XVIII MISTRZOSTWA ŚWIATA - GWANGJU (Korea Płd)

TURNIEJ KOBIET

 

HISTORIA MISTRZOSTW ŚWIATA      MULTIMEDALIŚCI

 

UWAGA: Godziny meczów wg czasu polskiego.

 

RUNDA ELIMINACYJNA: 15-19.07.2019

 

 

15.07.

 17.07.

                       19.07.

g.01.30:

 Serbia - Czarnogóra

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Kazachstan  - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 RPA - Węgry

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.02.50:  Korea - Grecja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 USA - Chorwacja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Nowa Zelandia - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.04.10:

 USA - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Węgry - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Brazylia - Japonia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.05.30:  Chorwacja - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 RPA - Nowa Zelandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Niemcy - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.09.30:  RPA - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Japonia - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Serbia - Grecja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.10.50:  Nowa Zelandia - Węgry

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Brazylia - Niemcy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Korea Płd. - Czarnogóra

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.12.10:  Brazylia - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Grecja - Czarnogóra

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 USA - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.13.30:  Niemcy - Japonia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Serbia - Korea Płd.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Chorwacja - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 GRUPA C

 GRUPA D

 Czarnogóra (MNE)

0

00-00

 Australia (AUS)

0

00-00

 Hiszpania (ESP) 

0

00-00

 Brazylia (BRA)

0

00-00

 Grecja (GRE)

0

00-00

 Chorwacja (CRO)

0

00-00

 Nowa Zelandia (NZL)

0

00-00

 Japonia (JPN)

0

00-00

 Korea Płd. (KOR)

0

00-00

 Kazachstan (KAZ)

0

00-00

 RPA (RSA)

0

00-00

 Niemcy (GER)

0

00-00

 Serbia (SRB)

0

00-00

 USA

0

00-00

 Węgry (HUN)

0

00-00

 Włochy (ITA)

0

00-00

 

1/8 FINAŁÓW: 21.07.2019

 

 g.03.30: mecz 25: 4A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.05.00: mecz 26: 4C - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.07.00: mecz 27: 2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: mecz 28: 3A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: mecz 29: 2C - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: mecz 30: 3C - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

23.07.2019

g.01.00:  FINAŁ o miejsce 15

  przegrany m.25 - przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.02.30:  FINAŁ o miejsce 13:

zwycięzca m.25 - zwycięzca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY:

 g.04.00: mecz 33: przegrany m.27 - przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.05.30: mecz 34: przegrany m.28 - przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.07.00: mecz 35: 1A - zwycięzca m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: mecz 36: 1B - zwycięzca m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: mecz 37: 1C - zwycięzca m.27

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: mecz 38: 1D - zwycięzca m.28

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

25.07.2019

g.02.30: FINAŁ o miejsce 11:

przegrany m.33 - przegrany m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.04.00: FINAŁ o miejsce 9:

zwycięzca m.33 - zwycięzca m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY:

 g.07.00: mecz 41: przegrany m.35 - przegrany m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: mecz 42: przegrany m.37 - przegrany m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: mecz 43: zwycięzca m.35 - zwycięzca m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: mecz 44: zwycięzca m.37 - zwycięzca m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 27.07.2019

 

 g.07.00: o miejsce 7: przegrany m.41 - przegrany m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: o miejsce 5: zwycięzca m.41 - zwycięzca m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: o miejsce 3: przegrany m.43 - przegrany m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: o miejsce 1: zwycięzca m.43 - zwycięzca m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XVIII MISTRZOSTW ŚWIATA 2019:

 

 

 

 

  4.  

  5.  

  6. 

  7.

  8. 

  9. 

 10.

 11.

 12.

 13.

 14.

 15.

 16.

 


MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET:

 

 

14.07.

16.07.

18.07.

g.01.30:

 RPA - Holandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Rosja - Korea Płd.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Kuba - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.02.50:  Nowa Zelandia - USA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Kanada - Węgry

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Grecja - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.04.10:  Kanada - Korea Płd.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Hiszpania - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Japonia - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.05.30:  Węgry - Rosja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Kuba - Grecja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Włochy - Chiny

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.09.30:  Kuba - Kazachstan

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Australia - Chiny

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 RPA - USA

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.10.50:  Grecja - Hiszpania

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Japonia - Włochy

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Nowa Zelandia - Holandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.12.10:  Japonia - Chiny

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 USA - Holandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Kanada - Rosja

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.13.30:  Włochy - Australia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 RPA - Nowa Zelandia

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 Węgry - Korea Płd.

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

AKTUALNE TABELE GRUP ELIMINACYJNYCH:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 GRUPA C

 GRUPA D

 Holandia (NED)

0

00-00

 Kanada (CAN)

0

00-00

 Grecja (GRE)

0

00-00

 Australia (AUS)

0

00-00

 Nowa Zelandia (NZL)

0

00-00

 Korea Płd. (KOR) 0

00-00

 Hiszpania (ESP)

0

00-00

 Chiny (CHN)

0

00-00

 RPA (RSA)

0

00-00

 Rosja (RUS)

0

00-00

 Kazachstan (KAZ) 

0

00-00

 Japonia (JPN)

0

00-00

 USA

0

00-00

 Węgry (HUN)

0

00-00

 Kuba (CUB)

0

00-00

 Włochy (ITA)

0

00-00

 

1/8 FINAŁÓW: 20.07.2019

 

 g.03.30: mecz 25: 4A - 4B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.05.00: mecz 26: 4C - 4D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.07.00: mecz 27: 2A - 3B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: mecz 28: 3A - 2B

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: mecz 29: 2C - 3D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: mecz 30: 3C - 2D

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

22.07.2019

g.01.00:  FINAŁ o miejsce 15

  przegrany m.25 - przegrany m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.02.30:  FINAŁ o miejsce 13:

zwycięzca m.25 - zwycięzca m.26

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

ĆWIERĆFINAŁY:

 g.04.00: mecz 33: przegrany m.27 - przegrany m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.05.30: mecz 34: przegrany m.28 - przegrany m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.07.00: mecz 35: 1A - zwycięzca m.29

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: mecz 36: 1B - zwycięzca m.30

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: mecz 37: 1C - zwycięzca m.27

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: mecz 38: 1D - zwycięzca m.28

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

24.07.2019

g.02.30: FINAŁ o miejsce 11:

przegrany m.33 - przegrany m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

g.04.00: FINAŁ o miejsce 9:

zwycięzca m.33 - zwycięzca m.34

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

PÓŁFINAŁY:

 g.07.00: mecz 41: przegrany m.35 - przegrany m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: mecz 42: przegrany m.37 - przegrany m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: mecz 43: zwycięzca m.35 - zwycięzca m.36

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: mecz 44: zwycięzca m.37 - zwycięzca m.38

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

FINAŁY: 26.07.2019

 

 g.07.00: o miejsce 7: przegrany m.41 - przegrany m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.08.30: o miejsce 5: zwycięzca m.41 - zwycięzca m.42

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.10.00: o miejsce 3: przegrany m.43 - przegrany m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 g.11.30: o miejsce 1: zwycięzca m.43 - zwycięzca m.44

0:0

(0:0,0:0,0:0,0:0)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XIV MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET 2019:

 

                   

4.

   5.

6.

  7.

 8.

   9.

10.

11. 

 12 .

13.

 14.

15.

16.

 

                                                                                                                                                                    NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA