MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 7 / 18

EKSTRAKLASA

KWALIFIKACJA

I Liga    Mistrzostwa Polski Juniorów    Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych    M.M.Młodzików    M.M.Młodzików U-13    Puchar Polski 2016

 

Gospodarz wymieniony jest na pierwszym miejscu.

I mecz

II mecz

Sędziowie

I termin: 14-15.10.2017:

   

 

KS Waterpolo Poznań – WTS Polonia Bytom

12:15

(5:3,2:2,2:4,3:6)

Najlepsi zawodnicy:

P.Rękawek (Poznań)

J.Behen (WTS)

14:13

(2:3,4:4,2:3,6:3)

Najlepsi zawodnicy:

O.Szymonik (Poznań)

G.Moś (WTS)

Delegat KTPW: Krzysztof Garbolewski

Sędziowie: Maciej Michalak i Łukasz Król

Legia Warszawa – Arkonia Szczecin

 

23:13

(8:3,4:3,4:4,7:3)

Najlepsi zawodnicy:

B.Szymański (Legia)

D.Pepliński (Arkonia)

 

31:10

(8:1,8:3,6:1,9:5)

Najlepsi zawodnicy:

K.Ślusarczyk (Legia)

J.Gaczyński (Arkonia)

Delegat KTPW: Wojciech Włoch

Sędziowie: Radosław Koryzna i Mario Bernus
 

ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

 

6:21

(0:3,1:8,1:2,4:8)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kośka (Neptun)

S.Dubelir (ŁSTW)

 

1:23

(0:8,1:7,0:3,0:5)

Najlepsi zawodnicy:

B.Kośka (Neptun)

P.Michalski (ŁSTW)

Delegat KTPW: Dominik Sznajder

Sędziowie: Radosław Liszewski i Janusz Gottschalk

II termin: 28-29.10.2017:

   

 

 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Radosław Koryzna

Sędziowie: Mario Bernus i Radosław Liszewski

Arkonia Szczecin – ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Żabski

Legia Warszawa – KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak

III termin: 11-12.11.2017

   

 

Arkonia Szczecin ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: Łukasz Czapliński i Sebastian Żabski

Legia Warszawa – WTS Polonia Bytom

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Radosław Koryzna

Sędziowie:  Maciej Michalak i Łukasz Król

KS Waterpolo Poznań – ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Janusz Gottschalk

IV termin: 25-26.11.2017:

   

 

ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki – WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: Wojciech Włoch i Armen Papazjan

Arkonia Szczecin – KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Maciej Michalak

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Łukasz Czapliński

ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER – Legia Warszawa

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: Łukasz Król i Radosław Koryzna

V termin: 9-10.12.2017:

   

 

 KS Waterpolo Poznań – ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Radosław Koryzna

Sędziowie: Maciej Michalak i Krzysztof Garbolewski

  WTS Polonia Bytom Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Radosław Liszewski i Armen Papazjan

  ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki Legia Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW: do ustalenia

Sędziowie: Janusz Gottschalk i Wojciech Włoch

VI termin: 24-25.02.2018:    

 

Arkonia Szczecin – Legia Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER ECOPERLA NEPTUN Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

WTS Polonia Bytom – KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VII termin: 24-25.03.2018:

   

 

KS Waterpolo Poznań Legia Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

WTS Polonia Bytom – ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

VIII termin: 7-8.04.2018:

   

 

ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 WTS Polonia Bytom  Legia Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

IX termin: 12-13.05.2018:

   

 

KS Waterpolo Poznań Arkonia Szczecin

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 Legia Warszawa – ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

WTS Polonia Bytom ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

X termin: 26-27.05.2018:

   

 

Legia Warszawa ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER KS Waterpolo Poznań

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 Arkonia Szczecin – WTS Polonia Bytom

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

Najlepsi zawodnicy:

Delegat KTPW

Sędziowie:

 

AKTUALNA TABELA MISTRZOSTW POLSKI 2017/18:

 

 1.ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER 2

6:0

44-7

 2.Legia Warszawa

2

6:0

54-23

 3.WTS Polonia Bytom 2

3:3

28-26

 4.KS Waterpolo Poznań 2

3:3

26-28

 5.Arkonia Szczecin 2

0:6

23-54

 6.ECOPERLA Neptun Uniwersytet Łódzki 2

0:6

7-44

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

 Arkonia Szczecin

 Ecoperla Neptun U.Ł.

  ŁSTW P.Ł.Ocmer

 Ławniczak 6  Gabryszewski 2  Dubelir 10
 Gaczyński 4  Skrzypiński 2  Michalski 9
 Łukaszewicz 4  Batke 1  Knap 7
 Pepliński 4  Stachowiak 1  Sielski 7
 Walkowiak 3  Sznajder 1  Opas 4
 Banaszek 1  Bartosik -  Gidaszewski 3
 Dziarmaga 1  Cegielski -  Brzeski 2
 Banaszczak -  Grajzer -  Cichoń 1
     Karaczko -  Wulkiewicz 1
     Kielan -  Stasiak -
     Polkowski -  Szczot -
     Rudny -    
   Harasimiuk - bramkarz

 Malinowski - bramkarz
 Prajs - bramkarz  Kośka - bramkarz

 Szabłowski - bramkarz

 Trener:

 Krystian Łukaszewicz

 Trener: Viktor Berendiuga

 Trener: Edward Kujawa

 

 Legia Warszawa

  KS Waterpolo Poznań

 WTS Polonia Bytom

 Szymański 13  Szymonik 9  Moś Grzegorz 8
 Oleksów Jan 12  Kowalewski 5  Behen 6
 Ślusarczyk 6  Różycki 5  Lasch 4
 Maciejewski 5  Goździak 3  Moś Adrian 3
 Kozera 4  Rękawek 3  Cebo 2
 Targowski 4  Bocheński

1

 Struzik 2
 Sypuła 3  Drula -  Bomba 1
 Durjasz 2  Iwanowicz -  Chudy 1
 Machniewski 2  Kalinowski

-

 Paczyna Radosław 1
 Brzeski 1  Kulis Marcin -  Paczyna Krzysztof -
 Idzi 1  Kulis Michał -  Roszak -
 Przybysz 1        
 Tracz -        
   Handze - bramkarz    
 Oleksów Adam - bramkarz  Miałkowski - bramkarz  Jung - bramkarz

 Trener: Adam Oleksów

 Trenerzy: Jacek Maciąg

 i Tomasz Różycki

 Trener: Krzysztof Paczyna

 

 NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA