EURO CUP - 2018/19  

1/4 FINAŁÓW      PÓŁFINAŁY      FINAŁY

LIGA MISTRZÓW 2018/19

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 28-30.09.2018 

 GRUPA A: Rijeka (CRO)

 GRUPA B: Savona (ITA)  

sędzia Radosław Koryzna

 VK Primorje Rijeka - ASC Duisburg

9:5

(3:2,3:0,2:1,1:2)

 CN Marsylia - SC Neukolln Berlin

 Sędzia Radosław Koryzna

15:0

(4:0,4:0,3:0,4:0)

 OSC Budapeszt - Partizan Belgrad

17:7

(5:3,5:0,3:2,4:2)

 RN Savona - VK Mornar Split

5:6

(1:0,0:1,1:1,3:1)

 VK Primorje Rijeka - Partizan Belgrad

13:6

(4:3,3:2,2:1,4:0)

 VK Mornar Split - CN Marsylia

 Sędzia Radosław Koryzna

8:10

(2:2,1:4,2:1,3:3)

 ASC Duisburg - OSC Budapeszt

4:21

(0:5,1:8,2:4,1:4)

 RN Savona - SC Neukolln Berlin

10:6

(4:1,2:2,2:2,2:1)

 Partizan Belgrad - ASC Duisburg

13:8

(3:1,2:2,3:2,5:3)

 SC Neukolln Berlin - VK Mornar Split

Sędzia Radosław Koryzna

4:15

(0:6,1:3,1:3,2:3)

 VK Primorje Rijeka - OSC Budapeszt

7:15

(3:0,3:5,1:7,0:3)

 RN Savona - CN Marsylia

4:12

(0:3,0:2,3:5,1:2)

 

 GRUPA C: Barcelona (ESP)

 GRUPA D: Ydra (GRE)

 Olympic Nicea - CN Barcelona

8:10

(2:1,2:2,3:2,1:5)

 VK Nais - CC Ortigia

5:11

(2:3,0:3,0:2,3:3)

 Olympic Nicea - Zuglo BVSC Budapeszt

9:18

(0:4,1:5,5:5,3:4)

 NC Ydraikos Ydra - Primorac Kotor

8:9

(1:2,2:3,3:1,2:3)

 Zuglo BVSC Budapeszt - CN Barcelona

8:9

(2:4,3:1,2:4,1:0)

 Primorac Kotor - CC Ortigia

9:5

(3:1,3:2,2:1,1:1)

 NC Ydraikos Ydra - VK Nais

8:4

(0:2,1:0,4:0,3:2)

 Primorac Kotor - VK Nais

15:8

(2:1,4:3,4:2,5:2)

 NC Ydraikos Ydra - CC Ortigia

5:6

(2:2,1:0,0:2,2:2)

    

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA A:

 GRUPA B:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.OSC Budapeszt (HUN)

9

53-18

 1.CN Marsylia (FRA)

9

37-12

 1.CN Barcelona (ESP)

6

19-16

 1.Primorac Kotor (MNE)

9

33-21

 2.VK Primorje Rijeka (CRO)

6

29-26

 

 2.VK Mornar Split (CRO)

6

29-19

 2.Zuglo BVSC Budapeszt (HUN)

3

26-18

 

 2.CC Ortigia Siracusa (ITA)

6

22-19

 3.Partizan Belgrad (SRB)

3

26-38

 

 3.RN Savona (ITA)

3

19-24

 3.Olympic Nicea (FRA)

0

17-28

 

 3.NC Ydraikos Ydra (GRE)

3

21-19

 4.ASC Duisburg (GER)

0

17-43

 

 4.SC Neukolln Berlin (GER)

0

10-40

 

 

 

 

 4.VK Nais (SRB)

0

17-34

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA pierwsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 12-14.10.2018

 

 GRUPA E: Siracusa (ITA)

GRUPA F: Marsylia (FRA)

 VK Mornar Split - OSC Budapeszt

3:14

(1:3,2:1,0:5,0:5)

 Zuglo BVSC Budapeszt - Primorac Kotor

6:9

(1:1,0:2,2:4,3:2)

 CN Barcelona - CC Ortigia Siracusa

6:9

(0:1,2:3,3:2,1:3)

 CN Marsylia - VK Primorje Rijeka

14:6

(3:1,5:1,3:1,3:3)

 OSC Budapeszt - CN Barcelona

13:6

(4:0,3:3,4:2,2:1)

 CN Marsylia - Primorac Kotor

10:7

(2:2,3:2,3:0,2:3)

 CC Ortigia Siracusa - VK Mornar Split

10:9

(1:2,3:2,2:1,4:4)

 VK Primorje Rijeka - Zuglo BVSC Budapeszt

7:12

(1:3,3:4,2:1,1:4)

 g.10.30: CN Barcelona - VK Mornar Split

11:8

(5:2,3:3,3:2,0:1)

 g.11.00: Primorac Kotor - VK Primorje Rijeka

16:11

(4:3,2:1,5:5,5:2)

 g.12.00: CC Ortigia Siracusa - OSC Budapeszt

8:14

(1:5,4:1,0:6,3:2)

 g.12.30: CN Marsylia - Zuglo BVSC Budapeszt

12:6

(2:1,3:1,3:1,4:3)

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

 GRUPA E:

 GRUPA F:

 1.OSC Budapeszt (HUN)

9

41-17

 1.CN Marsylia (FRA)

9

36-19

 2.CC Ortigia Siracusa (ITA)

6

27-29

 2.Primorac Kotor (MNE)

6

32-27

 3.CN Barcelona (ESP)

3

23-30

 3.Zuglo BVSC Budapeszt (HUN)

3

24-28

 4.VK Mornar Split (CRO)

0

20-35

 4.VK Primorje Rijeka (CRO)

0

24-42

 

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansowały DWA pierwsze zespoły każdej grupy.

 

ĆWIERĆFINAŁY: 21.11. i 5.12.2018.

Przegrani III Rundy Kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów:

NC Vouliagmeni Ateny (GRE), PVK Jadran Carine Herceg Novi (MNE), Team Strasbourg (FRA), CN Terrassa (ESP).

 

 I mecz

 II mecz

 ĆF 1: Team Strasbourg (FRA) - CN Marsylia (FRA)

g.19.30

0:0

 ĆF 2: Primorac Kotor (MNE) - PVK Jadran Carine Herceg Novi (MNE)

g.20.00

0:0

 ĆF 3: CN Terrassa (ESP) - OSC Budapeszt (HUN)

g.19.00

0:0

 ĆF 4: CC Ortigia Siracusa (ITA) - NC Vouliagmeni Ateny (GRE)

g.21.00

0:0

 

PÓŁFINAŁY: 23.01. i 27.02.2019

 

 I mecz

 II mecz

 

0:0

0:0

 

0:0

0:0

 

MECZE FINAŁOWE: 30.03. i 13.04.2019

  

 

 I mecz

 II mecz

 

0:0

0:0

NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA