MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW (U-17)

RUNDA ELIMINACYJNA

11-14.05.2017

 

 GRUPA A - Graz (Austria)

 

 GRUPA B - Lublana (Słowenia)

 GRUPA C - Manchester (W.Brytania)

Sędzia Krzysztof Garbolewski

 GRUPA D - Tbilisi (Gruzja)

 Mołdawia - Czarnogóra

5:14

 Słowenia - Bułgaria

9:5

 Ukraina - Izrael

11:5

 Francja - Czechy

16:3

 Austria - Turcja 3:22  Białoruœ - POLSKA

14:5

(3:0,4:0,0:3,7:2)

 Litwa - W.Brytania

2:11  Gruzja - Szwajcaria 10:3
 Mołdawia - Holandia 4:9  Słowacja - Niemcy

11:9

 Rumunia - Litwa

22:1  Cypr - Francja 3:23
 Czarnogóra - Austria

31:1

 Słowenia - Białoruœ

9:9

 W.Brytania - Izrael

Sędzia Krzysztof Garbolewski

5:4

 Czechy - Szwajcaria

4:10

 Turcja - Holandia 11:10  POLSKA - Słowacja

3:27

(1:7,0:6,0:5,2:9)

 Izrael - Litwa

13:6  Gruzja - Cypr 26:4
 Mołdawia - Turcja

5:13

 Bułgaria - Niemcy

4:18

 Ukraina - Rumunia

 Sędzia Krzysztof Garbolewski

7:8

 Francja - Szwajcaria

8:7

 Holandia - Czarnogóra 7:14  Słowenia - POLSKA

11:7

(2:2,4:1,3:3,2:1)

 W.Brytania - Ukraina

6:11  Cypr - Czechy 1:10
 Mołdawia - Austria 17:7  Białoruœ - Niemcy

8:10

Izrael - Rumunia

Sędzia Krzysztof Garbolewski

3:16  Gruzja - Francja 7:1
 Turcja - Czarnogóra

2:11

 Bułgaria - Słowacja

4:21

 Litwa - Ukraina

Sędzia Krzysztof Garbolewski

7:19

 Szwajcaria - Cypr

12:5

  Austria - Holandia 4:26  POLSKA - Niemcy

5:22

(1:6,1:5,3:8,0:3)

 Rumunia - W.Brytania

13:9  Gruzja - Czechy 10:3
 Bułgaria - Białoruœ

4:12

 
 Słowenia - Słowacja

5:16

 Bułgaria - POLSKA

13:8

(2:1,3:1,5:0,3:6)

 Białoruœ - Słowacja

6:20

 Słowenia - Niemcy

13:13

 

KOŃCOWE TABELE GRUP:

 

 GRUPA A

GRUPA B

 1.Czarnogóra 12 70-15  1.Słowacja 15  95-27
 2.Turcja 9 48-29  2.Niemcy 10  62-36
 3.Holandia 6 52-33  3.Białoruœ 7  49-48
 4.Mołdawia 3 31-43  4.Słowenia 8  47-55
 5.Austria 0 15-96  5.Bułgaria 3  30-68
       6.POLSKA 0  28-87

 GRUPA C

   GRUPA D

 1.Rumunia 12  59-20  1.Gruzja 12  53-11
 2.Ukraina 9  48-26  2.Francja 9  48-20
 3.Wielka Brytania 6  31-30  3.Szwajcaria 6  32-27
 4.Izrael 3  26-39  4.Czechy 3  20-37
 5.Litwa 0  16-65  5.Cypr 0  13-71

 

Do turnieju finałowego (10-17.09.2017 - Malta) awansowały po DWA najlepsze zespoły każdej grupy eliminacyjnej.

 

SKŁAD NASZEGO ZESPOŁU I STRZELCY BRAMEK:

 

 

BLR SVK SLO GER BUL
 Sebastian BARTOSIK 1 - - - -
 Mateusz BOMBA - 1 - 1 -
 Przemysław BROŃCZYK - - 2 - 1
 Miłosz CHUDY - - - - 2
 Dawid HAMERA 3 - 2 1 1
 Aleksander OZGA - 1 2 1 2
 Radosław PACZYNA 1 - 1 - 2
 Alan RUSEWICZ - - - - -
 Jakub SIEBLER - 1 - 1 -
 Jakub STACHOWIAK - - - 1 -
 Igor SZLĽSZKIEWICZ - - - - -

 BRAMKARZE:

 Bartosz WIŒNIEWSKI

 Michał WIŒNIOWSKI

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 

+

+

 TRENERZY:  K.Paczyna i M.Broncel

 

 

 NA GÓRĘ STRONY                      STRONA GŁÓWNA