MISTRZOSTWA  POLSKI  SENIORÓW

2 1 7 / 18

I LIGA

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych  M.M.Młodzików   M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2017

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 Do turnieju finałowego awansują po DWA najlepsze zespoły każdej grupy Rundy Eliminacyjnej.

 

GRUPA A:

GRUPA B:

 

   

 I termin: 25-26.11.2017

KSZO Ostrowiec - WTS Polonia Bytom Masters

Sędziowie: Radosław LIszewski i Armen Papazjan

 

20:13

(4:4,3:3,5:3,8:3)

25:18

(3:5,10:4,7:6,5:3)

   

AZS Uniwersytet Warszawa - Legia Masters Warszawa

Sędziowie: Sebastian Paczkowski i Piotr Resiak

14:5

(2:1,3:2,5:1,4:1)

12:13

(2:3,5:4,2:2,3:4)

   

II termin: 10.12.2017

WTS Polonia Bytom Masters - Legia Masters Warszawa

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki

Sędziowie: Krzysztof Garbolewski i Maciej Michalak

25:10

(6:2,10:2,5:4,4:2)

 

21:7

(6:2,3:3,4:1,8:1)

 

 
 

 III termin: 20-21.01.2018

KSZO Ostrowiec - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

 

IV termin: 10-11.02.2018

 AZS Uniwersytet Warszawa - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 
 

 

V termin: 3-4.03.2018

 KSZO Ostrowiec - Legia Masters Warszawa (gospodarz)

 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

 VI termin: 24-25.03.2018

 

Legia Masters Warszawa - WTS Polonia Bytom Masters

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 
 

 VII termin: 7-8.04.2018

 

KSZO Ostrowiec - Legia Masters Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

AZS Uniwersytet Warszawski - WTS Polonia Bytom Masters

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

 
 

 VIII termin: 14-15.04.2018

 WTS Polonia Bytom Masters - KSZO Ostrowiec

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

13.04.2018 i 20.04.2018

Legia Masters Warszawa - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

 IX termin: 4-5.05.2018

WTS Polonia Bytom Masters - AZS Uniwersytet Warszawa

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

   

 X termin: 12-13.05.2018

 

 
   

UWAGA:

Ostateczne terminy meczy

AZS Uniwersytet Warszawski - Legia Masters Warszawa

 i Legia Masters Warszawa - AZS Uniwersytet Warszawski

do ustalenia między klubami.

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

GRUPA A:

     

GRUPA B:

     
  0 0:0 00-00  1.KSZO Ostrowiec 2 6:0 45-31
  0 0:0 00-00  2.WTS Polonia Bytom Masters 4 6:6 77-62
  0 0:0 00-00  3.AZS Uniwersytet Warszawa 2 3:3 26-18
  0 0:0 00-00  4.Legia Masters Warszawa 4 3:9 35-72

 

TURNIEJ FINAŁOWY (o miejsca 1/4): 26-27.05.2018 - Ostrowiec Św.

Sędziowie:

A1 - A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B1-  B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A1 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

B1 - A2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A2 - B2

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

A1 - B1

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA ROZGRYWEK I LIGI 2017/18:

 

 1. 0:0 00-00
 2. 0:0 00-00
 3. 3:6 34-38
 4. 0:0 00-00
 5 - 8.
             
     
     

 

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

       
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               
 - bramkarz    - bramkarz  - bramkarz  
 - bramkarz  - bramkarz  - bramkarz  - bramkarz  
 Trenerzy:  Trenerzy:

 Trenerzy:

 Trenerzy:

 

AZS U.W. Warszawa

  KSZO Ostrowiec

Legia Masters Warszawa

WTS Polonia Bytom Masters

 Nerlewski 9  Ozga 13  Piecuch 13  Bomba 17
 Cameron 5  Iwoła 9  Maciejewski 4  Łotocki 17
 Banaszewski 4  Kochański 8  Papazjan 4  Jurzyk 9
 Jaworowski 4  Krakowiak 4  Zbrzeski 4  Popławski 8
 Kiljan 2  Jarocha 3  Krukowski 3  Nahajewski 6
 Kitłowski 2  Nawodziński 3  Monik 3  Strumiński 6
 Caban -  Szląszkiewicz 2  Tracz 2  Siebler 5
 Frankiewicz -  Kamiński 1  Dudek 1  Broncel Dawid 3
 Kaczmarczyk -  Kotaś Piotr 1  Karasiński 1  Bura 2
 Nasterski -  Krawczyk 1  Burski -  Dylla 1
 Rudziński -      Nikiel -  Ulfik 1
 Szymankiewicz -      Obiedziński -  Zawojek 1
         Smutkiewicz -    
         Trochimczuk -    
   Gryz - bramkarz  Pyrek - bramkarz    
 Borecki - bramkarz  Kotaś Wojciech - bramkarz  Trochimczuk - bramkarz  Wotzka - bramkarz

1

 Trener: Jakub Bednarek

 Trener: Robert Serwin

 Trener: Armen Papazjan

 Trener: Adam Jabłoński

NA GÓRĘ STRONY                            STRONA GŁÓWNA