MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

           2 1 7/ 1 8                      

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13     Puchar Polski 2017

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 GRUPA A: 18-19.11.2017 - Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Armen Papazjan.

Sędziowie: Radosław Liszewski i Wojciech Włoch.

GRUPA B: 18-19.11.2017 - Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Delegat KTPW: Krzysztof Garbolewski.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

 UKS Neptun Łódź - KSZO Ostrowiec

15:12

(4:3,2:2,4:4,5:3)

 GKPW 59 Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

4:42

(2:10,1:11,0:10,1:11)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

24:12

(6:3,6:5,7:1,5:3)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

39:6

(9:0,8:1,10:2,12:3)

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Łódź

9:6

(3:1,3:3,1:1,2:1)

 Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań

31:2

(6:1,11:0,8:1,6:0)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

36:6

(4:3,9:0,7:2,16:1)

 GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

19:13

(4:2,6:3,5:4,4:4)

 Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

14:10

(5:4,4:1,1:4,4:1)

 

 GRUPA A: 16-17.12.2017 - Gliwice

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Sebastian Sitek i Wojciech Włoch.

GRUPA B: 16.12.2017 - Gorzów Wlkp. (GKPW 59 Gorzów)

Sędziowie: Konrad Adamski i Mateusz Kulis.

WTS Polonia Bytom (1) - UKS Neptun Łódź (2)

9:5

(2:1,0:2,2:1,5:1)

 GKPW 59 Gorzów (3) - AZS AWF Poznań (4)

11:9

(2:1,5:1,3:5,1:2)

UKS Neptun Łódź (2) - KSZO Ostrowiec (3)

7:4

(2:2,1:1,3:1,1:0)

 Alfa Gorzów (1) - Pałac Młodzieży Warszawa (2)

8:19

(0:6,4:3,3:5,1:5)

WTS Polonia Bytom (1) - KSZO Ostrowiec (3)

15:9

(2:2,4:3,4:2,5:2)

 Alfa Gorzów (1) - AZS AWF Poznań (4)

14:11

(3:3,5:2,4:3,2:3)

 GKPW 59 Gorzów (3) - Pałac Młodzieży Warszawa (2)

6:22

(2:7,1:3,0:7,3:5)

 Pałac Młodzieży Warszawa (2) - AZS AWF Poznań (4)

22:5

(7:2,3:0,9:2,3:1)

 GKPW 59 Gorzów (3) - Alfa Gorzów (1)

8:12

(3:2,2:1,1:4,2:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 1.WTS Polonia Bytom 12:0 57-32  1.Pałac Młodzieży Warszawa 15:3 146-39
 2.UKS Neptun Łódź 6:6 33-34  2.Alfa Gorzów 15:3 123-60
 3.KSZO Ostrowiec 0:12 37-51  3.GKPW 59 Gorzów 6:12 54-134
 4.AZS AWF Poznań 0:18 46-136

TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - Gliwice: 16-18.03.2018

Delegat KTPW:

Sędziowie:

Pałac Młodzieży Warszawa (1B) – GKPW 59 Gorzów (3B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Neptun Łódź (2A) KSZO Ostrowiec (3A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom (1A) – Alfa Gorzów (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Neptun Łódź (2A) GKPW 59 Gorzów (3B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Pałac Młodzieży Warszawa (1B) Alfa Gorzów (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom (1A) – KSZO Ostrowiec (3A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Alfa Gorzów (2B) – GKPW 59 Gorzów (3B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Pałac Młodzieży Warszawa (1B) KSZO Ostrowiec (3A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom (1A) – UKS Neptun Łódź (2A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Alfa Gorzów (2B) – KSZO Ostrowiec (3A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Pałac Młodzieży Warszawa (1B) – UKS Neptun Łódź (2A)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom (1A) – GKPW 59 Gorzów (3B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

KSZO Ostrowiec (3A)  GKPW 59 Gorzów (3B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

UKS Neptun Łódź (2A) Alfa Gorzów (2B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

WTS Polonia Bytom (1A) – Pałac Młodzieży Warszawa (1B)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017/18:

   

 1.

 
 2.  
 3.  
 4.  
 5.  
 6.  
 7.AZS AWF Poznań  

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Neptun Łódź  EL FIN RAZEM KSZO Ostrowiec EL FIN RAZEM WTS Polonia Bytom EL FIN RAZEM
 Skrzypiński 9   9  Ozga 11   11  Cebo 19   19
 Batke 5   5  Kochanski 10   10  Struzik 8   8
 Bartosik 4   4  Szląszkiewicz 8   8  Chudy 7   7
 Rudny 4   4  Krakowiak 4   4  Paczyna 7   7
 Cegielski 3   3  Jarocha 1   1  Bomba 6   6
 Stachowiak 3   3  Kot 1   1  Babula 5   5
 Telbuch 2   2  Nadbrzuchowski 1   1  Guzy 4   4
 Kielan 1   1  Nawodziński 1   1  Siebler 1   1
 Sznajder 1   1          Gilner -   -
 Sztylka 1   1          Kawka -   -
 Wojtyniak -   -  Grys - bramkarz  Zborowski -   -
 Harasimiuk - bramkarz  Krawczyk - bramkarz  Wotzka - bramkarz

 Trener: Wiktor Berendiuga.

 Trener: Robert Serwin.

 Trenerzy:

 Jurij Behen i  Marek Broncel.

 

 Alfa Gorzów EL FIN RAZEM  AZS AWF Poznań EL FIN RAZEM  GKPW Gorzów EL FIN RAZEM  Pałac Warszawa EL FIN RAZEM
 Brończyk 19   19  Banachowicz 11   11  Zieleński 13   13  Nerlewski 27   27
 Buczkowski 16   16  Wielgus Jakub 11   11  Masłowski Bartłomiej 10   10  Rudziński 20   20
 Podolski 16   16  Wielgus Kacper 7   7  Czapczyński 6   6  Sadowski 17   17
 Cegielski 13   13  Dembski 6   6  Henicz 6   6  Kalata 16   16
 Rusewicz 11   11  Doedel  5   5  Masłowski Michał 5   5  Kitłowski Piotr 16   16
 Sołtysiak 7   7  Wieloch 4   4  Ostromecki 5   5  Szymankiewicz 11   11
 Gapski 6   6  Skowronek 2   2  Szpakowski 4   4  Wójcik 9   9
 Bełdzikowski 5   5  Matecki -   -  Czapnik 2   2  Nasterski 8   8
 Madejek 5   5  Mikołajczyk -   -  Duda 1   1  Resiak 5   5
 Wojciechowicz 5   5  Piasecka -   -  Żurawski  1   1  Kitłowski Michał 4   4
 Mądry 4   4          Paluch -   -  Kaczmarek 3   3
 Ostrouch 4   4          Piórkowski Albert -   -  Motyczyński 3   3
 Mataczyna 3   3          Piórkowski Oskar -   -  Wojciechowski 3   3
 Łaszyn 3   3                  Lenarczyk 2   2
 Borek 2   2                  Zbrzeski 1   1
 Gryczko Jakub 2   2                  Żbikowski 1   1
 Lisek 2   2                        
 Bagiński 1   1                        
 Gabryniewski -   -                        
 Gryczko Jan -   -                        
 Pietrzak -   -                        
 Benda - bramkarz                  
 Wojtaszek - bramkarz          Żabierek - bramkarz 1   1  Chałko - bramkarz

 Wiśniewski - bramkarz

 Kaszkiewicz - bramkarz  Wola - bramkarz

 Nowak - bramkarz

 Trenerzy:

 Jacek Osiński i Sebastian Żabski.

 Trenerzy:

 Aleksander Grajzer,

 Anna Kałmuczak i Aleksander Ney.

 Trener: Piotr Diakonów.

 Trener: Jakub Słowikowski.

                                                                                                                                                                  NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA