MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW

           2 1 7/ 1 8                      

Mistrzostwa Polski Seniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13     Puchar Polski 2018

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 GRUPA A: 18-19.11.2017 - Ostrowiec Św.

Delegat KTPW: Armen Papazjan.

Sędziowie: Radosław Liszewski i Wojciech Włoch.

GRUPA B: 18-19.11.2017 - Gorzów Wlkp. (Alfa Gorzów)

Delegat KTPW: Krzysztof Garbolewski.

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Jakub Henkiel.

 UKS Neptun Łódź - KSZO Ostrowiec

15:12

(4:3,2:2,4:4,5:3)

 GKPW 59 Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

4:42

(2:10,1:11,0:10,1:11)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

24:12

(6:3,6:5,7:1,5:3)

 Alfa Gorzów - AZS AWF Poznań

39:6

(9:0,8:1,10:2,12:3)

 WTS Polonia Bytom - UKS Neptun Łódź

9:6

(3:1,3:3,1:1,2:1)

 Pałac Młodzieży Warszawa - AZS AWF Poznań

31:2

(6:1,11:0,8:1,6:0)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

36:6

(4:3,9:0,7:2,16:1)

 GKPW 59 Gorzów - AZS AWF Poznań

19:13

(4:2,6:3,5:4,4:4)

 Alfa Gorzów - Pałac Młodzieży Warszawa

14:10

(5:4,4:1,1:4,4:1)

 

 GRUPA A: 16-17.12.2017 - Gliwice

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Sebastian Sitek i Wojciech Włoch.

GRUPA B: 16.12.2017 - Gorzów Wlkp. (GKPW 59 Gorzów)

Sędziowie: Konrad Adamski i Mateusz Kulis.

WTS Polonia Bytom (1) - UKS Neptun Łódź (2)

9:5

(2:1,0:2,2:1,5:1)

 GKPW 59 Gorzów (3) - AZS AWF Poznań (4)

11:9

(2:1,5:1,3:5,1:2)

UKS Neptun Łódź (2) - KSZO Ostrowiec (3)

7:4

(2:2,1:1,3:1,1:0)

 Alfa Gorzów (1) - Pałac Młodzieży Warszawa (2)

8:19

(0:6,4:3,3:5,1:5)

WTS Polonia Bytom (1) - KSZO Ostrowiec (3)

15:9

(2:2,4:3,4:2,5:2)

 Alfa Gorzów (1) - AZS AWF Poznań (4)

14:11

(3:3,5:2,4:3,2:3)

 GKPW 59 Gorzów (3) - Pałac Młodzieży Warszawa (2)

6:22

(2:7,1:3,0:7,3:5)

 Pałac Młodzieży Warszawa (2) - AZS AWF Poznań (4)

22:5

(7:2,3:0,9:2,3:1)

 GKPW 59 Gorzów (3) - Alfa Gorzów (1)

8:12

(3:2,2:1,1:4,2:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 1.WTS Polonia Bytom 12:0 57-32  1.Pałac Młodzieży Warszawa 15:3 146-39
 2.UKS Neptun Łódź 6:6 33-34  2.Alfa Gorzów 15:3 123-60
 3.KSZO Ostrowiec 0:12 37-51  3.GKPW 59 Gorzów 6:12 54-134
 4.AZS AWF Poznań 0:18 46-136

TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - Gliwice: 16-18.03.2018

Delegat KTPW: Krzysztof Garbolewski.

Sędziowie: Janusz Gottschalk, Maciej Michalak, Łukasz Król, Sebastian Paczkowski, Sebastian Sitek i Wojciech Włoch.

 

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) – GKPW 59 Gorzów (3B)

10:0

vo

 UKS Neptun Łódź (2A) KSZO Ostrowiec (3A)

9:7

(1:2,2:2,4:0,2:3)

 WTS Polonia Bytom (1A) – Alfa Gorzów (2B)

8:3

(2:1,2:2,1:0,3:0)

 UKS Neptun Łódź (2A) GKPW 59 Gorzów (3B)

30:1

(5:0,6:0,9:1,10:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) Alfa Gorzów (2B)

8:6

(1:2,3:1,2:2,2:1)

 WTS Polonia Bytom (1A) – KSZO Ostrowiec (3A)

10:6

(1:1,3:2,2:1,4:2)

 Alfa Gorzów (2B) – GKPW 59 Gorzów (3B)

21:4

(7:0,4:3,5:1,5:0)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) KSZO Ostrowiec (3A)

13:6

(3:1,3:1,4:1,3:3)

 WTS Polonia Bytom (1A) – UKS Neptun Łódź (2A)

15:7

(4:0,4:3,4:1,3:3)

 Alfa Gorzów (2B) – KSZO Ostrowiec (3A)

10:7

(3:3,3:1,2:3,2:0)

 WTS Polonia Bytom (1A) – GKPW 59 Gorzów (3B)

22:8

(3:1,5:1,6:3,8:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (1B) – UKS Neptun Łódź (2A)

7:9

(2:4,2:2,1:3,2:0)

 KSZO Ostrowiec (3A)  GKPW 59 Gorzów (3B)

16:2

(3:1,1:0,6:0,6:1)

 UKS Neptun Łódź (2A) Alfa Gorzów (2B)

7:8

(0:0,2:2,4:2,1:4)

 WTS Polonia Bytom (1A) – Pałac Młodzieży Warszawa (1B)

10:7

(2:1,4:2,1:2,3:2)

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW 2017/18:

   

 1.WTS Polonia Bytom 15:0   65-31    
 2.UKS Neptun Łódź    9:6   62-38 3:3 16-15
 3.Pałac Młodzieży Warszawa 9:6   45-31 3:3 15-15
 4.Alfa Gorzów 9:6   48-34 3:3 14-15
 5.KSZO Ostrowiec 3:12   42-44    
 6.GKPW 59 Gorzów (-1):15   12-99    
 7.AZS AWF Poznań          

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

Neptun Łódź  EL FIN RAZEM KSZO Ostrowiec EL FIN RAZEM WTS Polonia Bytom EL FIN RAZEM
 Skrzypiński 9 8 17  Ozga 11 13 24  Cebo 20 9 29
 Batke 5 9 14  Krakowiak 4 9 13  Bomba 6 17 23
 Rudny 4 10 14  Szląszkiewicz 8 5 13  Struzik 5 12 17
 Telbuch 2 6 8  Kochański 10 - 10  Babula 8 8 16
 Bartosik 4 3 7  Jarocha 1 6 7  Chudy 8 5 13
 Cegielski 3 4 7  Sadłowski - 4 4  Paczyna 7 6 13
 Kielan 1 6 7  Nadbrzuchowski 1 1 2  Guzy 4 3 7
 Stachowiak 3 4 7  Kot 1 2 3  Siebler 1 2 3
 Sznajder 1 6 7  Nawodziński 1 1 2  Kawka - 2 2
 Sztylka 1 3 4  Pałasz - - -  Gilner - 1 1
 Wojtyniak - 3 3  Pietrzyk - - -  Szopa - - -
 Harasimiuk - bramkarz  Piliński - - -  Trychta - - -

 Trener: Wiktor Berendiuga.

 Krawczyk - bramkarz

-

1

1

 Zborowski - - -
 Grys - bramkarz  Niepsuj - bramkarz

Trener: Robert Serwin.

 Wiśniowski - bramkarz
 Wotzka - bramkarz
   

Trenerzy: Krzysztof Paczyna,

 Jurij Behen i Marek Broncel

 

 Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

 AZS AWF Poznań

EL FIN RAZEM

 GKPW Gorzów

EL FIN RAZEM

 Pałac Warszawa

EL FIN RAZEM
 Brończyk 19 7 26  Banachowicz 11   11  Zieleński 13 6 19  Nerlewski 27 6 33
 Podolski 16 10 26  Wielgus Jakub 11   11  Masłowski Bartłomiej 10 3 13  Rudziński 20 6 26
 Cegielski 13 8 21  Wielgus Kacper 7   7  Czapczyński 6 3 9  Kalata 16 8 24
 Rusewicz 11 9 20  Dembski 6   6  Henicz 6 - 6  Kitłowski Piotr 17 - 17
 Buczkowski 16 2 18  Doedel  5   5  Szpakowski 4 2 6  Sadowski 16 1 17
 Madejek 5 6 11  Wieloch 4   4  Masłowski Michał 5 - 5  Szymankiewicz 11 4 15
 Sołtysiak 7 2 9  Skowronek 2   2  Ostromecki 5 - 5  Wójcik 9 4 13
 Ostrouch 4 3 7  Matecki -   -  Czapnik 2 1 3  Nasterski 9 3 12
 Gapski 6 - 6  Mikołajczyk -   -  Duda 1 - 1  Kaczmarek 3 3 6
 Bełdzikowski 5 - 5  Piasecka -   -  Żurawski  1 - 1  Resiak 5 - 5
 Wojciechowicz 5 - 5  Kaszkiewicz - bramkarz  Paluch - - -  Kitłowski Michał 4 - 4
 Mądry 4 - 4

Trenerzy: Aleksander Grajzer,

 Piórkowski Albert - - -  Motyczyński 3 - 3
 Lisek 2 1 3

Anna Kałmuczak i Aleksander Ney.

 Piórkowski Oskar - - -  Wojciechowski 3 - 3
 Łaszyn 3 - 3          Zaborowski - - -  Lenarczyk 2 - 2
 Mataczyna 3 - 3  Żabierek - bramkarz 1 - 1  Zbrzeski 1 - 1
 Borek 2 - 2  Wola - bramkarz  Żbikowski 1 - 1
 Gryczko Jakub 2 - 2        

Trener: Piotr Diakonów.

 Chałko - bramkarz
 Bagiński 1 - 1          Nowak - bramkarz
 Gabryniewski - - -

Trener: Jakub Słowikowski.

 Gryczko Jan - - -        
 Pietrzak - - -        
 Benda - bramkarz
 Wojtaszek - bramkarz  

 Wiśniewski - bramkarz

   

 

 Trenerzy:

 Jacek Osiński i Sebastian Żabski.

 

 

 

                                                                                                                                                                  NA GÓRĘ STRONY                                         STRONA GŁÓWNA