LIGA MISTRZÓW - 2018/19

 

RUNDA GŁÓWNA        "FINAL EIGHT"

 

EURO CUP 2018/19

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13/14-16.09.2018

 

 GRUPA A: Brasov (ROU)

 

 GRUPA B: Strasbourg (FRA)

 

 

 ENKA Sport Istambuł - Pays D'Aix Natation

5:11

(2:3,1:5,0:3,2:0)

 

 CN Terrassa - AZC Alphen

12:9

(3:3,3:1,1:3,5:2)

13.09.

 BPM Sport Management Verona - WP Club Tbilisi

14:3

(3:0,3:0,3:0,5:3)

 

 Team Strasbourg - Valletta

16:5

(6:0,2:0,5:3,5:2)

 

 Corona Sportul Studentese - Dynamo Lwów

9:4

(3:1,3:2,1:1,2:0)

14.09.

 Valletta - Jadran Carine

5:25

(2:5,0:7,2:7,1:6)

 

 WP Club Tbilisi - Dynamo Lwów

6:10

(3:2,1:3,1:4,1:1)

 

 Team Strasbourg - AZC Alphen

12:6

(3:1,4:2,3:2,2:1)

 

 BPM Sport Management Verona - Pays D'Aix Natation

13:8

(2:0,5:1,3:4,3:3)

 

 Jadran Carine - CN Terrassa

10:8

(2:2,5:2,2:0,1:4)

14.09.

 Corona Sportul Studentese - ENKA Sport Istambuł

10:6

(1:2,3:0,4:3,2:1)

15.09.:

 AZC Alphen - Valletta

9:6

(2:1,3:2,1:1,3:2)

 

 BPM Sport Management Verona - Dynamo Lwów

22:8

(2:2,9:1,6:1,5:4)

 

 AZC Alphen - Jadran Carine

6:17

(2:3,0:4,1:6,3:4)

 

 ENKA Sport Istambuł - WP Club Tbilisi

10:7

(2:1,3:0,2:4,3:2)

 

 Team Strasbourg - CN Terrassa

10:8

(3:1,3:2,4:2,2:4)

 

 Corona Sportul Studentese - Pays D'Aix Natation

7:12

(0:2,3:6,3:1,1:3)

16.09.

 Valletta - CN Terrassa

3:19

(1:4,0:5,2:5,0:5)

 

 Pays D'Aix Natation - Dynamo Lwów

15:9

(2:4,4:1,3:1,6:3)

 

 Team Strasbourg - Jadran Carine

5:11

(2:1,0:4,2:2,1:4)

15.09.

 BPM Sport Management Verona - ENKA Sport Istambuł

12:2

(3:0,1:1,4:0,4:1)

 

 

 Corona Sportul Studentese - WP Club Tbilisi

12:7

(3:1,3:2,4:4,4:2)

 

 

 ENKA Sport Istambuł - Dynamo Lwów

9:8

(3:1,0:1,4:2,2:4)

 

16.09.

 Corona Sportul Studentese - BPM Sport Management Verona

7:11

(1:2,2:4,2:4,2:1)

 

 

 WP Club Tbilisi - Pays D'Aix Natation

4:15

(1:3,0:3,3:5,0:4)

 

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA A:

 

 

 GRUPA B:

 

 

 1.BPM Sport Management Verona (ITA)

15

72-28

 1.PVK Jadran Carine Herceg Novi (MNE)

12

63-24

 2.Pays D'Aix Natation (FRA)

12

61-38

 2.Team Strasbourg (FRA)

9

43-30

 3.Corona Sportul Studentese Brasov (ROU)

9

45-40

 3.CN Terrassa (ESP)

6

47-32

 4.ENKA Sport Istambuł (TUR)

6

32-48

 4.AZC Alphen (HOL)

3

30-47

 5.Dynamo Lwów (UKR)

3

39-61

 5.Valletta (MLT)

0

19-69

 6.WP Club Tbilisi (GEO)

0

27-61

 

 

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały CZTERY najlepsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 28/30.09.2018

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

AN Brescia (ITA), Astralpool CN Sabadell (ESP), CSM Digi Oradea (ROU), FTC Telekom Budapeszt,

 NC Vouliagmeni Ateny (GRE), OSC Potsdam (GER), Sintez Kazan (RUS), VK Jadran Split (CRO).

 

 GRUPA C: Herceg Novi (MNE)

 

 GRUPA D: Sabadell ESP)

 Sintez Kazan - NC Vouliagmeni

8:10

(1:2,3:3,1:2,3:3)

 Astralpool CN Sabadell - BPM Sport Verona

4:12

(1:2,1:5,2:2,0:3)

 PVK Jadran Carine - Corona Sportul Brasov

15:5

(5:1,4:0,1:1,5:3)

 OSC Potsdam - CN Terrassa

6:16

(0:5,2:4,1:3,3:4)

 Corona Sportul Brasov - Sintez Kazan

8:13

(1:4,3:3,2:4,2:2)

 Astralpool CN Sabadell - OSC Potsdam

18:8

(6:4,3:3,5:0,4:1)

 PVK Jadran Carine - NC Vouliagmeni

8:7

(2:2,0:1,5:2,1:2)

 BPM Sport Verona - CN Terrassa

13:13

(1:4,4:2,4:3,4:4)

 NC Vouliagmeni - Corona Sportul Brasov

9:3

(1:1,2:1,3:1,3:0)

 Astralpool CN Sabadell - CN Terrassa

7:7

(2:3,1:2,2:1,2:1)

 PVK Jadran Carine - Sintez Kazan

18:6

(4:3,1:0,8:2,5:1)

 BPM Sport Verona - OSC Potsdam

17:11

(6:4,6:2,2:3,3:2)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA C:

 

 

 

 GRUPA D:

 

 

 1.PVK Jadran Carine Herceg Novi (MNE)

9

41-18

 

 1.BPM Sport Management Verona (ITA)

7

42-28

 2.NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

6

26-19

 

 2.CN Terrassa (ESP)

6

36-26

 3.Sintez Kazan (RUS)

3

27-36

 

 3.Astralpool CN Sabadell (ESP)

4

29-27

 4.Corona Sportul Studentese Brasov (ROU)

0

16-37

 

 4.OSC Potsdam (GER)

0

25-51

 

 GRUPA E: Oradea (ROU)

 GRUPA F: Aix le Bain (FRA)

 CSM Digi Oradea - ENKA Sport Istambuł

7:7

(3:2,2:2,2:3,0:0)

 FTC Budapeszt - VK Jadran Split

17:7

(2:2,7:1,5:2,3:2)

 Team Strasbourg - AN Brescia

5:16

(1:4,2:2,1:3,1:7)

 Pays D'Aix Natation - AZC Alphen

17:7

(6:0,4:2,4:2,3:3)

 AN Brescia - ENKA Sport Istambuł

12:3

(3:1,3:1,3:1,3:0)

 FTC Budapeszt - AZC Alphen

14:7

(3:0,4:1,5:2,2:3)

 CSM Digi Oradea - Team Strasbourg

6:9

(2:1,3:3,0:2,1:3)

 Pays D'Aix Natation - VK Jadran Split

11:12

(2:3,6:4,2:1,1:4)

 ENKA Sport Istambuł - Team Strasbourg

4:10

(0:4,0:1,3:2,1:3)

 AZC Alphen - VK Jadran Split

7:18

(2:3,1:4,2:5,2:6)

 CSM Digi Oradea - AN Brescia

8:15

(1:4,3:5,3:4,1:2)

 Pays D'Aix Natation - FTC Budapeszt

4:10

(1:4,0:2,0:2,3:2)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA E:

 

 

 GRUPA F:

 

 

 1.AN Brescia (ITA)

9

43-16

 

 1.FTC Telekom Budapeszt

9

41-18

 2.Team Strasbourg (FRA)

6

24-26

 

 2.VK Jadran Split (CRO)

6

37-35

 3.CSM Digi Oradea (ROU)

1

21-31

 

 3.Pays D'Aix Natation (FRA)

3

32-29

 4.ENKA Sport Istambuł (TUR)

1

14-29

 

 4.AZC Alphen (HOL)

0

21-49

 

Do III Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 6.10. i 10.10.2018.

 

 I mecz

 II mecz

 mecze A: FTC Telekom Budapeszt - NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

10:4

(2:0,3:2,3:2,2:0)

12:7

(4:2,1:1,4:3,3:1)

 mecze B: VK Jadran Split (CRO) - PVK Jadran Carine Herceg Novi (MNE)

 sędzia Radosław Koryzna

11:9

(2:3,5:2,4:3,0:1)

6:6

(2:0,1:1,2:1,1:4)

 mecze C: Team Strasbourg (FRA) - BPM Sport Management Verona (ITA)

4:10

(0:4,1:1,1:3,2:2)

6:16

(3:2,2:4,1:5,0:5)

 mecze D: AN Brescia (ITA) - CN Terrassa (ESP)

8:4

(2:2,1:1,3:0,2:1)

8:9

(3:3,3:3,2:0,0:3)

 

Przegrane zespoły III Rundy Kwalifikacyjnej grać będą w 1/4 rozgrywek EURO CUP.

 

RUNDA GŁÓWNA: 17.10.2018 - 15.05.2019

 

 GRUPA A

 

 GRUPA B

 

17.10.2018

 

17.10.2018

 

 FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) - Dynamo Moskwa

13:6

(2:2,5:2,4:0,2:2)

 Szolnoki VSK - VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.)

10:9

(3:1,3:3,3:3,1:2)

 CNA Barceloneta - ZF Eger

12:7

(2:1,3:2,1:1,6:3)

 Spandau 04 Berlin - Jug Dubrovnik

6:7

(0:2,1:2,2:1,3:2)

 Steaua Bukareszt - AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.)

5:8

(2:2,0:2,1:3,2:1)

 BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.) - Olympiacos  Piraeus

7:6

(2:2,4:0,0:1,1:3)

 Crvena Zvezda Belgrad - Pro Recco

4:17

(1:1,2:3,1:6,0:7)

 HAVK Mladost Zagrzeb - Waspo 89 Hannover

11:11

(1:4,3:2,3:1,4:4)

2-3.11.2018

 

2-3.11.2018

 

 2.11. Steaua Bukareszt - FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.)

6:9

(3:1,0:1,0:3,3:4)

 2.11. VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.) - Jug Dubrovnik

6:13

(2:4,1:2,3:4,0:3)

 ZF Eger - Dynamo Moskwa

12:10

(4:4,3:3,3:2,2:1)

 

 Waspo 98 Hannover - Olympiacos Piraeus

9:9

(1:2,4:2,2:1,2:4)

 AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) - Pro Recco

8:9

(1:2,2:4,2:2,3:1)

 HAVK Mladost Zagrzeb - Spandau 04 Berlin

9:7

(3:1,2:2,3:1,1:3)

 Crvena Zvezda Belgrad - CNA Barceloneta

3:14

(1:3,1:2,0:5,1:4)

 BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.) - Szolnoki VSK

7:5

(3:2,1:1,2:2,1:0)

20-21.11.2018

 

20-21.11.2018

 

 20.11.: g.18.30: ZF Eger - Steaua Bukareszt

0:0

 20.11.: g.19.00: VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.) - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

 g.19.00: Pro Recco - FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.)

0:0

 g.19.00: Waspo 98 Hannover - BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.)

0:0

 g.19.00: AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) - Crvena Zvezda Belgrad

0:0

 g.19.00: Jug Dubrovnik - Szolnoki VSK

0:0

 g.19.15: Dynamo Moskwa - CNA Barceloneta

0:0

 g.20.00: Olympiacos Piraeus - Spandau 04 Berlin

0:0

5.12.2018

 

4-5.12.2018

 

 g.17.30: ZF Eger - AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.)

0:0

 4.12.: g.20.00: VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw) - Waspo 98 Hannover

0:0

 g.19.00: FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) - CNA Barceloneta

0:0

 g.19.00: Jug Dubrovnik - BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.)

0:0

 g.19.15: Dynamo Moskwa - Crvena Zvezda Belgrad

0:0

 g.19.00: Spandau 04 Berlin - Szolnoki VSK

0:0

 g.20.30: Pro Recco - Steaua Bukareszt

0:0

 g.20.00: Olympiacos Piraeus - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

19.12.2018

 

19.12.2018

 

 g.19.00: AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) - Dynamo Moskwa

0:0

 g.19.00: Szolnoki VSK - Olympiacos Piraeus

0:0

 g.19.00: FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) - ZF Eger

0:0

 g.19.00: Waspo 98 Hannover - Jug Dubrovnik

0:0

 g.19.15: CNA Barceloneta - Pro Recco

0:0

 g.19.00: Spandau 04 Berlin - VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.)

0:0

 g.20.30: Steaua Bukareszt - Crvena Zvezda Belgrad

0:0

 g.20.30: HAVK Mladost Zagrzeb - BPM Sport Management Verona (zw.meczy CIII R.Kw.)

0:0

9 i 11.01.2019

 

9.01.2019

 

 g.19.15: CNA Barceloneta - AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.)

0:0

 g.19.00: Szolnoki VSK - Waspo 98 Hannover

0:0

 g.20.30: Pro Recco - ZF Eger

0:0

 g.19.00: Jug Dubrovnik - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

 g.20.30: Crvena Zvezda Belgrad - FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.)

0:0

 g.20.00: Olympiacos Piraeus - VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.)

0:0

 11.01,: g.19.15: Dynamo Moskwa - Steaua Bukareszt

0:0

 g.20.30: BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.) - Spandau 04 Berlin

0:0

23.01.2019

 

23.01.2019

 

 g.19.00: FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) - AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.)

0:0

 g.19.00: Spandau 04 Berlin - Waspo 98 Hannover

0:0

 g.19.15: CNA Barceloneta - Steaua Bukareszt

0:0

 g.19.00: Szolnoki VSK - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

 g.19.15: Dynamo Moskwa - Pro Recco

0:0

 g.20.30: BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.) - VK Jadran Split (zw.meczy B IIR.Kw.)

0:0

 g.20.30: Crvena Zvezda Belgrad - ZF Eger

0:0

 g.20.30: Jug Dubrovnik- Olympiacos Piraeus

0:0

 6.02.2019

 

 5-6.02.2019

 

 g.18.30: ZF Eger - VK Crvena Zvezda

0:0

 5.02.: g.19.00: HAVK Mladost Zagrzeb - Szolnoki VSK

0:0

 g.20.30: Steaua Bukareszt - CNA Barceloneta

0:0

 g.19.00: Waspo 98 Hannover - Spandau 04 Berlin

0:0

 g.20.30: AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) - FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.)

0:0

 g.20.00: Olympiacos Piraeus - Jug Dubrovnik

0:0

 g.20.30: Pro Recco - Dynamo Moskwa

0:0

 g.20.30: VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.) - BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.)

0:0

27.02.2019

 

26-27.02.2019

 

 g.18.30: ZF Eger - Pro Recco

0:0

 26.02.: g.20.30: VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.) - Olympiacos Piraeus

0:0

 g.19.00: FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) - VK Crvena Zvezda

0:0

 g.19.00: Spandau04 Berlin - BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.)

0:0

 g.20.30: AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) - CNA Barceloneta

0:0

 g.19.00: Waspo 98 Hannover - Szolnoki VSK

0:0

 g.20.30: Steaua Bukareszt- Dynamo Moskwa

0:0

 g.19.00: HAVK Mladost Zagrzeb - Jug Dubrovnik

0:0

16.03.2019

 

15-16.03.2019

 

 g.18.30: ZF Eger - FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.)

0:0

 15.02.: g.20.30: VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.) - Spandau 04 Berlin

0:0

 g.19.15: Dynamo Moskwa - AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.)

0:0

 g.17.00: Olympiacos Piraeus - Szolnoki VSK

0:0

 g.20.30: Pro Recco - CNA Barceloneta

0:0

 g.19.00: Jug Dubrovnik- Waspo 98 Hannover

0:0

 g.20.30: Crvena Zvezda Belgrad - Steaua Bukareszt

0:0

 g.20.30: BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.) - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

27.03.2019

 

27.03.2019

 

 g.19.15: CNA Barceloneta - FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.)

0:0

 g.19.00: Szolnoki VSK - Spandau 04 Berlin

0:0

 g.20.30: Crvena Zvezda Belgrad - Dynamo Moskwa

0:0

 g.19.00: HAVK Mladost Zagrzeb - Olympiacos Piraeus

0:0

 g.20.30: Steaua Bukareszt - Pro Recco

0:0

 g.19.00: Waspo 98 Hannover - VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.)

0:0

 g.20.30: AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) - ZF Eger

0:0

 g.20.30: BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw) - Jug Dubrovnik

0:0

12/13.04.2018

 

13.04.2018

 

 12.04.: g.20.30: Steaua Bukareszt - ZF Eger

0:0

 g.19.00: Spandau 04 Berlin - Olympiacos Piraeus

0:0

 g.19.00: FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) - Pro Recco

0:0

 g.19.00: Szolnoki VSK - Jug Dubrovnik

0:0

 g.19.15: CNA Barceloneta - Dynamo Moskwa

0:0

 g.20.30: BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw) - Waspo 98 Hannover

0:0

 g.20.30: Crvena Zvezda Belgrad - AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.)

0:0

 g.20.30: HAVK Mladost Zagrzeb - VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.)

0:0

24.04.2019

 

23/24.04.2019

 

 g.19.00: FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) - Steaua Bukareszt

0:0

 23.04.: g.20.30: Jug Dubrovnik - VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.)

0:0

 g.19.15: Dynamo Moskwa - ZF Eger

0:0

 g.19.00: Szolnoki VSK - BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.)

0:0

 g.19.15: CNA Barceloneta - Crvena Zvezda Belgrad

0:0

 g.19.00: Spandau 04 Berlin - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

 g.20.30: Pro Recco - AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.)

0:0

 g.20.00: Olympiacos Piraeus - Waspo 98 Hannover

0:0

15.05.2019

 

14-15.05.2018

 

 g.18.30: ZF Eger - CNA Barceloneta

0:0

 14.04.: g.20.30: VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.) - Szolnoki VSK

0:0

 g.19.15: Dynamo Moskwa - FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.)

0:0

 g.19.00: Waspo 98 Hannover - HAVK Mladost Zagrzeb

0:0

 g.20.30: AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) - Steaua Bukareszt

0:0

 g.20.00: Olympiacos Piraeus - BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.)

0:0

 g.20.30: Pro Recco - Crvena Zvezda Belgrad

0:0

 g.20.30: Jug Dubrovnik - Spandau 04 Berlin

0:0

 

AKTUALNE TABELE GRUP RUNDY GŁÓWNEJ:

 

Grupa A

     

Grupa B

   
 1.CNA Barceloneta (ESP) 6:0 26-10  1.Jug Dubrovnik (CRO) 6:0 20-12
 2.Pro Recco (ITA) 6:0 26-12  2.BPM Sport Management Verona (zw.meczy C III R.Kw.) 6:0 14-11
 3.FTC Telekom Budapeszt (zw.meczy A III R.Kw.) 6:0 22-12  3.HAVK Mladost Zagrzeb (CRO) 4:1 20-18
 4.AN Brescia (zw.meczy D III R.Kw.) 3:3 16-14  4.Szolnoki VSK (HUN) 3:3 15-16
 5.ZF Eger (HUN) 3:3 19-22  5.Waspo 89 Hannover (GER) 2:2 20-20
 6.Steaua Bukareszt (ROU) 0:6 11-17  6.Olympiacos  Piraeus (GRE) 1:4 15-16
 7.Dynamo Moskwa (RUS) 0:6 16-25  7.Spandau 04 Berlin (GER) 0:6 13-16
 8.Crvena Zvezda Belgrad (SRB) 0:6 7-31  8.VK Jadran Split (zw.meczy B III R.Kw.) 0:6 15-23

 

Do turnieju "Final Eight" kwalifikują się CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup, w tym gospodarz turnieju (Waspo 89 Hannover).

 

"FINAL EIGHT": Hannover (GER) - 6/8.06.2019

 

 6.06. -  ĆWIERĆFINAŁY:

 

 ĆF I: 1A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF II2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF III2B - 3A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 ĆF IV1B - 4A

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 7.06. - PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8:

 

 PF I:  przegrany ĆF I -  przegrany ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF II:  przegrany ĆF II - przegrany ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 8.06. - PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4

 

 PF III: zwycięzca ĆF I - zwycięzca ĆF III

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 PF IV:  zwycięzca ĆF II -  zwycięzca ĆF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 8.06. - FINAŁY:

 

 o miejsce 7: przegrany PF I -  przegrany PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 5:  zwycięzca PF I -  zwycięzca PF II

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 3:  przegrany PF III - przegrany PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 o miejsce 1:  zwycięzca PF III -  zwycięzca PF IV

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

Delegaci LEN:

Sędziowie Neutralni:

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL EIGHT":

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA