LIGA MISTRZÓW - 2017/18

 

RUNDA WSTĘPNA        "FINAL EIGHT"

 

EURO CUP 2017/18

 

I RUNDA KWALIFIKACYJNA: 14/15-17.09.2017

 

 GRUPA A: Banja Luka (BIH)

 

 GRUPA B: Strasbourg (FRA)

 

 GRUPA C: Tel Aviv (ISR)

 

 VK Banja Luka - Sintez Kazań 2:25

 CC Napoli - ENKA Sport Istambuł 17:8

 Mornar Brodopas Split - Galatasaray Istambuł 8:4
 C.F.Portugense - OSC Budapeszt 3:22

 PVK Jadran Hercreg Novi - ASPIT Strasbourg 7:6

 ASA Tel Aviv - ANC Glyfada 5:18
 Sintez Kazań - C.F.Portugense 21:5

 PVK Jadran Hercreg Novi - ENKA Sport Istambuł 17:3

 ANC Glyfada - Mornar Brodopas Split 9:10
 CN Terrassa - OSC Budapeszt 5:11

 CC Napoli - ASPIT Strasbourg 9:8

 ASA Tel Aviv - Galatasaray Istambuł 7:13
 C.F.Portugense - CN Terrassa 3:14

 PVK Jadran Hercreg Novi - CC Napoli

18:7

 ASA Tel Aviv - Mornar Brodopas Split

2:13
 OSC Budapeszt - VK Banja Luka 30:2

 ENKA Sport Istambuł - ASPIT Strasbourg 7:14

 ANC Glyfada - Galatasaray Istambuł 8:6
 VK Banja Luka - C.F.Portugense 5:10

 

 
 CN Terrassa - Sintez Kazań 4:6

 

 
 VK Banja Luka - CN Terrassa 7:23

 

 

 OSC Budapeszt - Sintez Kazań 10:6

 

 

 

KOŃCOWE TABELE I RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

  GRUPA A:

 

 

 GRUPA B:

 

 

 GRUPA C:

 

 

 1.OSC Budapeszt (HUN) 12 73-16  1.PVK Jadran Herceg Novi (MNE)

9

42-16

 1.Mornar Brodopas Split (CRO) 9 31-15
 2.Sintez Kazań (RUS)

9

58-21

 2.CC Napoli (ITA)

6

33-34

 2.ANC Glyfada (GRE) 6 35-21
 3.CN Terrassa (ESP)

6

46-27

 3.ASPIT Strasbourg (FRA)

3

28-23

 3.Galatasaray Istambuł (TUR) 3 23-23
 4.Clube Fluvial Portugense (POR)

3

21-62

 4.ENKA Sport Istambuł (TUR)

0

18-48

 4.ASA Tel Aviv (ISR) 0 14-44
 5.VK Banja Luka (BIH)

0

16-98

   

 

Do II Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

 

II RUNDA KWALIFIKACYJNA: 28/29.09.-1.10.2017

 

Zespoły zakwalifikowane ("dzika karta") do tej rundy:

ASC Duisburg (GER), HAVK Mladost Zagrzeb (CRO), CN Marseille (FRA), AN Brescia (ITA),

Astralpool Sabadell (ESP), UZSC Utrecht (NED), Crvena Zvezda Belgrad (SRB), CSM Digi Oradea (ROU), NC Vouliagmeni (GRE).

 

 GRUPA E: Zagrzeb

 

 

 GRUPA F: Budapeszt 28.09.-1.10.2017

 GRUPA G: Sabadell

 

 GRUPA H: Oradea

 

 HAVK Mladost Zagrzeb - ASC Duisburg 21:4  ANC Glyfada - CC Napoli 8:11  Astralpool Sabadell - Mornar Brodopas Split 8:3  NC Vouliagmeni - Sintez Kazań 7:10
 PVK Jadran Herceg Novi - Spartak Wołgograd 5:7  CC Napoli - CN Marseille 11:11  AN Brescia - UZSC Utrecht 23:2  CSM Digi Oradea - Crvena Zvezda Belgrad 6:3
 HAVK Mladost Zagrzeb - Spartak Wołgograd 6:6  OSC Budapeszt - ANC Glyfada 19:7  Astralpool Sabadell - UZSC Utrecht 13:7  Sintez Kazań - Crvena Zvezda Belgrad 8:10
 PVK Jadran Herceg Novi - ASC Duisburg 19:5  CN Marseille - ANC Glyfada 13:10  AN Brescia - Mornar Brodopas Split 10:8  CSM Digi Oradea - NC Vouliagmeni 5:8
 Spartak Wołgograd - ASC Duisburg 14:5  CC Napoli - OSC Budapeszt 7:11  Mornar Brodopas Split - UZSC Utrecht 11:7  Crvena Zvezda Belgrad - NC Vouliagmeni 6:5
 PVK Jadran Herceg Novi - HAVK Mladost Zagrzeb 12:7  OSC Budapeszt - CN Marseille 7:8  Astralpool Sabadell - AN Brescia 12:13  CSM Digi Oradea - Sintez Kazań 8:9

 

KOŃCOWE TABELE II RUNDY KWALIFIKACYJNEJ:

 

  GRUPA D:

 

 

 

 GRUPA E:

 

 

 GRUPA F:

 

 

 GRUPA G:

 

 

 1.Spartak Wołgograd (RUS)

7

27-16

   1.CN Marseille (FRA)

7

32-28

   1.AN Brescia (ITA)

9

46-22

   1.Crvena Zvezda Belgrad (SRB)

6

19-29

 2.PVK Jadran Herceg Novi (MNE)

6

36-19

   2.OSC Budapeszt (HUN)

6

37-22

   2.Astralpool Sabadell (ESP)

6

33-23

   2.Sintez Kazań (RUS)

6

27-25

 3.HAVK Mladost Zagrzeb (CRO)

4

34-22

   3.CC Napoli (ITA)

4

29-30

   3.Mornar Brodopas Split (CRO)

3

22-25

   3.NC Vouliagmeni (GRE)

3

20-21

 4.ASC Duisburg (GER)

0

14-54

   4.ANC Glyfada (GRE)

0

25-43

   4.UZSC Utrecht (NED)

0

16-47

   4.CSM Digi Oradea (ROU)

3

19-20

 

Do III Rundy Kwalifikacyjnej awansowały DWA najlepsze zespoły każdej grupy.

 

III RUNDA KWALIFIKACYJNA: 14.10. i 18.10.2017.

 

 I mecz

 II mecz

 mecze A: CN Marseille (FRA) - PVK Jadran Herceg Novi (MNE)

6:7

7:9

 mecze B: Spartak Wołgograd (RUS) - OSC Budapeszt (HUN)

7:14

7:12

 mecze C: AN Brescia (ITA) - Sintez Kazań (RUS)

11:9

7:8

 mecze D: Crvena Zvezda Belgrad (SRB) - Astralpool Sabadell (ESP)

6:6

8:11

 

Przegrane zespoły III Rundy Kwalifikacyjnej grać będą w 1/4 rozgrywek EURO CUP.

 

RUNDA WSTĘPNA: 25.10.2017 - 9.05.2018

   

 GRUPA A

 

 GRUPA B

 

25.10.2017

 

25.10.2017

 

 Partizan Belgrad - OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 7:11  Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) - Szolnoki VSC 5:16
 Dynamo Moskwa - Jug Dubrovnik 12:11  Steaua Bukareszt - ZF Eger 3:8
 CNA Barceloneta - Olympiacos  Pireus 7:7  PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) - Spandau 04 Berlin 11:5
 Waspo 89 Hannover - AN Brescia (zw.meczów C III RK) 8:6  Pro Recco - AZC Alphen 19:1

8.11.2017

 

8.11.2017

 

 Jug Dubrovnik - Partizan Belgrad 16:5  ZF Eger - Pro Recco 4:6
 Olympiacos  Pireus - Dynamo Moskwa 17:9  Szolnoki VSC - Steaua Bukareszt 15:3
 OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) - Waspo 89 Hannover 8:7  Spandau 04 Berlin - Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 11:8
 AN Brescia (zw.meczów C III RK) - CNA Barceloneta 6:5  AZC Alphen - PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 7:14

29.11.2017

 

29.11.2017

 

 Partizan Belgrad - Dynamo Moskwa 10:14  Spandau 04 Berlin - Szolnoki VSC 10:9
 Waspo 89 Hannover - Jug Dubrovnik 6:13  PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) - ZF Eger 4:4
 CNA Barceloneta - OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 12:6  Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) - AZC Alphen  12:10
 AN Brescia (zw.meczów C III RK) - Olympiacos  Pireus 6:7  Pro Recco - Steaua Bukareszt 15:6

9.12.2017

 

9.12.2017

 

 Olympiacos  Pireus - Partizan Belgrad 16:8  ZF Eger - Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 14:5
 Jug Dubrovnik - CNA Barceloneta 9:9  Szolnoki VSC - Pro Recco 10:9
 Dynamo Moskwa - Waspo 89 Hannover 9:6  Steaua Bukareszt - PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 4:8
 OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) - AN Brescia (zw.meczów C III RK) 6:8  AZC Alphen - Spandau 04 Berlin 5:17

20.12.2017

 

20.12.2017

 

 Waspo 89 Hannover - Partizan Belgrad 16:6  PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) - Pro Recco 5:15

 OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) - Olympiacos  Pireus

6:10  Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) - Steaua Bukareszt 10:11
 CNA Barceloneta - Dynamo Moskwa 7:7  Spandau 04 Berlin - ZF Eger 10:9
 AN Brescia (zw.meczów C III RK) - Jug Dubrovnik 9:8  AZC Alphen - Szolnoki VSC 6:17

13.01.2018

 

13.01.2018

 

 Partizan Belgrad - CNA Barceloneta 5:15  PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) - Szolnoki VSC 6:14
 Jug Dubrovnik - OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 12:10  ZF Eger - AZC Alphen 15:4
 Dynamo Moskwa - AN Brescia (zw.meczów C III RK) 9:9  Steaua Bukareszt - Spandau 04 Berlin 5:6
 Olympiacos  Pireus - Waspo 89 Hannover 11:7  Pro Recco - Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 13:5

24-25.01.2018

 

23-24.01.2018

 

 Olympiacos  Pireus - Jug Dubrovnik 8:6  Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) - PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 8:10
 OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) - Dynamo Moskwa 5:10  Szolnoki VSC - ZF Eger 10:11
 AN Brescia (zw.meczów C III RK) - Partizan Belgrad 13:9  Spandau 04 Berlin - Pro Recco 9:10
 CNA Barceloneta - Waspo 89 Hannover 13:12

 AZC Alphen - Steaua Bukareszt 

4:15

7.02.2018

 

7.02.2018

 

 Partizan Belgrad - AN Brescia (zw.meczów C III RK) 3:8  PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) - Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 7:8
 Waspo 89 Hannover - CNA Barceloneta 7:13  ZF Eger - Szolnoki VSC,  sędzia Radosław Koryzna 6:3
 Jug Dubrovnik - Olympiacos  Pireus 10:8  Steaua Bukareszt - AZC Alphen 9:8
 Dynamo Moskwa - OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 7:7  Pro Recco - Spandau 04 Berlin 12:4

 28.02.2018

 

28.02.2018

 
 Waspo 89 Hannover - Olympiacos  Pireus 7:12  Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) - Pro Recco 9:18
 CNA Barceloneta - Partizan Belgrad 16:5  Szolnoki VSC - PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 13:10
 OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) - Jug Dubrovnik, sędzia Radosław Koryzna 4:7  Spandau 04 Berlin - Steaua Bukareszt 11:9
 AN Brescia (zw.meczów C III RK) - Dynamo Moskwa 9:9  AZC Alphen - ZF Eger 4:14
14.03.2018  

14.03.2018

 
 Olympiacos  Pireus - OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 10:7  Szolnoki VSC - AZC Alphen 17:4
 Partizan Belgrad - Waspo 89 Hannover 11:15  ZF Eger - Spandau 04 Berlin 8:4
 Jug Dubrovnik - AN Brescia (zw.meczów C III RK) 10:7  Steaua Bukareszt - Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 10:9
 Dynamo Moskwa - CNA Barceloneta, sędzia Radosław Koryzna 5:9  Pro Recco - PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 10:5

31.03.2018

 

31.03.2018

 

 CNA Barceloneta - Jug Dubrovnik 8:6  PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) - Steaua Bukareszt 16:10
 Partizan Belgrad - Olympiacos  Pireus 4:7  Spandau 04 Berlin - AZC Alphen 14:8
 Waspo 89 Hannover - Dynamo Moskwa 11:15  Pro Recco - Szolnoki VSC 8:5
 AN Brescia (zw.meczów C III RK)OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 9:5  1.04.: Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) - ZF Eger 7:15

18.04.2018

 

18.04.2018

 

 Jug Dubrovnik - Waspo 89 Hannover 14:9  Szolnoki VSC - Spandau 04 Berlin  9:8
 OSC Budapeszt (zwycięzca meczów B III RK) - CNA Barceloneta 6:8  ZF Eger - PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 8:4
 Dynamo Moskwa - Partizan Belgrad 16:4  Steaua Bukareszt - Pro Recco, sędzia Radosław Koryzna 6:13
 Olympiacos  Pireus - AN Brescia (zw.meczów C III RK) 13:6  AZC Alphen - Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 14:16

28 i 30.04.2018

 

28-29.04.2018

 

 CNA Barceloneta - AN Brescia (zw.meczów C III RK), sędzia Radosław Koryzna 5:7  Steaua Bukareszt - Szolnoki VSC 9:17
 Partizan Belgrad - Jug Dubrovnik 8:10  PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) - AZC Alphen 15:7
 Dynamo Moskwa - Olympiacos  Pireus 9:13  Pro Recco - ZF Eger 14:6
 Waspo 89 Hannover - OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 13:8  Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) - Spandau 04 Berlin 9:11

9.05.2018

 

9.05.2018

 

 Olympiacos  Pireus - CNA Barceloneta 14:10  ZF Eger - Steaua Bukareszt 12:9
 OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) - Partizan Belgrad 14:6  Szolnoki VSC - Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 14:4
 AN Brescia (zw.meczów C III RK) - Waspo 89 Hannover 11:9  Spandau 04 Berlin - PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 13:13
 Jug Dubrovnik - Dynamo Moskwa 15:10  AZC Alphen - Pro Recco 5:24

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY WSTĘPNEJ:

 

Grupa A

     

Grupa B

   
 1.Olympiacos  Pireus (GRE) 37:4 153-102  1.Pro Recco (ITA) 39:3 186-80
 2.Jug Dubrovnik (CRO) 28:13 147-113  2.ZF Eger (HUN) 31:10 134-87
 3.CNA Barceloneta (ESP) 27:12 137-102  3.Szolnoki VSC  (HUN) 30:12 169-99
 4.AN Brescia (zw.meczów C III RK) 26:14 114-96  4.Spandau 04 Berlin (GER) 25:14 133-125
 5.Dynamo Moskwa (RUS) 22:16 141-133  5.PVK Jadran Herceg Novi (zw.meczów A III RK) 20:20 128-126
 6.Waspo 89 Hannover (GER) 12:30 133-150  6.Steaua Bukareszt (ROU) 12:30 109-152
 7.OSC Budapeszt (zw.meczów B III RK) 10:29 103-126  7.Astralpool Sabadell (zw.meczów D III RK) 9:33 115-174
 8.Partizan Belgrad (SRB) 0:39 91-187  8.AZC Alphen (NED) 0:42 87-218

 

Do turnieju "Final Eight" zakwalifikowały się CZTERY najlepsze zespoły poszczególnych grup, w tym gospodarz turnieju (Pro Recco).

 

"FINAL EIGHT": Genua (ITA) - 7/9.06.2018

 

 7.06. -  ĆWIERĆFINAŁY:

 
 g.16.00: ĆF I:   Olympiacos  Pireus (GRE) - Spandau 04 Berlin (GER) 0:0
 g.17.30: ĆF II:  Jug Dubrovnik (CRO) - Szolnoki VSC  (HUN) 0:0
 g.19.00: ĆF III: ZF Eger (HUN) - CNA Barceloneta (ESP) 0:0
 g.20.30: ĆF IV: Pro Recco (ITA) - AN Brescia (ITA) 0:0

 8.06. - PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8:

 
 g.16.00: PF I:  przegrany ĆF I - przegrany ĆF III 0:0

 g.17.30: PF II: przegrany ĆF II - przegrany ĆF IV 

0:0

 8.06. - PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4

 
 g.19.00: PF III: zwycięzca ĆF I - zwycięzca ĆF III 0:0

 g.20.30: PF IV: zwycięzca ĆF II - zwycięzca ĆF IV 

0:0

 9.06. - FINAŁY:

 
 g.16.00: o miejsce 7: przegrany PF I - przegrany PF II 0:0
 g.17.30: o miejsce 5: zwycięzca PF I - zwycięzca PF II 0:0
 g.19.00: o miejsce 3: przegrany PF III - przegrany PF IV 0:0
 g.20.30: o miejsce 1: zwycięzca PF III - zwycięzca PF IV 0:0

 

KOŃCOWA TABELA TURNIEJU "FINAL EIGHT":

 

 1.
 2.
 3.
 4.
 5.
 6.
 7.
 8.

 

NA GÓRĘ STRONY

STRONA GŁÓWNA