MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH  

2 1 7 / 1 8

Mistrzostwa Polski Seniorów  Mistrzostwa Polski Juniorów  M.M.Młodzików  M.M.Młodzików U-13  Puchar Polski 2017

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A:

 Lubusko-Łódzko-Mazowiecko-Zachodniopomorska.

 GRUPA B:

Lubusko-Łódzko-Œlšsko-Œwiętokrzyska.

I termin: 7-8.10.2017 - Szczecin

Sędziowie: Piotr Szymański i Wojciech Włoch.

I termin: 7-8.10.2017 - Ostrowiec Œw.

 Sędziowie: Radosław Liszewski i Armen Papazjan.

UKS Neptun ŁódŸ - Alfa Gorzów

3:9

(0:3,0:1,3:1,0:4)

 KSZO Ostrowiec - ŁSTW ŁódŸ

11:9

(3:3,3:1,2:5,3:0)

Pałac Młodzieży Warszawa - Arkonia Szczecin

17:3

(3:0,5:2,4:1,5:0)

 WTS Polonia Bytom - GKPW 59 Gorzów

25:7

(4:0,5:2,6:1,10:4)

UKS Neptun ŁódŸ - Pałac Młodzieży Warszawa

7:1

(2:0,1:0,3:1,1:0)

 WTS Polonia Bytom - ŁSTW ŁódŸ

21:8

(7:1,5:0,5:2,4:5)

Alfa Gorzów - Arkonia Szczecin

23:1

(6:0,7:0,5:0,5:1)

 KSZO Ostrowiec - GKPW 59 Gorzów

24:14

(8:5,9:3,1:4,6:2)

Pałac Młodzieży Warszawa - Alfa Gorzów

5:10

(1:1,1:1,2:5,1:3)

 GKPW 59 Gorzów - ŁSTW ŁódŸ 

8:14

(2:4,4:4,2:5,0:1)

UKS Neptun ŁódŸ - Arkonia Szczecin

20:3

(4:0,5:1,4:1,7:1)

 WTS Polonia Bytom - KSZO Ostrowiec

26:11

(12:3,6:3,5:2,3:3)

 

II termin: 3-4.03.2018 - ŁódŸ (Neptun)

Delegat KTPW:

Sędziowie:

II termin: 6-7.01.2018 - Gliwice

Delegat KTPW: Jacek Liniewiecki.

Sędziowie: Konrad Adamski i Wojciech Włoch.

 

g.09.50: UKS Neptun ŁódŸ (2) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec (2) - ŁSTW ŁódŸ (3)

9:8

(2:1,3:2,2:2,2:3)

g.11.30: Alfa Gorzów (1) - Arkonia Szczecin (4)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom (1) - GKPW 59 Gorzów (4)

29:2

(8:1,6:0,6:1,9:0)

g.19.00: Arkonia Szczecin (4) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 KSZO Ostrowiec (2) - GKPW 59 Gorzów (4)

26:2

(1:1,8:1,11:0,6:0)

g.20.30: UKS Neptun ŁódŸ (2) - Alfa Gorzów (1)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom (1) - ŁSTW ŁódŸ (3)

14:6

(1:2,6:1,4:1,3:2)

g.09.50: Alfa Gorzów (1) - Pałac Młodzieży Warszawa (3)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 GKPW 59 Gorzów (4) - ŁSTW ŁódŸ (3)

9:20

(1:5,2:5,3:6,3:4)

g.11.30: UKS Neptun ŁódŸ (2) - Arkonia Szczecin (4)

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 WTS Polonia Bytom (1) - KSZO Ostrowiec (2)

24:7

(3:1,8:1,9:1,4:4)

 

III termin: 14-15.04.2018 - Gorzów Wlkp. (Alfa)

III termin: 3-4.03.2018 - ŁódŸ (ŁSTW)

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 

 1.Alfa Gorzów

9:0

42-9

 1.WTS Polonia Bytom

18:0

139-41

 2.UKS Neptun ŁódŸ 

6:3

30-13

 2.KSZO Ostrowiec

12:6

88-83

 3.Pałac Młodzieży Warszawa

3:6

23-20

 3.ŁSTW ŁódŸ  

6:12

65-72

 4.Arkonia Szczecin 

0:9

7-60

 4.GKPW 59 Gorzów

0:15

42-138

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 19-20.05.2018

  

GRUPA I: do ustalenia

 1 m Gr.A - 2 m Gr.A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1 m Gr.B - 2 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

AKTUALNA TABELA TURNIEJU:

 1 m Gr.A - 2 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1. 0:0 00-00
 1 m Gr.B - 2 m Gr.A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2.

0:0 00-00
 2 m Gr.A - 2 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 3. 0:0 00-00
 1 m Gr.A - 1 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 4. 0:0 00-00

 

GRUPA II: do ustalenia

 3 m Gr.B -  4 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

AKTUALNA TABELA TURNIEJU:

 3 m Gr.A - 4 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 1. 0:0 00-00
 3 m Gr.B - 4 m Gr.A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 2.

0:0 00-00
 4 m Gr.A - 4 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 3. 0:0 00-00
 3 m Gr.A - 3 m Gr.B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 4. 0:0 00-00

 

Do turnieju finałowego awansujš:

 - wszystkie zespoły Grupy I Rundy Kwalifikacyjnej:

          -  dwa najlepsze zespoły Grupy II Rundy Kwalifikacyjnej:


TURNIEJ FINAŁOWY: 7-8.07.2018 - Gliwice

ĆWIERĆFINAŁY: 7.07.2018

 Wg losowania: pomiędzy 1 zespołem Gr.II Rundy Kwalifikacyjnej, 2 zespołem Gr.II Rundy Kwalifikacyjnej, 3 zespołem Gr.I Rundy Kwalifikacyjnej, 4 zespołem Gr.I Rundy Kwalifikacyjnej,

 ĆF I: 

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 CF II:  

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁ: 8.07.2018

 o miejsce 5 (pierwszy mecz):  przegrany ĆF I - przegrany ĆF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

                          PÓŁFINAŁY: 8.07.2018

 
 PF I:  zwycięzca Gr.I R.Kw.-  zwycięzca CF I

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF II: 2 zespół Gr.I R.Kw. - zwycięzca CF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 8.07.2018

 o miejsce 5 (drugi mecz): przegrany ĆF I - przegrany ĆF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 3: przegrany PF I - przegrany PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 1: zwycięzca PF I - zwycięzca PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA TABELA MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW MŁODSZYCH 2018:

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

SKŁADY DRUŻYN I STRZELCY BRAMEK:

 

  Alfa Gorzów EL RK OOM RAZEM

Arkonia Szczecin

EL RK OOM RAZEM

 Pałac Młodzieży W-wa

EL RK OOM RAZEM

Neptun ŁódŸ  

EL RK OOM RAZEM
 Brończyk 14     14  Blank 3     3  Wójcik 9     9  Bartosik 6     6
 Rusewicz 9     9  Horbaty 2     2  Resiak 6     6  Wójcicki Cezary 6     6
 Podolski 5     5  Prabucki 1     1  Zbrzeski 3     3  Telbuch Piotr 4     4
 Buczkowski 4     4  Warkocz 1     1  Kitłowski Michał 2     2  Rudny 3     3
 Cegielski 4     4            Kaczmarek 1     1  Wojtyniak 3     3
 Gabryniewski 2     2            Lenarczyk 1     1  Stachowiak 2     2
 Ostrouch 2     2            Lipiński 1     1  Sztylka 2     2
 Bełdzikowski 1     1                      Gabryszewski 1     1
 Borek 1     1                      Telbuch Krzysztof 1     1
                               Wójcicki Jakub 1     1
                               Wójcicki Juliusz 1     1
 Wiœniewski - bramkarz  Kwasigroch - bramkarz  Nowak - bramkarz          Augustyniak - bramkarz

 Trener: Jacek Osiński.

 Trener: Wojciech Siewruk.

 Trener: Ignacy Stępiński.

 Trener: Wiktor Berendiuha.

                                           
GKPW 59 Gorzów

RK

OOM

RAZEM

 

KSZO Ostrowiec

EL

RK

OOM

RAZEM

 

ŁSTW ŁódŸ 

EL

RK

OOM

RAZEM

WTS Polonia Bytom

EL

RK

OOM

RAZEM

 Zieliński 18   18  Krakowiak 21     21  Ziemło 18     18  Bomba 47     47
 Masłowski Bartłomiej 16   16  Sadłowski 17     17  Janicki 14     14  Babula 30     30
 Henicz 3   3  Ozga 15     15  Brzeski 12     12  Guzy 20     20
 Paluch 2   2  Kot 8     8  Garbolewski 7     7  Siebler 14     14
 Masłowski Michał 1   1  Idzikowski 6     6  Jargiełło 3     3  Gilner 12     12
 Ostromęcki 1   1  Nadbrzuchowski 6     6  Zdziech 3     3  Zborowski 4     4
 Wola 1   1  Nochelski 6     6  Matusiak 2     2  Kocik 3     3
 Piórkowski -   -  Piliński 3     3  Stasiak 2     2  Leœniewski 2     2
         Pałasz 2     2  Wójcicki 2     2  Sojka 2     2
         Pietrzyk 2     2  Hutnik 1     1  Szopa 2     2
         Rasiński 1     1  Konopka 1     1  Trychta 2     2
         Walesic 1     1  Biniaszczyk -     -  Cziba 1     1
         Malicki -                          
         Soboń -     -                    
   Kwiatkowski - bramkarz  Podsędkowski - bramkarz  
 Szulewa - bramkarz  Skaliński - bramkarz  Wiœniewski - bramkarz  Wotzka - bramkarz

 Trener: Piotr Diakonów.

 Trener: Mariusz Stawecki.

 Trener: Edward Kujawa.

 Trenerzy:

 Krzysztof Paczyna i Marek Broncel.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA