MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW (U-15)  

2 1 7 / 1 8

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2018

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

GRUPA A: Lubusko-Wielkopolsko-Zachodniopomorska

GRUPA B: Mazowiecko-Œwiętokrzysko-Łódzko-Œlšska.

I termin: 4-5.11.2017: Gorzów Wlkp.

Delegat KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie: Konrad Czapczyński i Mateusz Kulis.

I termin: 3-4.11.2017: Ostrowiec Œw.

Delegat: KTPW: Dominik Sznajder.

Sędziowie: Marcin Bar, Marek Broncel, Bartosz Koœka,

Sebastian Paczkowski, Piotr Resiak.

GKPW 59 Gorzów - Arkonia Szczecin

7:4

(1:1,3:0,2:2,1:1)

 ŁSTW ŁódŸ - UKS Pałac Młodzieży Warszawa

8:3

(1:2,4:0,2:0,1:1)

Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

9:15

(1:6,3:1,3:3,2:5)

 UKS Neptun ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

2:11

(0:4,1:1,1:4,0:2)

GKPW 59 Gorzów - Alfa Gorzów

17:4

(4:0,5:1,6:0,2:3)

 WTS Polonia Bytom - UKS Pałac Młodzieży Warszawa

5:8

(0:1,1:3,1:2,3:2)

 UKS Neptun ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

4:29

(1:7,1:4,0:10,2:8)

 ŁSTW ŁódŸ - KSZO Ostrowiec

6:10

(1:3,1:1,2:2,2:4)

 UKS Neptun ŁódŸ - UKS Pałac Młodzieży Warszawa

2:2

(0:0,1:1,1:1,0:0)

rz.k.2:3

 ŁSTW ŁódŸ - WTS Polonia Bytom

8:7

(2:2,2:2,1:1,3:2)

 KSZO Ostrowiec - UKS Pałac Młodzieży Warszawa

21:2

(7:0,3:1,6:0,5:1)

 ŁSTW ŁódŸ - UKS Neptun ŁódŸ

13:0

(5:0,2:0,3:0,3:0)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

4:28

(0:14,2:4,2:3,0:7)

 

II termin: 10.03.2018: Szczecin

Delegat: KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Robert Sekuła i Piotr Szymański.

II termin: 9-11.03.2018: Bytom

Delegat: KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Bartosz Koœka, Grzegorz Moœ, Piotr Resiak, Sebastian Sitek.

Arkonia Szczecin - Alfa Gorzów

14:1

(3:0,4:1,3:0,4:0)

 ŁSTW ŁódŸ (2) - UKS Neptun ŁódŸ (5)

19:2

(2:0,6:0,7:1,4:1)

17:3

(3:1,5:0,3:2,6:0)

 WTS Polonia Bytom (4) - KSZO Ostrowiec (1)

4:16

(1:2,0:2,2:4,1:8)

 UKS Pałac Młodzieży Warszawa (3) - UKS Neptun ŁódŸ (5)

11:3

(4:2,4:0,2:1,1:0)

 WTS Polonia Bytom (4) - ŁSTW ŁódŸ (2)

12:6

(2:1,5:1,1:1,4:3)

 KSZO Ostrowiec (1) - UKS Neptun ŁódŸ (5)

20:1

(7:0,4:0,6:0,3:1)

 ŁSTW ŁódŸ (2) - UKS Pałac Młodzieży Warszawa (3)

12:5

(4:0,2:3,2:0,4:2)

 KSZO Ostrowiec (1) - UKS Pałac Młodzieży Warszawa (3)

12:2

(1:0,4:1,4:0,3:1)

 WTS Polonia Bytom (4) - UKS Neptun ŁódŸ (5)

21:3

(7:0,1:0,7:3,6:0)

 KSZO Ostrowiec (1) - ŁSTW ŁódŸ (2)

11:5

(3:2,3:0,2:1,3:2)

 WTS Polonia Bytom (4) - UKS Pałac Młodzieży Warszawa (3)

7:6

(2:2,2:2,2:1,1:1)

 

III termin: 22.04.2018: Szczecin

Delegat KTPW: Krzysztof Biegała.

Sędziowie: Mateusz Kulis i Piotr Szymański.

III termin: 11-13.05.2018: Warszawa (PM)

Delegat: KTPW: Ryszard Sudczak.

Sędziowie: Robert Gałek, Krzysztof Kiljan, Michał Machniewski, Sebastian Paczkowski i Piotr Resiak.

Arkonia Szczecin - GKPW 59 Gorzów

6:1

(1:0,1:0,1:1,3:0)

 ŁSTW ŁódŸ (2) - UKS Neptun ŁódŸ (5)

16:1

(4:1,4:0,2:0,6:0)

3:2

(1:0,1:0,1:0,0:2)

 Pałac Młodzieży Warszawa (4) - KSZO Ostrowiec (1)

1:11

(0:2,0:3,0:4,1:2)

IV termin: 5-6.06.2018 Gorzów

Delegat: KTPW: Sebastian Żabski.

Sędziowie: Marcin Czapla i Mateusz Kulis.

 UKS Neptun ŁódŸ (5) - Polonia Bytom (3)

5:13

(3:3,1:2,0:4,1:4)

 Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

7:11

(2:2,0:6,3:1,2:2)

 Pałac Młodzieży Warszawa (4) - ŁSTW ŁódŸ (2)

3:5

(0:2,1:2,1:0,1:1)

Alfa Gorzów - GKPW 59 Gorzów

4:6

(1:2,1:1,1:2,1:1)

 KSZO Ostrowiec (1) - UKS Neptun ŁódŸ (5)

20:1

(5:1,3:0,5:0,7:0)

 ŁSTW ŁódŸ (2) - WTS Polonia Bytom (3)

9:9

(4:3,3:2,0:3,2:1)

rz.k.5:6

 KSZO Ostrowiec (1) - Polonia Bytom (3)

12:10

(6:1,2:3,1:4,3:2)

 Pałac Młodzieży Warszawa (4) - UKS Neptun ŁódŸ (5)

10:2

(1:1,3:1,3:0,1:0)

 KSZO Ostrowiec (1) - ŁSTW ŁódŸ (2)

17:7

(3:1,5:1,4:2,5:3)

 Pałac Młodzieży Warszawa (4) - Polonia Bytom (3)

7:8

(1:1,3:1,3:3,0:3)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 
 1.Arkonia Szczecin

15:3

59-23

 1.KSZO Ostrowiec

36:0

207-47

 2.GKPW 59 Gorzów

12:6

44-28

 2.ŁSTW ŁódŸ

22:14

114-80

 3.Alfa Gorzów

0:18

28-80

 3.WTS Polonia Bytom

20:16

111-110

 4.Pałac Młodzieży Warszawa

11:25

60-96

 5.UKS Neptun ŁódŸ

1:35

26-185

 

Do turnieju finałowego awansowały DWA najlepsze zespoły Grupy A oraz CZTERY najlepsze zespoły Grupy B Rundy Eliminacyjnej.

 

  TURNIEJ FINAŁOWY (miejsca 1-6) - 15-17.06.2018: Ostrowiec Œw.

Sędziowie: Marcin Bar, Krzysztof Grobelski, Wojciech Kotaœ, Mateusz Kulis, Grzegorz Moœ, Aleksander Ozga, Piotr Resiak.

 

 ŁSTW ŁódŸ (2B) - WTS Polonia Bytom (3B)

10:8

(3:1,0:2,3:3,4:2)

 Arkonia Szczecin (1A) - GKPW 59 Gorzów (2A)

6:4

(3:0,0:1,1:2,2:1)

 KSZO Ostrowiec (1B) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

12:2

(2:0,2:2,4:0,4:0)

 Arkonia Szczecin (1A) - WTS Polonia Bytom (3B)

4:3

(0:0,1:1,2:0,1:2)

 ŁSTW ŁódŸ (2B) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

8:1

(2:0,1:0,2:1,3:0)

 KSZO Ostrowiec (1B) - GKPW 59 Gorzów (2A)

14:3

(4:2,3:0,3:0,4:1)

 GKPW 59 Gorzów (2A) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

5:2

(1:1,1:0,2:0,1:1)

 Arkonia Szczecin (1A) - ŁSTW ŁódŸ (2B)

4:3

(0:0,2:1,1:2,1:0)

 KSZO Ostrowiec (1B) - WTS Polonia Bytom (3B

8:1

(2:0,1:0,3:1,2:0)

 Arkonia Szczecin (1A) - Pałac Młodzieży Warszawa (4B)

2:0

(1:0,0:0,0:0,1:0)

 GKPW 59 Gorzów (2A) - WTS Polonia Bytom (3B))

6:7

(0:2,2:2,3:3,1:0)

 KSZO Ostrowiec (1B) - ŁSTW ŁódŸ (2B)

11:3

(3:0,4:0,2:1,2:2)

 Pałac Młodzieży Warszawa (4B) - WTS Polonia Bytom (3B)

3:2

(0:0,1:1,1:0,1:1)

 GKPW 59 Gorzów (2A) - ŁSTW ŁódŸ (2B)

4:7

(0:0,1:4,1:1,2:2)

 Arkonia Szczecin (1A) - KSZO Ostrowiec (1B)

3:4

(1:0,2:1,0:2,0:1)

 

KOŃCOWA TABELA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTW MŁODZIKÓW (U-15) 2017/18:

 

 1.KSZO Ostrowiec 15:0 49-12
 2.Arkonia Szczecin 12:3 19-14
 3.ŁSTW ŁódŸ 9:6 31-28
 4.GKPW 59 Gorzów 3:12 22-36 3:3 11-9
 5.WTS Polonia Bytom 3:12 21-31 3:3 9-9
 6.Pałac Młodzieży Warszawa 3:12 8-29 3:3 5-7
 7-8. UKS Neptun ŁódŸ

 7-8. Alfa Gorzów

       

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:
 

Alfa Gorzów

EL FIN RAZEM

 Arkonia Szczecin

EL FIN RAZEM

GKPW 59 Gorzów

EL FIN RAZEM
 Prusinowski 20   20  Rakoczy 27 5 32  Ostromęcki 9 6 15
 Błoch 1   1  Borkowski Mikołaj 13 6 19  Zaborowski 8 7 15
 Grzyb 1   1  Wiœniewski 3 7 10  Paluch 6 5 11
 Lepieszkiewicz 1   1  Banaszak 8 1 9  Masłowski 8 1 9
 Leœniowski 1   1  Payor 3 - 3  Duda 6 - 6
 Zajšc 1   1  Gołšb 1 - 1  Horodecki 4 1 5
 Byczkowski -   -  Seyda 1 - 1  Szulewa  2 2 4
 Czyżyk -   -  Sosin 1 - 1  Żurawski 1 - 1
 Jastrzębski -   -  Zaczko 1 - 1  Broniecki - - -
 Kurkowski -   -  Janus - - -  Przybysz - - -
 Mruk -   -  Jardzioch - - -  Stelmarczyk - - -
 Nowotnik -   -  Łuczak - - -  Żabierek - - -
 Różycki -   -  Żygadło - - -

 Brandt - bramkarz

 Benda - bramkarz

 Borkowski Maciej - bramkarz

 Korzeniewski - bramkarz

 Pawlaczyk - bramkarz

 Malinowski - bramkarz

 Trener: Piotr Diakonów.
 Szczuciński - bramkarz

 Trener: Wojciech Siewruk.

 Trenerzy:

 Jacek Osiński i  Maciej Mruk

 

 

 

KSZO Ostrowiec

EL FIN RAZEM

ŁSTW ŁódŸ

EL FIN RAZEM Pałac Młodzieży W-wa EL FIN RAZEM
 Nadbrzuchowski 51 12 63  Garbolewski 23 10 33  Malocha 20 3 23
 Idzikowski 32 11 43  Zdziech 20 5 25  Socha 17 2 19
 Piliński 34 7 41  Chałaj 15 5 20  Padykuła 7 - 7
 Pietrzyk 36 3 39  Kobus 8 6 14  Kaleta 5 - 5
 Nochelski 17 1 18  Jargieło 14 1 12  Tekieli 3 2 5
 Walesić 7 10 17  Miller-Ligwiński 9 - 9  Kałuża 3 - 3
 Staniszewski 13 2 15  Biniaszczyk 5 2 7  Stępiński 3 - 3
 Pałasz 8 - 8  Dróżdż  5 2 7  Ostrowski 1 1 2
 WoŸniak  4 - 4  Konopka 5 - 5  Adamczuk 1 - 1
 Malicki 3 - 3  Wasiński 3 - 3  Formalla  Filip - - -
 Ostrowski - 3 3  Podsędkowski 2 - 2  Formalla  Oskar - - -
 Rasiński 2 - 2  Staniecki 2 - 2  Giedroyć - - -
 Budzyn - - -  Szczepanik 2 - 2  Kulecki - - -
 Kwiatkowski - bramkarz  Zwierzak  1 - 1  Mamot - - -
 Skaliński - bramkarz  Łabuć - bramkarz  Szczerbicki - - -
 Trener: Mariusz Stawecki.  Sylwestrowicz - bramkarz    Pyrek - bramkarz
 Trenerzy:    Szczerbiński - bramkarz

 Marcin Bar i Zbigniew Witkowski.

   Trener: Ignacy Stępiński.

  

UKS Neptun ŁódŸ

EL

FIN

RAZEM

 WTS Polonia Bytom

EL FIN RAZEM
 Gaszewski 8   8  Szopa 25 7 32
 Kostur 8   8  Cziba 22 4 26
 Matuszewski 6   6  Kocik 24 2 26
 Jagielski 2   2  Soika 14 3 17
 Szmajda 2   2  Leœniewski 13 2 15
 Balcerzak -   -  Skrzyszewski 10 3 13
 Cecewiński -   -  Krogul 2 - 2
 Dziedziczak -   -  Guzy 1 - 1
 Fenger -   -  Bawej - - -
 Klata -   -  Blach - - -
 Stacherski -   -  Cichor - - -
 Zatorska -   -  Brzozowski - - -
 Grabowski - bramkarz  Nowak - bramkarz
 Trener: Dominik Sznajder.  Ganiuszkin - bramkarz  
 

 Trenerzy

 Marek Broncel i Dawid Broncel

 

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA