XX MISTRZOSTWA ŚWIATA JUNIORÓW (U-20)

12 - 20.12.2019 - Kuwajt.

 

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA ASerbia, Japonia, Republika Południowej Afryki (RSA), Chorwacja, Chiny.

 GRUPA B: Rosja, Kanada, Hiszpania, Węgry (HUN), Egipt.

 GRUPA CCzarnogóra (MNE), Kuwajt, USA, Włochy (ITA), Iran.
 GRUPA DBrazylia, Uzbekistan, Grecja, Australia, Nowa Zelandia.

  

 12.12.

 13.12.

 14.12.

 RSA - Chorwacja

6:15

(2:1,3:5,1:5,0:4)

 Egipt - Hiszpania

4:18

(0:4,1:2,1:7,2:5)

 Włochy - Iran

16:4

(4:1,2:0,6:2,4:1)

 Japonia - Chiny

12:9

(2:4,3:2,2:2,5:1)

 Rosja - Kanada

10:12

(2:4,4:3,2:2,2:3)

 Węgry - Egipt

19:7

(3:3,5:1,5:2,6:1)

 Uzbekistan - Nowa Zelandia

6:22

(1:6,1:8,2:5,2:3)

 Nowa Zelandia - Grecja

5:14

(1:6,1:1,1:4,2:3)

 Australia - Nowa Zelandia

8:7

(2:3,1:2,1:1,4:1)

  Kanada - Egipt

12:8

(3:1,1:4,4:1,4:2)

 Czarnogóra - Kuwait

42:7

(12:0,4:3,13:3,13:1)

 Grecja - Brazylia

13:2

(1:0,4:0,3:2,5:0)

 Kuwait - Iran

7:15

(1:7,4:3,1:2,1:3)

 Iran - USA

4:27

(2:10,1:4,0:6,1:7)

 Chorwacja - Chiny

24:5

(5:0,8:0,5:4,6:1)

 Grecja - Australia

16:9

(3:1,6:4,3:2,4:2)

 Brazylia - Uzbekistan

23:6

(6:2,6:0,4:2,7:2)

 RSA - Serbia

6:26

(0:8,2:7,1:5,3:6)

 USA - Włochy

11:18

(3:5,2:5,1:3,5:5)

 Chiny - RSA

14:13

(4:5,3:2,4:2,3:4)

 USA - Czarnogóra

11:9

(2:2,4:2,2:2,3:3)

 Hiszpania - Węgry

9:7

(3:1,2:3,2:2,2:1)

 Serbia - Japonia

13:7

(3:3,3:1,2:3,5:0)

 Hiszpania - Rosja

19:8

(5:2,5:0,5:2,4:4)

 

 15.12.

 16.12.

 Brazylia - Australia

6:9

(1:1,2:1,0:2,3:5)

 Chorwacja - Japonia

14:12

(5:6,4:2,0:4,5:0)

 Uzbekistan - Grecja

4:27

(1:8,0:6,0:8,3:5)

 Serbia - Chiny

16:4

(5:1,2:0,5:2,4:1)

 Kanada - Hiszpania

7:15

(1:3,3:5,0:3,3:4)

 Węgry - Kanada

17:7

(3:1,3:3,6:1,5:2)

 Japonia - RSA

26:11

(8:2,8:5,2:4,8:0)

 Rosja - Egipt

17:9

(4:3,5:2,6:0,2:4)

 Kuwait - USA

8:16

(3:3,2:4,1:5,2:4)

 Włochy - Kuwait

18:7

(3:2,6:2,5:2,4:1)

 Rosja - Węgry

9:12

(1:2,1:3,3:6,4:1)

 Czarnogóra - Iran

17:6

(4:0,4:2,2:2,7:2)

 Serbia - Chorwacja

11:6

(4:2,2:2,2:2,3:0)

 Australia - Uzbekistan

25:7

(8:2,8:1,5:2,4:2)

 Czarnogóra - Włochy

12:12

(1:4,3:1,4:3,4:4)

 Brazylia - Nowa Zelandia

6:8

(1:4,2:2,2:1,1:1)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 GRUPA C

 GRUPA D

 1.Serbia 8 66-23  1.Hiszpania 8 61-26  1.Włochy (ITA) 7 64-34  1.Grecja 8 70-20
 2.Chorwacja 6 59-34  2.Węgry (HUN) 6 55-32  2.USA 6 65-39  2.Australia 6 51-36
 3.Japonia 4 57-47  3.Kanada 4 38-50  3.Czarnogóra (MNE) 5 80-36  3.Nowa Zelandia 4 42-34
 4.Chiny  2 32-65  4.Rosja 2 44-52

 4.Iran

2 29-67  4.Brazylia 2 37-36
 5.RSA 0 36-81  5.Egipt 0 28-66  5.Kuwait 0 29-91  5.Uzbekistan 0 23-97

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 17.12.

 

o miejsca 13-20: o miejsca 1-12:

 mecz nr.41: Chiny (4A) - Uzbekistan (5D)

18:10

(4:3,5:0,4:3,5:4)

 mecz nr.42: Rosja (4B) - Kuwait (5C)

17:7

(5:4,5:0,4:3,3:0)

 mecz nr.43: RSA (5A) - Brazylia (4D)

7:6

(2:1,3:4,1:1,1:0)

 mecz nr.46: Węgry (2B) - Czarnogóra (3C)

14:15

(2:3,4:6,3:3,5:3)

 mecz nr.44: Egipt (5B) - Iran (4C)

11:7

(2:2,4:0,2:4,3:1)

 mecz nr.47: Japonia (3A) - Australia (2D)

11:10

(3:1,5:2,2:3,1:4)

 mecz nr.45: Chorwacja (2A) - Nowa Zelandia (3D)

15:6

(3:0,3:1,4:3,5:2)

 mecz nr.48: Kanada (3B) - USA (2C)

6:12

(1:4,1:3,2:1,2:4)

  

 18.12.

19.12.
PÓŁFINAŁY: o miejsca 13-20

 FINAŁY: o miejsca 13-20

 mecz nr.50: Chiny (zw.m.41) - Rosja (zw.m.42)

7:19

(1:5,3:4,1:4,2:6)

 o miejsce 17: Uzbekistan (zw.m.49) - Brazylia (zw.m.51)

7:22

(1:5,4:5,0:6,2:6)

 mecz nr.51: Brazylia (prz.m.43) - Iran (prz.m.44)

11:8

(4:1,2:0,3:5,2:2)

 o miejsce 15: Chiny (prz.m.50) - Egipt (prz.m.52)

9:14

(3:2,2:4,2:3,2:5)

 mecz nr.52: RSA (zw.m.43) - Egipt (zw.m.44)

8:7

(1:1,1:2,3:2,3:2)

 o miejsce 13: Rosja (zw.m.50) - RSA (zw.m.52)

20:10

(4:2,6:1,4:3,6:4)

 mecz nr.53: Nowa Zelandia (prz.m.45) - Węgry (prz.m.46)

4:20

(2:6,1:1,0:5,1:8)

 o miejsce 11: Nowa Zelandia (prz.m.53) - Australia (prz.m.54)

8:9

(3:3,2:2,1:1,2:3)

PÓŁFINAŁY: o miejsca 9-12

FINAŁY: o miejsca 9-12

 mecz nr.54: Australia (prz.m.47) - Kanada (prz.m.48)

8:11

(1:1,3:4,2:2,2:4)

 o miejsce 9: Węgry (zw.m.53) - Kanada (zw.m.54)

15:6

(8:2,1:1,2:2,4:1)

 mecz nr.49: Uzbekistan (prz.m.41) - Kuwait (prz.m.42)

23:9

(5:5,7:0,7:3,4:1)

 o miejsce 19: Kuwait (prz.m.49) - Iran (prz.m.51)

4:12

(2:6,1:3,1:3)

mecz przerwany

 w 3 kwarcie.

ĆWIERĆFINAŁY: o miejsca 1-8

PÓŁFINAŁY: o miejsca 5-8

 mecz nr.55: Serbia (1A) - Czarnogóra (zw.m.46)

10:9

(1:1,2:4,4:2,3:2)

 mecz nr.65: Czarnogóra (prz.m.55) - Japonia (prz.m.57)

18:11

(4:5,5:3,4:1,4:2)

 mecz nr.56: Hiszpania (1B) - Chorwacja (zw.m.45)

6:7

(3:1,1:2,0:3,2:1)

 mecz nr.66: Hiszpania (prz.m.56) - USA (prz.m.58)

7:7

(3:2,1:3,1:2,2:0)

rz.k. 6:5

 mecz nr.57: Włochy (1C) - Japonia (zw.m.47)

17:5

(5:2,5:2,3:0,4:1)

             PÓŁFINAŁY: o miejsca 1-4

 mecz nr.67: Serbia (zw.m.55) - Włochy (zw.m.57)

9:7

(1:0,2:2,3:2,3:3)

 mecz nr.58: Grecja (1D) - USA (zw.m.48)

11:11

(2:4,3:3,3:2,2:2)

rz.k. 4:1

 mecz nr.68: Chorwacja (zw.m.56) - Grecja (zw.m.58)

6:15

(2:4,3:4,0:5,1:2)

 

F I N A Ł Y: 20.12.

 o miejsce 7: Japonia (prz.m.65) - USA (prz.m.66)

14:19

(4:6,5:2,3:5,2:6)

  o miejsce 5: Czarnogóra (zw.m.65) - Hiszpania (zw.m.66)

8:14

(3:5,1:5,1:3,3:1)

 o medal brązowy: Włochy (prz.m.67) - Chorwacja (prz.m.68)

9:6

(1:1,2:2,3:1,3:2)

 o medal złoty: Serbia (zw.m.67) - Grecja (zw.m.68)

4:6

(0:2,1:1,0:0,3:3)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XX MISTRZOSTW ŚWIATA JUNIORÓW (U-20) 2019:

 

     Grecja

Serbia

Włochy (ITA)

  4.Chorwacja

  5.Hiszpania

  6.Czarnogóra

  7.USA

  8.Japonia

  9.Węgry(HUN)

 10.Kanada

 11.Australia

 12.Nowa Zelandia

 13.Rosja

 14.RSA

 15.Egipt

 16.Chiny

 17.Brazylia

 18.Uzbekistan

Iran i Kuwait: zespoły zdyskwalifikowane.

 

Najlepsi zawodnicy:

MVP: Yusuke Inaba (JPN)

Bramkarz: Nikolaos Mitrakis (GRE)

Zespół "Gwiazd"

Bramkarz: Nikolaos Mitrakis (GRE). 

Środkowy napastnik: Ettore Novara (ITA). 

Zawodnicy z pola gry:

Yusuke Inaba (JPN), Konstaninos Gkiouvetsis (GRE), Alexandros Papanastasiou (GRE), Bernat Sanahuja (ESP), Dorde Vucinic (SRB).

 

NA GÓRĘ STRONY                                                   STRONA GŁÓWNA