MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-13)  

2 1 7 / 1 8

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików (U-15)  Puchar Polski 2018

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

GRUPA A: Lubusko-Zachodniopomorska.

GRUPA B: Mazowiecko-Œwiętokrzysko-Łódzko-Œlšska.

Alfa Gorzów, Arkonia Szczecin, GKPW 59 Gorzów.

KSZO Ostrowiec, Legia Warszawa, ŁSTW ŁódŸ, UKS Neptun ŁódŸ,UKS Pałac Młodzieży Warszawa, WTS Polonia Bytom.

I termin: 22.10.2017 - Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Sędzia: Jakub Henkiel.

I termin: 21-22.10.2017 - Warszawa (Pałac Młodzieży)

Sędziowie: Robert Gałek, Krzysztof Kiljan, Sebastian Paczkowski, Piotr Resiak, Jakub Słowikowski, Wojciech Włoch.

Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

21:5

(3:1,4:0,5:2,9:2)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

20:4

(6:3,3:1,5:0,6:0)

 KSZO Ostrowiec - WTS Polonia Bytom

31:3

(10:0,9:0,9:0,3:3)

GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

17:9

(8:0,3:4,5:2,1:3)

 KSZO Ostrowiec - UKS Neptun ŁódŸ

16:1

(5:0,3:1,4:0,4:0)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - UKS Neptun ŁódŸ

14:3

(2:2,4:0,6:1,2:0)

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

15:7

(3:2,4:1,1:1,7:3)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

4:7

(2:1,0:2,1:1,1:3)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW ŁódŸ

18:2

(7:0,4:0,7:0,0:2)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - KSZO Ostrowiec

5:7

(0:2,2:1,2:2,1:2)

 UKS Neptun ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

24:2

(8:0,8:1,5:0,3:2)

 ŁSTW ŁódŸ - UKS Neptun ŁódŸ

7:5

(3:1,2:1,1:1,1:2)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW ŁódŸ

18:7

(7:2,4:1,5:2,2:2)

 

II termin: 9-11.01.2018 - Szczecin

Sędzia: Łukasz Król.

II termin: 6.01.2018 -  ŁódŸ (organizatorzy: ŁSTW i Neptun)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie:  Bartosz Koœka, Michał Machniewski, Piotr Sznajder, Adrian Wulkiewicz.

 Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

9:11

(3:4,2:2,1:3,3:2)

 ŁSTW ŁódŸ (3) - UKS Neptun ŁódŸ (4)

17:7

(5:1,4:2,4:3,4:1)

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

5:18

(0:4,1:5,2:5,2:4)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2) - WTS Polonia Bytom (5)

21:1

(6:0,6:0,3:1,6:0)

 KSZO Ostrowiec (1) - UKS Neptun ŁódŸ (4)

27:3

(9:0,6:1,5:2,7:0)

 WTS Polonia Bytom (5) - ŁSTW ŁódŸ (3)

5:16

(1:5,2:4,0:5,2:2)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2) - KSZO Ostrowiec (1)

2:10

(0:3,1:1,0:2,1:4)

 UKS Neptun ŁódŸ (4) - WTS Polonia Bytom (5)

8:5

(2:3,0:1,3:0,3:1)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2) - ŁSTW ŁódŸ (3)

11:3

(3:1,3:0,2:1,3:1)

 KSZO Ostrowiec (1) - WTS Polonia Bytom (5)

20:3

(7:0,4:2,2:0,7:1)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2) - UKS Neptun ŁódŸ (4)

10:3

(5:0,2:1,1:0,2:2)

 KSZO Ostrowiec (1) - ŁSTW ŁódŸ (3)

27:7

(9:2,4:1,9:0,5:4)

 

III termin: 26-27.05.2018 - Szczecin

Sędziowie: Piotr Ławniczak i Krystian Łukaszewicz.

III termin: 14-15.04.2018 - Ostrowiec Œw.

Delegat KTPW: Robert Serwin.

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Maks Krakowiak, Wojciech Kotaœ, Aleksander Ozga,

Sebastian Paczkowski, Patryk Sadłowski.

Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

10:13

(1:4,1:2,4:3,4:4)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2) - WTS Polonia Bytom (5)

9:4

(2:0,2:2,3:0,2:2)

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

1:20

(0:5,0:3,1:6,0:6)

 KSZO Ostrowiec (1) - UKS Neptun ŁódŸ (4)

11:4

(5:2,4:1,1:1,1:0)

IV termin: 29-30.05.2018 - Gorzów

Sędziowie: Maciej Mruk i Mateusz Kulis.

UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2) - UKS Neptun ŁódŸ (4)

6:2

(2:1,3:0,1:1,0:0)

GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

3:27

(3:5,0:6,0:7,0:9)

ŁSTW ŁódŸ (3) - WTS Polonia Bytom (5)

5:3

(0:1,1:1,4:1,0:0)

GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

4:17

(1:4,1:4,1:5,1:4)

 KSZO Ostrowiec (1) - WTS Polonia Bytom (5)

23:3

(5:0,7:0,3:3,8:0)

UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2) - ŁSTW ŁódŸ (3)

7:1

(1:0,1:0,3:0,2:1)

 UKS Neptun ŁódŸ (4) - WTS Polonia Bytom (5)

6:5

(1:1,3:2,1:1,1:1)

KSZO Ostrowiec (1) - ŁSTW ŁódŸ (3)

14:2

(7:0,0:2,3:0,4:0)

 ŁSTW ŁódŸ (3) - UKS Neptun ŁódŸ (4)

3:6

(0:2,0:0,2:1,1:3)

KSZO Ostrowiec (1) - UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2)

8:1

(3:0,1:0,1:1,3:0

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 
 1.Alfa Gorzów

18:0

118-25

 1.KSZO Ostrowiec

36:0

212-36

 2.GKPW 59 Gorzów

9:9

55-87

 2.UKS Pałac Młodzieży Warszawa

27:9

124-53

 3.Arkonia Szczecin

0:18

39-100

 3.ŁSTW ŁódŸ

15:21

77-125

 4.UKS Neptun ŁódŸ

12:24

72-123

 5.WTS Polonia Bytom

0:36

42-190


  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-8):  2-3.06.2018 - Ostrowiec Œw.

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

GRUPA I: KSZO Ostrowiec (1B), GKPW 59 Gorzów (2A), Arkonia Szczecin (3A), UKS Neptun ŁódŸ (4B).

          GRUPA II: Alfa Gorzów (1A) UKS Pałac Młodzieży Warszawa (2B), ŁSTW ŁódŸ (3B), WTS Polonia Bytom (5B).

Sędziowie: Krzysztof Grobelski, Wojciech Kotaœ, Grzegorz Moœ, Aleksander Ozga, Piotr Sznajder, Piotr Wojtaszek.

 

 Pałac Młodzieży Warszawa - ŁSTW ŁódŸ

7:2

(1:0,1:0,1:1,4:1)

 GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

6:6

(2:1,1:3,0:1,3:1)

rz.k. 4:3

 Alfa Gorzów - WTS Polonia Bytom

7:5

(2:2,1:2,1:0,3:1)

 KSZO Ostrowiec - UKS Neptun ŁódŸ

9:4

(4:1,3:1,1:2,1:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa - WTS Polonia Bytom

12:1

(1:1,2:0,3:0,6:0)

 GKPW 59 Gorzów - UKS Neptun ŁódŸ

1:12

(0:3,1:4,0:4,0:1)

 Alfa Gorzów - ŁSTW ŁódŸ

3:2

(0:0,1:0,1:1,1:1)

 KSZO Ostrowiec - Arkonia Szczecin

14:2

(5:1,2:0,4:1,3:0)

 ŁSTW ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

4:6

(2:0,0:1,1:0,1:5)

 Arkonia Szczecin - UKS Neptun ŁódŸ

1:11

(0:4,1:1,0:2,0:4)

 Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

2:7

(1:1,1:1,0:1,0:4)

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

17:2

(5:0,2:1,3:0,7:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 GRUPA I

 GRUPA II

 
 1.KSZO Ostrowiec

9:0

40-8

 1.UKS Pałac Młodzieży Warszawa

9:0

26-5

 2.UKS Neptun ŁódŸ

6:3

27-11

 2.Alfa Gorzów

6:3

12-14

 3.GKPW 59 Gorzów

2:7

9-35

 3.WTS Polonia Bytom

3:6

12-23

 4.Arkonia Szczecin

1:8

9-31

 4.ŁSTW ŁódŸ

0:9

8-16

 

RUNDA FINAŁOWA: 3.06.2018

 o miejsce 7: Arkonia Szczecin (4 Gr.I) - ŁSTW ŁódŸ (4 Gr.II)

2:5

(0:1,0:2,1:1,1:1)

 o miejsce 5: GKPW 59 Gorzów (3 Gr.I) - WTS Polonia Bytom (3 Gr.II)

1:12

(0:3,0:3,0:2,1:4)

 o miejsce 3: UKS Neptun ŁódŸ (2 Gr.I) - Alfa Gorzów (2 Gr.II)

7:4

(1:1,0:0,5:0,1:3)

 o miejsce 1: KSZO Ostrowiec (1 Gr.I) - UKS Pałac Młodzieży Warszawa (1 Gr.II)

3:0

(0:0,2:0,1:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW (U-13) 2017/18:

 

 1. KSZO Ostrowiec

 2. UKS Pałac Młodzieży Warszawa

 3. UKS Neptun ŁódŸ

 4. Alfa Gorzów
 5. WTS Polonia Bytom  
 6. GKPW 59 Gorzów

 7. ŁSTW ŁódŸ

 8. Arkonia Szczecin

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:
 

 Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM

 GKPW 59 Gorzów

EL FIN RAZEM
 Grzyb 30 5 35  Łubiński 13 5 18  Horodecki 26 4 30
 Błoch 31 2 33  Falarz 7 4 11  Bańkowski 10 1 11
 Szczuciński 17 2 19  Olejniczak Mikołaj 6 1 7  Kędzior 5 3 8
 Stasiak 10 2 12  Wawrzyniak 5 - 5  Broniecki 7 - 7
 Różycki 10 1 11  Drula 2 1 3  Boczek 1 2 3
 Mruk 6 1 7  Jodkowski 2 - 2  Szczęsny 3 - 3
 Czyżyk 5 1 6  Niewiadomski 2 - 2  Zieleński 2 - 2
 Krobicki 2 2 4  Nizioł 1 - 1  Popadowski 1 - 1
 Duda 3 - 3  Olejniczak Aleksander 1 - 1  KuŸmińczuk - - -
 Cizmar 1 - 1  Byrski - - -  Mšdry - - -
 Kwiatkowski 1 - 1  Nowakowska - - -  Ordon - - -
 Niedżwiecki 1 - 1  Rózga - - -  Wiliński - - -
 Żabski 1 - 1  Sobański - - -  Pawlak - - -
 Benda - bramkarz  Szendsi - - -  Buczek - bramkarz
 Trenerzy:  Wójcik - - -  Kędzior - bramkarz
 Sebastian Żabski, Bartosz Naudzius  Baczewicz - bramkarz  Oleksy - bramkarz
 i Marcin Czapla.  Bierski - bramkarz  Trener: Mateusz Kulis.
 Wawrzyniak - bramkarz

 

 

 Trenerzy:

 Tomasz Jardzioch i Wojciech Siewruk.

 

 KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

ŁSTW ŁódŸ

EL FIN RAZEM

 Pałac Młodzieży W-wa

EL FIN RAZEM
Staniszewski 58 6 64  Wasiński 22 5 27  Sztobryn 33 3 36
 Ostrowski 29 12 41  Łabuć 18 3 21  Stępiński 28 3 31
 Karyœ 25 5 30  Kobus 19 - 19  Wajler 11 8 19
 Gromski 25 2 27  Staniecki 7 1 8  Krawczyk 14 1 15
 Broœ 24 2 26  Mijas 4 2 6  Skonieczny 10 3 13
 Krzowski 20 5 25  Wr zeszcz 6 1 7  Grabiński 8 3 11
 Budzyn 15 7 22  Słoka 1 - 1  Jurczak Tomasz 6 1 7
 Walczyk 4 1 5  Tomaszewski - 1 1  Koncewicz 4 2 6
 Szwajda 1 3 4  Górski - - -  Jezierska 3 - 3
 Czekaj 2 - 2  Kucharski - - -  Kamiński 1 2 3
 Gilewski 2 - 2  Padkowski - - -  Wojciechowski 3 - 3
 Młodawski 2 - 2  Szczepaniak - - -  Kowalski 1 - 1
 Siepietowski - - -  Ciszewski - bramkarz  Makowski 1 - 1
 Skaliński - bramkarz 4 - 4  Wadowski - bramkarz  Wrzosek 1 - 1
 Krakowiak - bramkarz  Trenerzy:  Czerski - - -
 Trener: Mariusz Stawecki.  Krzysztof Garbolewski, Marcin Bar  Rokicki - - -
         i Zbigniew Witkowski.  Jurczak Mateusz - bramkarz
     Pyrek - bramkarz

 

 

 Trener: Ignacy Stępiński.

 

 UKS Neptun ŁódŸ

EL FIN RAZEM

WTS Polonia Bytom 

EL FIN RAZEM
 Gaszewski 41 16 57  Skrzyszewski 26 16 42
 Wierzchoń 5 10 15  Błach 11 6 17
 Ciuła 11 3 14  Guzy 3 - 3
 Szmajda 14 1 14  Bawej 1 1 2
 Œniegula - 3 3  Grejf - 1 1
 Jagielski Bartłomiej 1 1 2  Grzesiczek - - -
 Hinc - - -  Horyń - - -
 Jagielski Jakub - - -  Kiwacki - - -
 Janicki - - -  Klimek -- - -
 Kostur - - -  Maœlak - - -
 Pardej - - -  Niepsuj - - -
 Stachowiak - - -  Szymik - - -
 Wojtyniak - - -  Wiatrowski - - -
 Grabowski - bramkarz  Ksišżkiewicz - bramkarz
 Jagielski Krzysztof - bramkarz  Musiał - bramkarz
 Mielczarek - bramkarz  Romaniuk - bramkarz

 Trenerzy:

 Wiktor Berendyuha,

 Dominik Sznajder i Bartosz Koœka.

 Trenerzy:

 Adam Jabłoński, Yurij Behen

 i Ewelina Kapica.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA