XXXI IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2016

Rio de Janeiro

 

5-21.08.2016

                        STRONA ORGANIZATORA       TURNIEJ KOBIET       ELIMINACJE DO OLIMPIADY

 

KOMUNIKAT  KOŃCOWY  RIO  2016

 

Sędzia Neutralny: Radosłąw KORYZNA

 

RUNDA ELIMINACYJNA

 

GRUPA A

 Australia Australia

  Brazylia

 Greece Grecja

  Japonia

 Serbia Serbia

 Hungary Węgry

GRUPA B

 Croatia Chorwacja

 Montenegro Czarnogóra

  Francja
 
Spain Hiszpania
 United States
USA

 Italy Włochy

 

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH

INFORMACJA:

 Zgodnie z przepisami FINA (tylko FINA) przy trzech drużynach z taką samą

 ilością punktów o kolejności decyduje bilans punktowy między nimi.

 Po wyłonieniu miejsca pierwszego (w tym przypadku Grecja) o miejscu

 drugim decyduje wynik bezpośredniego spotkania między Brazylią i Serbią.

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1. Hungary Węgry (HUN) 7

 57-43

 1. Spain Hiszpania (ESP) 7

46-35

 2. Greece Grecja 6

 41-40

 2. Croatia Chorwacja 6

37-37

 3. Brazylia 6

 40-39

 3. Italy Włochy (ITA) 6

40-41

 4. Serbia Serbia 6

 49-44

 4. Montenegro Czarnogóra (MNE) 5

36-32

 5. Australia Australia 5

 44-40

 5. United States USA 4

35-35

 6. Japonia 0

 36-51

 6. Francja 2

28-42

6.08. 8.08. 10.08. 12.08. 14.08.

SRB-HUN

13:13

(3:5,3:4,3:2,4:2)

Sędzia R.Koryzna

SRB-GRE

9:9

(1:2,0:2,4:3,4:2)

AUS-JPN

8:6

(1:2,2:1,3:2,2:1)

HUN-JPN

17:7

(5:1,6:2,2:2,4:2)

MNE-ESP

9:9

(2:2,3:2,2:4,2:1)

Sędzia R.Koryzna

USA-CRO

5:7

(2:2,1:1,1:2,1:2)

ITA-FRA

11:8

(4:3,4:1,1:2,2:2)

Sędzia R.Koryzna

GRE-HUN

8:8

(1:2,1:1,4:2,2:3)

ITA-CRO

7:10

(1:1,3:4,2:3,1:2)

AUS-GRE

12:7

(5:3,5:1,0:1,2:2)

ESP-ITA

8:9

(3:2,2:1,1:2,2:4)

USA-ESP

9:10

(2:4,3:1,2:3,2:2)

FRA-USA

3:6

(1:1,0:4,0:0,2:1)

USA-MNE

5:8

(1:2,0:0,2:2,2:4)

Sędzia R.Koryzna

USA-ITA

10:7

(2:4,3:2,3:1,2:0)

FRA-MNE

4:7

(0:2,0:3,1:0,3:2)

JPN-BRA

8:16

(2:5,1:3,4:4,1:4)

BRA-SRB

6:5

(0:2,3:1,2:0,1:2)

13.08.

GRE-BRA

9:4

(3:1,1:1,3:2,2:0)

FRA-CRO

9:8

(3:2,3:3,2:1,1:2)

BRA-AUS

8:7

(3:2,2:1,2:2,1:2)

CRO-MNE

8:7

(2:2,2:1,1:2,3:2)

ESP-CRO

9:4

(2:0,2:1,1:2,4:1)

Sędzia R.Koryzna

13.08.

ESP-FRA

10:4

(3:1,3:0,1:1,3:2)

SRB-JPN

12:8

(2:5,3:0,4:2,3:1)

GRE-JPN

8:7

(2:0,2:3,0:4,4:0)

HUN-AUS

9:9

(4:3,2:2,1:3,2:1)

MNE-ITA

5:6

(1:2,1:1,0:1,3:2)

13.08.

SRB-AUS

10:8

(2:2,2:3,2:1,4:2)

BRA-HUN

6:10

(0:3,1:2,3:3,2:2)

 

 ĆWIERĆFINAŁY: 16.08.

 

 PÓŁFINAŁY: 18.08.

   

 mecz nr.31:  Węgry (1A) - Czarnogóra (4B)

9:9

(1:2,2:3,3:3,3:1)

rz.k. 2:4

 

 mecz nr.35 (miejsca 5-8): Węgry (prz.m.31) - Brazylia (prz.m.33)

13:4

(4:1,3:0,4:3,2:0)

 mecz nr.32:  Serbia (4A) - Hiszpania (1B)

                               Sędzia R.Koryzna

10:7

(3:1,4:2,0:2,3:2)

 

 PF I: Czarnogóra (zw.m.31) - Chorwacja (zw.m.33)

8:12

(3:4,2:3,1:1,2:4)

 mecz nr.33:  Brazylia (3A) - Chorwacja (2B)

6:10

(2:3,1:4,3:1,0:2)

 

 mecz nr.36 (miejsca 5-8): Hiszpania (prz.m.32) - Grecja (prz.m.34)

7:9

(0:1,1:2,3:4,3:2)

 mecz nr.34:  Grecja (2A) - Włochy (3B)

5:9

(0:2,2:2,1:2,2:3)

 PF II: Serbia (zw.m.32) - Włochy (zw.m.34)

10:8

(3:0,3:2,1:0,3:6)

 

 FINAŁY: 20.08.

 

 o miejsce 7: Brazylia (prz.m.35) - Hiszpania (prz.m.36)

8:9

(1:3,2:1,1:2,4:3)

 o miejsce 5: Węgry (zw.m.35) - Grecja (zw.m.36)

12:10

(2:1,4:4,3:3,3:2)

 o medal brązowy: Czarnogóra (prz.PF I) - Włochy (prz.PF II)

10:12

(1:2,3:3,3:4,3:3)

 o medal złoty: Chorwacja (zw.PF I) - Serbia (zw.PF II)

7:11

(2:3,1:3,2:3,2:2)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA IGRZYSK OLIMPIJSKICH RIO de JANEIRO 2016:

 

Serbia

Chorwacja

Włochy

4. Czarnogóra
5. Węgry
6. Grecja
7. Hiszpania
8. Brazylia
9. Australia
10. USA
11. Francja
 12.  Japonia

 


TURNIEJ KOBIET

Sędzia Neutralny: Radosłąw KORYZNA

 

GRUPA A

 Australia Australia

  Brazylia

  Rosja

 Italy Włochy (ITA)

GRUPA B

  Chiny
 
Spain Hiszpania (ESP)
 United States
USA

 Hungary Węgry (HUN)

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

9.08.

 

11.08.

 

13.08.

 

 Chiny - Węgry

11:13

(2:2,4:4,3:6,1:2)

 Rosja - Brazylia

14:7

(2:4,2:0,4:2,6:1)

 Chiny - Hiszpania

8:12

(2:3,4:4,1:2,1:3)

 Włochy - Brazylia

9:3

(1:1,2:0,3:0,3:2)

 Włochy - Australia

8:7

(4:3,0:1,2:3,2:1)

 Rosja - Włochy

5:10

(2:3,1:2,1:3,1:2)

 Hiszpania - USA

4:11

(1:4,1:3,2:2,0:2)

 Chiny - USA

 Sędzia R.Koryzna

4:12

(1:4,0:3,2:3,1:2)

 Australia - Brazylia

10:3

(1:1,3:1,3:0,3:1)

 Rosja - Australia

4:14

(0:3,1:5,3:2,0:4)

 Hiszpania - Węgry

11:10

(2:2,4:4,4:1,1:3)

 Węgry - USA

6:11

(2:2,1:5,1:1,2:3)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH

 GRUPA A:

 GRUPA B:

 1. Włochy 6

 27-15

 1. USA 6

34-14

 2. Australia 4

 31-15

 2. Hiszpania 4

27-29

 3. Rosja 2

 23-31

 3. Węgry 2

29-33

 4. Brazylia 0

 13-33

 4. Chiny 0

23-37

 

ĆWIERĆFINAŁY: 15.08.

 ĆF I:   Brazylia (4A) - USA (1B)

3:13

(0:5,0:3,0:5,3:0)

 ĆF II:  Australia (2A) - Węgry (3B)

8:8

(3:1,2:2,2:3,1:2)

rz.k.3:5

 ĆF III: Rosja (3A) - Hiszpania (2B)

12:10

(2:3,3:2,5:3,2:2)

 ĆF IV: Włochy (1A) - Chiny (4B)

12:7

(1:1,3:1,4:2,4:3)

 

PÓŁFINAŁY: 17.08.

 PF I:   Brazylia (prz.ĆF I) - Australia (prz.ĆF II)

4:11

(1:2,1:3,1:4,1:2)

 PF II:  Rosja (zw.ĆF III) - Włochy (zw. ĆF IV)

9:12

(2:2,2:4,0:2,5:4)

 PF III: Hiszpania (prz.ĆF III) - Chiny (prz. ĆF IV)

 Sędzia R.Koryzna

11:6

(2:2,2:0,4:2,3:2)

 PF IV: USA (zw.ĆF I) - Węgry (zw.ĆF II)

14:10

(3:2,5:2,4:3,2:3)

 

FINAŁY: 19.08.

 

 o miejsce 7Brazylia (prz.PF I) - Chiny (prz.PF III)

5:10

(2:2,0:2,0:2,3:4)

 o miejsce 5: Australia (zw.PF I) - Hiszpania (zw.PF III)

10:12

(5:4,2:3,1:3,2:2)

 o medal brązowy: Rosja (prz.PF II) - Węgry (prz.PF IV)

12:12

(3:3,4:3,1:3,4:3)

rz.k.7:6

 o medal złoty: Włochy (zw.PF II) - USA (zw.PF IV)

5:12

(1:4,2:1,1:4,1:3)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU KOBIET IGRZYSK OLIMPIJSKICH RIO de JANEIRO 2016:

 

 USA

 Włochy

 Rosja

4.  Węgry
5.  Hiszpania
6.  Australia
7.  Chiny
8.  Brazylia

 

NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA