EURO CUP - 2017/18     

1/4 FINAŁÓW      PÓŁFINAŁY      FINAŁY

LIGA MISTRZÓW 2017/18

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 28.09.-1.10.2017 

 GRUPA A: Miskolc (HUN)

 

 GRUPA B: Busto Arsizio (ITA)

 

 White Sharks Hannover - CK Hornets Koszyce 9:13

 Montpellier Water Polo - Pays D'Aix Natation 9:14
 VK Primorac Kotor - CN Mataro 12:8

 OSC Potsdam - VK Jadran Split 7:21
 Miskolci VLC - Shturm 2002 Ruza 16:6

 ZPC Amersfoort - SM Verona 4:24
 CK Hornets Koszyce - VK Primorac Kotor 10:12

 VK Jadran Split - Montpellier Water Polo 16:6
 Shturm 2002 Ruza - White Sharks Hannover 11:5

 FTC Budapeszt - ZPC Amersfoort

25:4
 CN Mataro - Miskolci VLC 8:13

 Pays D'Aix Natation - SM Verona 4:13
 Miskolci VLC - White Sharks Hannover 18:4

 OSC Potsdam - Pays D'Aix Natation 5:19
 Shturm 2002 Ruza - VK Primorac Kotor 9:9

 SM Verona - VK Jadran Split 11:11
 CK Hornets Koszyce - CN Mataro 10:11

 Pays D'Aix Natation - ZPC Amersfoort

18:7
 CK Hornets Koszyce - Shturm 2002 Ruza 9:13

 VK Jadran Split - FTC Budapeszt 5:8
 VK Primorac Kotor - Miskolci VLC 6:14

 SM Verona - OSC Potsdam 17:6
 White Sharks Hannover - CN Mataro 4:13

 Pays D'Aix Natation - VK Jadran Split

5:9
 CN Mataro - Shturm 2002 Ruza 13:14  PC Amersfoort - Montpellier Water Polo 9:15
 White Sharks Hannover - VK Primorac Kotor 7:14  OSC Potsdam - FTC Budapeszt 2:22
 Miskolci VLC - CK Hornets Koszyce 15:7  VK Jadran Split -  ZPC Amersfoort 15:6
 Montpellier Water Polo - OSC Potsdam 13:10
 FTC Budapeszt - SM Verona 11:9
 OSC Potsdam - ZPC Amersfoort 8:10
 Pays D'Aix Natation - FTC Budapeszt 10:18

 SM Verona - Montpellier Water Polo

19:5

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA A:

 

 

 GRUPA B:

 

 

 1.Miskolci VLC (HUN)

15

76-31

 1.FTC Budapeszt (HUN)

18

107-37

 2.VK Primorac Kotor (MNE)

10

53-48

 2.SM Verona (ITA) 13 93-41

 3.Shturm 2002 Ruza (RUS)

10

53-52

 3.VK Jadran Split (CRO)

13

77-43

 4.CN Mataro (ESP)

6

53-53

 4.Pays D'Aix Natation (FRA) 9 70-61
 5.CK Hornets Koszyce (SVK)

3

49-60

 5.Montpellier Water Polo (FRA) 6 55-91
 6.White Sharks Hannover (GER)

0

29-69

 6.ZPC Amersfoort (NED) 3 40-105
     7.OSC Potsdam (GER) 0 38-102

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały CZTERY pierwsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13-15.10.2017

 GRUPA C: Aix en Provance

 GRUPA D: Budapeszt

 Miskolci VLC - BPM SM Verona 11:11  Jadran Split - CN Mataro 8:8
 Pays D’AIX Natation - Shturm 2002 Ruza 11:10  FTC Budapeszt - PVK Primorac Kotor 13:10
 BPM SM Verona - Shturm 2002 Ruza 16:5  CN Mataro - PVK Primorac Kotor 9:8
 Pays D’AIX Natation - Miskolci VLC 13:13  FTC Budapeszt - Jadran Split 17:3
 Shturm 2002 Ruza - Miskolci VLC 9:11

 FTC Budapeszt - CN Mataro

11:4
 Pays D’AIX Natation - BPM SM Verona 7:14  PVK Primorac Kotor - Jadran Split 9:17

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 GRUPA C:

 GRUPA D:

 1.BPM SM Verona (ITA) 7 41:23  1.FTC Budapeszt (HUN) 9 41:17
 2.Miskolci VLC (HUN) 5 35:33  2.Jadran Split (CRO) 4 28:34
 3.Pays D’AIX Natation (FRA) 4 31:37  3.CN Mataro (ESP) 4 21:27

 4.Shturm 2002 Ruza (RUS)

0

24:38

 4.PVK Primorac Kotor (MNE) 

0

27:39

Do Rundy Ćwierćfinałowej awansowały DWA pierwsze zespoły każdej grupy.

 

ĆWIERĆFINAŁY: 8.11. i 9.12.2017

Przegrani III Rundy Kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów:

CN Marseille (FRA), Spartak Wołgograd (RUS), Sintez Kazań (RUS), Crvena Zvezda Belgrad (SRB).

 

 I mecz

 II mecz

 ĆF 1: Sintez Kazań (RUS) - FTC Budapeszt (HUN) 8:16

0:0

 ĆF 2: Jadran Split (CRO) - CN Marseille (FRA) 10:11

g.19.00

 ĆF 3: Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - BPM SM Verona (ITA) 5:10

0:0

 ĆF 4: Miskolci VLC (HUN) - Spartak Wołgograd (RUS) 12:8

0:0

 

PÓŁFINAŁY: 24.01. i 28.02.2018

 

 I mecz

 II mecz

  0:0

0:0

  0:0

0:0

 

MECZE FINAŁOWE: 31.03. i 18.04.2018

 

 

 I mecz

 II mecz

 

0:0

0:0

NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA