MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

10-17.09.2017, Malta

   ĆWIERĆFINAŁY        FINAŁY

TURNIEJE  ELIMINACYJNE

 

RUNDA ELIMINACYJNA:

 

 GRUPA A Chorwacja Czarnogóra Ukraina Węgry
 GRUPA B: Hiszpania Niemcy Rumunia Włochy
 GRUPA C Francja Gruzja Malta Serbia
 GRUPA D Grecja Rosja Słowacja Turcja

 

10.09.

 

11.09.

 

12.09.

 

 Węgry - Ukraina

11:1

(2:0,2:1,4:0,3:0)

 Turcja - Słowacja

10:6

(3:0,2:3,3:0,2:3)

 Rosja - Słowacja

10:7

(3:2,2:1,3:4,2:0)

 Serbia - Gruzja

13:2

(4:0,2:2,4:0,3:0)

 Ukraina - Czarnogóra

4:9

(2:2,1:0,0:4,1:3)

 Hiszpania - Niemcy

13:8

(4:1,3:3,2:3,4:1)

 Grecja - Słowacja

11:10

(4:2,2:5,4:1,1:2)

 Francja - Gruzja

10:9

(2:3,5:1,3:2,0:3)

 Chorwacja - Ukraina

19:4

(6:1,6:1,5:2,2:0)

 Rosja - Turcja

8:6

(2:1,2:3,2:1,2:1)

 Niemcy - Rumunia

4:8

(1:2,1:2,1:1,1:3)

 Grecja - Turcja

9:7

(1:2,2:0,4:3,2:2)

 Włochy - Niemcy

15:6

(6:0,5:3,3:3,1:0)

 Chorwacja - Węgry

10:10

(2:1,1:3,3:3,4:3)

 Włochy - Rumunia

12:6

(3:2,4:1,3:2,2:1)

 Hiszpania - Rumunia

21:7

(3:1,8:3,7:1,3:2)

 Grecja - Rosja

9:7

(3:2,3:3,2:2,1:0)

 Serbia - Francja

19:3

(5:2,7:1,3:0,4:0)

 Chorwacja - Czarnogóra

13:9

(4:2,3:1,3:4,3:2)

 Hiszpania - Włochy

10:13

(1:3,2:4,3:3,4:3)

 Węgry - Czarnogóra

12:11

(2:4,0:3,5:3,5:1)

 Malta - Francja

8:14

(2:5,3:4,2:3,1:2)

 Serbia - Malta

18:1

(6:0,6:1,3:0,3:0)

 Malta - Gruzja

9:15

(0:1,2:6,3:2,4:6)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A:      GRUPA B:      GRUPA C:      GRUPA D:    
 1.Chorwacja (CRO) 7 42-23  1.Włochy (ITA) 9

 40-22

 1.Serbia (SRB)

9

 51-6

 1.Grecja (GRE)

9

 29-24

 2.Węgry (HUN) 7 33-21  2.Hiszpania (ESP) 6

 44-28

 2.Francja (FRA)

6

 27-36

 2.Rosja (RUS)

6

 25-22

 3.Czarnogóra (MNE) 3 29-29  3.Rumunia (ROU) 3

 21-37

 3.Gruzja (GEO)

3

 26-32

 3.Turcja (TUR)

3

 23-23

 4.Ukraina (UKR) 0 9-39

 4.Niemcy (GER) 0

 18-36

 4.Malta (MLT)

0

 18-47

 4.Słowacja (SVK)

0

 23-31

 

RUNDA KWALIFIKACYJNA: 13.09.

 mecz nr.26:  Niemcy (B4) - Słowacja (D4)

10:7

(1:2,1:2,3:1,5:2)

 mecz nr.27:  Węgry (A2) - Gruzja (C3)

21:7

(3:2,5:1,7:4,6:0)

 mecz nr.28:  Francja (C2) - Czarnogóra (A3)

5:17

(2:2,0:1,3:7,2:5)

 mecz nr.29:  Hiszpania (B2) - Turcja (D3)

10:8

(3:1,2:1,3:0,2:6)

 mecz nr.30:

 Rosja (D2) - Rumunia (B3)

9:8

(2:1,3:3,2:3,2:1)

 mecz nr.25:  Ukraina (A4) - Malta (C4)

6:6

(2:1,0:1,2:2,2:2)

rz.k.5:4

 

ĆWIERĆFINAŁY: 14.09.

 
 ĆF 1: Gruzja (prz.27) - Turcja (prz.29)

14:7

(4:1,2:4,6:1,2:1)

 ĆF 2: Francja (prz.28) - Rumunia (prz.30)

12:11

(5:0,2:4,1:3,4:4)

 ĆF 3: Węgry (zw.27) - Grecja (D1)

9:4

(1:1,2:1,3:2,3:0)

 ĆF 4: Czarnogóra (zw.28) - Włochy (B1)

10:9

(1:3,3:3,2:1,4:2)

 ĆF 5: Hiszpania (zw.29) - Serbia (C1)

11:8

(2:1,3:2,2:2,4:3)

 ĆF 6: Rosja (zw.30) - Chorwacja (A1)

12:11

(1:3,3:3,5:4,3:1)

 

 

PÓŁFINAŁY: 15.09.

 
 PF 1: Grecja (prz. ĆF 3) - Serbia (prz.CF 5)

6:6

(2:0,2:2,2:2,0:2)

rz.k.1:3

 PF 2: Włochy (prz.ĆF 4) - Chorwacja (prz.CF 6)

10:7

(2:1,3:0,4:2,1:4)

 PF 3: Węgry (zw. ĆF 3) - Hiszpania (zw.ĆF 5)

9:11

(3:5,2:5,3:1,1:0)

 PF 4: Czarnogóra (zw.ĆF 4) - Rosja (zw.ĆF 6)

8:7

(2:2,1:1,1:2,3:1)

 

FINAŁY: 16.09.

 
 o miejsce 15: Malta (prz.25) - Słowacja (prz.26)

5:16

(0:6,1:3,2:4,2:3)

 o miejsce 13: Ukraina (zw.25) - Niemcy (zw.26)

8:12

(0:5,2:4,2:3,4:0)

 o miejsce 11: Turcja (prz.ĆF 1) - Rumunia (prz.CF 2)

10:10

(1:3,3:2,2:3,4:2)

rz.k. 4:5

 o miejsce 9:  Gruzja (zw.ĆF 1) - Francja (zw.ĆF 2)

5:10

(1:2,2:1,1:2,1:5)

FINAŁY: 17.09.

 

 g.15.00:

 o miejsce 7: Grecja (prz.PF 1) - Chorwacja (prz.PF 2)

7:8

(1:3,0:1,2:3,4:1)

 g.16.30:

 o miejsce 5: Serbia (zw.PF 1) - Włochy (zw.PF 2)

4:4

(1:1,0:1,1:1,2:1)

rz.k.3:0

 g.18.00:

 o medal brązowy: Węgry (prz.PF 3) - Rosja (prz.PF 4)

14:11

(5:1,3:3,4:4,2:3)

 g.19.30:

 o medal złoty: Hiszpania (zw.PF 3) - Czarnogóra (zw.PF 4)

7:7

(1:2,3:1,2:1,1:3)

rz.k.3:4

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA MISTRZOSTW EUROPY JUNIORÓW (U-17) 2017:

 

                          Czarnogóra

                Hiszpania       Węgry

                   4. Rosja    5. Serbia    6. Włochy   7. Chorwacja   8. Grecja
       9. Francja  10. Gruzja 11. Rumunia 12. Turcja
 13. Niemcy  14. Ukraina   15. Słowacja 16. Malta

 

                                                                              NA GÓRĘ STRONY                                              STRONA GŁÓWNA