XVIII MISTRZOSTWA ŚWIATA - GWANGJU (Korea Płd)

Link do TURNIEJU KOBIET

 

HISTORIA MISTRZOSTW ŚWIATA      MULTIMEDALIŚCI

  

RUNDA ELIMINACYJNA: 15-19.07.2019

 

15.07.

 17.07.

                       19.07.

 Serbia - Czarnogóra

10:10

(4:3,2:2,2:4,2:1)

 Australia - Kazachstan

17:8

(4:1,5:1,3:4,5:2)

 RPA - Węgry

5:23

(1:5,2:5,0:8,2:5)

 Korea Płd. - Grecja

3:26

(0:7,0:7,1:3,2:9)

 USA - Chorwacja

7:17

(1:4,3:5,2:4,1:4)

 Nowa Zelandia - Hiszpania

3:23

(0:8,1:5,1:7,1:3)

 USA - Kazachstan

16:7

(4:1,4:2,3:2,5:2)

 Węgry - Hiszpania

13:11

(4:2,5:4,3:0,1:5)

 Brazylia - Japonia

9:11

(2:2,1:5,3:3,3:1)

 Chorwacja - Australia

14:4

(4:1,2:1,4:0,4:2)

 RPA - Nowa Zelandia

8:8

(2:0,2:2,2:4,2:2)

 Niemcy - Włochy

7:8

(2:1,2:3,3:2,0:2)

 RPA - Hiszpania

3:23

(1:6,1:5,1:4,0:8)

 Japonia - Włochy

7:9

(0:2,2:1,4:4,1:2)

 Serbia - Grecja

9:3

(3:1,3:2,0:0,3:0)

 Nowa Zelandia - Węgry

4:24

(0:4,1:7,2:6,1:7)

 Brazylia - Niemcy

8:15

(1:4,1:6,2:2,4:3)

 Korea Płd. - Czarnogóra

6:24

(1:6,1:4,1:8,3:6)

 Brazylia - Włochy

5:14

(3:5,1:2,0:5,1:2)

 Grecja - Czarnogóra

10:10

(3:3,1:2,4:4,2:1)

 USA - Australia

12:11

(4:3,3:3,2:2,3:3)

 Niemcy - Japonia

9:9

(3:2,4:3,1:3,1:1)

 Serbia - Korea Płd.

22:2

(6:1,5:0,4:1,7:0)

 Chorwacja - Kazachstan

21:5

(6:1,5:1,5:1,5:2)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 GRUPA C

 GRUPA D

 1.Serbia (SRB)

5

41-15

 1.Chorwacja (CRO)

6

52-16

 1.Węgry (HUN)

6

60-20

 1.Włochy (ITA)

6

31-19

 2.Czarnogóra (MNE)

4

44-26

 2.USA

4

35-35

 2.Hiszpania (ESP)

4

57-19

 2.Niemcy (GER)

3

31-25

 3.Grecja (GRE)

3

39-22

 3.Australia (AUS)

2

32-34

 3.RPA (RSA)

1

16-54

 3.Japonia (JPN)

3

27-27

 4.Korea Płd. (KOR)

0

11-72

 4.Kazachstan (KAZ)

0

20-54

 4.Nowa Zelandia (NZL)

1

15-55

 4.Brazylia (BRA)

0

22-40

 

21.07.2019

PÓŁFINAŁY o miejsca 13-16:

mecz 25: Korea Płd. (4A) - Kazachstan (4B)

4:17

(1:4,2:4,0:7,1:2)

mecz 26: Nowa Zelandia (4C) - Brazylia (4D)

8:12

(1:2,4:6,2:2,1:2)

1/8 FINAŁÓW:

mecz 27: Czarnogóra (2A) - Australia (3B)

9:9

(1:3,3:2,4:2,1:2)

rz.k.2:4

mecz 28: Grecja (3A) - USA (2B)

11:9

(3:4,3:2,2:2,3:1)

mecz 29: Hiszpania (2C) - Japonia (3D)

15:7

(2:1,3:3,4:2,6:1)

mecz 30: RPA (3C) - Niemcy (2D)

5:25

(2:5,0:6,1:9,2:5)

 

23.07.2019

FINAŁ o miejsce 15:

  Korea Płd. (prz.m.25) - Nowa Zelandia (prz.m.26)

12:12

(3:3,2:2,4:5,3:2)

rz.k.5:4

FINAŁ o miejsce 13:

Kazachstan (zw.m.25) - Brazylia (zw.m.26)

8:9

(3:3,2:2,1:2,2:2)

PÓŁFINAŁY o miejsca 9-12:

mecz 33: Czarnogóra (prz.m.27) - Japonia (prz.m.29)

14:7

(3:2,4:1,4:3,3:1)

mecz 34: USA (prz.m.28) - RPA (prz.m.30)

20:3

(5:0,8:1,5:2,2:0)

ĆWIERĆFINAŁY:

mecz 35: Serbia (1A) - Hiszpania (zw.m.29)

9:12

(1:2,2:5,4:3,2:2)

mecz 36: Chorwacja (1B) - Niemcy (zw.m.30)

11:8

(3:4,3:2,2:2,3:1)

mecz 37: Węgry (1C) - Australia (zw.m.27)

10:9

(3:3,2:3,3:1,2:2)

mecz 38: Włochy (1D) - Grecja (zw.m.28)

7:6

(2:2,2:1,2:3,1:0)

 

25.07.2019

FINAŁ o miejsce 11:

Japonia (prz.m.33) - RPA (prz.m.34)

15:5

(5:1,4:1,3:2,3:1)

FINAŁ o miejsce 9:

Czarnogóra (zw.m.33) - USA (zw.m.34)

14:15

(2:4,6:4,4:4,2:3)

PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8:

 mecz 41: Serbia (prz.m.35) - Niemcy (prz.m.36)

12:12

(3:3,3:3,2:3,4:3)

rz.k.5:4

 mecz 42: Australia (prz.m.37) - Grecja (prz.m.38)

9:8

(3:2,2:3,3:3,1:0)

PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4:

 mecz 43: Hiszpania (zw.m.35) - Chorwacja (zw.m.36)

6:5

(2:1,2:1,2:0,0:3)

 mecz 44: Węgry (zw.m.37) - Włochy (zw.m.38)

10:12

(4:2,1:5,2:2,3:3)

 

FINAŁY: 27.07.2019

 

 o miejsce 7Niemcy (prz.m.41) - Grecja (prz.m.42)

6:11

(2:1,2:3,0:2,2:5)

 o miejsce 5Serbia (zw.m.41) - Australia (zw.m.42)

13:9

(6:1,3:2,1:2,3:4)

 o miejsce 3: Chorwacja (prz.m.43) - Węgry (prz.m.44)

10:7

(2:1,2:2,2:2,4:2)

 o miejsce 1: Hiszpania (zw.m.43) - Włochy (zw.m.44)

5:10

(2:2,1:3,1:3,1:2)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XVIII MISTRZOSTW ŚWIATA 2019:

 

    Włochy

Kwalifikacja olimpijska Tokio 2020.

  Hiszpania

Kwalifikacja olimpijska Tokio 2020.

  Chorwacja

   4.   Węgry

   5. Serbia

   6.  Australia

   7. Grecja

   8.  Niemcy

   9. USA

 10. Czarnogóra

 11. Japonia

 12. RPA

 13. Brazylia

 14. Kazachstan

 15. Korea Płd.

 16. Nowa Zelandia


MISTRZOSTWA ŚWIATA KOBIET:

 

UWAGA: Godziny meczów wg czasu polskiego.

 

14.07.

16.07.

18.07.

 RPA - Holandia

0:33

(0:7,0:10,0:9,0:7)

 Korea Płd. - Rosja

1:30

(0:7,0:9,0:8,1:6)

 Kuba - Hiszpania

6:19

(0:7,1:6,4:3,1:3)

 Nowa Zelandia - USA

3:22

(0:8,1:4,0:6,2:4)

 Kanada - Węgry

14:15

(2:3,4:5,3:5,5:2)

 Grecja - Kazachstan

13:7

(4:1,4:1,1:3,4:2)

 Kanada - Rosja

10:18

(1:2,2:5,4:5,3:6)

 Hiszpania - Kazachstan

18:6

(3:1,7:3,3:1,5:1)

 Japonia - Australia

7:9

(2:3,2:1,1:2,2:3)

 Węgry - Korea Płd.

64:0

(16:0,18:0,16:0,14:0)  

 Kuba - Grecja

4:20

(0:5,3:6,0:5,1:4)

 Włochy - Chiny

14:6

(5:1,3:1,4:2,2:2)

 Kuba - Kazachstan

6:9

(0:1,3:1,2:4,1:3)

 Australia - Chiny

14:12

(4:4,5:3,3:3,5:2)

 RPA - USA

1:26

(0:7,1:8,0:6,0:5)

 Grecja - Hiszpania

4:14

(1:6,2:2,0:3,1:3)

 Japonia - Włochy

7:9

(2:3,2:3,1:1,2:2)

 Nowa Zelandia - Holandia

6:15

(0:2,3:4,1:4,2:5)

 Japonia - Chiny

6:8

(2:1,1:1,2:4,1:2)

 USA - Holandia

12:9

(3:2,1:2,4:3,4:2)

 Kanada - Korea Płd.

22:2

(5:0,6:0,6:0,5:2)  

 Włochy - Australia

10:9

(3:0,3:2,3:3,1:4)

 RPA - Nowa Zelandia

4:17

(0:6,0:2,2:6,2:3)

 Węgry - Rosja

12:17

(4:6,3:5,1:2,4:4)

 

KOŃCOWE TABELE GRUP RUNDY ELIMINACYJNEJ:

 

 GRUPA A

 GRUPA B

 GRUPA C

 GRUPA D

 1.USA

6

60-13

 1.Rosja (RUS)

6

65-23

 1.Hiszpania (ESP)

6

51-16

 1.Włochy (ITA)

6

33-22

 2.Holandia (NED)

4

57-18

 2.Węgry (HUN)

4

91-31

 2.Grecja (GRE)

4

37-25

 2.Australia (AUS)

4

32-29

 3.Nowa Zelandia (NZL)

2

26-41

 3.Kanada (CAN)

2

46-35

 3.Kazachstan (KAZ)

2

22-37

 3.Chiny (CHN)

2

26-34

 4.RPA (RSA)

0

5-76

 4.Korea Płd. (KOR) 0

3-116

 4.Kuba (CUB)

0

16-48

 4.Japonia (JPN)

0

20-26

 

20.07.2019

PÓŁFINAŁY o miejsca 13-16:

 mecz 25: RPA (4A) - Korea Płd. (4B)

26:3

(7:1,4:0,7:1,8:1)  

 mecz 26: Kuba (4C) - Japonia (4D)

9:21

(3:6,2:6,2:4,2:5)

1/8 FINAŁÓW:

 mecz 27: Holandia (2A) - Kanada (3B)

5:4

(0:0,4:2,0:1,1:1)

 mecz 28: Nowa Zelandia (3A) - Węgry (2B)

6:15

(2:4,1:4,1:4,2:5)

 mecz 29: Grecja (2C) - Chiny (3D)

12:8

(4:1,2:2,4:4,2:1)

 mecz 30: Kazachstan (3C) - Australia (2D)

3:13

(0:4,1:2,2:3,0:4)

 

22.07.2019

FINAŁ o miejsce 15:

  Korea Płd. (prz.m.25) - Kuba (prz.m.26)

0:30

(0:8,0:9,0:6,0:7)

FINAŁ o miejsce 13:

RPA (zw.m.25) - Japonia (zw.m.26)

2:21

(0:4,1:4,1:6,0:7)

PÓŁFINAŁY o miejsca 9-12:

 mecz 33: Kanada (prz.m.27) - Chiny (prz.m.29)

10:10

(4:4,3:4,1:1,2:1)

rz.k.7:6

 mecz 34: Nowa Zelandia (prz.m.28) - Kazachstan (prz.m.30)

10:10

(3:6,3:2,2:0,2:2)

rz.k.2:4

ĆWIERĆFINAŁY:

 mecz 35: USA (1A) - Grecja (zw.m.29)

15:5

(4:0,4:2,2:2,5:1)

 mecz 36: Rosja (1B) - Australia (zw.m.30)

7:9

(1:2,0:2,3:2,3:3)

 mecz 37: Hiszpania (1C) - Holandia (zw.m.27)

12:8

(6:1,2:3,2:1,2:3)

 mecz 38: Włochy (1D) - Węgry (zw.m.28)

6:7

(2:4,2:1,1:1,1:1)

 

24.07.2019

FINAŁ o miejsce 11:

Chiny (prz.m.33) - Nowa Zelandia (prz.m.34)

14:12

(4:2,3:2,4:2,3:6)

FINAŁ o miejsce 9:

Kanada (zw.m.33) - Kazachstan (zw.m.34)

24:7

(7:3,5:1,4:1,8:2)  

PÓŁFINAŁY o miejsca 5-8:

 mecz 41: Grecja (prz.m.35) - Rosja (prz.m.36)

4:13

(0:2,1:2,2:4,1:5)

mecz 42: Holandia (prz.m.37) - Włochy (prz.m.38)

5:10

(1:3,2:3,1:2,1:2)

PÓŁFINAŁY o miejsca 1-4:

 mecz 43: USA (zw.m.35) - Australia (zw.m.36)

7:2

(3:0,2:0,1:1,1:1)

mecz 44: Hiszpania (zw.m.37) - Węgry (zw.m.38)

16:10

(5:3,5:5,4:1,2:1)  

 

FINAŁY: 26.07.2019

 

 o miejsce 7Grecja (prz.m.41) - Holandia (prz.m.42)

9:11

(2:1,1:5,6:4,0:1)

 o miejsce 5Rosja (zw.m.41) - Włochy (zw.m.42)

10:9

(3:3,1:2,5:2,1:2)  

 o miejsce 3: Australia (prz.m.43) - Węgry (prz.m.44)

10:9

(3:3,4:3,1:1,2:2)  

 o miejsce 1: USA (zw.m.43) - Hiszpania (zw.m.44)

11:6

(3:1,2:2,4:0,2:3)

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA XIV MISTRZOSTW ŚWIATA KOBIET 2019:

 

    USA

Kwalifikacja olimpijska Tokio 2020.

  Hiszpania

Kwalifikacja olimpijska Tokio 2020.

  Australia

   4. Węgry

   5. Rosja

   6.  Włochy

   7. Holandia

   8. Grecja

   9. Kanada

 10. Kazachstan

 11. Chiny

 12. Nowa Zelandia

 13. Japonia

 14. RPA

 15. Kuba

 16. Korea Płd.

 

                                                                                                                                                                    NA GÓRĘ STRONY                                          STRONA GŁÓWNA