Ostatnia aktualizacja:

12.11.2022 18:50

REPREZENTACJE

  •  Seniorzy
 
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

    MISTRZOSTWA

  •  Seniorzy 2021 

  •  Puchar Polski 2021

  •  Młodzieżowiec 2021

  •  Juniorzy 2021
  
•  Juniorzy Młodsi 2021

  •  MMM U-13 2021

  •  Seniorzy 2020 

  •  Puchar Polski 2020

  •  Seniorzy I Liga 2020

  •  Młodzieżowiec 2020

    Juniorzy 2020
  
  Juniorzy Młodsi 2020

  •  MMM U-13 2020

  •  Seniorzy 2019 

  •  Puchar Polski 2019

  •  Seniorzy I Liga 2019

  •  Młodzieżowiec 2019

    Juniorzy 2019
  
  Juniorzy Młodsi 2019

  •  MMM U-13 2019

  •  REGULAMIN ZAWODÓW

  •  MISTRZOWIE POLSKI

   •  PUCHARY POLSKI


     KALENDARZ

  •  Seniorzy
  
  Juniorzy
  
•  Juniorzy Młodsi

  •  Młodzicy

     SĘDZIOWIE

  •  Sędziowie PZP
  
  Sędziowie LEN i FINA

  •  Udział 2022/2023

  •  Udział 2021/2022

  •  Udział 2020/2021

  •  Udział 2019/2020

  •  Udział 2018/2019

  •  Udział 2016/2017

  •  Udział 2015/2016

  •  Udział 2014/2015

   Udział 2013/2014

   Udział 2012/2013

  •  Przepisy gry 2020-24

PUCHARY EUROPY

  •  Liga Mistrzów 2020/21

  •  Liga Mistrzów 2019/20

  •  Euro Cup 2019/20

  •  Liga Mistrzów 2018/19
  •  Euro Cup 2018/19

  •  Liga Mistrzów 2017/18
  •  Euro Cup 2017/18

  •  Liga Mistrzów 2016/17
  •  Euro Cup 2016/17

  •  Liga Mistrzów 2015/16
  •  Euro Cup 2015/16

  •  HISTORIA P.E.

TURNIEJE M.NAR.

  •  Puchar Ostrowca U15 2019

  •  Baltic Trophy Jun. 2019

  •  Jun.U-17 Becej 2019

  •  Jun.Ostrowiec 2018

  •  Baltic Trophy Jun. 2018

  •  Puchar Słowianki 2018

  •  Puchar Słowianki 2017

  •  Puchar Prezesa PZP 2017

  •  EU Nations Szczecin 2017

  •  EU Nations Malta

  •  Puchar Ostrowca 2016

  •  EU Nations Jun.Wiedeń

  •  Puchar Słowianki 2016

  •  Turniej Jun.Mł. Wilno

  •  Puchar Karpat 2015

  •  Baltic States 2015

  •  Puchar Ostrowca 2015

IMPREZY GŁÓWNE

 2016-2019

  •  Mistrzostwa Œwiata 2019

  •  M.Œ.Juniorów U-20 2019

  •  Uniwersjada 2019

  •  M.Œ.Juniorek 2019

  •  M.E.Juniorek 2019-Finał

  •  M.E.Juniorek Mł.2019-Finał

  •  Liga Œw. FINA 2019

  •  M.Œ.Juniorów Mł. 2018

  •  M.Œ.Juniorek Mł. 2018

  •  Mistrzostwa Europy 2018

  •  M.E.Juniorów 2018-Finał

  •  M.E.Juniorów 2018-elim

  •  Liga Œw. FINA 2018

  •  M.E.Juniorek 2018-Finał

  •  Mistrzostwa Œwiata 2017

  •  M.Œ.Juniorów 2017

  •  Liga Œw. FINA 2017

  •  Uniwersjada 2017

  •  M.E.Juniorów 2017-Finał

  •  M.E.Juniorów 2017-elim

  •  Development 2017

  •  IGRZYSKA OLIMPIJSKIE 2016

  •  Mistrz.Europy 2016-Finał

  •  Mistrz.Europy 2016-elim

  •  M.Œ.Juniorów 2016

  •  M.E.Juniorów 2016-Finał

  •  M.E.Juniorów 2016-elim

 

 

 

AUTONOMICZNY KOMITET PIŁKI WODNEJ

01- 813 WARSZAWA  ul.Marymoncka 34,  skr.pocztowa 37, tel: (22) 8353589,   fax: (22) 8353983

PKO S.A. II O/Warszawa 90 1020 1026 0000 1502 0015 2132

                           e-mail: polswim@polswim.pl, ljpolo@wp.pl (prowadzšcy stronę)

 
|KLUBY | K.T.P.W.| TURNIEJE | SPLASH-BALL | GALERIE ZDJĘĆ | GALERIA SŁAW | ARCHIWUM | LINKI | PZP |

 

SĘDZIOWIE PIŁKI WODNEJ

UWAGA: szczegółowe dane kontaktowe znajdujš się w posiadaniu P.Z.Pływackiego.

 

L.P.

NAZWISKO I IMIĘ

1.

ADAMSKI Konrad

2.

ANDRZEJEWSKI Robert

3.

AUGUSTYNIAK Kamil

4.

BANASZEWSKI Łukasz

5.

BAR Marcin

6.

BERNUS Mario

7.

BIRECKI Mateusz

8.

BRONCEL Marek

9.

BRONCEL Dawid

10.

BDZIUŁA Marcin

11.

CIURAJ Mateusz

12.

CZAPCZYŃSKI Konrad

13.

CZAPLA Marcin

14.

CZAPLIŃSKI Łukasz

15.

DIAKONÓW Michał
16. GAŁEK Robert

17.

GARBOLEWSKI Krzysztof

18.

GIERAŁTOWSKI Bartłomiej

19.

GOTTSCHALK Janusz

20.

GROBELSKI Krzysztof

21.

GRONIEWICZ Marek

22.

HEIL Czesław

23.

HENKIEL Jakub

24.

IDZI Piotr
25.

IWOŁA Maciej

26.

KILJAN Krzysztof

27.

KORYZNA Radosław

28.

KOŒKA Bartosz
29. KRAKOWIAK Maksymilian

30.

KRÓL Łukasz

31.

KULIS Mateusz

32.

LESZEK Wojciech

33.

LISZEWSKI Radosław

34.

ŁOTOCKI Grzegorz

35.

ŁUKASZEWICZ Krystian

36.

MACHNIEWSKI Michał

37.

MICHALAK Maciej

38.

MISZON Mateusz

39.

MOΠGrzegorz

40.

NYLEC Przemysław

41.

OLEKSÓW Adam

42. OSTROWSKI Michał

43.

OZGA Aleksander
44. PACZKOWSKI Sebastian
45. PAJOR Szymon
46. PAPAZJAN Armen
47. RESIAK Piotr
48.

SEKUŁA Robert

49.

SEREWIŒ Łukasz

50.

SITEK Sebastian

51. STACHOWIAK Jakub
52.

SYPIOŁA Bartosz

53.

SUDCZAK Ryszard

54. SZNAJDER Piotr
55.

SZYMAŃSKI Piotr

56.

ULCHURSKI Paweł

57.

WŁOCH Wojciech

58.

WOJTASZEK Przemysław

59. WOJTYNIAK Filip
60. WULKIEWICZ Adrian
61.

ŻABSKI Sebastian