43 - przegrany m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.21.00: o medal złoty: zwycięzca m.43 - zwycięzca m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA V MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIOREK (U-20) 2019:

 

  4.

  5.

  6.

  7.

  8.

  9.

 10.

 11.

 12.

 13.

 

 14.  15.  16.

 

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA